Přenos se aktualizuje automaticky

Od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost!
Zápasové statistiky

40% Držení míče 60%
14 Střely celkově 16
5 Střely na bránu 4
8 Rohy 2
Velká radost se nese na Stadio Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu. Domácí tady totiž prolomili prokletí s názvem Lazio. To konečně porazili po svém návratu ze Serie B a zajistili si cenné 3 body. Hosté S. S. Lazio odjíždí tedy domů s prázdnou, když nestačila ani trefa Perey v 53. minutě. Tým Atalanta Bergamasca Calcio tak potvrzuje dobrou formou a třetí výhrou v řadě šplhá na sedmé místo v tabulce! Děkovat po dnešku můžou zejména Cigariniho trefě a Denisovi, ale celý tým potvrzuje dobré výkony už delší dobu.
Konec zápasu.
90+4
Poslední půl minuta, vypadá to, že domácí si už svůj náskok uhlídají.
90+3
Yepes vyhrál důležitý hlavičkový souboj ve svém vápně a posílá míč od nebezpečné skrumáže hráčů pryč.
90+3
Domácí trenér motivuje své hráče, aby pořád napadali rozehrávku Lazia. Ti drží míč, ale nevědí si rady s kompaktní defenzívou Atalanty.
90+2
Ke střele se dostal Onazi, který už se na to nemohl dívat. Nedalo se dívat ani na jeho střelu. Ta mířila vysoko nad bránu Consigliho.
90+1
Po levé straně nyní vyslal centr Biglia, ale nebyl příliš přesný. U míče však stále ekipa hostů.
90
4 minuty navíc přidá sudí Russo v závěru utkání.
90
Už se opět hraje, nyní má ke spokojenosti blíže domácí celek, který má dobře rozjetou dnešní partii. Lazio ale bude ještě tlačit.
89
Na zemi leží hráč Atalanty Raimondi, který byl stažen k zemi novicem na hřišti Keitou. A domácí fotbalista je v péči lékařů.
88
Denis už se s míčem u rohového praporku proti třem bránícím hráčům neprodral a míč následně ztratil. O odkop se tak postará brankář Lazia.
87
Atalanta je spokojená s výsledkem a hru spíše zdržuje. Nyní se navíc u střídaček provinil faulem Anderson, který poslal k zemi Denise.
86
Trenér hostů Petković vypadá zamračeně. Vypadá to, že svého dnešního soupeře hodně podcenil nenasazením svých největších hvězd.
85
Na hřišti nyní leží domácí hráč Stendardo, který doznal nějakého zranění při srážce s hráčem Lazia a svíjí se na zemi v bolestech.
84
Bergamo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. A kdo jiný je tam posílá než zkušený GERMÁN DENIS. Ten po nádherné Cigariniho přihrávce do běhu přelstil ofsajdovou past a v cestě mu stál jen brankář Lazia Marchetti. Také toho překonává a z hranice 14 metrů nemá problém uklidit míč do prázdné brány! 2:1!
82
Atalanta Bergamasca Calcio naposledy střídá: Moraleze nahradí Baselli.
82
Následně dostává Onazi žlutou kartu za svůj ošklivý zákrok na Moraleze.
82
Raimondi zablokoval Ránu útočníka Lazia Keity.
81
Nyní se hraje převážně mezi oběma šestnáctkami a žádný tým se nemůže dostat do zakončení.
80
Domácí se tlačili do zakončení, určitě vycítili svojí šanci, kdy jsou 3 body stále na dosah. Ale přihrávka na Moraleze nebyla přesná a pozorná obrana Lazia jí dokázala uzmout.
80
Uvidíme, jak se projeví na celkové hře to, že Lazio hraje v útočně laděné formaci.
79
S. S. Lazio naposledy v utkání střídá: Hernanes jde ze hry a nahradí jej Klose.
78
Domácí ale nic nevytěžili ze své standartky.
77
Moralez vyslal Brienzu na levé straně, kde novic na hřišti vyslal prudký centr do vápna Lazia; tam si Cana vstřelil málem vlastní gól. Atalanta tak bude kopat roh.
77
Teď musel Marchetti zasahovat po nebezpečné kolmici ze středu pole.
76
Hosté mají více ze hry v tento moment utkání. Stále úspěšně drží kulatý nesmysl na svých kopačkách.
75
Candreva poslal z pravé strany centr do pokutového území, který odvrátil Stendardo k volnému Hernanesovi, ten se nerozpakoval a poslal střelu z hranice 25 metrů. Ta byla ovšem také zablokována pozornou obranou Atalanty.
74
Perea předvedl pár nožiček při hře a pobavil tak jistě diváky na stadionu nebo u televize.
73
Keita hraje aktivně, teď po levé straně prošel přes bránícího hráče a posla centr před bránu Atalanty. Míč je prosvištěl vzduchem a skončil na druhé straně, když nenašel žádného adresáta.
72
Nyní se na levé straně ocitl Lulić, který nikým neatakován poslal centrovaný míč do vápna Atalanty. K odraženému míči od obránců domácích se na hranici 25 metrů dostal Keita, který s ním popošel a vystřelil. Nováčkovi na hřišti ale Consigli kazí radost, byť s ránou neměl příliš mnoho problémů.
