Ofsajdy: 0 – 1
Rohové kopy: 7 – 5
Fauly: 14 – 9
Žluté karty: 2 – 3.
Je dobojováno! Sledovali jsme skvělý zápas, který nakonec nabídl šest branek. Do vedení šlo domácí Udinese, když se trefil Di Natale. Pak ale Janov zabral a dokázal stav zápasu otočit na 2:1. Poslední slovo v prvním poločase ale měli domácí, kteří vyrovnali na 2:2. Ve druhém poločase byli aktivnější domácí, ale Janov dvakrát udeřil z brejku a nakonec vyhrál 4:2.
90+3
90+2
Jeden z domácích hráčů se dostal ke hlavičce, ale poslal míč jen nad branku.
90+2
Rohový kop pro Udinese.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Žlutou kartu ještě vyfasoval domácí Dos Santos.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí se ještě tlačí dopředu, tak uvidíme, co vymyslí.
87
Janov právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská rána pro domácí, protože z ničeho nic přidává Janov čtvrtou branku a definitivně si tak zřejmě pojistil tři body. Po kombinaci se k míči na hranici velkého vápna dostal slovenský záložník JURAJ KUCKA, který to trefil parádně a kulatý nesmysl se od břevna odrazil za bezmocného Karnezise!
86
Ani dlouhý nákop se neujal. I tentokrát se Janov v pohodě ubránil.
85
Obraz hry je stále stejný. Udinese se tlačí dopředu, ale zatím se vyrovnávací branky nedočkalo. Konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží.
83
Střídající Muriel je hodně aktivní. Nyní se opět dostal ve vápně k míči a následně i ke střele, ale branku ani tentokrát netrefil.
82
Hraje se pouze na polovině Janova, ale hosté dobře brání a drží cenný náskok.
80
Po rohu se k hlavičce natlačil Danilo, ale zařízení netrefil a stav zápasu se tedy nemění.
79
Udinese ještě střídalo. Dohrál Allan Marques Loureiro a zahraje si Luis Muriel.
79
Po sražené střele z dálky je tu další rohový kop pro domácí.
78
Domácí vybojovali rohový kop.
78
A další akci domácích zastavila nepřesná přihrávka, po které míč doputoval do zámezí.
77
O chvilku později se k hlavičce dostal Di Natale, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče! Udinese přidalo a je to znát.
76
A rychle jsme se dočkali! Do vápna si naběhl Lucas Evangelista, ale zakončení vůbec nezvládl a míč poslal vysoko nad branku!
75
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Hraje se hlavně okolo středového kruhu a na další šanci stále čekáme.
73
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Janov stále vede pouze o jednu branku.
72
Po rohu se k míči na hranici penalty dostal Luca Antonelli, ale nedokázal propálit hradbu těl! Další roh pro hosty.
71
Janov ale ještě střídal. Dohrál Leandro Greco a zahraje si Juraj Kucka.
71
Na druhé straně vybojovali hosté svůj čtvrtý rohový kop.
70
Jenže domácí zradila přihrávka a míč odevzdali. V posledních minutách je k vidění opravdu mnoho nepřesností.
69
Nyní zahrozil i Janov, ale z rychlé akce nic nebylo a na tahu je opět Udinese.
68
Domácí se stále tlačí dopředu, ale zatím se směrem dopředu trápí a stále prohrávají o jednu branku.
66
Matri postupoval sám na domácí branku, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
65
Udinese střídalo. Dohrál Panagiotis Kone a zahraje si Lucas Evangelista.
63
Jenže Janov chyboval v rozehrávce a k míči se ve vápně dostal Di Natale, ale po jeho střele skončil těsně vedle levé tyče!
62
Domácí zkusili signál, ale hosté to skvěle přečetli a míče se zmocnili.
61
Badu byl faulován na polovině Janova a je tu tedy standardní situace pro domácí.
60
A další střídání na straně Janova. Odešel Diego Perotti a přišel Andrea Bertolacci.
59
Janov střídal. Dohrál Luca Antonini a zahraje si Luca Antonelli.
58
Nakonec se domácí vydali dopředu, ale Di Natale hradbu těl nepropálil. O chvíli později vše ukončil Cyril Théréau, který se provinil faulem.
57
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet. Zatím ale kombinují pouze na své polovině.
55
Do šance se dral Di Natale, ale nakonec byl ve vápně Janova zdvojen a po souboji upadl. Penalta se ale nepíská.
