To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Parma doma prohrává s Interem Milán 0:2, za hosty se trefil Rolando a ke konci i Guarín. Hosté měli mírnou převahu a zaslouženě vítězí. Domácí přitom mohli jít v závěru první půle do vedení, Cassano ale neproměnil pokutový kop. Hned v úvodu druhé půle dostal druhou žlutou kartu Paletta, domácí tak dohrávali v deseti. Druhou půli si už Inter pohlídal a dokázal zápas dovést k vítězství.
90+3
Centr Cassana však neznamenal pro obranu Interu žádný problém.
90+2
Parma má k dispozici přímý kop, podaří se snížit?
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
89
Inter Milán právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto – Parma inkasuje podruhé, a případnému bodovému importu z dnešního utkání se tak velmi vzdaluje. FREDY GUARÍN dostal pěknou přihrávku za obranu, brankáře Miranteho poté překonal povedenou střelou ze střední vzdálenosti.
88
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hernanes, přichází Fredy Guarín.
87
Inter se snaží co nejefektivněji šetřit čas, ideálně na útočné půli.
85
Žlutou kartu dostává Hernanes (Inter Milán).
83
Domácí se provinili útočným faulem, konkrétně to byl Felipe. Inter tak může pošetřit čas.
81
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Rubén Botta.
80
Parma má 10 minut, překonat obranu Milánských je ale dnes velký problém.
79
Žlutou kartu dostává Rolando (Inter Milán).
77
Parma vystavila soupeře do ofsajdu, hrát tak budou domácí.
76
Kovačič se dostal k zakončení, jeho rána jde ale vedle pravé tyče.
74
Obrana Interu si poradila, hrát budou Milánští.
73
Roh pro Parmu...
73
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Ezequiel Schelotto, přichází Amauri.
71
Kombinace Parmy na útočné půli končí nepřesnou přihrávkou.
70
Dvacet minut hry do konce utkání, Rolandova trefa je stále jedinou v utkání.
69
Mirante chytá zakončení Hernanese z přímého kopu, gólman Parmy nyní svůj tým podržel.
67
Lucarelli fauluje soupeře, Inter má k dispozici nebezpečný přímý kop.
65
Ke střele se ale dostal domácí střelec, Parolo ale z hranice vápna vysoko přestřelil.
64
Milánští se ubránili a vyráží do rychlého brejku.
64
Roh pro domácí Parmu...
63
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Cristian Molinaro, přichází Ezequiel Schelotto.
62
Po nepřesné přihrávce Parma ztrácí balon, rozehrávat tak bude Handanovič.
60
Hodina hry je pryč, Inter si vybojoval vedení 1:0, které zařídil Rolando. Parma se zatím v zakončení trápí.
59
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Javier Zanetti.
58
Standardní situaci ale Hernanes nezahrál nejlépe, míč získal soupeř.
57
I Inter zahrává rohový kop...
56
Domácí rozehráli roh na krátko, Lucarelliho hlavička končí na břevně!
55
54
Milánští se provinili útočným faulem, hrát budou domácí.
52
Tak tohle byla další paráda Hernanese, tentokrát však gólem jen se smůlou nekončí. Rána záložníka hostů končí na pravé tyči, Mirante měl nyní velké štěstí.
51
Gargano fauluje na obranné půli, hrát budou hosté.
49
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Felipe.
48
Jako první se do vedení dostávají Milánští, kterým se nyní podařilo využít standardní situaci. Přímý kop zahrával záložník Hernanes, který našel naběhnuvšího ROLANDA. Vysoký stoper Interu si poradil dobře, a hlavou posílá balon k tyči. Mirante se po balon natahoval marně.
47
Žlutou kartu dostává Alessandro Lucarelli (Parma FC).
47
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gabriel Paletta (Parma FC).
46
První poločas v první půlhodině nabídl dobrý fotbal, branku jsme ale neevidovali. Největší šanci měli domácí, Cassano ale pokutový kop nedokázal proměnit – Inter podržel skvělý Handanovič. Rozhodovat se bude až ve druhé půli.
Druhý poločas začne cca v 16:04.
45+2
45
Cassano ale pokutový kop neproměnil, Handanovič míč vyráží na tyč!
44
Parma bude zahrávat rohový kop!
42
Hra je plná nepřesností, jak Parmě tak Interu navíc schází klid při finálních pasech. Pauza pomůže oběma soupeřům.
40
Útočným faulem se provinil Palacio, hrát tak budou domácí.
38
Inter zatlačil Parmu před její vápno, zatím je to ale vše bez lepšího zakončení.
37
Parma kombinuje na útočné půli, Palladino však ztrácí míč – vhazovat budou hosté.
35
Do konce prvního poločasu zbývá 10 minut, dnešní souboj může rozhodnout jediná branka.
33
Přímý kop Hernanese kryje připravený Mirante.
31
Obrana Parmy ale situaci zvládla, balon mají domácí.
30
Roh pro Inter...
30
Mirante vyráží pohotové zakončení Palacia na roh!
29
Je za námi téměř půlhodinka zápasu, na první gól stále čekáme. Mírnou převahu mají Milánští.
28
Icardi se dostal k hlavičce, balon ale letí kousek vedle pravé tyče!
27
26
Podobně si počínal i Palladino, Milánští ale situaci zvládli také dobře.
24
D´Ambrosio nacentroval z levého křídla do vápna, balon ale získala obrana Parmy.
22
Hra přerušena, ošetřován je stoper hostů Samuel.
21
Mirante kryje nedůraznou hlavičku Palacia a rozehrává od brány.
20
Žlutou kartu dostává Gabriel Paletta (Parma FC).
19
Tempo hry pokleslo, hra nyní příliš vzruchu nenabízí.
18
Mirante rozehrává od brány, hra je nyní plná nepřesností.
17
Handanovič rozehrává akci Interu, hraje se zatím spíše opatrně.
16
Centr z pravé strany není ale přesný, zasahovat tak může Mirante.
15
Parma se snaží uklidnit hru, pomalu ale dostává Inter pod tlak.
13
Cassano se dostal ke tvrdé ráně ze středu vápna, balon ale letí jen vedle pravé tyče.
12
Interu se zatím nedaří překonat pečlivě bránící Parmu, podaří se to právě pronikajícímu Hernanesovi?
11
Úvodní desetiminutovka je minulostí, zatím hrajeme bez branek – 0:0.
10
Domácí zahrávali další roh, Palladino ale nikoho svou přihrávkou nenašel.
9
Forvard Parmy Cassano mohl otevřít skóre, jeho hlavičku k pravé tyči ale chytá skvělý Mirante!
9
Domácí Parma zvyšuje obrátky a bude zahrávat další roh.
8
Centr Marchionniho ale nikoho nenašel.
7
Parma má k dispozici rohový kop...
6
Žlutou kartu dostává Wálter Samuel (Inter Milán).
5
Inter musí přerušit svou útočnou akci po zbytečném útočném faulu. Rozehrávat tak budou domácí.
3
Domácí akci zastavuje ofsajdová situace, hrát budou Milánští.
2
Útočník Interu Palacio se s tím nemazal a napálil balon na domácí bránu, míč však letí těsně nad.
1

