To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání nakonec zvládli domácí fotbalisté, kteří se na výhru 2:1 neskutečně nadřeli. Za tři body mohou děkovat hlavně svému kapitánovi Contimu, který i ve druhém poločase dokázal vstřelit gól z volného kopu, čímž v 88. minutě stanovil konečné skóre zápasu. Utkání by sice více slušela remíza, hosté hráli více, než vyrovnanou partii, ale hraje se na góly a tam se dokázali dvakrát prosadit domácí, hosté pouze jednou a proto odjíždí z Cagliari bez bodu.
90+5
Poslední vteřiny dnešního utkání.
90+2
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě pět minut.
90+1
Vives dostává žlutou kartu za faul ve středu hřiště, kterým přerušil rychlý protiútok Cagliari.
90+1
Rohový kop D´ Ambrosia končí v náruči Avramova.
90
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Matteo Brighi, přichází Riccardo Meggiorini.
90
Již v devadesáté minutě budou mít hosté výhodu rohového kopu.
88
Cagliari právě vstřelilo branku!
I druhý gól Cagliari padá z volného kopu, i druhý gól dává domácí kapitán, DANIELE CONTI, který se trefuje ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů poté, co míč rozehrál Cossu, čímž se Conti dostal do lepší pozice, odkud obstřelil zeď.
88
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Matías Cabrera.
87
Žlutou kartu dostává Nicola Bellomo (Turín FC).
Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (Turín FC).
87
85
Je před námi závěrečná pětiminutovka dnešního utkání, míč mají ve svém držení hosté.
82
V další akci již Nainggolan tolik "nezáří" a za ostrý skluz na Brighiho dostává žlutou kartu.
81
Velmi dobrá střela Nainggolana (CAG) z pravé strany, přízemní střela, naštěstí pro Turín, míří přesně do míst, kde je připraven Padelli.
80
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Agim Ibraimi.
79
Erikssonovo střela ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů letí vedle branky Torina.
77
Hra je neskutečně kouskovaná, po dvou, třech, přihrávkách přichází nějaký faul.
76
Cossu fauluje D´Ambrosia – tak nikoliv, bylo to obráceně, domácí získávají míč.
75
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Francesco Pisano, přichází Andrea Cossu.
74
Autové vhazování pro domácí tým, ještě předtím ale domácí střídají.
73
Eriksson drsně zastavil pronikajícího Bashu, ale není to faul, dle posouzení sudího.
71
Rozehrává Conti, ale obrana Turína v pohodě odvrací, přesto domácí zůstávají u míče. Murru vhazuje z levé strany.
70
Rohový kop pro Cagliari, domácí rozehrají z pravé strany.
69
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Omar El Kaddouri, přichází Nicola Bellomo.
67
Hraje se ve středu hřiště, fotbal je mnohem lepší, než jsme sledovali v prvním poločase.
65
Bovo faulován na vlastní polovině, útočná snaha domácích končí.
63
Nákop hostů na pravou stranu, kde se ale Vives k míči nedostal.
61
Ani z něho se hosté prosadit nedokázali.
61
Ten z pravé strany rozehrává Cerci, ale Ibarbo odvrací pouze na další roh.
61
Rozehrává Bovo, ale právě potrestaný kapitán domácího týmu, Conti, odvrací na roh.
60
Conti dostává žlutou kartu za faul před vlastním pokutovým územím.
59
Ale z pohledu domácího týmu z toho zase nic nebude, míč končí v autu, vhazují hosté.
58
Tentokrát budou domácí rozehrávat volný kop ve středu hřiště, Conti posílá míč na pravé křídlo.
57
Ibarbo bojuje o míč na vlastní polovině s Morettim, úspěšnější hostující hráč.
55
Ale Ibarbo si počíná hodně nevybíravě v souboji s bránícím Darmianem, kterého několikrát zasáhl rukama a loktem do obličeje, zasloužená žlutá karta.
54
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
53
Bude zajímavé sledovat, jak se vyrovnávací gól "podepíše" na průběhu utkání.
52
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak konečně to CIRO IMMOBILEMU vyšlo, přebral na hranici ofsajdu přihrávku od El Kaddouriho a z levé strany pronikl do vápna, kde přízemní střelou překonává Avramova.
50
Ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů rozehrává Cerci, je to střela na branku, kterou Avramov v pohodě chytá.
