To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Aha...? Ač rozhodčí u střídaček ukázal, že se bude nastavovat, celkem dvě minuty, rozhodčí Doveri ukončil zápas okamžitě po vypršení devadesáti minut! Proč ne, stejně to již bylo dávno rozhodnuté utkání, které ovládli hosté a připisují si cenné tři body z hřiště Verony. Domácí dnes utkání nezvládli, hlavně doplatili na bezzubou koncovku, kde se nedokázal prosadit ani ostřílený Luca Toni.
90
Neapol na polovině Verony, to je již klasické "báčko" v podání hráčů v modrém.
90
V poslední minutě řádné hrací doby ještě útočný faul domácích.
89
Hosté drží míč na svých kopačkách.
88
Toni si sice zpracoval míč mezi dvěma bránícími hráči Neapole, ale pomohl si při tom rukou.
87
Agostini vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
85
Žlutou kartu dostává Fabrizio Cacciatore (Hellas Verona FC).
85
Posledních pět minut dnešního utkání, které se již pouze dohrává.
84
Džemili dostává žlutou kartu za ostrý skluz na domácího Jorginha, to vše na polovině Verony.
83
Tím jsme vyčerpali všechny možnosti střídání, utkání již dohrají hráči, kteří jsou v tuto chvíli na hřišti.
82
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gökhan Inler, přichází Josip Radošević.
81
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Juan Iturbe, přichází Marco Donadel.
81
Ale v pokutovém území fauluje Toni, tím celá akce končí.
80
Po vystřídání rozehrají domácí rohový kop z pravé strany.
80
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Miguel Britos.
79
U postranní čáry čeká na svou šanci Uruguayec Britos.
78
Pohled na velmi zamračeného kouče Mandorliniho dává tušit, jaká asi nálada panuje na lavičce Verony.
77
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Taleb Gomes, přichází Daniele Cacia.
76
Neapol právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli volný kop na polovině soupeře, ale je z toho pouze rychlý brejk, který hosté zakončují nadvakrát, střelu Insigneho ještě Rafael zneškodnil, ale z dorážky se prosazuje Švýcar BLERIM DŽEMAILI.
75
Míč rozhodčího, domácí sportovně vrací míč hostům, Cabral bude vykopávat.
74
Albiol dostal úder míčem do prsou a to byl zřejmě bolestivý úder, po kterém se Španěl svalil na zem a rozhodčí přerušují hru.
73
To je zřejmě konec nadějí domácího týmu, který se sice ve druhém poločase snaží, ale na lépe technicky vybaveného soupeře to nestačí.
72
Milimetrově přesná přihrávka Maggia do vápna, z pravé strany, kde z hranice malého vápna skluzem zakončuje LORENZO INSIGNE a hosté vedou již 2:0.
72
Domácí obrana odvrací míč do bezpečí, přesto pouze na kopačky hostů.
71
Ale je z toho rychlý protiútok Neapole, po němž budou mít hosté také výhodu rohového kopu.
70
Rohový kop rozehrají domácí z levé strany.
68
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Emil Hallfreðsson, přichází Raphael Martinho.
67
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Lorenzo Insigne.
66
Jako první připravuje střídání lavička Neapole.
64
Verona kombinuje na polovině soupeře.
62
Cabral má míč ve své moci a bude moci vykopávat.
61
Náhradníci obou týmů se začali rozcvičovat, zřejmě v dohledné době budeme svědky nějaké změny v sestavách.
60
Panděv v gólové šanci číslo dva, tentokrát pohotovou střelu umístil do prostoru branky, ale Rafael zasahuje a chytá.
60
Je za námi hodina hry, hosté stále drží jednobrankový náskok.
59
Toni se sice dokázal obtočit kolem obránce Neapole, poté ale, uvnitř vápna soupeře, nepřesně přihrává a obrana odkopává do bezpečí.
58
Jorginho hraje na polovině soupeře rukou, tím celá akce Verony končí.
56
Hosté kombinují ve středu hřiště, úvodní nápor domácích již opadl.
55
Na druhé straně se do gólové šance dostává Panděv, který uvnitř vápna pálí z voleje, ale je to spíše rugbyový odkop vysoko na tribuny, než cokoliv jiného.
54
Cabral znovu musí z branky a znovu zákrok zvládl, čímž překazil slibně rozvíjející se protiútok soupeře.
53
Ve vápně padá Fernández po souboji s bránícím hráčem Verony, není to faul, odkop od branky.
52
Rohový kop Neapole, hosté svůj druhý roh rozehrají z pravé strany.
52
Před Tonim zasahuje gólman Cabral, publikum jen vzdechlo, to mohla být gólová šance.
51
Pas na Higuaína nepřesný, zaútočit mohou domácí.
50
Slibný úvod Verony ve druhé půli, dokáží domácí vyrovnat?
49
Spolupráce Iturbe – Toni opět zafungovala, ostřílený forvard se dostal ke střele, ale trefuje pouze dobře postaveného Cabrala, největší šance Verony v dosavadním průběhu!
48
Opět se v úvodu druhé půle zdá, že domácí přehrávají svého soupeře.
47
Iturbe se málem dostal do zakončení z pravé strany, nakonec je pískán faul na Armera.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:04 hodin.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří tlačili svého soupeře na jeho polovině, ale obrana Neapole je nepouštěla do zakončení. Po zhruba dvaceti minutách hry převzali hosté taktovku a nebezpečně hrozili střelami zpoza vápna. Po bleskové akci se ve 27. minutě prosadil Mertens, který je zatím jediným střelcem utkání, hosté vedou 1:0.
45
45
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté mají míč ve své moci.
44
Mertens rozehrává, ale dal míči opačnou rotaci, než by bývalo bylo zdrávo, míč se točí spíše ven z pokutového území, z této standardky nic nebude.
43
Volný kop Neapole na polovině Verony, hosté rozehrají z levé strany, z poměrně velké dálky.
43
Další dobrá střela hostů, z pravé strany po bleskové kolmici pálí José Callejón, skvělý zákrok Rafaela!
42
Ofsajdem končí akce Toniho a Iturbeho v pokutovém území.
41
Hallfreðsson znovu fauluje na vlastní polovině, Islanďan zatím hraje hodně "od podlahy".
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté drží vedení a kontrolují průběh zápasu.
38
Ani rohový kop domácí zahrávat nebudou, byť se po souboji dvou jedenadvacítek, domácího Taleba a hostujícího Fernándeze, dožadují domácí odpískání faulu.
38
Obrana Verony řeší situaci nákopem na Toniho, ten prohrává v souboji s obranou soupeře.
37
Higuaín sice byl těsně bráněn Maiettou, ale přesto dokázal zakončit z hranice vápna soupeře, z pravé strany, křižná střela prolétla těsně vedle branky!
37
Hallfreðsson fauluje na vlastní polovině Džemailiho a Neapol zůstává v nebezpečné blízkosti pokutového území Verony.
36
Domácí se sice ubránili, ale hosté zůstávají s míčem na polovině Verony.
36
A hosté alespoň vybojovali autové vhazování z levé strany.
35
Dlouhý nákop hostů na José Callejóna nepřesný, o míč ještě bojuje Panděv.
35
Hodně nepovedený roh, domácí ani nevystřelili.
34
Rohový kop pro Veronu, druhý celkem.
33
To vypadalo slibně, Neapol zaútočila v pěti hráčích, ale Armero celou situaci "zazdil" na levé straně, míč končí v autu.
33
Míč letí k pokutovému území Neapole, kde ho získává soupeř.
32
Maggio to nyní s aktivitou na půli Verony přehnal, sudí píská faul, míč mají domácí.
32
Rafael odkopává míč, ale domácí mají nyní problémy s napadajícím soupeřem.
31
Hosté nyní drží častěji míč na svých kopačkách.
30
Po první půl hodině hry vedou hosté 1:0, když sice prvních zhruba dvacet minut patřily domácím, ale pak převzala iniciativu Neapol, která dokázala proměnit jednu z mála svých šancí.
29
Ínler rozehrává ze středu hřiště, ale tentokrát končí akce Neapole faulem Mertense.
29
Po útočném faulu domácího Cacciatoreho na polovině Neapole následuje důrazná domluva sudího Doveriho.
27
Rychlá kombinace Neapole, Higuaín pohotovou přihrávkou vybízí DRIES MERTENSE ke střele z levé strany, uvnitř vápna soupeře a Belgičan parádní kroucenou střelou překonává Rafaela a dává první gól utkání.
27
Neapol nyní přebírá aktivitu, do vápna Verony letí další centr z levé strany, Panděv nedokázal lépe zpracovat.
26
A následě další střela Argentince Higuaína, který pálí z hranice pokutového území, ale vedle.
25
Armero potáhl do vápna, přihrál z levé strany na střed, odkud pálí Huguaín, parádní střela, Rafael parádním reflexním zákrokem zachraňuje!
22
Jenže hosté ztrácí míč na půli hřiště a tak se musí znovu bránit.
21
Hosté se ale ubránili celkem bez problémů a mohou zaútočit.
21
První rohový kop v utkání rozehrají domácí z levé strany.
20
Verona na polovině soupeře, nepřesný centr z levé strany, obrana Neapole odkopává do bezpečí.
18
Další faul hostů ve středu hřiště, tentokrát se na zemi ocitl útočník Verony, Luca Toni.
18
Džemaili fauluje ve středu hřiště Hallfreðssona.
17
Další odkop od branky Verony.
16
Hosté drží míč ve středu hřiště.
15
Od Armera se odrazil míč mimo hrací plochu, je z toho pouze odkop od branky Verony.
14
Další centr Iturbeho z pravé strany, tentokrát je ale pískán ofsajd Toniho.
14
A obrana Neapole má plné ruce a nohy práce s bráněním Toniho.
13
Huguaín snad chtěl asi rozehrát, ale vypadalo to spíše na odevzdání míče soupeři.
12
Domácí zahrozili, hosté jsou zatím hodně pasivní.
11
Na hranici ofsajdu převzal Brazilec Rômulo míč v blízkosti pravé postranní čáry, zbavil se bránícího Albiola a namířil si to k vápnu, kde přihrává na střed Tonimu, ten v obtížné pozici přestřeluje branku!
10
Agostini fauluje v hlavičkovém souboji ve středu hřiště, hosté získávají míč.
10
Nepřesný nákop domácích, míč končí u Cabrala, který rozehrává.
8
Verona dnes nastoupila v útočném rozestavení 4-3-3 a na hřišti je to zatím vidět, Toni nyní nedoskočil na centr z pravé strany.
7
Snad první akce Neapole na polovině soupeře, ale míč nakonec končí u Rafaela.
5
Toni jen hlavou "lízl" míč na hranici pokutového území Neapole, po centru z levé strany, hosté si oddechli.
4
Domácí v úvodních minutách aktivnější, hosté se zatím pouze brání.
3
Nákop na Toniho nepřesný, přesto ostřílený útočník poděkoval svým spoluhráčům, odkop od branky Neapole.
2
Goméz Taleb neodcentroval z levé strany.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Hellas Verona FC: Rafael – Cacciatore, Moras, Maietta, Agostini – Rômulo, Jorginho, Hallfreðsson – Iturbe, Toni, Gomes.
Náhradníci: Borra, Andrade – Albertazzi, González, Marques, Laner, Donati, Martinho, Cirigliano, Donadel, Cacia, Janković.

SSC Neapol: Cabral – Maggio, Fernández, Albiol, Armero – Callejón, Inler, Panděv, Džemaili, Mertens – Higuaín.
Náhradníci: Colombo, Baranovsky – Réveillére, Uvini, Britos, Hamšík, Radošević, Insigne, Zapata.

Rozhodčí: Doveri – Bianchi, Padovan.
Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola italské Serie A, v němž domácí Hellas Verona FC přivítá SSC Neapol. Utkání se odehraje na Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Daniele Doveri a asistenti Bianchi s Padovanem.
HELLAS VERONA
Domácí vstupují do dnešního utkání ze skvělého pátého místa, když v doposud odehraných osmnácti utkáních nasbírali dvaatřicet bodů za deset výher a dvě remízy. Pro Veronu, jejímž cílem měla být před startem ligové sezóny hlavně záchrana, je současné postavení velice lichotivé, jak se Hellas poměří se silnou Neapolí?
SSC NEAPOL
Aktuálně třetí nejlepší tým Serie A, SSC Neapol, vstupuje do dnešního utkání ve Veroně z pozice favorita. Zatím má na svém kontě devětatřicet bodů za dvanáct výher a tři remízy a může atakovat druhé místo AS Řím, na které ztrácí dva body. Ztráta na vedoucí Juventus je již desetibodová.
02.12.2013 / 14. kolo / SS Lazio – SSC Neapol 2:4
07.12.2013 / 15. kolo / SSC Neapol – Udinese 3:3
15.12.2013 / 16. kolo / SSC Neapol – Inter Milán 4:2
21.12.2013 / 17. kolo / Cagliari – SSC Neapol 1:1
06.01.2014 / 18. kolo / SSC Neapol – UC Sampdoria 2:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79