71
Cavanda dobrým obranným zákrokem uzmul míč Moralezovi, ten do něj ještě zajel, ale už se mu omlouvá. Oba hráči se tak usmířili v pohodě.
70
Střídání nám tedy trochu rozkouskovalo hru, ale u míče je opět celek z hlavního města Itálie. Ti aktivně kombinují a rádi by jistě přidali další branku ve druhé půli.
69
Atalanta Bergamasca Calcio střídá: zraněný Bonaventura jde ze hry nahradí jej jiný šikovný univerzál Brienza.
69
S. S. Lazio střídá: Floccariho nahradí Keita.
68
Henranes se teď odhodla ke střele zvětší vzádlenosti, což dobře umí a skoro také slavil, když jeho střela jen těsně minula pravou tyčku.
67
Ani Cavandův centr z pravé strany nenašel adresáta ve vápně Nerazzurri. K míči se ze vzduchu natáhl brankář Consigli.
67
Candreva nyní nahrál do pokutového území Atalanty, tam už ale míč nikdo z jeho kolegů nezastihl.
67
Sám Bonaventura je za hrací plochou a kulhá. Zřejmě bude muset být střídán.
66
Bonaventura již po levé straně nic světoborného neukáže, ani neukázal, když patičkou nenašel nikoho a míč jen skončil v zámezí. Následuje aut pro hosty.
65
Po Moralezově přiťuknutí se k míči dostal Raimondi. Bývalý hráč Vicenzy odvádí letos dobré výkony, a i nyní tvrdě vystřelil z pozice pravého záložníka ale bránu netrefil.
64
Floccari se sice hnal za míč, ale bývalý hráč Lazia a nyní obránce Atalanty si kulatý nesmysl pohlídal a následně jej zmerčil brankář Consigli do svých rukavic.
63
Ke střele se nakonec dostal střídající Candreva, ale z přímého kopu minul bránu svou pozemní střelou o dobré 2 metry. Následuje tak odkop od svatyně Nerazzuri.
63
Hernanes byl skolen Bonaventurou a Lazio tak bude kopat standardní situace z 25 metrů.
62
Ke střele se nyní odhodlal Moralez z cca 25 metrů Jeho technickou ránu pod břevno ale chytá Marchetti a nedává žádný prostor k obavám.
61
Candrevovi se příliš nevyvedl centr po pravé straně, který skončil až za bránou. O odkop se tak postará brankář Consigli, který je každým rokem spojován s nějakým větším celkem.
60
Hosté hrají stále aktivně, i když mají trochu mezery v obraně po jejich útočných snahách.
59
Aktivní Moralez se dostal do zakončení po centru z levé strany, ale z těžké pozice pár metrů před bránou nestačil namířit přesně a byl rád, že vůbec dostihl míč. Následuje odkop od brány Lazia.
58
Atalanta tak bude zahrávat rohový kop.
57
Denis se dostal do zakončení na hranici 16ky, ale Biglia jeho ránu zablokoval.
56
Atalanta Bergamasca Calcio střídá: Lucchini jde ze hry, zřejmě vinou zranění. Místo něj jde na trávník bývalý hráč AC Milán Yepes.
56
Consigli vychytal ránu Hernanese z přímého kopu.
55
Bellinimu je pískán faul na svého bývalého parťáka Floccariho těsně před svým vápněn. Lazio tak bude zahrávat slibnou šanci.
54
Hostům se tak vyplatila útočná snaha. Můžeme ale čekat, že budou chtít ještě jít dovedení.
53
Lazio právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! BRAYAN PEREA si naběhl na centr Luliće z levé strany a uklízí jej do sítě pár metrů před bránou. 1:1.
52
Po něm se dostal kulatý nesmysl až k brankáři Nerazzurri Consiglimu, který dlouhým odkopem dostal míč na půlku Lazia.
52
Vhazovat bude domácí celek po levé straně, míč si bere Del Grosso.
51
Lulić se objevil na zemi cca 20 metrů před bránou Consigliho, když se mu nepodařilo přejít přes protihráče. Sudí však Bellinimu zákrok nepíská.
50
Candreva nyní kroužil kolem pravé strany a hledal si místo, odkud by nacentroval přes dva dotírající obránce, nakonec se mu to povedlo, ale trefil třetího bránícího, jímž byl v 16ce Atalanty Carmona.
49
Nyní vhazuje Atalanta, konkrétně Bellini, po pravé straně u střídaček.
48
Ve druhé půli tak opět zahrozili poprvé Atalanta, ti mají více brankových příležitostí.
47
Raimondi vyslal svou ostrou levačkou kroucenou střelu, která jen těsně minula bránu Lazia. Marchetti se tak postará o odkop.
47
Lazio drží míč na svých kopačkách, s Candrevou by měli být, co se týče hry směrem dopředu aktivnější a více ohrozit bránu Consigliho.
46
Domácí se postarali o rozehrávku.
46
S. S. Lazio střídá: Andreson byl dnes nevýrazný a jde ze hry, místo něj se na hřiště podívá Candreva.
46
Začal druhý poločas.
Statistiky 1. půle

36% Držení míče 64%
6 Střely celkově 7
3 Střely na bránu 1
6 Rohy 2
Druhý poločas začne přibližně v 13:33.
První půle je tak minulostí. V ní jsme viděli velmi pohledné utkání, kdy měli ze hry o něco více domácí Atalanta Bergamasca Calcio. Těm se jde také do šaten lépe za stavu 1:0 po krasné brance Cigariniho. Laziu chybí někdo, kdo by hru rozhýbal, někdo, kdo by vzal vše na sebe. Trenér Petokvić by tak měl zauvažovat nad střídáním.
První poločas skončil.
45
Carmona je tím hráčem, který se poslední dotkl míč a tím končí i tento poločas.
44
Domácí se nikam neženou, určitě by rádi uhájili náskok do konce poločasu.
43
Lazio je očividně otřesené, ale snaží se zase dostat do utkání, nejlépe brankou do šaten na 1:1.
42
Atalanta tak střílí gól Laziu, kterému nemohlo dá branku od roku 2010.
41
Bergamo právě vstřelilo branku!
Přeci jen jde domácí celek do vedení! LUCA CIGARINI vystřelil z 25 metrů z první pravačkou a míč uklidil k pravé tyčce Marchettiho brány, ten neměl nárok a stav utkání se tak mění na 1:0!
41
Před poločasem tak mohlo být navýšeno vedení, skóre je však stále 0:0.
40
Po rohovém kopu se k doraženému míči dostal Raimondi, ten z 30 metrů mířil levačkou jen těsně nad. Nyní sledujeme z domácího pohledu velké akce.
40
Neuvěřitelné! Cavanda vykopává míč z brankové čáry poté, co Moralez překonává brankáře Marchettiho. Následuje rohový kop pro domácí.
39
Biglia se postaral o pozdvižení, když poslal na bránu míč z voleje z cca 30 metrů. Tvrdé ráně scházel jen metr přesnosti, aby slavil výstavní branku. Takto se postará Consigli o odkop od své svatyně.
38
Atalanta tak mohla jít do vedení a ukázala, že jejich uspávací ale účinná hra od zajištěné obrany je účinná.
37
Následně se Moralez po odraženém míči ocitl v ofsajdu a celá akce tak končí.
36
Velká šance, největší v tomto utkání. Del Grosso poslal nadýchaný míč z levé strany do vápna Lazia, kde se zorientoval Bonaventura a zprvní poslal míč z hranice 15 metrů na bránu! Tam Marchetti skvělým zákrokem kazí radost domácích.
36
Bonaventura se sice zlobí na sudího Russa, vhazovat od střídaček ale budou hosté, resp. Cavanda.
35
Perea nedoskočil na centr z levé strany a musí se tak vracet směrem vzad, aby vypomohl obraně. Odkop od brány totiž spáchá Consigli.
34
Bývalý hráč Neapole Cigarini pádil do brejku po neúspěšném rohovém kopu hostí, bránu ale netrefil.
33
Nebezpečný centr vyslal z levé strany 16ky Floccari. Míč se málem snesl na zadní tyč, ale skončil jen těsně vedle. Následuje rohový kop, neboť tam byla drobná teč.
32
Moralez rozehrál nakrátko, následně poslal prudký centr z levé strany levou nohou do vápna Lazia bývalý hráč Sieny Del Grosso. Tomu se dokázala s potížemi obrana hostů ubránit.
32
Ciani nyní odebral míč, následuje tak rohový kop pro domácí.
31
Ke střele se dostal Perea, mladík v barvách Biancocelesl byl však zablokován, konkrétně jeho rána.
30
Ani teď se Lazio nedostalo ke kloudné šanci, když Hernanesovi utekl míč při kličce. Zdá se, že dnes chybí Candreva, kterého trenér Petković zřejmě šetří na čtvrteční utkání Evropské Ligy. Také Klose je pouze na lavičce připraven naskočit do utkání.
30
Moralez se ocitl na zemi, faktem je, že to byl právě on, kdo se dopustil útočného faulu a hosté tak budou rozehrávat od své obrany.
29
Hlasitý výbuch pyrotechniky nyní zazněl éterem.
28
A následně také ztrácí míč, když Moralez při své kličce nebyl úspěšný a míč se mu tak odrazil od nohy za čáru.
28
Nyní vybojoval rohový kop aktivní Denis. Domácí rychle rozehráli.
27
Lazio tak popové v utkání vyslal přesnou střelu na bránu.
26
První dobrá šance, kterou opatřil hostující hráč Biglia. Záložník SS nejprve kontroverzně vybojoval míč, který následně poslal na bránu Atalanty z hranice 20 metrů. Míč skončil jen u pozorného brankáře domácích.
25
Ke střele se dostal Hernanes, ani on ale nemířil přesně, když netrefil bránu o dobré 2 metry. Consigli tak bude odkopávat.
25
Zatím vidíme poměrně takticky svázané utkání, které nepřineslo výraznější ohrožení brány, ačkoliv oba týmy se snaží útočit. Mají přitom ale dobře zajištěnou obranu.
24
Z této standardní situace domácí celek nic nevytěžil. Naopak se u míče objevili opět hosté z Římu.
23
Nerazzuri nyní kombinovali a snažil se najít nějaké otevřené okénka v obraně hostů. Vybojovali si pro sebe pouze rohový kop po Belliniho střele, kterou ne příliš přesvědčivě chytil Marchetti.
22
Floccari už nestihl míč v podání Hernanese, proto následuje odkop i od brankáře Atalanty.
22
Ten také poslal z pravé strany z cca 30 metrů na hlavu Lucchiniho, ale jeho hlavička zamířila vysoko nad bránu Lazia. Marchetti se tak postará o odkop.
21
Hráč domácího celku Cigarini si tak staví míč.
21
Biglia vidí žlutou kartu od sudího Russa za svůj faul na Moráleze.
20
Hosté aktivně kombinují s míčem a také nyní poslal Lulić centr do vápna ,kde skvělým obranným zákrokem odráží míč hlavičkou Stendardo.
19
Onazi dobrou kličkou obehrál jednoho obránce Atalanty, následně ale pokazil svou přihrávku a do akce tak mohli jít domácí. Konkrétně Denis ale zpracoval přihrávku už s hvizdem sudího, jednalo se o ofsajd.
19
Floccari nyní vyslal hlavičku z pozice penalty, ale z těžké pozice netrefil míč ideálně a ten tak vůbec neohrozil bránu brankáře Consigliho. Ten už si staví kulatý nesmysl k odkopu.
18
Na zemi se ocitl Hernanes, jenž byl skolen domácím obráncem Stendardem.
17
Lazio teď znovu ztratilo míč po své nepřesné přihrávce, která skončila v zámezí u reklamních panelů.
17
Byl to Hernanes, jenž poslal míč do pokutového území, ale aktivní Denis míč odhlavičkoval a splnil si tak i své defenzivní povinnosti.
16
Na druhé straně z levé strany kope Lazio na bránu domácích.
