To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání je za námi, oba týmy berou po bodu a zejména pro Sassuolo je to velmi cenný bod, byť hosté dlouhou dobu vedli. Atalanta byla ve druhém poločase jasně lepší, svého soupeře tlačila, ale domácí dnes doplatili na mizernou koncovku.
90+5
90+5
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
90+3
Sassuolo na polovině soupeře, domácí se snaží aktivně napadat.
90+2
Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).
90+1
Čas domácím na dokonání ještě zbývá, sudí nastaví pět minut!
90
Žlutou kartu dostává Simone Missiroli (US Sassuolo Calcio).
89
Andrea Consigli (Sassuolo) má míč ve svém moci, po dobrém zákroku a bude moci rozehrát od branky.
88
Hosté nyní šetřili čas na útočné polovině, nyní ale již musí znovu zformovat defenzivní blok.
86
Atalanta opět na polovině soupeře, ten se brání odkopem míč na půlící čáru.
85
Tentokrát to na sebe vzal Remo Freuler, ale ani jemu se příliš nezadařilo.
84
Další rohový kop pro Atalantu, tlak domácích sílí.
83
Atalanta drží míč u půlící čáry, hosté již několik desítek minut pod drtivým tlakem soupeře.
81
Žlutou kartu dostává Alejandro Gómez (Atalanta Bergamasca Calcio).
81
Alejandro Gómezov (Atalanta BC) odpískán útočný faul, míč mají hosté.
80
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Federico Peluso.
79
Hosté připravují střídání, do hry se chystá Peluso.
78
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat na své polovině, z pravé strany.
77
Žlutou kartu dostává Paolo Cannavaro (US Sassuolo Calcio).
76
Nyní domácím utíká míč do autu a hosté si mohou na chvíli oddechnout.
75
Atalanta nyní na své polovině, aktivita domácích neustává.
73
Bergamo právě vstřelilo branku!
Snad vůbec první povedená standardka domácích končí vyrovnávacím gólem! Po volném kopu Gómeze se dostal k hlavičce BRYAN CRISTANTE, který chytře změnil směr míče a ten propadl Consiglimu do branky.
72
Paolo Cannavaro (Sassuolo) fauluje a domácí tak zůstanou na útočné polovině.
70
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Anthony Mounier.
68
Jeden z domácích borců bojuje nyní u branky Sassuola s křečí.
67
Simone Missiroli (Sassuolo) nyní netrefil z levé strany branku Atalanty, ale nemusí ho to mrzet, stejně byl pískán ofsajd.
65
Ale jak je již zvykem v dnešním utkání, domácí ani neohrozili branku Sassuola.
64
Alejandro Gómez (Atalanta BC) bude moci rozehrát další rohový kop domácího týmu.
63
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Alfred Duncan.
62
Hosté zalezlí na své polovině, Sassuolo urputné brání cenné vedení.
61
Hodina hry za námi, stále platí, že hosté překvapivě vedou na hřišti favorizované Atalanty 1:0.
59
Odkopem od branky Sassuola končí akce domácích po pravé straně, kdy se Bryan Cristante nedostal k míči.
58
Co je domácím platná převaha, když se nedokáží dostat do zakončení...
57
Atalanta nakonec rozehrávala dva rohové kopy z levé strany, ale ani jednou branku Sassuola domácí neohrozili.
56
Další roh pro Atalantu, hosté jsou od začátku druhé půle pod tlakem.
55
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Marco D'Alessandro.
55
Ale jak volný kop, tak roh zapadají do útočné mizérie domácího týmu...
55
Andrea Consigli nemusel zasahovat, míč končí vedle branky, ale defenziva Sassuola se musí mít i nadále na pozoru, je tu roh Atalanty.
54
Atalanta získává volný kop na útočné polovině, z levé strany, rozhodně to ale není na přímou střelu.
52
Atalanta stále na útočné polovině, ale ve finální fázi to zatím není, v podání domácích, ono.
50
Atalanta má aktivní nástup do druhého poločasu, Alberto Grassi padá v pokutovém území soupeře, ale není to faul, penalta se nepíská.
49
Alejandro Gómez (Atalanta BC) rozehrál z levé strany, na zadní tyči hlavičkuje Andrea Masiello, který ale branku netrefuje.
