Udinese - Cagliari | ONLINE | 2.12.2012 15:00 | Serie A 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Krátce po střídání se dopustili hostující hráči faulu a ihned po rozehrání standartní situace zazněl závěrečný hvizd Tommasiho. Utkán 15. kola Serie A mezi Udinese a Cagliari končí jasným vítězstvím domácího týmu. Z mé strany je to pro dnešek vše a já Vám přeji příjemný zbytek víkendu!
Konec zápasu.
90+3
Ze hřiště odchází Di Natale, kterému dnes nebylo přáno. Ze sedmi pokusů mířil třikrát mezi tři tyče, ale vždy na Avramova nevyzrál. Jeho místo přebral Zielinski.
90+2
Obranný faul Pereyry na polovině hřiště. Oba týmy již čekají na závěrečný hvizd.
90+1
Sudí Tommasi nastavuje čtyři minuty.
90
Utkání se dohrává ve středu hřiště. Oba týmy se střídají v držení míče, ale ani jeden z nich se nikam nežene.
88
Ne a ne a ne. Di Natale má špatný den. Zatočený centr doplachtil na zadní tyč, kde číhal právě domácí útočník, ale svou hlavičku poslal pouze do boční sítě Avramovy branky.
87
Poslední střídání Cagliari odskákal Nainggolan, který musel přenechat místo pro Casariniho.
86
Domácí borci kontrolují hru a přihrávají si s míčem na své polovině hřiště. Zdá se, že oba týmy toto utkání v klidu dohrají.
84
Čtvrtou změnu v utkání učinila domácí střídačka a jmenovitě na to doplatil Faraoni, kterého nahradil Maicosuel.
83
Tommasiho píšťalka dvakrát zazněla. Nejdřív na útočné polovině hostí a následně u branky Cagliari, kde se faulu dopustil Nainggolan (CAG).
82
Hosté nabrali dech a ještě se pokouší přidat další branku. V posledním případě jim to nevyšlou vinou ofsajdu Neného.
80
Cagliari právě vstřelilo branku!
Cagliari se dostalo k míči a vybojovalo si faul, po kterém se k přímému kopu postavil Cossu a posadil míč na hlavu DANIELA DESSENY - 4:1!
79
Udinese bude střídat a ze hry půjde právě Fabbrini. Jeho místo zaujme Wiilians.
78
Kombinaci Udinese zastavil další faul na Fabbriniho a domácí hráč je ošetřován.
76
Po přímém kopu se dostal do zakončení Di Natale. Ani v tomto případě se mu nepodařilo prolomit střeleckou smůlu v dnešním utkání.
75
Rychlý protiútok Udinese přerušil Cossu. Za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu.
74
Do zakončení se dostal tentokrát Ariaudo. Jeho střela byla ale nepřesná.
73
Domácí opět využili okénka v obraně Cagliari a do zakončení se prodral Di Natale. Proti jeho dělovce zasáhl pěkným zákrokem Avramov a následně doběhl míč Badu, který trefil pouze boční síť.
72
Udinese nikam nespěchá a Cagliari se toho pokusilo využít. Z obléhání domácí svatyně nakonec nic nebylo.
70
Další z protiútoků Udinese vedl Di Natale, který se pokusil vystřelit z hranice vápna, ale jeho dělovku zblokoval hostující obránce.
68
Sladký vstup do utkání mohl zažít Ribeiro, ale jeho dělovka mezi tři tyče úspěchem neskončila. Krátce poté neuspěl ani Nené.
67
Mezitím hostující tým podruhé vystřídal. Místo útočníka Saua zaujal Ribeiro.
66
Udinese právě vstřelilo branku!
Udinese brankami nešetří. Cagliari otevřelo hru a toho domácí využili, když Avramov čelil třem hráčům Udinese. Fabbrini pouze přiťukl míč na kopačku GIOVANNIHO PASQUALEA, pro kterého nebylo snažší práce - 4:0!
65
Cagliari muselo čelit další útočné akci domácích a úspěšně se ubránilo. Po centru z pravé strany se natahovalo několik hráčů, ale ani jeden z nich nedokázal trefit letící míč. Pro rohový kop si došel Avramov.
63
Zatímco domácí lavička ošetřuje, ta hostující vystřídala. Hřiště opustil Ekdal a místo něho se na hrací ploše objeví Cossu.
62
Stejnému hráči se udála nepříjemná věc. Angella běžel proti skákajícímu míči a chtěl ho odpálit. To se mu podařilo, ale trefil svého spoluhráče přímo do obličeje.
61
Cagliari z protiútoku neudeřilo, tudíž dostalo příležitost Udinese, ale jeho snaha skončila ofsajdem Faraoniho.
60
Vidíme dobývání tvrze v podání Udinese. Cagliari zjevně ztratilo veškeré síly ke zvratu a pouze se brání. Když už se domácí dostali až k vápnu, tak si pro faul šel Pasqual. Chtěl ovšem příliš...
58
Další faul z dílny hostí, tentokrát na Fabbriniho. Domácím to bezesporu vyhovuje. Uklidňují tím hru a nemusí nikam spěchat.
57
Faulu se dopustil další z hráčů v červeném. Jmenovitě to byl Avelar a nabídl domácím další možnost uklidnit hru.
56
Obranný faul Cagliari zastavil rodící se útok Udinese. Faraoni si chvíli poležel, ale nic vážného to rozhodně není.
55
Vzápětí ho získali zpět, ale sami se s míčem dostali až za brankovou čáru. Bude se vykopávat od branky Brkiče.
54
Conti vybjoval na levé straně hřiště rohový kop, ze kterého domácí nezahrozili a nakonec přišli o míč.
53
Domácí Fabbrini šel do souboje a místo zpracování letícího míče radši spadl a pokoušel se vybojovat penaltu. Sudí Tommasi se ovšem nenachytal.
52
Neobešlo se to bez karty. Dessena viděl žlutý kartonek!
51
Hra již pokračuje a ihned po rozehrání to hosté zkoušeli vzduchem. Ani pro tentokrát neuspěli a u k míči se dostal domácí tým. Pereyra se ujal míče a došel si pro faul Desseny.
50
Na hřišti zůstal ležet hostující brankář, který musel být ošetřen, ale pomalu se bude pokračovat ve hře.
48
Udinese právě vstřelilo branku!
Udinese se vzápětí posunulo o kus dál po dalším faulu Desseny. Přetažený centr byl odhlavičkován mimo pokutové území, ale pouze k hráčům Udinese a pro centr Di Nataleho si naběhl DANILO, který hlavičkou zvýšil náskok svého celku - 3:0!
47
... se svým pokusem neuspěl, přesto zůstávají domácí u míče a svou útočnou akci mohou uklidnit, jelikož se Dessena dopustil faulu.
46
Druhá půle byla zahájena. V jeho úvodu útočí Udinese, jmenovitě Pereyra se snaží prosadit po levé straně hřiště.
46
Začal druhý poločas.
Už se nic nestane, jelikož sudí Dino Tommasi foukl do píšťalky a ukončil tak první poločas, ve kterém jsme viděli dvě branky. O všechny se postarali domácí hráči, přestože se jim dlouho nepodařilo najít recept na soupeře a dokonce bylo Cagliari místy lepším týmem. Nejdříve se prosadil krásnou trefou Pereyra a po něm zvýšil náskok Angella. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas skončil.
45
První poločas se již dohrává na polovině hřiště. Oba týmy se střídají v držení míče. Faul Cagliari.
44
Udinese poslední vteřiny drželo míč na útočné polovině a snažilo se najít uličku, kterou by se dostalo za obranu Cagliari, ale celou snahu zmařil ofsajd Di Nataleho.
42
Sudí Tommasi opět vytáhl své karty, když se rozhodl napomenout hostujícího Ekdala (CAG) za faul, kterým takticky přerušil rodící se protiútok Udinese.
42
Slibná příležitost Cagliari skončila neúspěchem. Přímý kop ze střední vzdálenosti trefil pouze zeď bránících hráčů. U míče je Udinese.
41
Další vzdušný pokus domácích, tentokráte z levé strany, pouze proletěl územím nikoho a zamířil za brankovou čáru. Bude se vykopávat od branky Brkiče.
39
Udinese právě vstřelilo branku!
Také napodruhé se musel Avramov činit a první zajímavou střelu domácích vychytal. Odražený míč se ovšem dostal na kopačku Gabriela ANHELLY, a ten se nemýlil - 2:0!
38
Výtečný zákrok Avramova! Brankář Cagliari teď podržel naděje svého týmu. Centr z pravé strany skončil na hlavě Di Nataleho a již mířil do branky, ale hostující gólman po něm reflexivně natáhl ruku. Roh.
37
Další z rohových kopů Cagliari skončil na pěstech Brkiče, který vyboxoval míč za hranici vápna. Přestože zůstali hosté u míče, tak se dopustili faulu zásluhou Contiho.
36
Zajímavá šance Cagliari. To si vybojovalo rohový kop, který rozehrálo nakrátko. Nainggolan si narazil s Avelarem, který vyslal dělovku k přední tyči, kde byl připravený Brkič.
35
Tentokrát se dopustil faulu domácí Angella (UDI) a stejně jako jeho soupeř uviděl žlutý kartonek.
33
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí rozehráli míč nakrátko, ale nedokázali udržet míč. Cagliari o něj vzápětí přišlo a ke sraženému centru se dostal ROBERTO PEREYRA a dělovkou do růžku otevřel gólový účet zápasu.
32
Máme tu první žluté napomenutí zápasu. Faulu se dopustil hostující Nené (CAG) a za svůj zákrok byl potrestán.
31
Udinese kombinuje na útočné polovině soupeře, ale stále se mu nedaří vyslat přímou hrozbu na branku Avramova...
29
Pro faul si došel Faraoni a Udinese mělo možnost přímého kopu. Ze zajímavé pozice nedokázalo ohrozit Avramova, jelikož si hosté poradili také s centrem Allana.
28
Tentokrát udeřil domácí Fabbrini, jehož dělovka byla sražena na roh. Následný kop Udinese nezvládlo a bránící hráči ho odvrátili mimo vápno.
26
Ty se ovšem nevyhly Brkičovi. Cagliari to opět zkoušelo vzduchem a po letícím míči z levé strany se natahovalo duo hostujících hráčů. Míč nakonec doplul až k Brkičovi, který ho se štěstím vyrazil.
24
Rychlý protiútok domácích skončil u Di Nataleho, který zamotal hlavy dvěma obráncům soupeře a z úhlu vystřelil na branku. Jeho střele chyběla razance, proto s ní Avramov neměl větší problémy.
23
Další zajímavá akce z dílny Cagliari. Hosté se prosadili po levé straně hřiště a krásný točený centr hledal dobíhajícího Saua, ale proti míči vyběhl Brkič a podařilo se mu vyboxovat míč.
22
Obranný faul domácích na polovině hřiště a možnost útoku pro hosty. Ti zakombinovali na útočné polovině a pro vysoký centr si nabíhal Nene. Útočníkovi Cagliari byl odpískán ofsajd.
20
Hosté dostali možnost rohového kopu, ale ihned po jeho rozehrání dostala domácí obrana míč pryč. Odražený míč dopadl na kopačku Desseny, jehož dělovka z voleje trefila pouze hlouček hráčů před ním.
19
Udinese se stále nedaří najít recept na obranný styl hostujícího celku, a na tom jde znát, že cítí šanci na bodový zisk. Několik vzdušných centrů sice doplachtilo do vápna, ale ani jeden z nich nenašel nikoho z hráčů v červených dresech.
17
Domácí se prodrali až k velkému vápnu, ale po jeho straně se Badu dopustil faulu na Contiho. Nedovolený zákrok mu byl odpískán.
16
Středem hřiště se snažil projít Pereyra, jehož výlet skončil ztrátou míče a protiútokem soupeře. Vysoký centr ovšem nenašel svého adresáta.
15
Cagliari se daří držet svého soupeře na jeho polovině a vysoký presink hostí dělá domácímu týmu velké problémy.
9
Cagliari se soustředí převážně na zarputilou defenzivu, která ovšem několikrát vyšla proti větším týmům. Udinese zatím nenachází lék na obranný blok soupeře.
5
Od začátku utkání jde znát, že Udinese neponechá nic náhodě a průběh utkání bude v jeho režii.
Úvodní sestavy:

Udinese Calcio: Brkič - Angella, Danilo, Heurtaux - Pasquale, Badu, Allan, Pereyra, Faraoni - Di Natale, Fabbrini.

Cagliari Calcio: Avramov - Pisano, Astori, Ariaudo, Avelar - Dessena, Conti, Ekdal - Nainggolan - Sau, Nene.

Rozhodčí: Dino Tommasi (ITA).
1
Utkání právě začalo.
Vzájemná bilance v posledních pěti zápasech nějakou zajímavou podívanou neslibuje, vždyť hned ve čtyřech z nich se body dělily, obě bezbrankové remízy navíc mají nejmladší datum.. Jedinou výhru si připsalo Udinese na jaře minulého roku (0:4).
Cagliari Calcio:

Hosté vzpomínají na sérii čtyř výher v řadě z měsíce října, od té doby se ale trápí a ke třem bodům už nepřičichli pět zápasů. Naposledy doma nestačili na Neapol (0:1).

I Cagliari čítá mnoho zraněných, útočnou dvojici Pinilla - Cosu musí zastoupit mladíček Marco Sau.
Udinese Calcio:

Sousedský souboj dvou trápících se celků. Tak by se dalo označit střetnutí dvanáctého Udine s třináctým Cagliari. Domácím se nedaří jak v lize, kde naposledy slavili nad AS Řím, tak v evropských pohárech, kde jsou na pokraji vyřazení.

I lavička přidělává domácímu lodivodovi Guidolinovi vrásky. K výčtu Basta, Lazzari, Benatio, Muriel se připojil i Maurizio Domizzi. Všichni tito borci mají zdravotní problémy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Janov 1 1 0 0 4:1 3
2. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
3. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
4. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
5. AS Řím 1 0 1 0 0:0 1
6. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
7. Verona 1 0 1 0 0:0 1
8. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
9. Milán 0 0 0 0 0:0 0
10. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
11. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
12. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
13. Bologna 0 0 0 0 0:0 0
14. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
15. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
16. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
17. Torino 1 0 0 1 0:1 0
18. Parma 1 0 0 1 0:2 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud