To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Hosté odváží z Bergama tři body a stále tak živí naději na evropské poháry. Domácí si naopak trochu zkomplikovali cestu k záchraně a ztratili body, s nimiž možná tak trochu počítali.
90+1
90
Hosté se ale v pohodě ubránili, žádné nebezpečí pro branku Janova.
89
Rohový kop pro Atalantu, domácí rozehrají z levé strany.
87
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Alassane També.
85
Žlutou kartu dostává Mauricio Pinilla (Atalanta Bergamasca Calcio).
83
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Rolando Mandragora.
83
Pěkná střela Moraleze z velké dálky, míč končí mimo.
80
Odkop od branky Janova, který si dnes připíší důležité tři body v honbě za případnými evropskými poháry.
77
Domácí kombinují na polovině soupeře, ale nedaří se jim proniknout k pokutovému území Janova.
75
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Nicolò Cherubin, přichází Yohan Benalouane.
73
Janov právě vstřelil branku!
To už je nepříjemný debakl! IAGO FALQUÉ se opět prosadil individuálně, tentokrát pálí z pravé strany a tak přesně, že se míč stáčí k tyči a poté do branky.
72
Volný kop pro Bergamo, hosté již staví dvoučlennou zeď.
71
Žlutou kartu dostává Carlos Carmona (Atalanta Bergamasca Calcio).
70
Přibývá faulů, které nepříjemně kouskují hru.
67
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Maxime Lestienne, přichází Zakarya Bergdich.
66
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Rolando Bianchi.
64
Domácí se s vypětím všech sil ubránili, míč míří k půlicí čáře.
63
Rohový kop pro Janov, který je nyní aktivnější.
61
Autorem branky je IAGO FALQUÉ.
60
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Maximiliano Moralez.
57
ANDREA BERTOLACCI převzal míč před pokutovým územím Atalanty, udělal kličku obránci a nakonec prostřelil i zakročujícího Sportiella.
56
Na konci celé akce končí míč v rukavicích Sportiella.
55
Rohový kop pro Janov, sudí ale ještě musí sjednávat pořádek v pokutovém území.
54
Žlutou kartu dostává Giulio Migliaccio (Atalanta Bergamasca Calcio).
50
Míč ve středu hřiště, opatrný úvod druhého poločasu.
48
Izzo fauluje a dostává za svůj zákrok žlutou kartu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
V závěru poločasu ještě hosté zahrozili z rohového kopu, ale na brankové čáře zastoupil gólmana bránící Pinilla. Oba týmy tak odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
45+2
45+2
Útočný faul odpískán Janovu, konkrétně Pavolettimu.
45+2
Nastaveny jsou dvě minuty, poslední vteřiny nastaveného času, hosté útočí a vybojovali rohový kop.
45+1
Tempo hry v závěru první půle poněkud opadlo, uvidíme, co předvedou obě mužstva po poločasové přestávce.
45
Poslední minuta řádné hrací doby, Burdisso nakopává dopředu.
44
Nepřesný pas na polovinu Janova, na pravou stranu.
43
Pavoletti udeřen do obličeje ve středovém kruhu a musí být ošetřován.
41
Lestienne to nyní na hranici vápna Atalanty měl na dlouhou nohu a o míč nakonec i přišel.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav nerozhodný 1:1, dočkáme se ještě nějakého gólu do poločasové přestávky?
39
Malá domů v podání domácích, po nepřesném pasu soupeře, Sportiello si dává na čas s rozehrávkou.
38
Odkop od branky Bergama, domácí ale ztrácejí míč, hrají hosté.
37
Atalanta nyní pod tlakem, domácí se pouze brání.
36
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
34
Z levé strany rozehrává rohový kop Janova Lestienne, ale domácí odvrací. Nakonec je pískán ofsajd Falquého.
33
Rohový kop hostů, z levé strany.
32
Janov opět s míčem na polovině Bergama.
30
Janovští zůstali po rohovém kopu u míče a nakonec se radují z vyrovnávacího gólu, po přesném centru z pravé strany se ve vápně hlavou prosazuje LEONARDO PAVOLETTI.
