Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání je u konce! U.S. Citta di Palermo prohrává na vlasntím stadionu s Juventusem Turín 0:1!

Dnešní zápas rozhodl příchod Álvara Moraty, který byl druhém poločase neskutečně aktivní a byl prakticky u všeho! Hlavně vstřelil jedinou branky dnešního utkání! Domácí se poté pokoušeli něco vymyslet směrem dopředu, Juve ale velmi pozorně bránilo a vitězství už nepustilo.

Juventus si tak upevnil první místo v Serii A, před druhým AS Řím má momentálně náskok 14 bodů, ale AS má zápas k dobru.

STATISTIKY ZÁPASU
Držení míče – 54% – 46%
Střely na branku – 0 – 3
Střely mimo branku – 2 – 7
Rohové kopy – 5 – 4
Zásahy gólmanů – 2 – 0

To je z mé strany vše a u dalších (nejen) fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou!
90+4
Konec zápasu.
90+4
Massimiliano Alegri dnešního zápas hodně prožívá! Na hodinkách už netrpělivě vyhlíží konec utkání"
90+3
Juve ale poslední minuty zvládá výborně takticky a nepouští domácí na dostřel Buffonovi branky.
90+2
Útočným faulem se ve vápně Palerma provinil Morata. Sorrentino bleskově rozehrál, Palermu již zbývají pouze dvě minuty.
90+1
Centr Jajala odhlavičkoval Chiellini za hranici vápna, kde stál Dybala, ten se opřel do míče. Jeho střela z voleje ale mířila úplně mimo.
90
Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
90
Právě Pereyra musel hasit rychlý protiútoku Palerma Faulem. Argentinec srazil Dybalu a vidí žlutou kartu!
89
Míč se zmocnil na své polovině Morata, který jej vyvezl až k rohovému praporku. Poté posílal míč na hranici vápna, kam si nabíhal Pereyra, ten však míč nezasáhl.
88
Palermo se ještě snaží něco s výsledkem udělat, hostující celek se ale zatáhl do kompaktního bloku a pozorně brání.
87
Míč se dostal na pravou stranu k Vidalovi, a ten si jej posílal dopředu. Dybala míč zachytil úmyslně rukou a nemohlo přijít nic jiného, než žlutá karta!
86
Na pravé strany vybojoval Rigoni rohový kop a ihned hecoval fanoušky. Rohový kop rozehrál Dybala a svižný centr mířil na přední tyč. Tam však nejvýše vyskočil Marchisio!
85
Rozehrávky standardní situace se ujal Jajalo, který poslal dlouhý míč do vápna. Obrana Juve si ale opět s centrem poradila.
84
Lichsteiner teď hokejovým bodyčkem srazil Emersona u lajny a po právu vidí žlutou kartu!
83
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Fabio Daprela, přichází Palmieri dos santos Emerson.
82
Palermo chystá poslední střídání. Na hřiště by měl jít Brazilec Emerson.
81
Opět Morata! Španěl převedl hezkou akci po levé straně, kde mu trojice protihráčů nebyla schopna odebrat míč. Do vápna nabíhal Tévez, Morata to ale vzal na sebe a vystřelil těsně nad branku!
80
Morata na sebe upozornil i jiným způsobem. Ve středu pole ostře zajel do Dybaly a rozhodčí Guida se nebál vytáhnout žlutou kartu!
79
Marchisio si vzal na starost rohový kop, ty se mu ale dnes příliš nedaří. Tento centr byl hodně slabý a na přední tyči jej odhlavičkoval Vitiello.
78
Morata je od svého příchodu hodně vidět. Teď se španělský útočník protáhl po levé strany a odcentroval, centr ale srazil na roh Andelkovič.
77
Dybala se ujmul rozehrávky rohového kopu. Jeho nadýchaný centr ale dokázal Bonucci lehce odhlavičkovat do bezpečí.
77
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paolo De Ceglie, přichází Simone Padoin.
76
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Andrea Belotti.
75
Centr Rispoliho z pravé strany odkopl Bonucci, jenže nešťastně trefil svého spoluhráče Chielliniho. Od toho se míč odrazil k Dybalovi, jeho ránu ale zablokoval Bonucci. Následuje roh pro Palermo.
73
Standardní situace v podání Daprela povedená nebyla, domácí obrana dokázala vysoký centr odvrátit.
72
U lajny se ostrým zákrokem na Vázqueze prezentoval Barzagli. Může být rád, že neviděl žlutý kartonek.
70
Juventus právě vstřelil branku!
Juve se dostává do vedení! Marchisio našel na polovině Palermo naběhnutého ÁLVARA MORATU, který si míč zpracoval a krásným obstřelem překonává bezmocného Sorrentina!
69
Protiútoku Juventusu táhl Arturo Vidal, který to vzal na sebe a ze střední vzdálenosti tvrdě vypálil. Jeho rána ale obětavě zablokoval Andelkovič.
68
Bonucci s Vázquezem svedli dnes nespoečet soubojů. V tom posledním si nedovoleným způsobem pomohl domácí hráč.
67
I druhý roh rozehrál Ital Marchisio. Jeho další centr se mu ale příliš nepovedl, Sorrentino vyběhl a míč lapil.
66
Na druhé straně vybojoval rohový kop nově příchozí Morata. Rozehrávky se ale ujal Marchisio, který našel na zadní tyči Lichsteinera, ten hlavičkoval mimo, nicméně míč ještě tečoval někdo z domácích a následuje další rohový kop.
65
Velmi dobře teď zapracovala obrana Juventusu. Nejdříve na hranici vápna zablokoval střelu Vázqueze Bonucci. Následně střílel ze střední vzdálenosti Vitiello, do jeho stely se postavil Perreyra.
64
Exekuce rohového kopu se ujal Édgar Barreto. Jeho centr byl ale hodně přetažený a míč doplachtil do zámezí.
63
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Enzo Maresca, přichází Mato Jajalo.
62
Palermo opět aktivní na polovině svého soupeře. Z levé strany poslal centr do vápna Barreto. De Sciglio byl lehce dezorientovaný a míč odhlavičkoval na roh, ačkoliv byl ve vápně skoro sám.
61
Juventus dnes zatím nepředvádí ideální výkon. Ani příchod Artura Vidala do druhého poločasu příliš hru neoživil.
60
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Álvaro Morata.
58
Domácí tým brzdí útočné fauly. Ve vápně Juventusu další předvedl Rispoli, který fauloval Lichsteinera.
57
Domácí U.S. kopalo další rohový kop. Exekuce se ujal Dybala, jeho se snášel do vápna. Nejvyše ale vyskočil Bonucci a míč odhlavičkoval.
56
Po špatném vstupu do druhé půle se již probralo i Palermo, které je v posledních minutách hodně aktivní.
55
Rohový kop Palerma rozehrál Barreto, jeho centr ale hostující obraně problémy nenadělal. Poté se navíc provinil útočným faulem Vázquez v souboji s De Cegliem.
54
Trochu volného prostoru dostal před vápnem domácí Vázquez, který na nic nečekal a vypálil. Jeho rána mířila úplně mimo, nicméně Chiellini míč odkopl na roh.
52
Domácí tým šel do protiútoku, jmenovitě ho táhl Dybala. Toho ale poslal k zemi Barzagli a vidí zaslouženou žlutou kartu!
51
Rozehrávky standardky se ujal Carlos Tévez, který nevystřelil špatně. Gólman Sorrentino jako by tušil, kam míč půjde!
50
Velmi pěknou individuální akci předvedl Perreyra, který se vyhnul dvojici protihráčů, až ten třetí ho zastavil. Pouze však za cenu faulu. Zajímavá standardní situace pro Juventus.
49
Daprela se pokoušel něco vymyslet na pravé strany, když neviděl žádné východisko, poslal míč do středu. Tam jej ale zachytil Téves.
48
Na levé straně byl v souboji Barzagli a Rispoli. Domácí obránce si v souboji pomohl rukama a pravý bek Juve spadl. Rozhodčí však nechal hru plynout dál.
47
Hosté jsou zatím ve druhém poločase aktivnější v kombinaci a domácí se prakticky nemohou dostat k míči. Juventus ale chybí střelba.
46
Juventus předváděl pohlednou kombinaci na pravé straně, poté se snažil Lichsteiner vysunout po lajně De Ceglieho. Míč mu ale utkel do zámezí.
46
