To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec. Důležité tři body si připisují domácí, kteří tak v tabulce Serie A odskakují o další tři body od svého dnešního soupeře a zvýšili tak svůj náskok již na osm bodů.
90+5
Běží již poslední minuta nastaveného času, závěr utkání je velice nervózní, hra je často kouskovaná.
90+3
Santana si vykoledoval žlutou kartu za "zahození" soupeře na polovině hřiště.
90+3
Ale tuto výhodnou pozici nedokázalo Udinese zužitkovat.
90+2
Udinese bude zahrávat v těsné blízkosti pravého rohového praporku na polovině soupeře volný kop.
90+1
Běží již první minuta nastavení a rozhodčí se rozhodl nastavit celkem pět minut!
90
Ale ani z něho zatím branka nepadla, hosté tak mohou dál dobývat domácí bránu. Běží již poslední minuta.
89
Rohový kop pro Turín!
89
Ale i s tímto rohem si obrana Turína dokázala poradit a hosté spěchají směrem k domácí bráně.
88
Domácí vybojovali svůj pátý rohový kop.
87
Campos odchází za postranní čáru, je viditelně otřesen.
86
Nepříjemný úder do obličeje inkasoval domácí Campos od hostujícího D´Ambrosia, který šel do hlavičkového souboje s loktem hodně od těla a následuje spravedlivá žlutá karta!
85
Míč se ocitá u Padelliho, ten vykopává.
84
Avizované střídání je tady, ze hřiště odchází ve druhé půli naprosto nevýrazný Antonio Di Natale a nahradí ho Mathias Ranegie.
82
Připravuje se další střídání v sestavě Udinese.
80
Mohutným výkřikem dal Padelli všem najevo, že si "jde" pro míč, ten nakonec vyboxovává mimo pokutové území.
79
Cerci vybojoval další rohový kop pro Turín.
78
Hosté opět kombinují na polovině soupeře, musí si však dávat pozor na rychlé protiútoky.
77
Střídání na obou stranách, Diop nahradí v sestavě Turína Barretu, v sestavě Udinese Silva nahradí Pasqualeho.
77
76
Ale opět - jako již několikrát v tomto utkání, Di Natale špatně zahrává standartní situaci, míč končí vysoko nad bránou Turína.
75
Di Natale si staví míč k rozehrání přímého kopu z velice dobré pozice.
74
A rychlý protiútok musí v těsné blízkosti vlastní šestnáctky zastavovat hostující Rodriguez taktickým faulem a dostává za to žlutou kartu.
74
A do třetice, ale tentokrát se hosté vůbec k ohrožení brány nedostali.
74
Míč ale zřejmě ještě Padelli tečoval, bude se kopat další roh.
73
Hosté znovu častěji v zakončení, Jonathas hlavičkuje z rohového kopu těsně nad bránu!
72
Další faul, tentokrát již na polovině Udinese, domácího hráče - Pinzi poslal k zemi Cerciho a sudí tento zákrok trestá žlutou kartou!
71
Nedlouho poté fauluje i Pereyra, hosté se znovu dostávají k míči.
70
Dusan Basta fuluje na polovině soupeře, hosté mohou rozehrávat.
68
Ale v utkání může pokračovat, to je pro domácí důležité.
67
Pereyra kulhá po zákroku hostujícího Jonathase na polovině Udinese.
66
Cerci u míče později, než vybíhající gólman Padelli.
65
Ale i z toho, jak špatně byl tento roh kopnutý je patrné, že největší domácí hvězdě se přestalo dařit.
64
Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany, k jeho rozehrání se staví právě Di Natale.
63
Ve druhém poločase je zatím zcela neviditelný Di Natale!
61
Střídání i v domácí sestavě, hřiště opouští Reginaldo de Matos Maicosuel a nahradí ho Campos.
59
Cerci pokračuje ve výtečném výkonu, nezištná střela z levé strany a míč orazítkoval břevno!
57
Jonathas je prvním střídajícím hráčem v utkání, nahradil Maggioriniho. A vzápětí i druhé střídání, Brighiho nahradí Vives.
57
57
Cerci střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč letí těsně nad bránu Udinese.
56
Pedelli odkopává míč až na polovinu soupeře, ten se k němu ale rychle vrací, hosté zatím dominují ve druhém poločasu.
54
Cerci ztrácí míč na levé straně, ten končí v autu, vhazují domácí.
53
Nekompromisní odkop Santany, ale domácí nedokáží držet nyní míč déle na svých kopačkách.
52
Pinzi se po zákroku soupeře poroučí k zemi, faulů nám ve druhé půli přibylo.
51
Matteo Brighi fauluje na polovině, domácí mohou rozehrát.
50
Brighi vybojoval míč pro Turín, ale ten končí v autu.
48
Hosté faulují ve středovém kruhu, rozehrávat budou domácí.
47
Hosté zatím nepůjčili domácím míč, kombinují na polovině.
46
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:01 hodin.
Jediný gól v první půli padl do sítě FC Turín, když se již v sedmé minutě dokázal prosadit Pereyra. Obě mužstva si poté ještě dokázali vypracovat dobré šance, al skóre se již nezměnilo.
Hlavní sudí Banti nenastavil ani vteřinu nad rámec základních pětačtyřiceti minut a ukončil poločas, po kterém jdou do kabin s jednobrankovým vedením domácí.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby první půle.
44
Padelli odkopává od brány.
43
Givoanni Pasquale si výborně připravil pozici uvnitř pokutového území soupeře, ale jeho střelu z levé strany dokázal někdo z bránících hráčů FC Turín zblokovat!
42
Hosté faulují na polovině hřiště, domácí budou rozehrávat.
