Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera.
Druhá půle přinesla dvě červené karty a také dva góly. Hostujícímu celku se podařilo osm minut před koncem z ojedinělé šance srovnat, ale příliš dlouho se neradovali. Minutu poté rozehrál soupeř standardku, po které šel podruhé do vedení a to tentokrát udržel až do závěrečného hvizdu. Příliš pohlednou podívanou diváci nesledovali, ale jistě jsou spokojeni z vítězství svého mužstva.
90+4
90+3
Hosté to ještě zkouší, ale moc času jim už nezbývá.
90+2
Nepřesný centr proletěl pokutovým územím domácích a skončil vedle brány.
90+1
Který bude trvat tři minuty.
90
Domácí drží míč daleko od své svatyně, za chvíli už začne nastavený čas.
90
Po rozehrávce na krátko přišel centr před bránu, jenž byl odvrácen.
89
Hosté ještě nic nevzdávají, nyní vybojovali rohový kop.
87
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
86
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Aniello Salzano.
83
Crotone právě vstřelilo branku!
Nerozhodný stav nevydržel příliš dlouho. Podobná situace na druhé straně, domácí rozehráli standardku, centrovaný míč tečoval hlavou GIAN MARCO FERRARI k levé tyči, od které se míč odrazil do brány.
83
Žlutou kartu dostává Francesco Zampano (Delfino Pescara 1936).
82
Pescara právě vstřelila branku!
Z ojedinělé šance se hosté dokázali prosadit. HUGO CAMPAGNARO po centru z levé strany hlavou zamířil do protipohybu brankáře a srovnal.
81
Kvalita hry je sice mizerná, na druhou stranu k vidění byly dvě penalty a dvě červené karty.
80
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Leonardo Capezzi (FC Crotone).
79
Po hodně dlouhé době se hosté dostali k soupeřově bráně, špatná přihrávka však veškeré naděje na gól pokazila.
75
Žlutou kartu dostává Diego Falcinelli (FC Crotone).
75
Domácí se dožadovali další penalty, ruka sice byla, ale u těla. Tady se penalta správně neodpískala.
73
Aquilani si hodně zahrával s osudem, druhá žlutá musela přijít.
71
Cordaz vyběhl k hranici svého území a letící míč schoval do náruče, dnes v podstatě nemá žádnou práci, ani při likvidaci pokutového kopu se příliš nezapotil.
70
Stoian po ataku soupeře zůstal na chvíli ležet na trávníku, pokračuje ale dál ve hře.
69
Standardka k šanci nevedla, dlouhý centr byl odvrácen domácí obranou do bezpečí.
68
Žlutou kartu dostává Leonardo Capezzi (FC Crotone).
65
Manaj může být hodně rád, že za svůj ostrý skluz vidí pouze žlutou kartu.
65
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Ledian Memushaj, přichází Stefano Pettinari.
64
Domácí, usazen před svojí bránou, odkopávají míč do bezpečné vzdálenosti.
61
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Adrian Stoian.
60
Z otočky to zkoušel jeden z domácích fotbalistů, bránu ale vůbec netrefil.
58
Domácí zdržují čas jak jen to jde, nyní vyčkávají s rozehrávkou hodně dlouho, až to hraničí s pravidly.
55
Další faul, který zastavuje útočnou snahu hostů.
54
Letící míč nikdo z hráčů netečoval, ten skončil u Bizzarriho.
53
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Rey Manaj.
53
Nedovolené zákroky na obou stranách, ovšem žádné šance nebo alespoň střely a to bude za chvíli deset minut z druhé půle pryč.
50
Dva metry za obranou se zapomněl jeden z hráčů Pescary, hlavní arbitr píská ofsajd.
46
Kvalita zápasu odpovídá postavení obou týmů v tabulce, k vidění byly dvě penalty, ovšem zatímco domácí tu svoji se štěstím proměnili, hosté tak úspěšní nebyli. Podaří se jim srovnat ve druhém poločase?
45+2
45+1
Žlutou kartu dostává Alberto Aquilani (Delfino Pescara 1936).
45+1
Nastavovat se bude minuta.
44
Memushaj to udělal jako v nějakém katastrofickém filmu, krátký náběh by ještě tak nevadil, ovšem finální rána přízemní rána přímo na střed, za tohle pochvalu jistě nedostane. Cordaz měl situaci hodně ulehčenou.
44
Tak pokutový kop uvidíme i na druhé straně, domácí sice hodně protestují, ale rozhodnutí arbitra nezmění.
43
Držení míče: 39 % – 61 %.
41
Přízemní nepříliš prudká střela nenadělala Cordazovi žádné problémy.
40
Dva hráči domácího týmu si nabíhali na přihrávku v pokutovém území, nakonec byl míč zblokován.
38
Centr před bránu hráči Crotone odvrací a míč odkopávají daleko od své svatyně.
37
Teď se domácí provinili faulem a soupeř rozehraje ze středového kruhu.
35
Další v podstatě úplně odevzdaný míč, Cordaz dosud neměl žádnou pořádnou práci.
34
Hosté se dožadovali odpískání faulu, ovšem zůstalo jen u zbožného přání. Hlavní arbitr nechává pokračovat ve hře a rozehrávat bude Cordaz.
31
Vstřelený gól vyšší kvalitu nepřinesl, hosté si dlouho přihrávali mezi sebou a nakonec míč pouze poslali k domácímu brankáři, který jej bez problému chytil do rukou.
27
Hostům nelze upřít snaha, ovšem obranný val domácího mužstva pracuje na plné obrátky a je velice těžké přes něj projít.
24
RAFFAELE PALLADINO trochu zariskoval, když míč poslal do horní části brány, ale přímo na střed, naštěstí pro něj Bizzarri uskočil stranou a na míč už nemohl dosáhnout.
24
Jeden z hostujících borců zahrál jasně rukou a následovat bude penalta.
23
Domácí oblehli bránu soupeře, Bizzarri nejprve konečky prstů vyškrábl centrovaný míč, k tomu si doběhl Palladino, ovšem svou střelu bez přípravy poslal vysoko nad bránu.
22
Přetažený centr končí u Cordaze, jenž rozehrává na krátko.
19
Benali už nestihl přihrát a s míčem skončil v zámezí. Musí se tak stáhnout zpět.
18
Žlutou kartu dostává Norbert Gyömbér (Delfino Pescara 1936).
16
Po zhruba čtvrt hodině je k vidění první střídání, Pepe nejspíš utrpěl v předchozím souboji nějaký šrám a musel odstoupit.
16
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Simone Pepe, přichází Alberto Aquilani.
14
Rozhodčí je zatím poměrně benevolentní, nyní odpustil domácím jasný faul.
12
Přímý kop provedl Capezzi, jenž zamířil pod břevno, Bizzarri však stál na správném místě a míč stačil vyrazit.
11
Crescenzi fauloval před pokutovým územím a dostává svůj tým do nepříjemné situace.
10
Míč má opět v moci hostující brankář, rozehrává na krátko.
8
Hodně nepřesná přihrávka končí u Bizzarriho, jenž rychle schoval míč do náruče.
6
Falcinelli naběhl do dobré pozice a pálil, trefil ale pouze bránícího protihráče.
3
Nepřesná přihrávka Benaliho končí u Cordaze.
1

FC Crotone: Cordaz – Sampirisi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén, Capezzi, Barberis, Palladino – Trotta, Falcinelli.
Náhradníci: Festa, Cojocaru – Nalini, Stoian, Gnahoré, Salzano, Dussenne, Suljić, Fazzi Fazzi, Nicoletti, Tochukwu Nwankwo.

Delfino Pescara 1936: Bizzarri – Zampano, Campagnaro, Gyömbér, A. Crescenzi – Verre, Brugman, Memushaj – Benali, Pepe – Caprari.
Náhradníci: Fiorillo – Biraghi, Bruno, Cristante, Manaj, Župarić, Aquilani, Vitturini, Pettinari, Murić, Fornasier.

Pescara

Hosté jsou na tom lépe jen o jednu pozici a dva body. Z patnácti utkání vybojovali rovněž jediné vítězství, když zvítězili 3:0 na hřišti Sassuola, a na rozdíl od soupeře pět remíz, také skórovali ve dvanácti případech a inkasovali o dvě branky méně, než jejich dnešní protivník. Nejlepším střelcem je také italský hráč, jmenovitě Gianluca Caprari, jenž má na kontě tři přesné zásahy.
Crotone

Domácím patří předposlední pozice se šesti body, stejný bodový počet, jen horší skóre, má i poslední Palermo. Na svém kontě mají jediné vítězství, před svými fanoušky porazili 2:0 Chievo, a tři remízy. Celkem skórovali dvanáctkárt a sedmadvacet branek inkasovali. Téměř polovinu branek, pět, zařídil Ital Diego Falcinelli, jenž je nejlepším střelcem týmu.
Dobrý den, dva zápasy se dnes odehrají v nejvyšší italské fotbalové soutěži, jako první přijde na řadu duel celků z úplného spodku tabulky, a sice Crotone a Pescary. Sázkové kanceláře mírně favorizují domácí tým.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62