Děkuji za pozornost a budu se těšit u některého z dalších přenosů. Přeji příjemný zbytek neděle.
Je dobojováno a tři body zůstávají po zásluze v Turíně. Hosté sice vstoupili skvěle do druhého poločasu, když po pěti minutách snížili na rozdíl jediné branky, ale poté přišly dva slepené góly domácích borců, které definitivně rozhodly o vítězi dnešního zápasu.
90 + 2
Polák Glik málem vzteky rozpůlil tyč Andújarovy branky!
90 + 2
Cerci odehrál skvělý zápas, ale to co teď předvedl trochu sráží jeho výkon. On a Glik postupovali sami na Andújara, ale Cerci nepochopitelně nepřihrál svému lépe postavenému spoluhráči, ale vystřelil a branku netrefil!
90
Rozhodčí Tommasi nastavuje dvě minuty.
89
Hostující Freire podtrhuje nemohoucnoust Calcia v dnešním zápase, když při zpracovávání míče podklouzl a domácí fotbalisté se hnali do brejku.
88
Ofsajd, ve kterém se ocitl Meggiorini, ukončil obrovskou šanci Turína.
87
López na Keko, ten ale přišel o míč.
86
Poslední pětiminutovka zápasu, ve kterém je zřejmě již rozhodnuto o výsledku.
85
Pablo Álvarez si dnes již po několikáté pomohl faulem.
83
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Panagiotis Tachtsidis, přichází Federico Freire.
81
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Riccardo Meggiorini.
80
Souboj mezi Gyömbér a Cercim zaváněl penaltou, ale zdá se, že Gyömbér trefil při svém skluzu první míč a až potom Cerciho nohy.
79
Álvarez u svého rohového praporku zasáhl při otočce loktem jednoho u hráčů Turína, který se svalil za postranní čáru, kde nyní probíhá jeho ošetřování.
78
Roh Calcia a opět Barrientos.
77
K jeho exekuci se postavil Barrientos a jeho pokus končí s Padelliho tečí na břevně!
77
Přímý kop Calcia.
75
Výborný čtením hry se prezentoval domácí brankář Padelli, který si počíhal na přihrávku směřující na Lopéze a lapil ji do svých rukavic.
74
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Alexander Farnerud, přichází Matteo Brighi.
73
Píská se až teď! Na zemi se po faulu ocitl, dnes výborně hrající, Cerci.
72
Hosté se dožadovali faulu, ale rozhodčí zůstal po pádu Keka v klidu a hra tak pokračuje.
70
López ukázal svoji výbornou technickou vybavenost, když si pohrál hned s dvěma obránci Turína!
69
Álvarez si vyšlápl úplně zbytečně na D'Ambrosia a je dalším potrestaným hráčem.
68
Catania u míče.
67
Farnerud se sice dostal ke střele, ale ta je hodně nepřesná.
66
Roh Turína.
65
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Omar El Kaddouri, přichází Kamil Glik.
63
Hráči Catanie jsou nyní jako opařeni. Jejich výborný vstup do druhé půle je jistě navnadil, ale dva slepené góly v jejich síti, to je obrovská rána.
61
FC Turín právě vstřelil branku!
To jsou věci! Immobile se krásně uvolnil a vystřelil. S jeho pokusem si Andújar ještě poradil, ale k odraženému míči se dostal OMAR EL KADDOURI a svoijí druhou brankou zřejmě rozhoduje o osudu dnešního zápasu.
59
EMILIANO MORETTI vrací Turínu dvoubrankové vedení, když si nejvýše vyskočil na Cerciho roh a hlavou s pomocí tyče zvyšuje na 3:1.
57
Ve druhém poločase se roztrhl pytel s žlutými kartami. Dalším potrestaným je hostující Legrottaglie.
56
Žlutou kartu dostává Sebastián Leto (Calcio Catania).
56
Žlutou kartu dostává Daniele Padelli (Turín FC).
55
Leto se ocitl za obranou Turína, ale poté správně zaklapla ofsajdová past. Vybíhající Padelli nešetrně sestřelil právě Leta a dohru mezi oběma hráči musel uklidnit rozhodčí!
54
El Kaddouri marně stíhal dlouhý pas za obranu. Odkop od branky Calcia.
52
Catania se vrací tím nejlepším možným způsobem zpět do zápasu. Její hráči jsou jako pokropeni živou vodou.
50
Žlutou kartou za protesty potrestán D'Ambrosio!
50
Catania právě vstřelila branku!
Střídající SEBASTIÁN EDUARDO LETO se dostal k míči, který sklepl na hranici pokutového území Lopez a chytrou střelou přeloboval brankáře Padelliho.