15
Raimondi nezamířil přesně a následně ani Luccini, který zamířil spíš do vzduchu nad sebe než na bránu. Marchetti míč v pohodě kryje.
15
Na pravé straně se provinil Cavanda, který zatáhl za dres Moraleze. Pro domácí se tak nabízí zajímavá standartka.
14
Cigarini se nebezpečně přibližoval do pokutového území Lazia, tam mu na poslední chvíli ukopl míč pozorný Lulić.
14
Hosté teď mají více ze hy, když chvíli kombinovali na půlce Atalanty. Následná Lulićova střela z hranice 30 metrů však zamířila vysoko nad a Consigli si tak staví míč na odkop.
13
Cavanda po pravé straně nedaleko od praporku vybojoval aut.
12
Kapitán Atalanty dnes hraje svůj 399. soutěžní zápas za Nerazzurri, za týden by mohl slavit jubilejní 400.
12
Lulićovi je pískán faul a také vidí žlutou kartu za svůj ošklivý zákrok na kapitána domácích Belliniho.
12
Bonaventura na pravé straně mířil za míčem, ale sudí už zapískal ofsajd Maximu Moralezovi, který se ovšem nezapojil do hry. Trochu necitlivé rozhodnutí.
11
Lulić se pokusil o střílený centr z levé strany a málem ohrozil bránu, když zamířil těsně vedle. Těžko říct, jestli se mělo jednat o centr nebo byl tak nepovedený, že z toho byla střela.
9
Maxi Moralez se provinil, když poslal k zemi Cavandu po levé straně kousek od laviček.
9
Cavanda už míč nestihl na půlce domácích, proto také následuje autové vhazování od hráče Del Grossa.
8
Zatím se hraje poměrně klidné utkání, ani jeden tým neměl doposud výraznější šanci.
7
Z následného rohového kopu se nic neudálo, když míč odkopla pozorná obrana Atalanty daleko od své svatyně.
7
Sudí Russo domlouvá Lucchinimu.
6
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany.
5
Bývalý útočník Atalanty Sergio Floccari nyní nevystřelil přesně po dlouhém nákopu Marchettiho. Domácí jej za to odměnili pískotem.
5
Na míč si seběhl Raimondi, který v souboji s Luličem nevytěží rohový kop. Bude se pouze odkopávat od brankáře Lazia Marchettiho.
4
Marchetti si již staví zeď. Kopat bude zřejmě někdo z dvojice Bonaventura-Moralez.
4
A další faul, tentokrát v podání Bigliy, který skolil Cigariniho na hranici 25 metrů před bránou Lazia.
3
Nyní po nepřesné přihrávce Nerazzurri následuje pouze odkop od kapitána a brankáře v bráně hostů Marchettiho.
2
Hernanesovi je pískán ve středu pole faul na domácího hráče Carmonu.
2
Po něm Atalanta neohrozila bránu, když Del Grosso mířil nad.
1
Hosté rozehráli a ihned se dral dopředu domácí zabiják German Denis. Ciani ale zblokoval jeho přihrávku před bránu na rohový kop.
1
Utkání právě začalo.
-1
Domácí a hosté i dnes hrají ve svých tradičních dresech. Atalanta v proužkované kombinaci s modrými a černými pruhy; Lazio v modrobílé sadě.
-2
Ještě jednou vám přeji dobrý den. Hráči již nastoupili na hrací plochu a utkání tak, co nevidět začne.
Úvodní sestavy:

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Bellini (C), Stendardo, Lucchini, Del Grosso – Raimondi, Cigarini, Carmona, Bonaventura – Moralez, Denis.
Náhradníci: Polito, Sportiello – Canini, Brivio, Yepes, Nica, Scaloni, Koné, Livaja, Brienza, Marilungo, De Luca.

S. S. Lazio: Marchetti (C)– Cavanda, Ciani, Cana, Lulić – Onazi, Biglia, Hernanes – Perea, Floccari, Anderson.
Náhradníci: Strakosha, Berisha – Dias, Novaretti, Ederson, González, Ledesma, Candreva, Klose, Keita, Pereirinha, Crecco.

Rozhodčí: C. Russo – Meli, Musolino.
5 posledních vzájemných střetnutí

13.01.2013 Lazio 2:0 Atalanta
26.08.2012 Atalanta 0:1 Lazio
06.05.2012 Atalanta 0:2 Lazio
15.01.2012 Lazio 2:0 Atalanta
17.01.2010 Atalanta 3:0 Lazio
S. S. Lazio:

Mužstvo z hlavního města Řím má velké ambice, které zrovna nenaplňují. S 11 body se totiž nacházejí na 7. příčce Serie A. A pokud opět neuspějí v Italském poháru, pak by měli zabrat, neboť o pohárovou Evropu bude letos jistě velký boj. Na svého největšího konkurenta AS ztrácí Biancocelesti již třináct bodů.
Dnes tedy tým trenéra Petkoviče jede jasně na tři body, dobrá bilance s týmem z Bergama mu jde naproti. Co ho může dále těšit je, že Miro Klose už bude připraven naskočit do utkání, na druhé straně se probudil také Segio Floccari, jenž dal v posledním zápase Evropské Ligy 2 branky Trabzonspor a zajistil tak cenný bod za remízu 3:3.
Ekipě z Říma ale stále není k dispozici poměrně početná marodka, jenž čítá 5 zraněných + stále ještě diskvalifikovaný kapitán Mauri, který se vrátí až začátkem května.
Nejlepší střelec Lazia je Antonio Candreva(3), který potvrzuje dobré výkony z minulé sezóny.

Forma týmu

06.10.2013 Lazio 0:0 Fiorentina
29.09.2013 Sassuolo 2:2 Lazio
25.09.2013 Lazio 3:1 Catania
22.09.2013 Řím 2:0 Lazio
Atalanta Bergamasca Calcio:

Domácí najdeme v tabulce nejvyšší Italské soutěže na 11. příčce s devíti body. Atalanta má na kontě 3 výhry a 4 porážky, zejména v posledních 2 kolech se tým zvedl, když nasbíral šest bodů. Naposledy celek slavil po vydřené výhře nad Chievem 0:1 po brance maličkého Maxiho Moraleze.
Tým Stefana Colantuana ale dnes bude mít těžší úkol; proti Laziu jeho hoši totiž nebodovali od postupu v roce 2010, ba dokonce ani nevstřelili branku. Podaří se jim to dnes?
Jisté však je, že dnes neuvidíme trojici zraněných záložníků na straně domácích: Giorgiho, Migliaccioa a Cazzolu.
Nejlepší střelec Nerazzurri je German Gustavo Denis se 3 přesnými zásahy na kontě.

Forma týmu

05.10.2013 Chievo 0:1 Atalanta
29.09.2013 Atalanta 2:0 Udinese
25.09.2013 Parma 4:3 Atalanta
22.09.2013 Atalanta 0:2 Fiorentina
Dobré odpoledne všem fotbalovým příznivcům! V neděli v rámci 8. kole Serie A budeme sledovat odpolední předehrávku v podobě utkání Atalanta Bergamasca Calcio – S. S. Lazio.
Zápas se bude konat na Stadio Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud