Dnes nevyhrál lepší tým, ale šťastnější. Hra byla poměrně vyrovnaná a mohli jsme sledovat zajímavý duel. To je dnes ode mne vše, přeji vám příjemný zbytek večera.
90+5
90+5
Střela z přímého kopu jde nad branku.
90+4
Volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů pro hosty. Domácí se již do šance nejspíše nedostanou.
90+4
Barba vyfasoval za svůj faul před vápnem žlutou kartu.
90+3
Útočný faul a hosté jsou opět u míče. S rozehrávkou moc spěchat nebudou.
90+2
Volný přímý kop pro domácí tým zhruba ze třiceti metrů.
90+2
Zhruba tři minuty do konce, domácí mají míč na svých kopačkách a jsou na útočné polovině.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.
90
Domácí hráči jsou stále u vápna a kombinují. Čas jim ale rychle utíká.
89
Centr z rohového kopu chytá do své náruče Karnezis.
89
Rohový kop pro domácí tým.
88
Domácí stále kombinují před vápnem hostů, ti stále dobře brání.
87
Domácí kombinují před vápnem hostů.
85
Hosté drží míč na svých kopačkách. Přesně tohle jim teď vyhovuje.
82
Podle opakovaných záznamů opravdu jeden z domácích obránců zahrál ve vápně rukou. Měla se tedy kopat penalta ve prospěch hostů.
80
Ve vápně domácích nejspíše nějaký obránce zahrál rukou a hosté se dožadovali odpískání penalty. Hra však pokračuje dál.
79
Hosté se snaží udržet míč co nejdéle na útočné polovině, což se jim poměrně dobře daří.
77
Hosté zatím dobře brání a Empoli zatím nepustilo do šance. Uvidíme, jak hra bude pokračovat.
75
Tak Empoli bude hrát patnáct minut v početní výhodě. Uvidíme, jestli se domácím podaří přesilovku využít a alespoň vyrovnat.
74
Velká nepříjemnost pro hosty. Kone vyfasoval druhou žlutou kartu a následovala tedy už karta červená. Byl to úplně zbytečný faul.
74
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale jasně ukázal, ať hrají oba týmy dál.
73
Finální přihrávka, to je dnes největší problém domácích.
72
Tak domácí tým je u míče a kombinuje před vápnem hostů. Uvidíme, jestli si něco vytvoří.
69
Piris vyfasoval žlutou kartu za svůj faul ze zadu.
69
Do konce zápasu nám zbývá zhruba dvacet minut, hostující tým stále vede o jednu branku.
68
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Antonio Di Natale, přichází Bruno Fernandes.
67
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Guilherme Dos Santos, přichází Melker Hallberg.
67
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Simone Verdi.
67
Hosté jsou u míče a kombinují na útočné polovině.
64
Maccarone se dostal do dobré šance. Jeho střela byla těsně před brankou zblokována.
63
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Levan Mchedlidze, přichází Massimo Maccarone.
62
Kone vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.
60
Udinese právě vstřelilo branku!
Neskutečná branka. SILVAN WIDMER vyslal na branku takovou "polo" střelu, která končí až za zády Sepeho. Tohle byla fakt unikátní branka.
59
Skvělý centr před branku na Pucciarelliho. Ten hlavičkuje nad branku!
56
Domácí jsou lepším týmem. Snaží se vstřelit i vedoucí branku. Zatím se jim to ale nedaří.
55
Už se hraje. U míče jsou hosté a kombinují na útočné polovině.
54
Mchedlidze je ošetřován. Hra je na chvíli přerušena.
52
Hra je vyostřená, bude to ještě zajímavé.
51
Neskutečný závar před brankou hostů, brankou to však nekončí!
49
Domácí jsou v druhém poločase aktivnějším týmem. Uvidíme, jestli to nějak využijí.
47
Hned v úvodu druhého poločasu si hosté vytvořili šanci. Hlavička jednoho z nich však skončila v zámezí.
46
Druhý poločas nám právě začal. U míče jsou hráči Empoli.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten byl poměrně vyrovnaný a nakonec vyrovnaně i skončil – 1:1. Oba týmy hrají slušný fotbal a na druhý poločas se můžeme jen těšit. Ten nám začne zhruba ve 20:03.
45+2
45+2
Croce se dostal ke střele zhruba ze třiceti metrů. Jeho volej šel nad branku.
45+1
Tak nakonec se budou hrát dvě minuty nad rámec.
45
Každou chvíli hlavní rozhodčí ukončí první poločas.
44
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Lorenzo Tonelli, přichází Federico Barba.
43
Pucciarelli se ve vápně dostal do velké šance. Skvělým zákrokem ho ale vychytal Karnezis!
42
Hra byla chvíli přerušena. Toneli musel být totiž ošetřen.
40
Domácím se podařilo tedy vyrovnat stav a jsou stále u míče. Nyní kombinují ve středu hřiště.
38
Saponara vyfasoval žlutou kartu.
37
Empoli právě vstřelilo branku! K pokutovému kopu se postavil RICCARDO SAPONARA. Ten svou střelou k tyči skóruje a vyrovnává stav na 1:1.
36
Danilo zahrál ve vápně rukou a vyfasoval žlutou kartu.
35
Byla nařízena penalta pro domácí tým.
35
Dobrá šance Empoli končí střelou mimo branku. Domácí tým se teď dostává do hry a uvidíme, jestli se podaří domácím ještě do poločasu vyrovnat.
33
Hráči Empoli jsou u míče a kombinují na vlastní polovině.
32
Hosté mohli jít do slibné šance, jeden z hráčů se však nacházel v ofsajdu.
29
Rohový kop pro hostující tým.
28
Domácí se snaží vstřelit branku. Obrana hostů je zatím však jasně proti.
26
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí však nepíská a hra nám pokračuje dál.
24
Hosté drží míč na svých kopačkách. Chtějí přenést klid do své hry.
22
Poměrně nečekaná branka. Byla to snad první šance Udinese. Uvidíme, jaký to bude mít vliv na průběh utkání.
20
Tak to byla nádherná akce. Allan ocentroval do vápna a zde si míč našel ANTONIO DI NATALE. Tomuto velikánovi nedělalo žádný problém vstřelit branku. Míč poslal nádherně k tyči.
19
Další šance domácích. I teď byl Karnezis pozorný a chytil míč do své náruče. Saponara se totiž snažil o centr těsně před branku.
18
Dobrý míč na Saponaru, ten se snažil ve vápně akrobaticky zakončit. To se mu moc nevydařilo a míč končí v náruči Karnezise.
17
Hra je zatím poměrně vyrovnaná. Oba týmy mají zhruba stejné držení míče.
15
Hostující brankář teď musel poprvé zasahovat, a to když musel vyběhnout proti dotírajícímu útočníkovi domácích. Karnezis byl u míče dříve a odklidil ho do bezpečí.
15
Hráči Empoli jsou před vápnem hostů a zde kombinují. Uvidíme, jestli si vytvoří nějakou dobrou šanci.
13
Tak ani rohový kop nebyl určitě podle představ hostů. Vše se ještě snažil zachránit střelou ze čtyřiceti metrů Piris, ale ta šla hodně vysoko nad branku.
12
Z volného přímého kopu přišel centr do vápna. Míč odhlavičkoval jeden z domácích hráčů na rohový kop.
11
Hosté budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů. Tohle je dobrá příležitost ke skórování.
10
Centr z rohového kopu nikoho v modrém nenašel. Domácí jsou ale stále u míče.
9
Saponara vybojoval pro svůj tým rohový kop.
7
I hosté si mohli zkusit volný přímý kop. Nic většího si nevytvořili a u míče jsou opět hráči Empoli.
6
Tak hra má zatím spád a nenudíme se. Oba týmy chtějí jako první vstřelit branku. Hraje se zatím útočný fotbal.
4
Z volného kopu nakonec vypálil dělovku na bránu Mchedlidze. Jeho střela však mířila těsně vedle pravé tyče.
3
Saponara se snažil probít až do vápna hostů. Byl však faulem poslán k zemi. Domácí budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
2
Hned v úvodu zápasu se snažili domácí ohrozit branku. Kombinace však skončila nezdarem a bude se odkopávat od branky.
1
Tak nám utkání právě začalo. Domácí tým nastoupil v modrých dresech. Hosté v bíločerných.
1
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše.