54
Diváci pískají, protože hosté jdou opět do vedení. Udinese bylo ve druhým poločase lepším celkem, ale po rychlé akci se dostal míč do vápna, kde byl ALESSANDRO MATRI, který ho poslal do levé tyče, od které se odrazil za bezmocného Karnezise.
53
Konečně se dopředu vydal i Janov, ale Sturaro se na pravé straně neprosadil a míč ztratil.
51
Po zisku míče to z dálky vyzkoušel střídající Badu, ale jeho projektilu scházela přesnost.
50
Ani tento útok ale domácím nevyšle a u míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají.
49
Začátek druhého poločasu patří domácím hráčům, kteří se stále tlačí dopředu. Janov se zatím pouze brání.
47
Domácí se hned vydali dopředu a byla z toho zajímavá přihrávka na malé vápno, kde nakonec nadvakrát se štěstím zasáhl Perin, který míč sebral.
46
Udinese v poločase střídalo. Na trávník se nevrátil Bruno Fernandes a místo něj si zahraje Emmanuel Badu.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
První poločas je za námi. Sledujeme skvělé utkání, které nabídlo už čtyři branky. Do vedení šlo Udinese, ale Janov zabral, vstřelil dvě branky a vedl 2:1. Poslední slovo ale měl domácí Widmer, který těsně před přestávkou vyrovnal na 2:2. Poté mohl jít Janov znovu do vedení, ale Matri v koncovce selhal. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Po rohovém kopu se v tutové šanci objevil Matri, ale z malého vápna nedokázal trefit branku Udinese!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Tak nakonec jsme se málem dočkali ještě jedné branky. Po centru hlavičkoval z dobré pozice Matri, ale branku trefit nedokázal!
43
Vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane. Byla to ale pořádná jízda, která nabídla čtyři branky.
41
Udinese právě vstřelilo branku!
A stav zápasu se opět mění, protože Udinese vyrovnává na 2:2. Di Natale si navedl míč na velké vápno, vymyslel parádní přihrávku do pravé strany, kam si naběhl SILVAN WIDMER, který přízemní střelou prostřelil Perina.
40
Na trávníku se hodně přitvrdilo. Za záchranou brzdu zatáhl Bruno Fernandes, který také uviděl žlutou kartu.
38
K centru se dostal hodně aktivní Di Natale, ale pro míč si došel Perin, který byl při svém zákroku navíc faulován.
37
Třetí žlutá karta pro hostující celek. Tentokrát ji za svůj faul vyfasoval Iago Falqué.
36
Z rohu ale nic nebylo, protože snažení hostů skončil útočným faulem.
35
Janov vybojoval rohový kop, svůj druhý v tomto utkání.
34
Další žlutou kartu uviděl hostující Facundo Roncaglia.
33
Po centru z levé strany se ve vápně domácích k míči dostával Matri, ale nakonec mu chyběl krok k tomu, aby zakončil.
31
Tak pokutový kop se nakonec nekopal, protože hlavní rozhodčí svůj verdikt přehodnotil a byla z toho pouze standardní situace přesně z hranice velkého vápna. Di Natale ale poslal míč nad branku.
30
Sebastien De Maio uviděl za svůj faul žlutou kartu.
30
Ale pozor, protože po faulu je tu pokutový kop pro Udinese!
30
Domácí se nyní vůbec nemohou usadit na polovině svého soupeře. Janov je na koni a skvěle brání.
28
Ale ani ze čtvrtého rohu domácí nic nevymysleli a stále tak prohrávají o jednu branku.
27
Po rychlé akci je tu rohový kop pro Udinese.
27
Domácí jsou v šoku. Po rychlé brance vedli, jenže Janov dvakrát udeřil a dostal se do vedení. Bude to ještě hodně zajímavé a je zaděláno na pořádnou přestřelku.
25
Tak to je dokonalý obrat, protože Janov jde po další akci do vedení 2:1. Po velké chybě obránce se sám před Karnezisem objevil Matri, ale neuspěl, míč se však odrazil na malé vápno, kde byl IAGO FALQUÉ, který ho poslal do prázdné branky.
24
Janov se tentokrát dokázal ubránit, protože u míče byl jako první Edenilson, který poslal míč do bezpečí.
23
Udinese se okamžitě vydalo dopředu a po povedené akci vybojovalo rohový kop.
22
A je vyrovnáno! Po rohu doputoval míč na velké vápno, kde se ho zmocnil GIOVANNI MARCHESE, který nic nevymýšlel a poslal ho přesně do levého horního rohu! Parádní branka hostujícího obránce.
21
Z dálky napřáhl hostující Diego Perotti, ale branku Udinese netrefil a Karnezis neměl práci.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a Udinese stále vede nejtěsnějším možným rozdílem. Zatím ale sledujeme utkání, které se hraje ve slušném tempu a diváci se rozhodně nenudí.
19
Útočný výpad podnikli i domácí borci, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.
18
Hosté se stále snaží něco vymyslet, ale směrem dopředu se zatím trápí. Dostali se do jedné šance, ale Matri v zakončení selhal.
16
Matri si nabíhal do vápna, ale k míči se nakonec nedostal. Vzápětí si potlesk domácích fanoušků vysloužil Danilo, který se prezentoval dobrým obranným zákrokem.
14
Domácí se opět vydali dopředu, ale ani tentokrát z jejich akce nic nebylo. Udinese je ale aktivnější a hlavně nebezpečnější.
13
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění. Udinese i nadále vede o jednu branku, kterou vstřelil Di Natale.
12
Udinese se okamžitě vydalo dopředu a vybojoval druhý roh v tomto utkání.
11
Matri měl na noze vyrovnání! Domácí chybovali v rozehrávce a po několika přihrávkách se míč dostal do vápna Udinese, ale Matriho pokus skvěle zlikvidoval pozorný Karnezis!
9
Na druhé straně to z dálky zkusil Leandro Greco, ale jeho rána nebyla přesná a míč skončil nad brankou Udinese.
8
Na centrovaný míč si naskakovalo hned několik domácích hráčů, ale ani jeden se k němu nedostal.
7
Po sražené přihrávce je tu první rohový kop pro Udinese Calcio.
6
Aktivní Kone, který přihrál na úvodní branku, byl nyní faulován a u míče jsou tedy domácí fotbalisté.
4
Jenže i tentokrát se domácí dostali lehce k míči, ale Di Natale se prosadit nedokázal a od své branky bude rozehrávat Perin.
3
Janov se okamžitě snaží odpovědět, ale po inkasované brance hosté vůbec neví, co mají hrát.
1
Ale domácí vybojovali míč, okamžitě se vydali dopředu a je z toho úvodní branka. Po rychlé akci se ve vápně Janova dostal k míči zkušený ANTONIO DI NATALE, který neměl problém překonat Perina. Udinese jde do vedení po třiadvaceti sekundách, skvělý začátek pro domácí.
1
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Janova, kteří se okamžitě vydali na polovině domácího celku.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Heurtaux, Danilo, Piris – Kone, Allan Marques Loureiro, Dos Santos, Fernandes – Di Natale (C), Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Meret – Domizzi, Belmonte, Bubnjič, Pasquale, Badu, Pinzi, Evangelista, Zapata, Muriel, Pazos.

Janov CFC: Perin (C) – Roncaglia, De Maio, Marchese – Edenilson, Sturaro, Greco, Antonini – Perotti, Matri, Falqué.
Náhradníci: Lamanna – Burdisso, Antonelli, Rosi, Kucka, Bertolacci, Pinilla, Lestienne, Mandragora, Mussis..
Poslední vzájemné zápasy

Janov – Udinese 3:3
Udinese – Janov 1:0
Janov – Udinese 1:0
Udinese – Janov 0:0
Udinese – Janov 2:0
Udinese Calcio zatím dokázalo v této sezoně pětkrát vyhrát, jednou remizovalo a třikrát prohrálo. Domácí celek má na svém kontě tedy šestnáct bodů a při skóre 11:9 se nachází na sedmém místě. Poslední duel ale Udinese nezvládlo, protože na hřišti Fiorentiny prohrálo 0:3 a dnes má tedy co napravovat, nebude to ale vůbec lehké.

Janov CFC dokázal zatím čtyřikrát vyhrát, třikrát remizoval a zatím jen dvakrát prohrál. Hosté mají na svém kontě patnáct bodů, tedy pouze o jeden bod méně, než Udinese a v tabulce Janovu patří osmé místo. Hosté hrají v posledních týdnech ve skvělé formě, protože už čtyři kola neprohráli. Třikrát vyhrál a jednou remizovali. Nutno dodat, že Janov dokázal porazit i silný a vedoucí Juventus!
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy desátého kola a my budeme sledovat duel mezi Udinese a Janovem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62