Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : AS Řím - 1. října 2017   18:00

0:2
(0:0)
AS Řím
72' Džeko  (Pellegrini) • 77' Florenzi
AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci, A. Romagnoli – Borini (83. Bonaventura), Kessié, Biglia, Çalhanoğlu, Ricardo Rodríguez – André Silva, N. Kalinić (79. Cutrone).
Banti – Crispo, Costanzo
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
AS Řím
Alisson – Peres, Manolas (86. Juan Jesus), Fazio, Kolarov – Nainggolan, De Rossi, Strootman (30. Pellegrini) – Florenzi, Džeko, El Shaarawy (78. Gerson).

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Svěšené hlavy borců AC, které dnešní duel nezvládlo. Druhý ligový zápas AC s římským klubem končí porážkou, po porážce na Laziu 1:4 přichází i domácí prohra 0:2 s AS... celkem tedy skóre 1:6 a 0 bodů. To není dobrá vizitka pro AC, alarmující je zejména neschopnost vytvořit si šanci, dnes se domácí spoléhali hlavně na nakopávané míče, které ale k úspěchu celý zápas prostě nevedli. Naproti tomu hosté častěji drželi míč na zemi a nakonec se, po zlepšení kombinace ve druhé půli, dostali do šancí a díky dvěma gólům rozhodli o svém vítězství.
90+3'
90+1'
Tři minuty nastavil sudí nad rámec základní hrací doby, utkání se tak bude již pouze dohrávat.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté jsou již ve velké pohodě a je víceméně jasné, že si dnes z Milána odvezou tři body.
89'
Až nyní se domácí přece jenom dostali na polovinu AS, ale je tomu opět tak, že je tu nákop míče dopředu, což je snadná práce pro defenzivu soupeře.
88'
Znovu sledujeme kombinaci hostů na útočné polovině, to je velká dominance AS v posledních zhruba deseti minutách.
86'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Juan Jesus.
85'
I při tomto stavu jsou aktivnější hosté, kteří nyní doslova uzamkli soupeře na jeho polovině.
84'
Těžko očekávat, že by se AC nějak vzchopilo a ještě dokázala s výsledkem něco udělat.
83'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Giacomo Bonaventura.
81'
Edin Džeko (AS Řím) se nyní dostal na pravou stranu a mimo střelecký úhel, míč mu navíc utekl mimo hrací plochu.
80'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) za podražení Nainggolana a je to odchod do šatny, domácí budou dohrávat v oslabení.
79'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Patrick Cutrone.
78'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Gerson.
77'
AS Řím právě vstřelil branku!
Když to nejde domácím, tak góly začali dávat hosté... Radja Nainggolan (AS Řím) vypálil, Gianluigi Donnarumma jeho střelu jen vyrazil před sebe a míč tak musel do sítě uklidit z dorážky ALESSANDRO FLORENZI.
76'
Ve vzduchu zakončil domácí Fabio Borini, ale jeho střela končí v náruči Alissona, následně Borini fauluje Stephana El Shaarawyho.
75'
Jenže AC je zpět na polovině soupeře, André Silva (AC Milán) vypálil z nějakých třiceti metrů, ale branku zhruba o metr minul.
74'
Odkopem míče k půlící čáře řeší nyní obránce AS situaci před svým vápnem.
72'
Ano, gólu se dočkáme! A dává ho EDIN DŽEKO, který se parádně trefil, mezi dvěma obránci AC, střelou zpoza vápna, přesně k tyči, Gianluigi Donnarumma plachtil vzduchem marně.
71'
Jasným ofsajdem Kalinićem končí útočná akce domácích.
70'
Již se hraje, do závěrečného hvizdu zbývá posledních dvacet minut, nicméně v posledních minutách hra nabrala patřičné tempo, dočkáme se tedy nakonec gólu?
69'
Oba hráči nyní musí být ošetřováni přímo v pokutovém území soupeře.
68'
Šance i domácích, kdy se dostal ke střele Nikola Kalinić, kterého ale tvrdě bránil Konstantinos Manolas (AS Řím), který mu dokonce šlápl na nohu, po odehrání míče. S ním neměl Alisson žádné starosti, mířil přesně do míst, kde stál.
67'
Stephan El Shaarawy (AS Řím) si naběhl na levé křídlo, kde očekával přihrávku, jenže dlouhý pas končí mimo hrací plochu, Gianluigi Donnarumma tak bude moci rozehrávat do branky domácího týmu.
66'
André Silva faulovan Nainggolana, tím útočné snažení domácích končí, hrají hosté.
65'
Od Nainggolana se míč ocitá v autu, takže domácí vhazují z pravé strany, na své polovině.
63'
Diváci pískají, byť hráči AS drží míč, ale pouze v blízkosti půlící čáry, nikoliv před pokutovým územím soupeře.
62'
Žlutou kartu dostává Lucas Biglia (AC Milán).
62'
Na druhé straně roh pro domácí tým, který bude rozehrávat z levé strany.
61'
První opravdová šance zápasu, za obranu AC si naběhl Alessandro Florenzi (AS Řím), který chtěl podstřelit padajícího Donnarummu, jehož ale trefil do nohy.
60'
Je za námi hodina hry, která zatím nenabídla to, co se od takovéhoto zápasu čekalo... oba týmy se stále trápí, snad by na tom mohlo něco změnit střídání, uvidíme, kdy přijde první změna v sestavách.
58'
Franck Kessié (AC Milán) nyní poslal z levé strany míč před branku, na vzdálenější tyči si naběhl André Silva, kterému ale k míči něco málo chybělo.
57'
AC získává na půlící čáře zadarmo míč, pak je ale Lorenzo Pellegrini (AS Řím) faulován, takže hrát tak budou moci hosté.
56'
Jenže znovu z toho nic není, žádná šance, jen centr z pravé strany, který ale míří několik metrů mimo hřiště, nad branku AS.
55'
AC vybojovalo rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.
54'
Připomínám, že v zápase byly zatím uděleny jen dvě žluté karty, což je, vzhledem k množství ostrých faulů, na pováženou.
53'
Trochu rozhozený Edin Džeko si nyní vybíjí v osobním souboji vztek, nejprve rukou udeřil protihráče do obličeje, poté teatrálně upadl, sudí mu to ale neuvěřil a píská faul na domácího hráče.
52'
Pravdou je, že utkání je i v této fázi hodně nervózní, k vidění je spousta faulů a tvrdých osobních soubojů, je s podivem, že sudí některé tvrdé zákroky ani neodpíská.
51'
Leonardo Bonucci (AC Milán) vybojoval míč v souboji s Džekem, který se zlobí na rozhodčího, že neodpískal faul a nakonec je z toho i žlutá karta pro útočníka AS.
50'
Dlouhý pas míří do vápna AC, kde se nabízí Stephan El Shaarawy (AS Řím), ten ale podklouzl a upadl, míč tak získal snadno obránce AC.
49'
AC znovu u míče, domácí zkouší rychle přejít na polovinu soupeře, ale domácí posléze rychle míč ztrácejí.
48'
Nic z toho nakonec není, byť ve vápně AS padli dva domácí hráči, penalta se v žádném případě pískat nebude.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu mají domácí výhodu volného kopu na útočné polovině.
46'
Hráči obou týmů se vrací na hrací plochu, druhý poločas co nevidět začne.
Druhý poločas začne přibližně v 19:06.
První poločas končí bezbrankovou remízou a nutno dodat, že je dosavadní průběh zklamáním. AC i AS se v zakončení trápí, vyloženou šanci jsme neviděli ani jednu, natož gól. Domácí se spoléhají na nakopávané míče, kterými ale zatím nepřekvapili. Hosté kombinují po zemi, nicméně mají problém v prostoru před šestnáctkou soupeře, kde většina akcí končí špatnou přihrávkou nebo centrem.
45+2'
45+2'
Akce AC končí střelou Kessiého nad branku Alissona, tím první poločas končí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty, AC se dostává do blízkosti šestnáctky soupeře a je z toho nakonec roh.
45'
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby první půle, hraje se ve středu hřiště, domácí mají míč.
44'
Diváci pískají, AS se nyní drží na polovině soupeře, po nepřesném centru se ale míč dostal k obránci AC, který neváhal a odkopl míč až na polovinu hostů.
43'
Stephan El Shaarawy (AS Řím) nedokázal zachytit dlouhý pas na levé straně, míč končí v autu.
42'
Lorenzo Pellegrini (AS Řím) si pěkně naběhl do vápna, ale Gianluigi Donnarumma neměl s jeho střelou z levé strany žádné velké problémy, přesto to byl pěkný individuální výkon.
41'
Další neúspěšná útočná akce AC, pro míč si tak v klidu může dojít gólman AS Alisson.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, která je zatím hodně nudná, v podstatě se neděje nic... oba týmy hodně chybují, k vidění je spousta zbytečných ztrát míčů.
39'
Brankář Alisson (AS Řím) nyní musel jít do souboje s Borinim, povedlo se mu vyboxovat míč.
38'
AC získává míč a znovu, dlouhý nákop dopředu, ale i tentokrát získávají míč hosté.
37'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině.
35'
Nakonec to byla nějaká nacvičená situace, kdy směřoval míč z pravé strany na vzdálenější tyč, kde ho hráč AS nakopl před branku, kterou ale přestřelil a je po akci.
34'
AS bude rozehrávat volný přímý kop ze vzdálenosti zhruba třiatřiceti metrů od branky Donnarummy, to bude šance na ohrožení branky.
33'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán).
32'
Ani z tohoto rohu se však hosté prosadit nedokázali, nicméně zůstávají u míče.
31'
Tak zranění Strootmana nakonec bylo vážnější a tento záložník AS tak odstoupil ze zápasu předčasně a již pouze z lavičky může sledovat roh svého týmu z pravé strany.
30'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Lorenzo Pellegrini.
29'
A další nákop domácích, Hakan Çalhanoğlu ale nenašel ve vápně AS nikoho, Alisson bude moci vykopávat od své branky.
28'
AC se zatím spoléhá na dlouhé nákopy, které ale zatím nevedou k úspěchu, hra domácích postrádá centry z křídel.
27'
Strootman se obratem vrací do hry a nyní se může zapojit do defenzivní činnosti, při bránění akce AC.
26'
Kevin Strootman (AS Řím) bude muset být ošetřován, rozhodčím byl vykázán za postranní čáru.
25'
A Franck Kessié (AC Milán) dokázal nadvakrát vystřelit, jenže míč měl opačnou faleš a skončil mimo branku AS.
24'
Leonardo Bonucci (AC Milán) nakopává míč dopředu, nakonec je z toho aut pro domácí tým, z levé strany.
23'
André Silva nepustil Kolarova na svou polovinu, míč poslal do autu, Kolarov vhazuje.
22'
Rohový kop rozehráli hosté z levé strany, ovšem defenziva AC dokázala míč odvrátit až k půlící čáře.
21'
Edin Džeko (AS Řím) se dokázal uvolnit na hranici vápna AC, poté i vystřelit, ale obránce míč ztečoval na roh.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která moc nepobavila přihlížející diváky. Hraje se sice od vápna k vápnu, ale to je zatím v podání obou týmů vše.
19'
Jenže domácím utíká míč do autu, takže na své polovině, z pravé strany, vhazují hosté.
18'
Diváci pískají, míč získávají hosté, ale jen na chvíli.
16'
Jenže právě Daniele De Rossi (AS Řím) byl faulován na místě pokutového kopu, míč ani nestihl dolétnout do vápna a sudí přerušil hru.
15'
Od bránícího De Rossiho se míč odráží na roh, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
14'
Nikola Kalinić (AC Milán) vzdal sprint za nepřesným nákopem, míč skončil u Alissona.
13'
Na druhé straně registrujeme také nepřesný centr z levé strany, míč má Alisson, který bude vykopávat od branky hostů.
12'
Hosté to rozehráli úplně stejně, jako předtím, nicméně teď se jim sice podařilo odcentrovat, míč ale zamířil na hlavu prvního bránícího hráče AC.
11'
Hosté rozehráli na krátko, následný centr Florenziho byl znovu tečován a tentýž hráč tak rozehraje další roh z pravé strany.
10'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
9'
André Silva (AC Milán) sprintuje na levém křídle, ale míč před ním do autu odehrál bránící Konstantinos Manolas.
8'
Nepřesným centrem z pravé strany končí útočná akce AS, k míči se dostávají domácí.
7'
Hra je často přerušována kvůli faulům, to její úrovni také nepřidá.
6'
AC na polovině AS, domácí ale svou akci zastavili a nyní je to opět pouze do plných.
5'
První pětiminutovka nepřinesla žádnou pohlednou akci nebo šanci, doufejme, že tento stav nebude trvat dlouho.
4'
Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) se hnal do vápna, ale na jeho hranici ho zastavil Daniele De Rossi.
3'
Aleksandar Kolarov (AS Řím) vhazuje z levé strany, na polovině AC, hosté se budou muset bránit.
2'
Konstantinos Manolas (AS Řím) zůstal na trávníku, po souboji na vlastní polovině, ale nepíská se faul.
1'
Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci, A. Romagnoli – Borini, Kessié, Biglia, Çalhanoğlu, Ricardo Rodríguez – André Silva, N. Kalinić.
Náhradníci: Storari, An. Donnarumma – Calabria, Bonaventura, J. Mauri, Suso, C. Zapata, Montolivo, Paletta, Abate, Cutrone, Locatelli.

AS Řím: Alisson – Peres, Manolas, Fazio, Kolarov – Nainggolan, De Rossi, Strootman – Florenzi, Džeko, El Shaarawy.
Náhradníci: Lobont, Skorupski – Juan Jesus, Pellegrini, H. Moreno, Ünder, Gonalons, Gerson, Castán, Antonucci.

Rozhodčí: Banti – Crispo, Costanzo.
AS ŘÍM
Římské AS má sice stejný počet bodů, jako milánské AC, ale má o zápas méně, když mu bylo odloženo utkání 3. kola na Sampdorii. Podobně, jako AC nevzpomíná dobře na první měření sil s římským klubem, ani AS nevzpomíná dobře na první měření sil s milánským klubem! Ve druhém kole tohoto ligového ročníku totiž AS klopýtlo doma s Interem 1:3, což byla první a zatím poslední porážka v soutěžním zápase pro římské AS.
AC MILÁN
Svěřenci Vincenza Montelly budou chtít zapomenout na první souboj s římským klubem, konkrétně s Laziem. S tím se utkali 10. září ve Věčném městě a po špatném výkonu odtud odjeli s debaklem 1:4! Poté ale AC spláchlo vídeňskou Austrii v utkání skupinové fáze EL a nebýt klopýtnutí v předposledním kole na hřišti Sampdorie, mohlo se AC pochlubit pětizápasovou sérií bez prohry.
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí AC MILÁN přivítá na svém stadionu AS ŘÍM.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62