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Arturo Vidal.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je za námi. Od prvního poločasu jsem určitě čekali více. Viděli jsme bohužel více faulů, než fotbalových akcí. Za zmínku stojí asi pouze střela Carlose Téveze z 18. minuty, kde Sorrentino předvedl velmi nejistý zákrok. Dále už jsme viděli pouze trvdé zákroky a žluté karty. Doufejme, že druhý poločas nabídne lepší podívanou.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Hodně pěkný centr poslal do vápna Daprdela, na jeho centr si naskakoval Vázquez. Nakonec ale míč nezasáhl.
45
Nastavuje se jedna minuta nad rámec základní hrací doby!
44
Dobrou práci při napadání odvedl Sturaro který vybojoval míč pro Téveze. Argentinec udělal dva kroky a vypálil. Jeho přízemní střele ale chyběla razance a navíc mířila mimo.
43
Odkop Sorrentina byl hodně nejistý, zasáhl pouze Llorenteho, naštěstí pro domácí se míč od špatnělského útočníka odrazil zpět ke Sorrentinovi.
42
Standardní situaci rozehrál Marchisio, který našel ve vápně Bonucciho, ten prodloužil míč na malé vápno. Do vzduchu už skákal De Ceglie, který chtěl vystřihnout "nůžky", to se mu bohužel nepovedlo.
41
Žlutou ale viděl domácí Andelkovič, který hodně neforbalovým zákrokem stáhl k zemi Sturara.
40
Další faul! U lajny zashl De Ceglie loktem do hlavy Daprelu a může být rád, že neviděl žlutou.
39
První žlutou kartu tohoto utkání dostává domácí Vázquez, který dohrál Marchisia!
37
Na levé straně zaváhal Barzagli a situace využil Rispoli, který odkopl míč, ten se odrazil o Sturara. Vhazovat bude Palermo.
36
Juventus se dostává s míčem na polovinu svého soupeře. Palermo ale velmi dobře brání a pro Juve je velmi těžké najít nějakou mezeru v obraně.
34
Domácí předvedli pohlednou kombinaci u vápna Juve. Na konci této kombinace měl být Rigoni, toho ale prý "fauloval" Chiellini. Rozhodčí mu ale na toto divadlo neskočil!
33
Domácí nejprve vystihli kombinaci Juve a Maresca se pokoušel vysunout Dybalu. Útočník domácích ale spadl po souboji s Chiellinim. Obránce hostů se poté dostal ke střele, ta ale mířila hodně mimo.
32
Barzagli dlouho dribloval s míčem na levé straně, poté odcentroval. Míč mířil na Tevése, ten ovšem nemá dostatečnou výšku, výše vyskočil Andelkovič a míč odhlavičkoval.
31
"Stará Dáma" teď uklidňuje hru a kombinuje na polovině svého soupeře.
30
Bonucci teď ukázal svou kreativitu, když krásnou kířžnou přihrávkou našel na hrotu osamoceného Llorenteho. Španělský útočník si ale nedal pozor na ofsajdovou past.
29
Juventus teď mířil do přečíslení. Míč mířil na pravou stranu, kde stál Perreyra. Argentinský záložník poslal hezký centr do vápna, problém byl, že mířil přesně do rukavic Sorrentina.
28
Po delší době by jsme také mohli vidět nějakou tu pěknou kombinaci. Zatím pouze samé fauly.
27
Lichsteiner se zatím také nebojí hráč tvrdě. U rohového praporku velmi tvrdě "zpracoval" Daprdelu a hlavní arbitr mu uděluje upozornění.
26
Lichsteiner si dlouhou dobu hrál s Vitiellem na pravé straně. Poté se mu podařilo odcentrovat a míč mířil na vytáhlého Llorenteho. Výše ale vyskočil Terzi a míč odhlavičkoval do bezpečí.
25
Dobrý pas do šestnácky dostal Sturaro, který ale měl proti sobě Rispoliho, ten ho velmi těsně bránil. Střela záložníka Juve tak byla hodně nepřesná.
23
Sturaro je v posledních minutích hodně aktivní, teď byl opět faulován.
22
Dnešní zápas opravdu hodně bolí. Rispoli ostře zajel do Sturara, ale žlutou kartu neviděl. Hlavní arbitr Guida je zatím opravdu hodný.
20
Juventus zahrával první rohový kop v zápase, toho se ujal Marchisio. Jeho centr našel na hranici vápna hlavičku Chielliniho. Míč ale vůbec nemířil na branku, následuje odkop od branky Sorrentina.
19
Daprela si teď pomohl rukama v souboji s Lichsteinerem a hlavní arbitr faul odpískat prostě musel.