¨49
Hosté budou mít k dispozici další volný kop, po faulu na Darmiana, provinil se domácí Pisano.
48
Jako již poněkolikáté dnes, po nákopu hostů je pískán ofsajd Immobileho.
47
Hosté rozehrávají volný kop na polovině soupeře, ale bez většího úspěchu.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:03 hodin.
První poločas je u konce, z jednobrankového vedení se mohou radovat fotbalisté Cagliari, kteří se dostali do vedení zásluhou skvěle kopnutého volného kopu Contiho. Hosté měli sice v průběhu první půle mírnou převahu, ale hra obou mužstev byla hodně statická, v podstatě pouze po obě šestnáctky a dál to již prostě nešlo. Věřme, že se to ve druhém poločase změní a budeme sledovat atraktivnější fotbal!
45+1
Pouze jednu minutu nastaví sudí nad rámec základní hrací doby, probíhají poslední vteřiny první půle.
45+1
Rozehrál Cerci, ale sudí Calvarese přerušuje hru pro ofsajd Immobileho.
45
El Kaddouri faulován do obličeje na polovině soupeře, hosté spěchají s rozehrávkou volného kopu.
45
Je tu pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, domácí mohou být spokojení, z minima vytěžili maximum.
44
Pro hosty je to těžký "úder", protože v posledních zhruba patnácti minutách měli více ze hry.
43
Neměl! Čtyřiatřicetiletý DANIELE CONTI, kapitán domácího týmu, prostřeluje "zeď" a stáčí míč k levé tyči, gólman Padelli se po míči marně natahuje, domácí vedou 1:0!
43
Z nějakých třiceti metrů rozehraje Conti volný kop, Padelli v brance Turína se musí mít na pozoru.
42
Z volného kopu, který rozehrál Conti, vybojovali domácí ještě lepší standardní situaci, po faulu na Saua.
41
Moretti dostává za bránění pronikajícího Ibarba žlutou kartu a to ho hodně rozladilo, byť jeho "bránění ve hře" bylo jasným faulem.
41
Pískot nespokojeného publika získává na intenzitě.
40
Vives rozehrává volný kop, míč se však vrací až na polovinu Turína, kde hosté v klidu kombinují.
40
Domácí Pisano fauluje ve středu hrací plochy a za tento faul dostává žlutou kartu.
39
Cerci se dokázal vymanit z přesily tří bránících hráčů a z pravé strany se dostal před Avramova, který jeho střelu dokázal vytěsnit.
38
Z hlediště se ozývá pískot, hosté nyní příliš nepůjčují domácím míč.
37
D´Ambrosio přenáší hru na pravou stranu, kde zahnal Bašu málem do autu.
36
Míč ve středu hřiště, na kopačkách domácích, ovšem jen do té chvíle, než Eriksson přihrává "nikomu"...
35
Hosté kombinují na polovině Cagliari, v posledních minutách mají fotbalisté Turína mírnou převahu.
33
Domácí rozehrávají z levé strany, ale celá akce končí odpískaným faulem hostů.
32
Cerci centruje z pravé strany, na míč si nabíhá Immobile, před kterým ale odhlavičkovává Rossettini na roh.
31
Immobile se nedostal k míči před pokutovým územím soupeře, neboť ho odkopl Rossettini.
30
Je za námi půl hodina hry, zatím sledujeme velmi nezáživný fotbal, plný ztrát míčů, nepřesných přihrávek a kombinací.
29
Ne, nedaří se, ani jednomu týmu se nedaří přejít do zakončení, pokud už se někdo dostane ke střele, jsou to pokusy ze střední vzdálenosti.
27
Špatná přihrávka na Cerciho, který již nestihl míč na hrací ploše.
27
Immobile získal míč ve středu hřiště a hosté útočí po pravé straně.
26
Moretti rozehrává volný kop na půli hřiště, ale bez většího úspěchu.
25
Až Astori nakopává míč, ale ten získává pouze soupeř, hodně opatrný fotbal.
24
Nic z toho není, hrají domácí, kteří v pohodě kombinují ve středu hřiště.
23
Hosté vhazují ve středu hřiště, z levé strany.
21
El Kaddouri "vletěl" ostře do bránícího Pisana a dostává za tento faul žlutou kartu.
19
Rozehrává "na krátko", na konci všeho je nepřesná střela Astoriho.
19
Conti rozehrává volný kop na polovině Turína, z pravé strany.
17
A hosté spěchali do rychlého protiútoku, před Cercim, naštěstí pro domácí, zasáhl obránce Cagliari a míč získává Avramov.
17
Conti posílá do vápna centr, který odvrací první bránící hráč na bližší tyči.
16
Druhý rohový kop Cagliari, domácí opět rozehrají z pravé strany.
15
Naštěstí pro Cagliaro, hostům pas na Immobileho také nevyšel.
14
Murru nakopává míč na polovinu soupeře, to je darovaný míč.
13
Eriksson z ostrého úhlu, z levé strany, zkouší pozornost Padelliho, který v pohodě chytá.
12
Další ofsajd hostujícího Immobileho, útočnou akci Turína skončila již třetím odpískaným ofsajdem.
11
Ibarbo postupuje do pokutového území, připravuje si pozici ke střele, nakonec jeho pokus končí pouze vedle branky Turína.
10
Hraje se ve středu hřiště, zatím sledujeme fotbal bez jakýchkoli šancí.
9
Faulem končí útočná snaha domácích na polovině Turína.
8
Ibarbo vhazuje z pravé strany, domácí postupují před pokutové území soupeře.
7
Cerci znovu s míčem na pravém křídle, dokázal odcentrovat, ale byl to přetažený centr, nic z toho nebude.
6
Poté byl odpískán ofsajd hostů a v něm Immobile.
6
Cerci zkouší centrovat z pravé strany do vápna, ale jeho pokus byl zablokován.
5
Z pravé strany rozehrává Conti, míč letí do pokutového území, ale dobrou práci odvedl El Kaddouri, odkop od branky.
4
Ibarbo vybojoval rohový kop pro Cagliari.
4
Cagliari před pokutovým územím soupeře.
3
Brighi nepřešel po levém křídle k pokutovému území soupeře a hrát mohou domácí.
3
Morettimu "utíká" na pravém křídle míč, který končí až u Avramova.
1
Brighi dlouhým nákopem na pravou stranu hledá Cerciho, míč ale končí pouze v autu.
1
Kapitány obou mužstev jsou Conti (CAG) a D'Ambrosio (TUR).
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Cagliari Calcio: Avramov – Rossettini, Pisano, Astori, Murru – Dessena, Conti, Nainggolan – Ibarbo, Eriksson, Sau.
Náhradníci: Carboni – Avelar, Del Fabro, Cossu, Ibraimi, Cabrera, Nenê.

Turín FC: Padelli – Darmian, Bovo, Moretti, D'Ambrosio – Cerci, Brighi, Basha, Vives – El Kaddouri, Immobile.
Náhradníci: Berni, Gomis – Masiello, Maksimović, Glik, Gazzi, Bellomo, Meggiorini.

Rozhodčí: Calvarese – de Luca, Preti.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvanáctého kola italské Serie A, v němž domácí CAGLIARI CALCIO přivítá na Stadio Sant'Elia v Cagliari TURÍN FC.
Pravděpodobné sestavy:

Cagliari Calcio: Agazzi – Pisano, Ariaudo, Astori, Murru – Dessena, Conti, Nainggolan – Cabrera – Sau, Ibarbo.

Turín FC: Padelli – Darmian, Glik, Moretti, D'Ambrosio – Gazzi, Vives – Cerci, Meggiorini, Barreto, El Kaddouri.
Cagliari Calcio
Domácí tým se aktuálně nachází na patnáctém místě ligové tabulky. Na svém kontě má o dva body méně, než soupeř, tedy deset, když v doposud odehraných jedenácti zápasech dvakrát vyhráli a čtyřikrát remizovali. Náskok před osmnáctým Sassuolem US, který je aktuálně prvním sestupujícím, je pouhý bod.
Turín FC
Hosté vstupují do dnešního utkání z jedenácté pozice, když v jedenácti zápasech nasbírali dvanáct bodů za dvě výhry a šest remíz. Turínští se ze tří bodů radovali v prvním a pak ve čtvrtém kole, od té doby, tedy od 22. září, na vítězství stále čekají, byť prohráli "pouze" dvakrát. V konkurenci ostatních ligových týmů je Turín jasným remízovým králem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62