To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Hosty dostal do vedení ve 33. minutě Iličič a dlouho to vypadalo, že hosté si překvapivě odvezou z Udinese všechny tři body! Domácí navíc museli čelit hostům v oslabení, když byl za druhou žlutou kartu vyloučen v 61. minutě Heuteraux. I proto má pro Udinese získaný bod svou cenu.
Skončilo dnešní utkání, v němž se oba týmy rozešli smírně po remíze 1:1, když za domácí vyrovnal až v 89. minutě Di Natale, který tak korunoval svůj dobrý výkon, kdy se po celý zápas doslova rval na hrotu s obranou Palerma.
90+4
Běží poslední minuta nastaveného času, dnešní utkání spěje k remízovému výsledku.
90+2
Hraje se nyní převážně na polovině hřiště, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
90+1
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
89
Udinese právě vstřelilo branku!

Ale nakonec se domácí přece jenom dočkali! ANTONIO DI NATALE se dostal v pokutovém území hostů po neskutečném závaru k míči a střelou z hranice malého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
88
Další nepřesný pas domácích, kteří se tak sami zbavují příležitostí na vstřelení branky.
86
Další odkopnutý míč hostů, kteří se již pouze brání a podnikají nebezpečné protiútoky.
85
Domácí rozehrávají, s přibývajícími minutami se domácí snaží o vyrovnání, ale obrana Palerma pracuje výborně.
84
Nádherná kombinace hostů, dvě šance, které musí likvidovat Brkič!
83
Míč se opět ocitá po "malé domů" u gólmana hostů Ujkaniho, ten vykopává.
82
Žlutou kartu dostává za faul na polovině domácích Di Natale, který protestuje, ale je mu to málo platné.
81
Nepřesný pas na Di Nataleho, ve hře Udinese je hodně nepřesností.
80
Začíná poslední desetiminutovka a na stadionu Udinese se schyluje k velkému překvapení! Palermo sahá po veledůležitých třech bodech!
79
Míč se ocitá v náruči gólmana Brkiče, ten vykopává.
77
Střídání Udinese, ze hřiště odchází Pereyra, kterého nahradil Reginaldo de Matos Maicosuel.
76
Allan dostává žlutou kartu, když musel již zatáhnout za "záchranou brzdu" v podobě nedovoleného zákroku, jinak by Arevalo postupoval sám na brankáře.
75
Hosté jsou pozorní a zachytávají protiútoky domácích.
74
Iličič nezachytil pas na levé straně, ale míč byl tečován jedním z domácích, hosté vhazují v blízkosti pokutového území Udinese.
73
Hosté stále u míče, domácím se bude obracet zápas velice těžko.
72
A zraněný Santiago Garcia musí být vystřídán, místo něho nastoupí Luigi Giorgi.
70
Garcia faulován jedním ze soupeřů v blízkosti vlastní šestnáctky a těžce se zvedá ze hřiště.
69
Střela Franca Brienzi z hranice pokutového území končí zhruba půl metru nad bránou domácích.
68
Hosté kombinují na polovině hřiště a domácí jsou nyní v roli statistů.
67
Domácí střídají, ze hřiště odchází Giampiero Pinzi a místo něho nastupuje Andrea Lazzari.
66
Mezitím se ale domácí opět dostávají k míči, hrají však od 61. minuty v oslabení o jednoho hráče a na hřišti je absence Heuterauxe znát.
65
Nepřesný nákop na Pereyru, u míče hosté.
64
Mezitím se pokračuje ve hře, ale nepřesný centr domácích z pravé strany dává míč hostům. Ujkani vykopává.
63
Iličič kulhá za postranní čáru, kde musí být ošetřen.
61
Druhou žlutou kartou pro Heuterauxe trestá rozhodčí faul na polovině hřiště, když tvrdým zákrokem posílá k zemi Iliče. Pro Heuterauxe tak dnešní zápas skončil.
60
Hodina hry za námi, hosté se dostávají ke střele, ale míč končí hodně mimo domácí bránu.
59
Hosté kombinují na polovině soupeře, ale míč uniká Kurtičovi.
58
Další ofsajd odpískán, tentokrát dlouhý pas Heurtauxe vystavil do ofsajdu Pereyru.
57
Hosté střídají, ze hřiště odchází Paulo Dybala, kterého nahradí Egidio Arevalo.
55
Velkým důrazem se k míči na pravé straně šestnáctky hostů dostává Di Natale, ale míč mu dobře nesedl a končí mimo bránu.
54
Ale domácí stále v útoku, Basta centruje z pravé strany, bude z toho rohový kop pro Udinese.
53
Pinzi se dostává ke střele z hranice pokutového území, ale jeho střelu z levé strany výborně vystihl Pisano, který odkopává pryč.
53
Následuje rohový kop Palerma. Ten ale obrana Udinese odvrací.
52
Brienza si již chystal míč ke střele v blízkosti místa pokutového kopu, ale výborný obranný zákrok Domizziho mu záměr překazil.
51
Míč mají na kopačkách domácí hráči, Palermo ale výborně napadá jejich rozehrávku.
49
Nyní je již faul na hostujícího Brienzu v blízkosti středové čáry. odpískán, publikum je nespokojené a píská.
48
Muriel se dostává ke střele z velké vzdálenosti, míč končí ale mimo bránu Palerma.
47
Další podobrný faul a upět je u toho hráč Palerma, tentokrát Dybala, který stahuje na zem domácího hráče v blízkosti šestnáctky Udinese, rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
47
Steve von Bergen stahuje v blízkosti půlící čáry. za dres Muriela, rozhodčí nedává, i přes protesty hráčů Udinese, žlutou kartu.
46
46
Hosté do druhého poločasu nasazují Franca Brienzu, který nahradil Fabrizia Miccoliho.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začíná přibližně v 19:02 hodin.
Domácí však byli více než vyrovnaným soupeřem, zatím ale všechny jejich pokusy končí mimo bránu Palerma, které se naopak radovalo po snad jediné dobré příležitosti v prvním poločase.
Skončil první poločas, ve kterém jsme zaznamenali jedinou branku, když se nádherně ve 33. minutě trefil Iličič a hosté od té doby vedou 1:0.
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Barreto dalším potrestaným hráčem, za faul na Pasqualeho dostává žlutou kartu.
44
Di Natale se dostal k míči v pokutovém území, ale opět ho zastavuje odmávaný a odpískaný ofsajd.
43
Nepřesnou střelou z přibližně sedmadvaceti metrů se prezentuje Di Natale, rozehrávat mouhou hosté.
42
A právě střídající Muriel nyní vybojoval faul v nebezpečné blízkosti brány Palerma.
41
Domácí střídají, ze hřiště odchází Emmanuel Agyemang-Badu, místo kterého nastupuje Luis Fernando Muriel.
41
Obrana odvrací a navíc dostává domácí Basta žlutou kartu za faul na polovině hřiště.
40
Danilo se dostává na pravé straně pokutového území ke střele, ale do té se vložil jeden z obránců hostů, další rohový kop.
40
Rohový kop pro Udinese.
39
Další příležitost hostů, ve vápně však po souboji s Danilem padá Iličič, ale jasnou penaltu rozhodčí nepíská a navíc trestá Iličiče žlutou kartou!
39
Domácím se ale po inkasované brance přestalo dařit, hosté jsou nyní nebezpečnější.
38
Tentokrát si pro míč došel Brkič a domácí se osvobozují.
37
První odvrací na přední tyči stojící obránce Allan, hosté budou rohový kop zahrávat opět.
36
K zahrání standartní situace se staví Miccoli, střílí z levé strany, ale míč končí pouze v dobře postavené zdi hostů. Nakonec je z toho alespoň rohový kop pro Palermo.
35
Heurtaux tvrdě atakuje Dybalu v nebezepečné blízkosti pokutového území domácích a dostává za tento zákrok první žlutou kartu v utkání.
33
Palermo právě vstřelilo branku!

Dybala, Pisani a JOSIP ILIČIČ nyní podnikají rychlý brejk do rozevřené obrany domácích, první dva jmenovaní výborně pozičně "odtáhli" obránce domácích, takže se právě Iličičovi trochu pootevřela cesta až na hranici pokutového území, střela a míč, který ještě nepříjemně před Brkičem skočil, končí za v síti!
33
Centr z pravé strany končí u Di Nataleho, který vzápětí opět posílá nadýchaný centr z levé strany. Míč však končí v rukavicích hostujícího gólmana.
32
Domizzi se nyní těžce zvedá po faulu na polovině hřiště, fauloval Dybala. Rozhodčí ani tento zákrok netrestá kartou.
31
Palermo stále u míče na polovině domácích, následuje další výborný střela, ke které se po narážečce dostává Miccoli, skvělý zákrok Brkiče!
30
A nyní se musí domácí rychle vracet, hosté kontrují rychlým protiútokem. Nakonec je ale vše zbržděno.
29
Další nepřesnost v rozehrávce Udinese, nepřesný pas na Di Nataleho.
28
Faul Ezequiela Muñoze na polovině, domácí rozehrávají.
27
Domácí se nyní pokusili o rychlé rozehrání po faulu na polovině, ale vše se nakonec zpomalilo a Udinese postupuje opět "do plných".
26
U míče opět Udinese, které zatím většinu svých akcí řeší středem hřiště a fantastický obranný zákrok Donattiho, který v poslední chvíli odkopává na hranici šestnáckty před dotírajícím Domizzim.
25
Další ofsajd Di Nataleho, publikum píská, nesouhlasí s rozhodnutím asistenta na čáře.
24
Hosté se nyní dostávají před gólmana Brkiče, ke střele se z velké dálky odhodlal Iličič, ale míč letí zhruba dva metry vedle domácí brány.
23
K hlavičce se dostává Ezequiel Muñoz, ale hlavičkuje pouze do země, odkud se míč odráží mimo domácí bránu.
22
Na druhé straně vybojoval Josip Iličič rohový kop.
21
Další pěkná a rychlá kombinace domácích, ale Agyemang-Badu ztrácí míč v souboji s jedním s obránců Palerma.
20
Opět domácí, kteří se řítí na bránu Ujkaniho, ale Badu bere odpovědnost na sebe, střílí z velké dálky, míč končí hodně vysoko nad bránou.
19
Domácí zahrávají rohový kop z pravé strany, obrana Udinese pozorná.
18
Hostující Barreto pálí z pokutového území v těžké pozici, střela byla hodně nepovedená.
17
Domácí přebírají aktivitu, zatím sledujeme velice pohledné a útočné utkání.
16
Špatné rozehrání hostů, u míče domácí, následuje centr Pasqualeho z levé strany na hlavu Di Nataleho, ten ale hlavičkuje vysoko nad bránu.
15
Máme za sebou první čtvrthodinu, na branku stále čekáme, minimálně jednu gólovou šanci jsme ale již zaregistrovali, a to na straně Palerma.
14
Palermo výborně zahustilo střed hřiště, v němž se zatím utápí veškeré kombinace Udinese.
13
Výborná přihrávka na Miccoliho, který chvíli zaváhal, obával se odpískání ofsajdu. Mezitím mu míč utíká k dobře vyběhnuvšímu brankáři.
12
Další dlouhý nákop na Di Nataleho, obrana Palerma však zatím zvládá tyto míče zpracovávat.
11
Totéž platí i na druhé pro Di Nataleho, který sice zpracoval dlouhý nákop, ale rozhodčí odpískal ofsajd.
10
Iličič chycen do ofsajdové pasti, hrát mohou domácí.
9
Míč z pravé strany však obrana domácích odvrací.
9
První rohový kop v utkání zahrají hosté.
8
Ale pozor, hosté propadli v obraně, domácím se povedl dobrý a rychlý brejk, na jehož konci je střela z velkého úhlu, Pereyra však posílá míč pouze do boční sítě brány Ujkaniho.
7
A hosté stále u míče, velká gólovka Miccoliho jim vlila krev do žil a jsou nyní lepším týmem.
6
Hosté zahrozili a je tu další snaha o vysunutí Miccoliho, ale míč je prudký, blíže u něho bude obránce Udinese.
5
Nyní se snaží hosté o kombinaci, již jsou v blízkosti pokutového území domácích, centr z pravé strany, kde se ke střele dostává Fabrizio Miccoli, střílí z hranice pokutového území a míč proletěl těsně vedle levé tyče! Výborná střel a velká šance hostů.
4
Míč létá ze strany na stranu, zatím bez souvislejší kombinace na obou stranách.
3
Další vhazování poblíž středové čáry, tentokrát vhazují hosté.
2
Domácí se dostávají k autovému vhazování poblíž pokutového území soupeře, ale vhazování z levé strany končí pouze na kopačkách hráčů Palerma.
1
První možnost ohrozit branku mají domácí, ale obrana Udinese je vytlačila zpět ke středovému kruhu.
1
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu, utkání za pár desítek vteřin začne.

Udinese Calcio: Brkič - Heurtaux, Danilo, Domizzi - Basta, Pinzi, Loureiro Allan, Agyemang-Badu, Pasquale - Pereyra, Di Natale

U.S. Citta di Palermo: Ujkani - Muñoz, Donati, von Bergen - Pisano, Barreto, Kurtič, Garcia - Iličič, Dybala, Miccoli

Rozhodčí: Peruzzo - Posado, Marrazzo.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání sedmnáctého kola italské Serie A, ve kterém domácí Udinese Calcio přivítá Città di Palermo.
Udinese Calcio
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice osmého klubu Serie A, když v doposud odehraných šestnácti zápasech pětkrát vyhráli a sedmkrát remizovali. Ve čtyřech zápasech odešli poraženi, nicméně s dvaadvaceti body se drží v horní polovině tabulky. Udinese doposud inkasovalo v ligových zápasech čtyřiadvacet branek, což je řadí mezi nejhorší obrany v lize, konkrétně na šestou nejhorší pozici! Udinese si prošlo nepříjemnou sérií, kdy více než měsíc čekalo na ligovou výhru a po čtyřech remízách v řadě, přišla porážka na hřišti Lazia, pak však v domácím prostředí porazilo Cagliari 4:1 a vítězství potvrdilo i v posledním ligovém utkání na hřišti Sampdorie, kde vyhrálo 2:0.
Città di Palermo
Hosté jsou na tom v tabulce Serie A o podstatně hůře, než domácí tým, když jsou se čtrnácti body na místě sedmnáctém. V šestnácti utkáních dokázalo Palermo třikrát zvítězit a pětkrát remizovat. Osm porážek však sráží Palermo až do nebezpečných "vod" ligové tabulky, když jsou pouze o skóre nad první sestupovou pozicí a pouhé tři body od posledního týmu, AC Sieny! Palermu se nedaří zápasy na hřištích soupeřů, kde v posledních třech zápasech pokaždé prohráli. Naopak, v domácím prostředí sbírají cenné body takřka pravidelně.