49
K odraženému míči se dostal Guarente, ale nezamířil úplně přesně.
48
Roh Calcia.
47
Legrottaglie si vyskočil nejvýše na centr svého spoluhráče, ale svou hlavičku poslal pouze do rukavic brankáře Padelliho.
46
Capuano po své chybě zastavil unikajícího Cerciho a vidí žlutou kartu!
46
Uvidíme s jakými pokyny nastoupí oba soupeři do druhého poločasu, který začne zhruba v 16:08.
Turín vstoupil do utkání aktivněji a hned v desáté minutě se dočkal vedoucí branky. Hosté se poté oklepali a stali se více, než vyrovnaným soupeřem. Bohužel pro ně přišla zhruba deset minut před koncem poločasu druhá rána, když se trefil El Kaddouri.
45 + 2
Žádné velké nebezpečí z tohoto přímého kopu nevzniklo a rozhodčí krátce poté ukončil první poločas.
45 + 1
Tachtsidis nebezpečně postupoval směrem k domácí svatyni, ale byl zastaven nedovoleným způsobem.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.
44
Domácí kontrolují hru a očividně nechtějí svému soupeři půjčit míč před vypršením hrací doby první půle.
43
Immobile na hraně ofsajdové pasti dostal pas a střelou z otočky se snažil nachytat Andújara, ale jeho pokus končí mimo.
42
Zmatek před brankou Turína vyřešil Vives přihrávkou na Padelliho, který napálil míč co nejdále od své brány.
40
Slovenský fotbalista ve službách Catanie je za svůj faul po právu potrestán žlutou kartou.
39
Turínští jsou plni sebevědomí, ale další útok vedený Farnerudem končí nepřesnou přihrávkou.
37
Trenér Calcia reaguje na tento vývoj hned dvojitým střídáním ještě v průběhu prvního poločasu.
36
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Tiberio Guarente, přichází Pablo Barrientos.
36
Střídání v týmu Calcio Catania: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Sebastián Leto.
34
Immobile posouval míč na nabíhajícího Bashu, ale hostující Gyömbér obraným skluzem nešťastně posunul míč do protipohybu brankáře Andújara a úplně osamocený OMAR EL KADDOURI pouze zasunul míč do okdryté brány!
33
Immobile dokázal neproměnit obrovskou šanci! Bashova přihrávka jej ideálně nalezla ve sprintu za obranou Catania, poté obešel brankáře, ale nezamířil mezi tři tyče!
32
D'Ambrosio se zlobil na své spoluhráče, protože jej téměř nikdo nedoplnil a on neměl komu přihrát. Přesto vybojoval autové vhazování.
30
Zajímavá standardní situace Turína, kterou rozehrával Cerci končí pokusem o střelu se kterou neměl Andújar žádný problém.
28
Catania je v posledních pár minutách aktivnějším týmem. Uzamkli domácí na jejich půli, i když nyní směřovala zpětná přihrávka až k brankáři Andújarovi.
26
Jaroslav Plašil nalezl zajímavou přihrávkou Castra, ale ten si nedostatečně pokryl míč a vzápětí o něj přišel.
25
Zdá se, že se Calcio oklepalo z úvodního tlaku a vedoucí branky Turína a konečně se tak hosté dostávají do hry.
24
Krásné přenesení hry na Keka, který se s ničím nepáral a poslal před bránu Turína střílený centr, který ovšem skončil v rukavicích brankáře Padelliho.
22
Slovák Gyömbér vystrašil tribuny svou dělovkou, která skončila pár centimetrů nad domácí brankou!
21
Tachtsidis se snažil vysunout rychlým pasem Keka, ale přihrávka byla příliš dlouhá a ujal se jí až brankář Padelli.
21
Nepřesná rozehrávka připravila domácí fotbalisty o míč.
20
A znovu Immobile, nyní prodlužoval centrovaný míč za sebe, ale nikdo z jeho spoluhráčů jej nepodpořil a k míči se dostává Catania.
18
Immobile se ocitl na zemi po nepříjemném zákroku svého krajana Guarenteho, který se mu ihned omlouval.
17
Turín kontroluje hru na své polovině a snaží se vylákat hostující hráče, kteří jsou zalezlí takřka před svoji brankou.
15
Vives postupoval na polovinu Calcia, ale přišel o míč díky skvělé defenzivní práci Lópeze.
14
Nepříliš konstruktivní rozehrávka domácího Morettiho z níž Catania vytěžila míč.
13
Domácí jsou v zatím výrazně lepším týmem.