41
S blížícím se koncem první půle se domácím opět daří přetlačit soupeře.
40
Závar v pokutovém území nedokázali domácí zužitkovat ve druhý gól, hosté se zvládli ubránit.
38
Hraje se na polovině hřiště.
37
Reginaldo de Matos Maicosuel si nádherně zpracoval míč na levé straně pokutového území, střílí a míč končí na tyči brány Turína! Super šance domácích!
36
Přesto se znovu Cerci dostává z pravé strany až do pokutového území, ale na střelu mu již nezbývalo příliš sil a lehký míč chytá Padelli.
35
Znovu nebezpečný Cerci, který se snaží "procpat" míč až do pokutového území, ale obrana Udinese je pozorná a odvrací nebezpečí.
34
Ale míč končí pouze v dobře postavení "zdi"!
33
Cerci si staví míč na pravé straně v těsné blízkosti pokutového území soupeře.
31
Je za námi první půlhodina hry, zatím sledujeme vyrovnanou partii, v níž vedou domácí díky brance ze sedmé minuty 1:0.
29
Di Natale se po delší době dostal před Gilleta, střílí z levé strany, ale míč mu nesedl a letí hodně mimo bránu.
28
Domácím se přestala dařit kombinace, Angella musí dobrým obranným zákrokem zastavovat protiútok Turína.
27
Turín rozehrává volný kop z pravé strany, k hlavičce se dostává Meggiorini, ale míč končí v náruči pozorného Padelliho.
26
Druhý ofsajd hostů za sebou a v něm tentokrát "chycen" Meggiorini.
24
Ofsajd zastavuje útočnou akci Turína, rozehrávat budou hosté.
22
Ale obrana Udinese odvrací.
21
Další nebezpečí pro defenzivu Udinese, centr z levé strany a je z toho první rohový kop pro Turín.
20
Hosté vyrovnali hru.
19
Další příležitost hostů, tentokrát D´Ambrosio zkoušel překonat Padelliho, ale vzrušení bylo zbytečné, sudí píská ofsajd.
18
Míč se po ose Barreto-Cerci dostává z pravé strany až k Meggiorinimu, ten střílí zpoza šestnáctky, ale míč končí v náruči připraveného Padelliho.
17
Hosté posílají dlouhý nákop do pokutového území soupeře, ale obrana Udinese odhlavičkovává pryč.
15
Cerci se mezitím dostává ke střele na druhé straně, z pravé strany lehkou polostřelou zkouší pozornost Padelliho, ten bez problémů chytá.
14
Giovanni Pasquale přišel o míč v blízkosti pokutového území soupeře v souboji s Cercim.
13
Hosté se domáhají odpískání faulu na polovině Udinese, ale píšťalka sudího zůstala němá, hraje se dál.
12
Znovu se míč ocitá až u Padelliho, který vykopává.
11
Pinzi se nedostává k míči, hosté mohou rozehrávat.
10
Dlouhý odkop od brány Padelliho končí na kopačkách soupeře.
9
Turín pokračuje v hluboké defenzivě.
7
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí nakonec přece jenom dávají první branku v úvodu utkání, když si na dorážku do pokutového území naběhl z pravé strany ROBERTO PEREYRA, který doráží do sítě vyražený míč po střele Di Nataleho! Obrana FC Turín zaspala.
7
Turínu se zatím nedaří kombinace ve středu hřiště.
6
Největší hvězda Udinese mohla hned v úvodních minutách vstřelit první branku, ale na tu si bude muset ještě počkat.
5
Publikum nyní skanduje "Di-Na-ta-leee".
4
Pinzi střílí z voleje tentokrát z levé strany z hranice pokutového území, ale výborným zákrokem se prezentuje Gillet! Druhá gólová situace pro Udinese!
3
Di Natale si výborně naběhl na centr z pravé strany, střílí placírkou z voleje, ale přímo do připraveného Gilleta.
2
Pereyra sprintoval za míčem, ale Santana odkopává do autu, Udinese bude vhazovat z levé strany na polovině soupeře.
1
Oba týmy jsou již na nastoupeny na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Udinese Calcio: Padelli - Benatia, Angella, Domizzi - Basta, Pinzi, Allan, Pereyra, Silva - Maicosuel - Di Natale

Turín FC: Gillet - D´Ambrosio, Glik, Rodriguez, Masiello - Gazzi, Brighi - Cerci, Barreto, Santana - Meggiorini

Rozhodčí: Banti - Marrazzo, Paganessi.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání pětadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí Udinese Calcio přivítá Turín FC.
Udinese Calcio
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice devátého klubu Serie A, když ve třiadvaceti odehraných utkáních nasbírali třiatřicet bodů, za os výher a devět remíz. Šestkrát odešli hráči Udinese ze hřiště poraženi. Udinese v posledním ligovém kole odehrálo výtečný zápas na San Siru proti domácímu AC Milán, ovšem díky diskutabilní penaltě nakonec vytoužený bod ze hřiště velkého favorita nezískalo.
"Už o neděli nemluvíme, musíme nechat minulost minulostí. Turín bude tvrdým oříškem. Bude to zápas, který je důležitý pro obě strany," nechal se slyšet kouč týmu Francesco Guidolin.
Turín FC
Hosté jsou na tom v tabulce Serie A o něco hůře, než jejich dnešní hostitel, když v doposud odehraných třiadvaceti zápasech šestkrát vyhráli a jedenáctkrát remizovali. V šesti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali osmadvacet bodů, což jim stačí na jedenácté místo. Hosté jdou do dnešního utkání nabuzeni skvělou sérií, kdy během posledních jedenácti utkání neprohráli a díky tomu se dokázali dostat ze sestupových příček až do středu ligové tabulky!