Parma FC: Mirante – Cassani, Paletta, Lucarelli (C), Molinaro – Gargano, Marchionni, Parolo – Biabiany, Cassano, Palladino.
Náhradníci: Pavarini, Bajza – Gobbi, Felipe, Rossini, Obi, Schelotto, Munari, Mauri, Acquah, Cerri, Amauri.

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Samuel, Rolando – D'Ambrosio, Hernanes, Kovačić, Cambiasso (C), Nagatomo – Palacio, Icardi.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Andreolli, Guarín, Kuzmanović, Botta, Taïder, Milito.

Rozhodčí: Rocchi – Passeri, Preti.
Podrobná onlajn reportáž začíná v 15:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Z posledních pěti se dvakrát radoval Inter (5:0 a 1:0), dvakrát též Parma (3:1 a 1:0). Naposledy se však remizovalo 3:3.
Inter Milán

Inter neprožívá zdaleka ideální sezonu, zatím má ale díky 5. pozici slušnou vyhlídku na účast v kvalifikaci do Evropské ligy pro příští sezonu. To se ale může změnit právě v dnešním utkání – pokud by Milánští prohráli, Parma by je na 5. pozici vystřídala, čímž by Interu i sebrala zmíněnou účast v kvalifikaci do EL. Po třech remízách v řadě Inter zabral a venku porazil Sampdorii 4:0.
Parma FC

Parma je po 33 odehraných utkáních na 6. pozici se ziskem 51 bodů. Ty tým vybojoval 13 výhrami a 12 remízami při průběžném skóre 53:42. Parma prožívá velmi úspěšnou sezonu, pokud by se dnes podařilo Inter porazit, Parma by se dostala na 5. příčku, kterou nyní okupují právě Milánští... 5. pozice zároveň značí účast v kvalifikaci do Evropské ligy. Z posledních sedmi zápasů tým třikrát vyhrál, naposledy však remizoval 1:1 v Bologni.
Příjemné odpoledne s italskou Serií A, dnes budeme sledovat utkání domácí Parmy s Interem Milán. Pojďme si oba týmy představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62