48
Hosté se nyní budou bránit, domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.
46
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Alberto Grassi.
46
Hráči přicházejí z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
První poločas nenabídl nijak pohledný fotbal, naopak. Byl to typicky průměrný italský prvoligový zápas, který zdobily bezhlavé nákopy na nikoho a zbytečné ztráty míčů. Přece jenom jsme se ale dočkali gólu, když chybu v domácí rozehrávce dokázal potrestat ve 36. minutě Pellegrini.
45+2
45+1
Rozhodčí nastavil dvě minuty, šance domácích na srovnání ještě do poločasové přestávky tak stále trvá.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, míč získává Andrea Consigli.
44
Andrea Consigli (Sassuolo) poslal míč na polovinu Atalanty, kde ale získávají míč domácí.
43
Ofsajd Gómeze ukončil akci Atalanty, míč tak zadarmo získávají hosté.
42
Atalantě se nyní nedaří dostat na polovinu soupeře a podržet tam míč.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, odkop od branky Atalanty.
39
Spíše propagační střela Alejandro Gómeze míří několik metrů vedle branky Sassuola.
37
Obrana Atalanty je nyní trochu pod tlakem, hosté dobře napadají.
36
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hrubou chybu Caldary v rozehrávce trestá LORENZO PELLEGRINI prvním gólem.
35
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Matteo Politano.
33
Rafael Tolói (Atalanta BC) ostře zastavil Defrela u postranní čáry, ten poté oplácel a je mu odpískán faul.
32
Po rohovém kopu Gómeze šli hosté do rychlého brejku, který se ale domácím podařilo zastavit.
31
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí nyní přebírají aktivitu.
29
Andrea Petagna dostává za nafilmovaný pád žlutou kartu.
29
Andrea Petagna (Atalanta BC) si šel pro penaltu, ve vápně Sassuola padá, ale sudí nepíská.
28
Bojuje se na polovině Atalanty, ale hosté se nyní jako by nemohou zkoncentrovat, míč jim odskakuje.
27
Žlutou kartu dostává Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio).
25
Francesco Acerbi (Sassuolo) rozehrál, je to nákop na pravou stranu, kde ale získávají míč domácí.
24
Hosté získávají další standardní situaci, tentokrát ale ve středovém kruhu.
23
Sassuolo se sice z rohového kopu nedostává do zakončení, ale ještě drží míč na útočné polovině. Již to neplatí, odpískán útočný faul.
22
Rohový kop pro Sassuolo, z levé strany rozehraje Stefano Sensi.
21
Domenico Berardi (Sassuolo) rozehrál a donutil Berishu k zákroku, domácí gólman musel vytěsnit míč nad břevno!
20
A po zákroku bránícího Caldary na útočné polovině také zůstanou, budou totiž zahrávat volný kop ze vzdálenosti necelých pětadvaceti metrů.
19
Za ohlušujícího pískotu kombinují nyní hosté na útočné polovině.
17
Bryan Cristante (Atalanta BC) rozehrává z vlastní poloviny, po dalším útočném faulu soupeře.
15
Stefano Sensi (Sassuolo) rozehrál, ale akce hostů končí odpískaným útočným faulem.
14
Hosté získali rohový kop, který bude rozehrávat Stefano Sensi.
13
Souboj ve středu hřiště, hostům se zatím vůbec nedaří a míče jim často odskakují.
11
Rohový kop pro Atalantu, domácí rozehrávají z pravé strany, ale obránce Sassuola odhlavičkovává do bezpečí.
10
Andrea Masiello (Atalanta BC) se po volném kopu Gomeze dostal do zakončení, ale branku soupeře netrefil.
9
Po zákroku na domácího Gómeze má Atalanta výhodu volného kopu z levé strany, v blízkosti šestnáctky, Sassuola.
8
Andrea Petagna (Atalanta BC) se dostal ke střele z levé strany, Andrea Consigli chytá.
6
Zatím hodně nepřesností k vidění na obou stranách, co nyní předvedou hosté? Nic, domácí gólman stihl míč odkopnout.
4
Nepřesná kombinace domácích u vápna Sassuola, Andrea Consigli vykopává od své branky.