Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Neapol nedokázala na hřišti Janova vstřelit branku a získává pouze jeden bod, čímž se propadá na druhé místo tabulky Serie A. Janov dnes podal sympatický výkon, v závěru byl dokonce lepším týmem, ale nakonec branku rovněž nevstřelil.
90+4
90+3
Reina si v nastaveném čase připsal velice důležitý zákrok, když musel vyrazit ránu Simeoneho.
90+1
Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny tři minuty!
90
Základní hrací doba je u konce. Kolik bude nastaveno?
89
Janov měl k dispozici rozehrávku volného kopu, ale Neapol se v pohodě zvládla ubránit.
88
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Andrade Edenilson.
88
Neapoli se stále nedaří udržet u míče, domácí podávají opravdu kvalitní výkon.
86
V posledních minutách je překvapivě lepší Janov, který usiluje o získání tří bodů. Neapol se de facto pouze brání.
85
Ocampos se z levé strany procpal do vápna a tvrdě vypálil. Jeho ránu na poslední chvíli zablokoval jeden z obránců.
83
Janov se stále pohybuje na útočné polovině, Neapol se musí bránit. Kdyby inkasovala, už by na body nemusela dosáhnout.
82
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Manolo Gabbiadini.
81
Neapol si nedokáže vytvořit tlak. Janov zvládá poslední minuty na výbornou a hraje na útočné polovině.
79
S kartami se nyní roztrhl pytel. Dalším potrestaným hráčem je Jorginho.
78
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Matias Ezequiel Muñoz.
77
Žlutou kartu dostává Giovanni Simeone (Janov CFC).
77
Janov brání ve velkém počtu a hosté se nemohou dostat k zakončení.
75
Ntcham se dopustil na vlastní polovině faulu a je potrestán žlutou kartou.
75
Insigne si krásně naběhl za domácí obranu a dostal se ke střele z levé strany pokutového území. Perin byl ale pozorný a tento pokus zastavil.
73
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Piotr Zieliński.
72
Neapoli se nedaří kombinace, Janov hraje zkušeně a začíná pomalu tahat čas.
70
Fotbalisté Janova se v posledních minutách často dostávají s míčem na útočnou polovinu. Hostům se nedaří podle představ.
69
Milik ve vápně po souboji se stoperem upadl a dožadoval se pokutového kopu, rozhodčí však nechává hru pokračovat.
68
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Lorenzo Insigne.
66
Neapol se začíná soustředit na útočení a nechává otevřená vrátka v obraně.
65
Milik se pokoušel na útočné polovině uvolnil dlouhým pasem Hamšíka, ale slovenský fotbalista si nedokázal míč zpracovat.
62
Hosté měli k dispozici rozehrávku rohového kopu, ale do zakončení se po ni nedostali.
60
Na druhé straně se mohl po rychlé akci dostat ke střele Callejón, ale španělskému fotbalistovi byl odpískán ofsajd.
59
Janov se častěji pouští do kombinací na útočné polovině, Neapol se musí mít na pozoru.
57
Hosté byli v úvodních minutách tohoto poločasu jasně lepším týmem, ale jejich převaha se pomalu vytrací.
56
Callejón z pravé strany poslal míč před vápno na Hamšíka, který pohotovou střelou nasměroval míč vysoko nad branku.
55
Neapol sráží velký počet nepřesných přihrávek, Janov se dostává k míčům velice snadno.
53
Rincón se dopustil taktického faulu a je potrestán žlutou kartou.
53
Reina šel po centru do vápna ze své branky ven a vyboxoval míč do bezpečí.
52
Hysaj fauloval na vlastní polovině a dostává žlutou kartu. Janov navíc bude zahrávat volný kop.
51
Janovu se zatím nedaří dostávat do hry, hosté jsou velmi aktivní.
49
Neapol vstoupila do druhého poločasu velmi aktivně a chce se dostat do vedení.
48
Po rohovém kopu se k míči ve vzduchu dostal Albiol a hlavičkou ho poslal těsně vedle levé tyče.
46
Milik se hned na začátku druhého poločasu dostal ke střele, která byla na poslední chvíli zablokována.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Nastavená minuta žádnou šanci nepřisla, tudíž první poločas končí bezbrankovým výsledkem 0:0. Největší šanci zápasu měl v 19. minutě Hamšík, který orazítkoval břevno. Co přinese druhý poločas?
45+1
45+1
V prvním poločase bude nastavena jedna minuta.
45
Callejón si vedl míč podél pravé lajny a poté se natlačil před vápno, odkud tvrdě vypálil. Perin se natáhl a míč zastavil.
44
Nyní útok Janova ukončil ofsajd. Hosté se dostanou k míči.
43
Janov je v závěru prvního poločasu hodně aktivní. Domácí měli k dispozici rohový kop, ale obrana Neapole se zvládla ubránit.
41
Milik se snažil na útočné polovině prosadit individuální akcí, ale před vápnem si míč ukopl a ten skončil v zámezí.
39
Simeone protlačil z levého křídla míč do vápna, ale to bylo z jeho strany vše. Hostující obrana dokázala míč odvrátit do bezpečí.
38
Janov se dokázal tomuto útoku ubránit a nyní sám kombinuje na útočné polovině.
37
Hosté se nyní pokouší prosadit postupným útokem, jejich kombinace a postup vpřed je velmi pomalý.
36
Janov zatím působí v obraně jistým dojmem, Neapol si mnoho vážných šancí nevypracovala.
34
Perin musel zasahovat po rohovém kopu, kdy se k hlavičce dostal jeden z útočících hráčů.
33
Neapol měla k dispozici volný kop. Ten ale rozehrála nakrátko a pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
32
Orbán si počínal na vlastní polovině za hranici pravidel a nakonec obdržel i žlutou kartu.
31
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Giovanni Simeone.
30
Pavoletti byl osamocen na útočné polovině, a ačkoliv se výrazně snažil procpat do zakončení, tak mu tento záměr nevyšel. A pravděpodobně se i zranil.
29
Janov kombinoval na útočné polovině, ale Ocampos smolně zasáhl jednoho ze soupeřů loktem do obličeje a tento útok byl ukončen.
27
Tentokrát to Hysaj na útočné polovině přehnal s agresivitou a dopustil se zbytečného faulu. Tady se mohlo klidně žlutit.
26
Hysaj to udělal velmi dobře. Nejprve se zbavil dvou bránících hráčů a poté z pravé strany vypálil těsně nad břevno.
25
Pavoletti si ve vápně naskočil na centr z pravé strany a hlavou prověřil Reinu. Ten musel zasahovat.
24
Krásná kombinace Neapole nakonec přinesla střeleckou pozici pro Milika, který si ale nepohlídal ofsajdovou linii a o tuto možnost, poslat svůj tým do vedení, přišel.
23
Neapol nadále kombinuje na útočné polovině, její tlak se začíná stupňovat.
22
Ghoulam se vydal na útočný výlet a z hranice velkého vápna se pokoušel najít Milika, k tomu ale míč nedoputoval.
20
Hra se rychle dostala na druhou stranu, kde musel zasahovat velice dobře Reina. Utkání dostává pořádné tempo.
19
Obrovská šance Neapole! Hamšík si naběhl do vápna na přihrávku z pravé strany a pohotovou ránou orazítkoval břevno!
17
Lazović se šikovně uvolnil na pravém křídle a poslal před branku prudký centr, který byl obranou odvrácen do bezpečí.
15
Na úvodní šanci tohoto utkání nadále čekáme. Ačkoliv je Neapol mírně lepším týmem, do zakončení se nedostává.
13
Milik se pokoušel vybojovat míč, ale pomohl si jasným faulem. Hra je znovu přerušena.
12
Janovu se nedaří kombinovat na útočné polovině, hosté v úvodních minutách duelu kontrolují hru.
10
Koulibaly se na útočné polovině provinil faulem a hra je přerušena. Tohle nebyl od obránce Neapole pěkný zákrok.
9
Neapol nakonec zahrávala rohové kopy dva, ale ani po jednom se nedokázala propracovat k zakončení.
8
Neapol zatím nevyslal žádnou přímou střelu na branku, ale nyní bude mít k dispozici rohový kop.
7
Janovu se v posledních minutách nedaří dostat k míči, hosté se usadili na útočné polovině.
5
Hamšík si před velkým vápnem udělal prostor a opřel se do míče. Ten se ale zatočil vysoko nad branku.
4
Neapol kombinuje okolo půlíčí čáry a pokouší se postupným útokem dostat k pokutovému území.
3
Hysaj se proběhl okolo pravé lajny, ale k ničemu to nevedlo. Na útočné polovině míč neudržel na hrací ploše.
2
Domácím úvodní útočná akce nevyšla podle představ. Dlouhý pas Rincóna totiž skončil v zámezí.
1
O úvodní výkop se postarali fotbalisté Janova, kteří míří na útočnou polovinu.
1
Fotbalisté obou celků jsou na trávníku. Na řadu přichází znělka Serie A.

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso (C), Orbán – Lazović, Rincón, Ntcham, Laxalt – L. Rigoni, Pavoletti, Ocampos.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Ninković, Edenilson, Gentiletti, Cofie, Simeone, Gakpé, Muñoz, Panděv, Brivio, Fiamozzi.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, Milik, D. Mertens.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Strinić, Giaccherini, Ch. Maggio, Maksimović, Piotr Zieliński, Gabbiadini, L. Insigne, Rog, Diawara, Tonelli.

Rozhodčí: Damato – Preti, Lo Cicero.
SSC Neapol

Neapol se po čtyřech odehraných zápasech vyhřívá na prvním místě tabulky a ráda by na této pozici zůstala i nadále. V minulém kole si na vlastním hřišti poradila s přehledem s Bolognou, kterou porazila 3:1. Podá-li Neapol stejně kvalitní výkon, měla by bodovat i tentokrát. Stane se tak?
Janov CFC

Fotbalisté Janova nevstoupili do letošní sezóny vůbec špatně a po třech odehraných zápasech mají na svém kontě šest bodů a nachází se na solidním osmém místě. Poprvé Janov prohrál v minulém kole, kdy neuspěl na hřišti Sassuola.
Přeji krásný večer! Dnes večer pokračuje páté kolo italské Serie A a do akce se dostane i dosavadní lídr tabulky. Neapol bude bojovat na hřišti Janova. Jak tento duel dopadne?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62