30
Hosté signalizují hraní rukou v pokutovém území Atalanty, ale sudí je jiného názoru a nechává pokračovat hru.
29
Rohový kop Janova, hosté rozehrají z pravé strany.
28
Dlouhý pas z pravé strany před pokutové území Janova, tam hlavičkuje Pinilla, ale Perin v pohodě chytá.
27
Z rohového kopu se janovští neprosazují, Sportiello tak bude moci rozehrát.
26
Janov má míč, domácí faulují, to vše přesně ve středu hřiště.
24
Odkop od branky Atalanty, hosté ale získávají míč za půlící čárou.
22
Hosté kombinují, ale pouze na své polovině.
21
Roncaglia pálí nepřesně z levé strany, místo přihrávky, také se gestem omlouvá svým spoluhráčům.
20
Zbytečná penalta hostujícího Burdissa zatím rozdílovým okamžikem tohoto zápasu, který je jinak poměrně vyrovnaný.
18
Bergamo právě vstřelilo branku!
MAURICIO PINILLA s přehledem proměnil pokutový kop a domácí jdou do vedení.
17
Byla nařízena penalta, po volném kopu zahrál ve vápně bránící Burdisso rukou.
16
Dlouhý odkop domácí obrany, až na polovinu soupeře, tam v hlavičkovém souboji fauluje Izzo.
15
Míč se dostal k Pinillovi, který pálí zpoza vápna soupeře, a to těsně nad branku Janova, pěkná střela!
14
Znovu jsou to domácí, kdo má míč ve své moci. Bellini nakopl míč dopředu.
13
Závar v pokutovém území Janova, ale gólman Perin dokázal skvěle vytěsnit střelu Gómeze.
11
Hraje se ve středu hřiště, domácí mají míč ve své moci.
9
Kucka odvrací a domácí se tak z rohového kopu neprosazují.
8
První rohový kop v zápase, z levé strany rozehrají domácí.
7
Odkop od branky Atalanty, zatím sledujeme opatrný fotbal.
5
Je to dobré, Sportiello může pokračovat v zápase, nešlo tedy o vážné zranění.
4
Gólman Atalanty musí být ošetřován, nehraje se.
3
Domácí gólman Marco Sportiello nyní dostal nepříjemný úder do hlavy.
1
Oba týmy nastupují na hrací plochu.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Bellini, Stendardo, Cherubin, Dramé – Cigarini, Migliaccio, Carmona – D'Alessandro, Pinilla, Gómez.
Náhradníci: Merelli, Frezzolini – Boakye, Scaloni, Baselli, Grassi, Rosseti, Del Grosso, Benalouane, Bianchi, Moralez, Emanuelson.

Janov CFC: Perin – Roncaglia, Burdisso, Izzo – Rincón, Bertolacci, Kucka, Edenilson – Falqué, Pavoletti, Lestienne.
Náhradníci: Lamanna, Sommariva – També, Ghiglione, Mandragora, Panico, Laxalt, Gulli, Bergdich, Soprano.

Rozhodčí: Gervasoni – Di Fiore, Pegorin.
Atalanta však také nemůže rozdávat body zadarmo, neboť v tříbodovém systému se stále ještě může stát, že by se Cagliari mohlo před Bergamo dostat. Byť je pravděpodobnost malá, dokud nebude jistota, nemohou domácí vypustit žádný zápas.
V souboji stále se ještě zachraňujícího Bergama a Janova jsou favority hosté, kteří ze sedmého místa ještě pošihlávají po pohárové Evropě. K tomu ale potřebují získat ve zbývajících kolech o tři body více, než Fiorentina, která drží páté místo.
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestatřicátého kola italské Serie A, v němž domácí ATALANTA BERGAMO přivítá JANOV CFC. Utkání se odehraje na Stadio Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu a provede jím trojice rozhodčích, jako hlavní Gervasoni, na čarách pak asistenti Di Fiore a Pegorin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62