12
Álvarez se vrátil s obvázanou hlavou na hřiště a přihlížel dalšímu rychlému útoku Turína vedený Bashou.
11
Domácí fotbalisté tak dokonale využili toho, že kapitán hostí byl v tu chvíli ošetřován a stále není jisté, zda bude pokračovat.
10
CIRO IMMOBILE posílá Turín do vedení po obrovské chybě hostujícího stopera Legrottaglieho, který byl příliš laxní a přišel o míč. Domácí útočník poté postupoval sám na brankáře Andújara!
10
Álvarez je ošetřován i za postranní čárou, uvidíme, jestli bude pokračovat.
8
Tím zraněným hráčem je Álvarez a právě je odnášen na nosítkách a to nevypadá vůbec dobře. Hráči se srazili hlavami ve vzdušném souboji.
7
Na zemi zůstal ležet hostující hráč a ihned jsou voláni masér s doktorem.
6
Hosté poprvé na útočné polovině, ale jejich akce brzy skončila, protože Keko nepřihrál přesně a rozehrávat se tak bude od branky Turína.
5
Cerci unikl po levé straně a centrem hledal před brankou Immobileho, který v poslední chvíli podklouzl.
4
Turínští se snažili uklidnit hru kombinací na své polovině, což se jim daří.
3
Domácí Cerci zastaven zhruba na polovině hřiště. Aut pro Turín.
2
Z následujícího rohového kopu nevzniklo žádné větší nebezpečí.
1
Immobile se probil skrz hostující obranu a tváří v tvář postupoval na brankáře Andújara, který ramenem vytěsnil jeho pokus na roh!
1
Domácí fotbalisté se postarali o rozehrávku, ale velmi brzo přišli o míč.
1
Asistent rozhodčího nalezl špatně připevněnou síť u jedné z branek, což kustod domácích vyřešil zajímavým způsobem a to tak, že ji přilepil páskou k břevnu.
Minuta ticha.
Hráči jsou již nastoupeni a právě probíhá los o míč. Utkání začne co nevidět.
Čech na hřišti:
V základní sestavě Catanie nastupuje reprezentační záložník Jaroslav Plašil.

Turín FC: Padelli – D'Ambrosio, Moretti, Bovo, Darmian – Farnerud, Vives, Immobile, Basha – El Kaddouri, Cerci.
Náhradníci: Berni, Gomis – Masiello, Maksimović, Glik, Pasquale, Brighi, Gazzi, Bellomo, Barreto, Meggiorini.

Calcio Catania: Andújar – Capuano, Gyömbér, Legrottaglie, Álvarez – Guarente, Tachtsidis, López, Plašil – Keko, Castro.
Náhradníci: Frison, G. Ficara Ficara – Spolli, Rolín, Biraghi, Monzón, Peruzzi, Leto, Freire, Barrientos, Petković.

Rozhodčí: Tommasi – Iannello, Vivenzi, (Faverani).
Utkáním Vás bude provázet Jakub Zahradníček.
Posledních pět zápasů týmu Turín FC:
12. Kolo Cagliari – Turín 2:1
11. Kolo Turín – AS Řím 1:1
10. Kolo Livorno – Turín 3:3
9. Kolo Neapol – Turín 2:0
8. Kolo Turín – Inter 3:3
Domácí Turín FC se nachází na čtrnáctém místě s dvanácti body na kontě. Díky lepšímu skóre jsou turínští čtrnáctí, protože se stejným bodovým ziskem se za nimi krčí Livorno. Pouze o bod více mají hned čtyři týmy, takže domácí budou chtít v nedělním zápase jistě bodovat naplno.
Celkově je situace na chvostu ligové tabulky velmi vyrovnaná. Rozdíl mezi desátým AC Milán a právě devatenáctou Catanií jsou pouze čtyři body.
Posledních pět zápasů týmu Calcio Catania:
12. Kolo Catania – Udinese 1:0
11. Kolo Neapol – Catania 2:1
10. Kolo Juventus – Catania 4:0
9. Kolo Catania – Sassuolo 0:0
8. Kolo Cagliari – Catania 2:1
Calcio Catania se momentálně nachází na sestupovém předposledním místě se ziskem pouhých devíti bodů. Na kontě mají hosté pouze dvě výhry a tři remízy. A celkem sedmkrát odešla Catania poražena. Pozitivem pro Calcio může být fakt, že ztráta na nesestupové pozice je pouze bod.
V rámci třináctého kola italské Série A přijíždí hosté z Catanie Do Turína k zápasu s méně slavnějším turínským týmem Turín FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62