Inter Milán byl k domácímu Udine nemilosrdný a uštědřil mu debakl 0:3. Inter hrál výborně v prvním poločase, v tom druhém pak bránil náskok a v nastaveném čase přidal třetí branku z brejku Álvarez.
90+4
Badu ještě v útoku centroval před branku, zápas se ale už pouze dohrává a čeká se na závěrečný hvizd.
90+2
Tohle už je definitvní rána pro Udine, který z celků bude tříbodovým majitelem z dnešního mače je více než jasné.
90+1
Inter Milán právě vstřelil branku!
Interu nyní vyšel dokonalý brejk, právě Jesus svým nákopem poslal hru dopředu, následně obraně Udine uplách Palacio, jehož střelu Brkič vyrazil k RICARDU ÁLVAREZOVI, jenž doklepával do odkryté sítě – 0:3.
90
Sudí Massa nastavil zápas o pět minut.
89
Nyní to s tím zdrožováním přehnal Jesus (INM), který s rozehráním míče otálel tak dlouho, až dostal žlutou kartu.
88
Inter již hraje zezadu a snaží se ušetřit každou sekundu...
87
Nákop Gabriela Silvy zpacifikoval Handanovič, který tak uklidňuje hru.
86
Udine nadále tlačí soupeře a vytváří si závěrečný nápor.
85
Z dálky střílel López, mířil ale nad bránu.
84
Udine se nastěhovalo do útoku, Inter naopak vrhá všechny síly do defenzivy.
83
Vypadá to, že Inter už dvougólový náskok uhájí...
82
Udine se ve druhé pli pokouší o zvrat v utkání a proto je aktivnějším celkem, zatím se mu v koncovce a útoku ale příliš nedaří.
81
Následně Inter naposledy střídal, vystřídáno tak mají oba soupeři. Ranocchia nahradil Andreolli.
80
Gabriel Silva ale míč ze standardky opřel pouze do zdi.
79
Nyní ale byl pár metrů od vápna faulován Badu, Udine bude kopat standardku z hodně zajímavé pozice!
78
Následně slibně rozvíjející akci Udine zastavil dobrým obranným zákrokem Nagatomo.
77
Widmer centroval z pravé strany do vápna, do souboje s gólmanem šel Fernandes.
76
Udine opět na míči, obrana Interu se už ale stihla zformovat.
75
Interu málem vyšel brejk, Cambiasso získal míč a vysunul do běhu Álvareze, ten se dostal do vápna, ideálním skluzem ale posléze zachránil situaci Naldo.
74
Ranocchia (INM) poté na sebe upozornil znovu poté, co nedovoleně faulova a dotsla žlutou kartu.
73
Před dotírajícím Lópezem uklidil míč do autu Ranocchia.
72
Ze druhé vlny se k míč dostal domácí Allan, netrefil ho ale ideálně.
71
Fernandes poslal míč na Ranégia, ten s balonem trochu zajličkoval a posléze alespoň vybojoval roh.
70
Nedlouho poté střídalo i Udine, Muriela nahradil Lopéz.
68
Inter Milán střídal, Jonathana nahradil Pereira.
67
U míče Udine, naráží ale do dobře zformované defenzivy Interu.
66
Cambiasso svým dlouhým nákopem hledal Palacia na hrotu, míč ale sebral gólman Brkič.
65
Ranégie tvrdě dohrál Täidera, hostující hráč leží na trávníku.
64
Sledujeme zatím vyrovnaný druhý poločas. Inter působí zkušenějším dojmem. Sice není tak aktivní v útoku, zápas má ale pod kontrolou.
63
Badu přišel o míč při založení akce, Inter mohl jít do brejku, jeho útočná akce ale nedopadla dobře.
62
Udine je rovněž ve druhé půli pracovitější v koncovce, e snížení skóre ale snažení domácích zatím nevede.
61
Muriel to nyní zkusil zhruba z dvaceti metrů, Handanovič byl ale na místě.
60
Inter už nehraje tolik ofenzivně jako v první půli, ale že by hřiště přenechal domácím, určitě tvrdit nelze.
59
Udine se prokombinovalo do dobré střelecé pozice, Muriel ale pálil nad.
58
Záhy Udine střídalo znovu, Pereyru nahradil Bruno Fernandes.
57
Di Natale, který se zranil, nakonec musel vystřídat, do hry byl vpuštěn Ranégie.
56
Pokračuje se dále, domácí kanonýr ale zůstává v zámezí.
55
Nyní po jednom ze soubojů zůstal ležet na trávníku Di Natale...
54
Na Udine je znát vyšší aktivita, kvalita soupeře z Milánu mu ale toho příliš nevyhovuje.
53
Při rohu se ale Udine ubránilo a dostalo míč do bezpečné vzdálenosti od své branky.
52
Inter ale i posléze zůstal v útoku a vybojoval rohový kop.
50
Cambiasso přensl hru do útoku, v něm operoval Guarín, následně byl ale vytlačen do autu.
49
Inter nadále drží dvougólový náskok a v defenzivě dnes praktciy vůbec nechybuje.
48
Muriel dostal míč do dobré pozice, byl ale vytlačen z toho správného střeleckého úhlu.
47
Udine drží míč v úvodu druhé půle, uvidíme, co dokáže vymyslet.
46
Po prvním poločase vede Inter 2:0 a lze tvrdit, že zaslouženě. Milánští vládli na trávníku především úvodních třicet minut, pak se hra trochu vyrovnala.
45+1
Znovu v akci Di Natale, ani jeho další střela ale na gólmana Handanoviče neprošla.
45
Sudí prodloužil první poločas o dvě minuty.
44
Pereryra posílal za obranu Di Nataleho, ten se ale do koncovky neprosadil.
43
Nyní naopak operují na útočné polovině hráči Udine.
42
Cambiasso směřoval míč před branku Udine, k zakončení se ale Inter nedostal.
41
Inter se zmocil míče, následně byl stažen na trávník Nagatomo, hosté budou rozehrávat.
40
Udine kopalo první roh, míč ale následně odkopával do bezpečí hostující Jesus.
39
Domácí hráči přenesli hru na útočnou polovinu, následnou střelu Muriela blokovala hostující obrana na roh.
38
Udine dostalo míč na střed hřiště, tam se jej opět zmocnili fotbalisté Interu.
37
Jonathan kroutil míč do vápna, tam ale hlavičkoval do bezpečí Danilo.
36
Inter vybojoval rohový kop, který rozehraje Jonathan.
35
Inter poprvé musel už vystřídat. Zraněného Samuela nahradil Rolando, bývalý hráč Porta.
33
Domácím se zatím v útočné fázi nedaří, i proto gólman Handanovič, který mimochodem v minulosti v Udine působil, nemusel řešit žádné nebezpečnější situace.
32
Udine je ale opet na míči, Pereyra ale volil zpětnou přihrávku na Widmera do středu hřiště.
31
Allan zaběhl do útoku, bez podpory spoluhráčů ale o míč záhy přišel.
30
Udine je dnes směrem dopředu zatím bezzubé a nevyvarovalo se ani chyb v obraně. Proto vede Inter po půlhodině hry už o dvě branky.
29
Inter již vede o dvě branky, tentokrát se prosadil ANDREA RANOCCHIA, který potvrdil nápor hostujícího týmu v další důležitý gól – 0:2.
28
Inter má každopádně herně navrch a je aktivnější.
27
Cambiasso centroval do vápna Udine, tam ale nenašel nikoho z přesně nabíhajících spoluhráčů.
26
Inter je na míči, zatím ale kombinuje ve středu pole.
25
Hosté se dostávají do vedení, Udine ztratilo na útčné polovině míč a následný rychlý přechod do útoku zakončil úvodní brankou Interu RODRIGO PALACIO, který zužitkoval přihrávku Täidera – 0:1.
24
Udine volí postupný útok s mnoha přihrávkami a snaží se projít do dobře zorganizované defenzivy Interu.
23
Nyní přenesl míč na druhou stranu hřiště Widmer, domácí se pokoušejí o založení útoku.
22
Udine se zatím vůbec k ničemu nedostalo a ani prakticky se ještě neukázalo na útočné polovině hřiště.
21
Nyní se ve vápně zejvil Palacio, ale nezakončil, protože ho skluzem zastavil Domizzi.
20
Dvacet minut hry za námi, Inter zatím má herně navrch a snaží se o vstřelení úvodní branky.
19
Posléze ale Jonathan vysunul Nagatoma a ten z první pálil do boční sítě branky Brkiče!
18
Roh prosvištěl kolem vápna, domácí se ubránili.
17
Inter zůstává aktivní, nyní hosté budou zahrávat rohový kop.
16
Hostující Cambiasso má na kontě už dvě nebezpečné střely.
15
Cambiasso si našel místo na hranici vápna a střílel těsně nad břevno!
14
Inter nabírá na aktivitě, domácí se brání a vykrývají prostory.
13
Badu následně dostal ze střeleckého úhlu Álvareze.
12
Nyní za obranu přihrával Jonathan Palaciovi, ten následně trefil pouze skluzujícího obránce Udine.
11
Milánští zatím mají herně navrch, ale na druhou stranu Brkič nemusel řešit mnoho nebezpečných situací kromě standardky Cambiassa a dotírajícího Palacia.
10
Nyní se odražený míč dostal k Palaciovi, ten o něj ale následně přišel kvůli vybíhajícímu gólmanovi.
9
Inter se snaží o ofenzivní hru, zatím se mu ale nepodařilo výraznějši projít do obrany domácího celku.
8
Hra se často kouskuje, úvodní minuty zatím ideální fotbal neservírují.
7
Inter je na míči, zatím ale operuje ve středu hřiště.
6
Inter tak zásluhou přímého kopu poprvé výrazněji ohrozil domácí obranu a brankáře Brkiče.
5
Ke standardce se postavil Cambiasso a svůj míč nasměroval těsně nad břevno!
4
Pereyra fauloval, v úvodu utkání bude následovat standardka proti brance Udine.
3
Nyní jsou poprvé na delší čas u míče hráči Interu.
2
V úvodu utkání drží míč na svých kopačkách hráči Udine.
1

Udinese Calcio: Brkić – Naldo, Danilo, Domizzi – Widmer, Silva, Allan, Badu, Pereyra – Muriel, Di Natale (C).
Náhradníci: Kelava – Bubnjić, Mlinar, Jádson, Lazzari, Pinzi, Zielinski, Ranégie, López.

Inter Milán: Handanovič – Samuel, Jesus, Ranocchia – Jonathan, Nagatomo, Taïder, Guarín, Cambiasso – Álvarez, Palacio.
Na nedělní odpoledne je naplánován šlágr 11. kola italské Serie A. Ambiciózní Udine přivítá na svm trávníku ještě ambicióznější a slavnější Inter Milán.

Udinese Calcio

Udine nezaznamenalo ideální vstup do sezóny a brzy zapadlo do středu tabulky, což se neslučuje s ambicemi tohoto celku ze severu Itálie. V poslední době ale Udinese Calcio podává lepší výkony, což dokumentovalo poslední výhrou 2:1 nad Sassuolem. Po deseti odehraných zápasech má tak na kontě třináct bodů při vyrovnaném skóre 11:11.

Inter Milán

Není tomu tak dávno, kdy Inter neomezeně vládl italské lize, vyhrál několik titulů v řadě a v roce 2010 ovládl i Ligu Mistrů pod taktovkou trenéra Josého Mourinha. V současné době klub z Milána ale prožívá skromnější období.

V tabulce se Inter zařadil do širší špičky soutěže, po deseti odehraných zápasech má na svém kontě 19 bodů při skóre 24:12, což stačí na současné páté místo. Lépe je na tom AS Řím, Fiorentina, Juventus a Neapol. Naposledy pak Inter remizoval s Atalantou Bergamo 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62