To je od nás vše! Děkuji za pozornost a u dalších zápasů na shledanou. Karel Milec
Máme za sebou skvělých 90 minut! V zápase jsme viděli dvě červené karty, neproměněnou penaltu a hlavně tři góly! Inter se tímto místem dostal na dohled pohárové Evropě. Na šesté místo, které zaručuje předkolo EL ztrácí momentálně Inter pět bodů.
90+4
90+3
Radu velmi tvrdým skluzem zastavil faul Interu.
90+2
Žlutou kartu dostává Juto Nagatomo (Inter Milán).
90+1
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Marcelo Brozović.
90
Rozhodčí nastaví čtyři minuty!
90
Až rugbyový zákrok předvedl Parolo. Podolski je velmi otřesen a bude potřebovat ošetření.
88
Domácí ztrácejí míče velmi lehko a to je také důvod proč se nemohou dostat do nějakého většího tlaku.
88
Z rohového kopu není nic.
87
Rohový kop pro domácí.
84
Inter Milán právě vstřelil branku!
HERNANES dostal krásnou přihrávku od Kovačiče za obranu a tváří tvář překonal Berishu! Asistence: Mateo Kovačič.
83
Podolski dostal míč ve vápně, ale nedokázal prostřelit Parola! Následně je pískaný ofsajd! Tenhle zápas je opravdu reklama na fotbal!
81
Hernanes mohl jít sám na gólmana, ale jí pískaný ofsajd!
78
Podolského střela jde pouze do míst, kde je připravený Berisha.
77
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Balde Diao Keita.
76
Šanci na druhé straně zhatil ofsajd.
75
Míč se odrážel ve vápně domácích a jen díky štěstí se neodrazila lépe k hostům. To by byl jistý gól.
74
Domácí měli míč po útočném faulu asi deset sekund a opět poslali míč dlouhým nákopem na polovinu Interu.
73
Inter opět u balónu a opět slyšíme ohromný pískot.
72
Lazio se nyní brání pouze cenu odkopávaných míčů!
71
Biglia nedovoleně zastavil útok hostů a vidí žlutou kartu.
70
Míč po rohovém kopu chytil Handanovič bez problémů do své náruče.
69
Japonský nováček na hřišti se ihned uvedl obraným zákrokem.
68
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Juto Nagatomo.
67
Začínají téct nervy! Za nakopnutí dostal Hernanes žlutou kartu.
67
Nyní hosté kombinují na útočné polovině za ohlušujícího pískotu domácích fans.
66
Domácí rozehráli na krátko a zanedlouho také ztratili míč.
66
Šance pro domácí! Budou zahrávat rohový kop.
64
Berisha se uvedl skvěle! Vystihl směr kam bude Icardi kopat a penaltu zneškodnil!
62
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Miroslav Klose, přichází Etrit Berisha.
61
Druhá červená karta pro domácí! Marchetti padl pod nohy Podolského, který spadl a domácí brankář tak vidí po druhé žluté červenou kartu a my uvidíme PENALTU!
59
Miroslav Klose si krásně naběhl pro přihrávku za obranu, ale už nedokázal překonat dobře vyběhnutého Handanoviče!
58
Palacio chtěl po pádu ve vápně penaltu, ale rozhodčí to správně vyhodnotil a nechává hru pokračovat.
56
Přetažený centr se dostal k Palaciovi, který posunul míč na Hernanese ten ovšem nedokázal prostřelil blok těl.
54
Nyní je mávaný ofsajd domácím.
54
Roh byl rozehraný na hranici vápna odkud jeden z domácích napálil míč směrem k brance, ale jeden z domácích obránců tuto ránu zablokoval.
53
Rohový kop uvidíme i na druhé straně.
52
Roh odvrací domácí obrana bez problémů.
52
Hernanes poslal míč z přímého kopu na vzdálenější tyč a gólman Marchetti měl co dělat aby míč vyrazil aspoň na rohový kop,
51
Na zemi se po faulu Candrevy ocitl Palacio a následuje přímý kop.
50
Máč si ve vápně našel jeden z domácích, ale obrana hostů odvrací míč na rohový kop.
50
Přímý kop pro domácí.
49
Protiútok domácích končí rohovým kopem.
48
Hosté nyní kombinují převážně ve středu hřiště.
46
Druhý poločas s míčem na kopačkách hosté a budou se snažit ohrozit branku postupným útokem.
46
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Lukas Podolski.
46
Za malou chvíli nám začne druhý poločas.
Máme za sebou velmi dobrý a fotbalový poločas, který končí po gólech Candereva a Hernanese 1:1.
45+3
45+2
Z následného přímého kopu Biglia velmi dobře protáhl Handanoviče, který si na míč pro jistotu šáhl i když to nebylo potřeba.
45+1
Anderson předvedl krásnou sólo akci, kterou musel D´Ambrosio řešit faulem.
45
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45
Následná hlavička po rohovém kopu jde vedle.
44
Velmi dobrý signál ze standardní situace zakončil D´Ambrosio střelou, kterou musel Marchetti vyrazit na roh.
43
Útočně hrající Palermo si vynutilo faul zhruba 30 metrů od branky Marchettiho.
40
Je mávaný a následně pískaný ofsajd Interu Milán.
39
Faul na středu hřiště zastavil rychle rozvíjející útok Palerma.
38
Palacio se ocitl v ofsajdu a útok Interu je tak zastaven.
36
Máme za sebou takovou "odpočinkovou" pětiminutku a nyní už se snad opět začne hrát pořádně svižný fotbal.
34
Faulu na středu hřiště se dopustil Palacio.
32
Na druhé straně výborně dokázal Marchetti zareagovat na tečovanou střelu a nadvakrát míč zkrotil.
31
Domácí zkoušeli se dostat za obranu hostů lobem, ale to se nepovedlo.
30
Zpoza vápna se dostal k míči Icardi a napálil míč jen těsně nad!
28
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefano Mauri, přichází Edson Braafheid.
27
Žlutou kartu dostává i gólman Marchetti.
26
HERNANES se s tím nepáral a posílá míč k tyči! Vyrovnáno 1:1! Bez asistence.
25
Zároveň to je velmi dobrá palebná pozice pro Inter.
24
Za následné protesty dostává žlutou kartu Mauri.
24
Maurício zatáhl Palacia před vápnem, který mohl jít sám na brankáře a vidí po právu červenou kartu!
23
Hra už opět pokračuje.
22
Na zemi se ocitl Biglia a je nutné ošetření.
20
Máme za sebou úvodní dvaceti minutovku a sledujeme velmi dobrý fotbal! Snad to vydrží i dalších 70 minut.
19
Anderson sebou praštil na zem velmi ochotně a místo přímého kopu je odpískáno simulování Andersona.
18
Z rohového kopu jsme žádnou větší šanci neviděli.
17
Handanovič nyní na dvakrát zachránil Inter od inskování! Po dvou chycených dorážkách mu musel pomoci jeden z obránců, který odhlavičkoval na rohový kop.
16
Inter stále pokračuje v aktivní hře. Domácí zvolili po vstřelené brance defenzivní taktiku.
14
Ve velká šanci se ocitl Icardi. Pohlídal si ofsajdovou past, ale míč tváří tvář Marchettimu poslal vysoko nad.
14
Míč v autu. Vhazování provede pravý obránce Interu D´Ambrosio.
12
Za zatažení Andersona si D´Ambrosio odnáší žlutou kartu.
10
Inter je po inkasovaném gólu aktivnější a snaží se rychle vyrovnat.
8
Lazio právě vstřelilo branku!
Po nešťastném odrazu milánské obrany se k míči dostal Anderson, který prošel do vápna a přihrávkou pod sebe našel ANTONIA CANDREVU pro kterého už nebyl problém prostřelit Handanoviče. Asistence: Felipe Anderson.
7
Přihrávka na Guariana byla příliš dlouhá. Míč končí za čarou.
6
Po souboji se na zemi ocitl Mauri a dožadoval se faulu. Rozhodčí ovšem nechává hru pokračovat.
5
Na druhé straně domácí obrana ubránila centr z pravé strany a nakonec končí míč za čarou. Následuje odkop Marchettiho.
3
To ovšem platilo jen chvíli! K míči se dostal Candreva a zpoza vápna se snažil propálit Handanovíče, který míč pouze vyrazil k jednomu z domácích, ale následná dorážka jde vedle.
2
Míč v autu. A k míči se také dostanou hosté.
1
V úvodní minutě Lazio nechtělo půjčit hostům z Milána míč a postupnou kombinací budou chtít ohrozit branku Handanoviče.
1
Úvodní rozehrávku měli domácí.
1

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, Ciani, Maurício, Radu – Biglia, Parolo – Candreva, Mauri (C), Anderson – Klose.
Náhradníci: Berisha, Strakosha – Braafheid, Cataldi, Cavanda, Djordjević, Gentiletti, Keita, Ledesma, Onazi, Perea, Pereirinha.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Ranocchia (C), Vidić, Jesus – Guarín, Medel, Kovačić – Hernanes – Icardi, Palacio.
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Bonazzoli, Brozović, Felipe, Dimarco, Gnoukouri, Nagatomo, Podolski, Puşcaş, Santon, Shaqiri.

Rozhodčí: Davide Massa – Matteo Passeri, Riccardo Di Fiore.
Zápas na Stadio Olimpico v Římě začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a sledujte náš přenos. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto klání bude Davide Massa, kterému budou asistovat Matteo Passeri a Riccardo Di Fiore.
Inter Milán

Hosté nezažívají zrovna nejvydařenější sezónu, neboť momentální až osmá pozice rozhodně nebude tou, ze které by v klubu jásali. Když už nic, může se tým nyní pochlubit šestizápasovou sérií bez porážky. Posledním zápasem v této sérii byla domácí remíza 0:0 proti Chievu. Dnes by Inter v získávání bodů pokračoval, proti však bude velice silný tým.

S. S. Lazio

Domácí jsou momentálně na třetí pozici a jsou jen bod od svého městského rivala z AS. Mohou se tak dnes dostat už na druhé místo, je však třeba plně bodovat, což je pro Lazio někdy problém. Dobrý výsledek střídá ten horší, důležité je, že mužstvo dokáže bodovat. Naposledy se tak stalo i minulý týden, kdy Lazio remizovalo v Bergamu na Atalalantě 1:1.

Lazio – Empoli 4:0
Juventus – Lazio 2:0
Lazio – Chievo 1:1
Lazio – Parma 4:0
Atalanta – Lazio 1:1
Dobrý večer u utkání italské ligy. Ta má na programu 35. kolo a my se společně podíváme na duem mezi týmy S. S. Lazio a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62