Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne.
Utkání končí výsledkem 3:1 pro domácí celek, který sezonu zakončí na skvělém šestém místě! Kvalifikace o Evropskou ligu sice ambicióznímu celku utekla, ale i tak se dá tento ročník hodnotit jako veleúspěšný! Druhý poločas moc krásného fotbalu nenabídl a utkání se spíše dohrávalo.
90+2
90
Inter kombinuje na polovině hřiště, kde bude chtít druhý, velice neatraktivní poločas dohrát. Nastavovat se budou dvě minuty.
88
Domácí fanoušci si užívají závěr dnešního utkání i sezony. Jejich miláčci kombinují na útočné polovině a nikam se neženou.
86
K exekuci přímého kopu se postavil Stevan Jovetić, který z velice dobré pozice branku nakonec jen přestřelil.
85
Cannavaro tahal na hranici vápna za záchranou brzdu. Zastavil pronikajícího Edéra a udělal nejspíše hodně dobře.
84
Nyní se Interu konečně povedlo poslat do vápna nějaký centr, ale ani tato akce neohrozila domácí branku.
82
Obrázek posledních minut pokračuje. Inter se snaží směrem dopředu vymyslet akci, ale ta k vidění není.
81
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Fabio Della Giovanna.
80
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Davide Biondini.
78
Stále kombinuje Inter, který se neustále snaží něco vymyslet. Jejich kombinační hra ovšem vázne. Nesledujeme aktivní fotbal.
77
Centr mířící do vápna hostujícího celku na poslední chvíli odhlavičkoval jeden z hostů. Sassuolo bude ale i nadále u míče.
75
Poslední čtvrthodinka právě začala. Fotbalisté Interu kombinují na útočné polovině, ale směrem do útoku se moc neženou.
74
Utkání se spíše jen dohrává. Nevidíme žádné velké šance či akce, které by ke změně skóre vedly.
74
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Simone Missiroli.
72
Hosté střídají brankáře. Carriza vystřídá mladý a talentovaný Radu, kterému chce trenér dát nejspíše prostor a šanci zachytat si.
70
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Juto Nagatomo.
68
Po levé straně prošel do vápna jeden z domácích, který byl ve skvělé střelecké pozici. Do dráhy střely se mu ale položil obětavý obránce.
67
Duncan si ve snažení hostujícího celku počínal nedovoleně v polovině hřiště. Domácí hráč tedy vidí žlutou kartu. Za nějaký souboj dostává kartu také Juan Jesus.
67
66
Hosté kombinují na obranné polovině a pokouší se vymyslet něco směrem dopředu. Uvidíme, co se jim nakonec povede vymyslet.
64
Duncan se dostal s míčem do vápna a již byl ve skvělé pozici pro střelbu. Jeho střela byla ale zablokována padajícím hráčem.
63
Carizzo se snažil rozehrát, ale centrem na pravou stranu nikoho nenašel. U míče tedy domácí fotbalisté.
61
Matteo Politano následně dostal centr do vápna, kde zakončoval a sahal tak pro hattrick. Míč ale v těžké pozici poslal jen nad branku.
60
Žlutá a hned červená karta pro hostujícího Murilla! Ten nejdříve fauloval jednoho z domácích a následně pronesl nějaké peprné slovíčko k rozhodčímu!
58
Inter kombinuje ve středu travnaté plochy a snaží se vymyslet nějakou akci, která by skončila brankou.
57
Následně dostával Palacio míč na pravou stranu, kde se mu jej ale nepovedlo zpracovat. Bude se odkopávat od branky Sassuola.
55
Po zákroku na jednoho z domácích dostává žlutou kartu Brozović. Ten si bude muset dávat pozor ve zbytku dnešního utkání.
53
Aktuálně je hra o něco pomalejší, než na začátku dnešního utkání. Sassuolo chce své vedení udržet.
51
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Diego Falcinelli.
49
Do útoku se dostává domácí celek, který se bude chtít udržet na této části hřiště. Uvidíme, jestli Inter vstřelí další branky.
47
Hostům se povedlo dát branku z hlavy obránce D'Ambrossia. Tato branka ovšem nakonec nebyla pro ofsajd uznána!
46
Hosté se hned po půl minutě dostali do šance. Éder to zkoušel z úhlu, ale brankář jeho pokus dokázal zneškodnit.
46
První poločas končí za stavu 3:1 pro domácí celek! Sassuolo vedlo po necelé půlhodině o dvě branky. Interu se sice povedlo snížit po brance Rodriga Palaceho, ale dvoubrankové vedení vrátil svému celku druhou brankou Matteo Politano.
45+2
45
Nad rámec prvního poločasu se nastaví jedna minuta. Aktivně působí na míči fotbalisté Sassuola, jenž chtějí tento poločas dohrát.
44
Blíží se nám konec prvního, velmi gólového poločasu, který zatím patří Sassuolu. Povede se jim jejich vedení udržet?
42
Zajímavá standardka je před hosty. Stevan Jovetić byl před vápnem zastaven nedovoleným zákrokem.
41
Interu se povedlo po průniku vybojovat standardní situaci. Rodrigo Palacio ale následně nenašel nikoho v bílém.
39
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí si ale zpátky berou své dvoubrankové vedení, dnes tam padne snad vše! Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal MATTEO POLITANO, jenž překonal Carriza potřetí!
38
Domácím se povedlo vybojovat rohový kop, který ale nebyl zakončen brankou.
36
Střelecky aktivní je v posledních sekundách Stevan Jovetić, kterému se ale nedaří svou akci zakončit střelou na branku.
35
Sassuolo to zkoušelo po levé straně, ale jejich snažení úspěšné nebylo. Každopádně i nadále aktivně napadá svého soupeře.
33
Inter najednou chce a vidíme skvělé utkání. Z dálky to zkoušel Stevan Jovetić, ale ten svým pokusem zamířil jen vysoko nad branku.
32
Inter Milán právě vstřelil branku!
Interu se sice nepovedlo nějak akci zakončit ze standardní situace, ale následně přece jen skórovalo! RODRIGO PALACIO dostal míč do vápna, kde zkušeně zakončil střelou k levé tyčce!
31
Inter bude moci opět zaútočit. Nerazzurri se povedlo vybojovat standardní situaci. Žlutou kartu dostal Magnanelli.
29
Sassuolo může situaci uklidnit standardní situací na pravé straně, která se jim dostala po faulu jednoho z hostujících hráčů.
28
A opět jsme mohli být svědky branky! Inter se dostal po centru z pravé strany ke skvělé hlavičce, jenž mířila k levé tyčce. Brankář Consigli byl ale na svém místě!
26
Krásná akce domácího celku zakončena druhou brankou! Duncan našel přihrávkou z levé strany u pravé tyčky volného LORENZA PELLEGRINIHO, jenž se střelou do prázdné branky nemohl mýlit!
24
Dobrou přihrávkou byl ve vápně nalezen domácí Defrel, jenž si míč zpracoval, otočil se, ale jeho pokus skončil jen vysoko nad.
22
Pronikajícího Politana dohrál u lajny hostující Telles, který mu padl pod nohy a vysloužil si tím žlutou kartu.
21
Aktivně musel zahrát brankář Carrizo, jenž vyběhl z branky a míč odehrál před dotírajícím hráčem do autu.
20
Po dvaceti minutách je stav utkání lepší pro domácí celek, který vede. Inter je o něco aktivnější, ale Consigli ještě nemusel téměř nic řešit.
19
Do pěkné šance se dostal Inter. Míč dostával na hranici vápna jeden z hráčů, který byl ale na přihrávku krátký. V případě zpracování by byl ve skvělé pozici.
17
Inter to zkoušel z dobré vzdálenosti střelecky. Střela Felipe Mela byla ale zblokována a skončila jen v rukavicích pozorného Consigliho.
16
Inter se nikam bezhlavě nežene a kombinuje na vlastní polovině. Postupnou kombinací se bude chtít dostat do zakončení.
14
Domácí Duncan zastavil na polovině hřiště jednoho z hostů nedovoleně a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
13
Sassuolo se dostávalo po pravé straně do vápna, kde se ale Politanovi nepovedlo vymyslet nic, co by vedlo k druhé brance.
12
Naopak Nerazzurri zakombinovali na levé straně, ale celá tato situace byla hodně nepřesná. Hosté došli s míčem za postranní čáru.
11
Domácí fotbalisté jsou i nadále aktivní před brankou milánského celku a celkem aktivně se snaží vymyslet nějakou gólovou situaci.
9
Domácí Sansone se prodíral po levé straně do vápna, ale ještě pár metrů před ním jej zastavil pozorný obránce.
8
Nebezpečno bylo následně před brankou Consigliho. Centrovaný míč z pravé strany byl ztečován a italský brankář jej musel vyrážet nad.
6
Do vedení jdou ale fotbalisté domácího celku! K odraženému míči se dostal před vápnem MATTEO POLITANO, který se do něj následně opřel. Balon došel do branky i s nešťastnou tečí hostujícího obránce!
5
Stevan Jovetić dostal parádní míč do vápna, odkud zakončoval gólovou střelou k levé tyčce. Jeho branka kvůli ofsajdu uznána nebyla.
4
Do zakončení ovšem zkoušeli projít houževnatí domácí. Těm se ale nakonec skrz pozornou obranu projít nepovedlo. U míče jsou tak hosté.
2
Aktivně začínají hrát fotbalisté Interu, jenž kombinují na útočné polovině, kde se budou chtít vymyslet něco, co by skončilo brankou.
1
O úvodní výkop se postarali fotbalisté domácího celku, kteří nastupují ve svých klasický zelenočerných dresech. Jejich první nákop nevyšel.
1
Krásný večer přeji všem fanouškům italského fotbalu. Utkání mezi Sassuolem a Interem Milán startuje za pár minutek.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Pellegrini, Magnanelli, Duncan – Politano, Defrel, N. Sansone.
Náhradníci: Pegolo, Pomini – Vrsaljko, Missiroli, Antei, Trotta, Falcinelli, Biondini, Longhi.

Inter Milán: Carrizo – D'Ambrosio, Murillo, Jesus, Telles – Brozović, Melo, Kondogbia – Jovetić, Éder, Palacio.
Náhradníci: Radu – Manaj, Gnoukouri, Biabiany, Correia, Gyamfi, Miangue, Santon, Nagatomo, Della Giovanna, Bonetto, Baldini..
Inter Milán má letos již vše jisté. Pro příští sezonu čeká tradiční klub z města módy Evropská liga, kterou si vybojoval svým čtvrtým místem, o nějž již nemůže přijít. Hráči Interu proto mohou být zcela uvolnění. Naposledy si milánský klub na domácím stadionu poradil s Empoli poměrem 2:1 a potvrdil tak, že doma povětšinou vítězí.
Sassuolo má stále o co bojovat. Šesté místo, které aktuálně drží, může nakonec znamenat při shodě několik okolností i účast v pohárové Evropě. Domácí mají proto o svoji motivaci postaráno, což dokazují v posledních třech duelech, v nichž pokaždé brali tři body. Postupně Sassuolo skolilo Turín, Hellas a Frosinone, kterému tým zpečetilo sestup zpátky do druhé ligy.
Vítejte u Serie A! V rámci posledního 38. kola nejvyšší italské fotbalové soutěže změří mezi sebou své síly šesté Sassuolo a čtvrtý Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62