Empoli FC: Sepe – Hysaj, Tonelli, Rugani, Rui – Vecino, Valdifiori (C), Croce – Saponara – Mchedlidze, Pucciarelli.
Náhradníci: Pugliesi, Bassi – Verdi, Laurini, Barba, Bianchetti, Laxalt, Tavano, Maccarone, Zielinski, Brillante, El Hadji El Hadji.

Udinese Calcio: Karnezis – Piris, Danilo, Heurtaux – Widmer, Dos Santos, Allan, Kone, Pasquale – Di Natale (C), Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Meret – Hallberg, Jádson, Jaadi, Bubnjič, Silva, Pinzi, Fernandes, Faraoni, Aguirre.

Rozhodčí: Ghersini – Tasso, Pegorin.
Oba celky nejspíše nastoupí v těchto sestavách:

Domácí

Bassi – Hysaj, Barba, Rui, Bianchetti – Saponara, Maccarone, Signorelli – Vecino, Tavano, Laxalt

Hosté

Karnezis – Danilo, Widmer, Heaurtaux, Piris – Kone, Allan, Guilherme, Silva – Thereau – Di Natale
Empoli FC

Domácí tým je v tabulce na šestnáctém místě se ziskem 19 bodů. Má záporné skóre 17:23. Tři zápasy vyhrál, deset remizoval a šest prohrál. V posledním kole Empoli remizovalo proti Interu Milán 0:0.
Udinese Calcio

Hosté se v tabulce nacházejí na třináctém místě se ziskem 24 bodů. Mají záporné skóre 23:26. Šest zápasů vyhráli, šest remizovali a sedm prohráli. V posledním zápase remizovali doma proti Cagliari 2:2.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utká Empoli FC a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62