18
Poslední minuty opravdu patří Tevézovi! Carlos vypálil z dobrých 30 metrů skákavou střelu. Sorrentino nezasáhl příliš jistě, naštěstí pro domácí ale byl poblíž stoper Terzi, který míč odkopl!
17
Llorente vysunul do šance Tevéze, který postupoval do vápna. Výborně se však vrátil Andelkovič, který Argentincovi míč vypíchl a při následném odkopu ho o něj otřel, tudíž se bude vykopávat od branky Palerma!
16
A další faul! Lichsteiner postrčil Dybalu, a ten se skácel k zemi. Zatím vidíme až moc faulů.
15
Marchisio se střetl ve středu pole s Marescou. Zůstal ležet po zásahu do zad, po několika sekundách se ale zvedl a vypadá to, že bude schopen pokračovat.
14
U rohového praporku nedokázal vybojovat míč Vitiello a zmocnil se ho Lichsteiner. Švýcarský obránce si ale míč předkopl a poté ho velmi ostře dohrál Barreto. Hlavní arbitr to opět řeší domluvou, nicméně dle mého názoru zde měla být udělená karta.
13
První střelu zápasu vyslal Lichsteiner, který si s míčem naběhl na pravou stranu y vystřelil. Jeho přízemní rána ale letěla mimo a Sorrentino zasahovat nemusel.
12
Juve zatím není příliš jisté v rozehrávce. Chiellini poslal opět slabou přihrávku na Bonucciho, a ten to musel řešit odkopem do zámezí.
11
Carlos Tevéz posílal křížnou přihrávku na Sturara, u míče byl ale dříve Terzi a hostující záložník ho fauloval.
10
Juventus se teď nebyl schopný dostat k míči na vlastní polovině a domácí pokračují v zajímavé kombinaci.
9
Domácí zahrávali standardní situaci po faulu Marchisia. Maresca míč rozehrál nakrátko s Rigonim, ten našel ve vápně Vitiella, který hlavičkoval přímo do náruče Buffona.
8
Domácí dobře kombinovali na pravé straně. Poté se rozhodl Trispoli poslat dlouhý míč dopředu, ten však skončil u Bonucciho.
6
Na zemi zůstal ležet hostující Sturaro, kterého dohrál útočník domácích Vázquez. Rozhodčí vše řeší domluvou.
5
Ve středu pole velmi ostře zajel Carlos Tévez do domácího Vázqueze. Hostující útočník může být rád, že neviděl žlutou kartu.
4
Chiellini odflákl přihrávku na Bonucciho. Stoper Juventusu musel hodně zabrat, aby u míče byl prvním.
Pereyra se pokoušel najít na levé straně Barzagliho. Levý obránce Juve měl proti sobě Rispoliho, ten situaci zvládl a Palermo rozehrává.
2
Na pravé straně se dokázal uvolnit Lichsteiner, který i odcentroval. Ve vápně se ale provinil útočným faulem Stuaro v souboji s Terzim.
1
Úvodní výkop obstarali hráči Juventusu. Míč šel na Bonucciho, který se okamžitě snažil najít na hrotu Llorenteho, na toho byl ale míč příliš dlouhý.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Vitiello, Terzi, Andelkovič – Rispoli, Barreto, Maresca, Rigoni, Daprela – Dybala, Vázquez.
Náhradníci: Ujkani – Belotti, Bentivegna, Della Rocca, Bolzoni, Čočev, Emerson, Jajalo, Milanovič, Quaison, João Silva.

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner – Pereyra, Marchisio, Sturaro, De Ceglie – Llorente, Tévez.
Náhradníci: Rubinho, Storari – Evra, Matri, Morata, Padoin, Ogbonna, Vidal, Pepe.

Rozhodčí: Guida -Cariolato, De Pinto.
Juventus FC

momentální lídr nejvyšší italské soutěže se drží s 61 body suverénně na první pozici, protože druhý AS Řím ztrácí už jedenáctů bodů. Stará dáma nemá nikterak oslnivou formu, když závahala s Ceseno i s Římem, ale i přes to je největším aspirantem na titul.
U.S. Citti di Palermo

má po 26 odehraných kolech na svém kontě 35 bodů a drží se na jedenácté příčce, kde ztrácí bod na výše postavený AC Milán. Co se týče aktuální formy, tak se Parmě moc nedaří. Z posledních tří zápasů vytěžilo jen dva body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud