Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Cagliari - 27. srpna 2017   20:45

AC Milán
10' Cutrone (Suso) • 70' Suso
2:1
(1:0)
Cagliari
57' Pedro  (Farias)
AC Milán
G. Donnarumma – Conti, Musacchio, Bonucci (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Montolivo, Çalhanoğlu (63. Biglia) – Suso, Cutrone (77. N. Kalinić), Borini (90+4. Antonelli).
Pairetto
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Cagliari
Cragno – Padoin (83. Faragò), Andreolli, Pisacane, Capuano – Ionita, Cigarini, Barella – Pedro (76. Čop), Farias (86. Cossu), Sau (C).

AC i ve druhém zápase italské ligy bere tři body. Utkání rozhodl Suso krásným přímým kopem přes zeď k pravé tyči. Druhý poločas asi nebyl moc pohledný, ale to domácím nemusí vadit.

Ostatně, Suso podal, stejně jako v prvním kole Serie A, opět vynikající výkon. Milánští na něm můžou postavit úspěch v domácí soutěži či v Evropské lize. Nebylo to jednoznačné vítězství pro domácí. Výborným obranným skluzem se v závěru při brejku Cagliari prezentoval Bonucci. Jinak ovšem k vidění žádný větší závěrečný tlak Cagliari nebyl.
90+10'
90+9'
Kalinič vystoupil z domácí obrany. Jeden z jeho soupeřů cetroval z pravé strany na zadní tyč. Jenže jeho spoluhráč zakončil hlavou pouze do boční sítě. Donnarumma bude vykopávat od své branky.
90+9'
Bonucci na poslední chvíli přerušil brejk hostů po pravé straně skluzem, který znamená, že uvidíme roh.
90+9'
Jeden z domácích hráčů rozehrál pravou nohou přes levou stranu, tam byl jeho spoluhráč v ofsajdu.
90+8'
Cagliari ovšem vybojovalo autové vhazování z pravé strany. Jenže Antonelli byl faulovaný na levé straně z pohledu domácího celku.
90+8'
Následovala rozehrávka nakrátko na Contiho. Poté se do hry zapojil svýma nohama také Donnarumma.
90+7'
Sau nahrál spoluhráči ze středu. Poté bylo AC hodně drazné v obraně, ale vypadá to, že Barella fauloval, takže domácí budou mít míč.
90+7'
Jeden z domácích hráčů hrál křížem na levé straně Capuana, ten ovšem neuspěl v souboji jeden na jednoho.
90+6'
Pisacane se chopil hostující rozehrávky, AC poté vytáhlo svůj presink, jenže zatím bez kýženého úspěchu pro domácí celek.
90+6'
Do toho navíc Barella ztratil míč na evé straně, takže domácí celek nikam nepospíchá s autovým vhazováním.
90+5'
Hra se nakonec dostala na pravou stranu, zatím je ovšem Cagliari směrem dopředu hodně pasivní.
90+5'
Kalinič udělal faul v souboji s Pisacanem, a tak Cagliari kombinuje na vlastní polovině.
90+4'
Conti vhazoval z pravé strany. Celkem si dal na čas, ale poté se hosté bez problémů ubránili. Dobře zhustili prostor.
90+4'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Luca Antonelli.
90+4'
Cigarini fauloval zezadu protihráče na polovině domácích, tohle se hráčům AC náramně hodí.
90+3'
Výkop Donnarummy měl asi délku. Suso se poté na pravé straně neprosadil, a tak vhazuje z levé strany Capuano.
90+2'
Capuano roztáhl hru na levou stranu, kde pracoval Kossu. Poté právě on centroval pravou nohou křížem na zadní tyč, ale Donnarumma pouze hlídal dráhu míče. Brankář AC bude vykopávat od vlastní branky.
90+2'
Zřejmě Conti fauloval na polovině soupeře. Ale posléze byl Donnarumma pozorný. Navíc dobře načasoval svůj výběh z branky.
90+1'
AC se bránilo velice dobře útoku Cagliari po pravé straně, při brejku domácích pomohl hostům dobrou hrou nohama Cragno.
90+1'
Ačkoliv se to domácím fanouškům vůbec nelíbí, tak se nastavuje devět minut!
90+1'
Barella podrazil jednoho ze svých protihráčů na polovině AC.
90'
Přes pravou stranu vedl krátký útok domácího celku. Cagliari míří na branku Donnarummy po levém křídle.
90'
Conti se stal oběté útočného faulu Capuana, a tak budou mít míč na kopačkách domácí fotbalisté.
89'
Capuano se rozhodl neriskovat centrem z levé strany. Posléze míč běhá na polovině hřiště na kopačkách hostujících hráčů.
89'
Montolivo vidí kartu za faul na Barellu na polovině AC.
88'
Na programu dne byl další rohový kop hostů z levé strany, ale nikdo z hráčů Cagliari se nedostal ke střele na Donnarummu.
88'
Hosté kopali rohový kop z levé strany. Poté si na zadní tyči naskočil Kalinič a dobře zasáhl v obraně.
87'
Branka neplatí! Kessié byl před dosažením gólu v autu, a tak se domácí fanoušci radovali zcela zbytečně!
87'
Conti chtěl centrovat z pravé strany, ale jeden z hostujících hráčů odehrál míč alespoň na autové vhazování pro domácí.
86'
AC kontrolovalo hru na levé straně na vlastní polovině. Posléze si Suso narazil míč se spoluhráčem. Conti by měl vhazovat.
86'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Diego Farias, přichází Andrea Cossu.
86'
Montolivo byl asi držený za dres, ale hlavní rozhodčí neodpískal pokutový kop pro domácí celek v době, kdy se hra odehrávala na pravé straně.
85'
Kessié nevyhrál souboj jeden na jednoho s Pisacanem. I tak zůstane AC u míče autovým vhazováním Contiho z pravé strany.
85'
Donnarumma to neměl jednoduché v rozehrávce, ale i tak se AC udrželo na balonu. Pokračovat v tvorbě hry může na pravé straně Suso.
84'
Biglia zkusil rozehrávku nakrátko. Ve finální fázi střílel Montolivo křížem po zemi k pravé tyči z levé strany, ale balon šel mimo tři tyče. Cragno bude vykopávat od vlastní branky.
84'
Donnarumma opět nakopl míč na polovinu hrací plochy, tam jeden z hostujících hráčů fauloval v hlavičkovém souboji Kaliniče.
83'
Od Donnarummy pokračovala hra. Následoval nákop na polovinu hostů. Momentálně je u míč u nohou Contiho na pravé straně.
83'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Simone Padoin, přichází Paolo Faragò.
82'
Borini s jedním spoluhráčem byli aktivní. Donnarumma i tak musel zasahovat proti křižnému pokusu protihráče z pravé strany.
82'
Biglia si na levé straně vyměnil míč se spoluhráčem, v útočné fázi byl aktivní také Borini, ale nakonec z toho nebyl těžký zákrok pro Cragna.
81'
Suso poslal míč z pravé strany do ohně, ale hostující obrana z první odvrátila míč mimo vlastní šestnáctku. Následně ale v defenzivě dobře zasáhl Kessié.
81'
Cagliari rozehrálo z vlastní poloviny, ale nic zásadního v útočné fázi nepředvedlo. Poté to je Conti, kdo drží míč na pravé straně.
80'
Byl to Barella, ale vše je v pořádku a vypadá to, že hostující fotbalista by měl pokračovat v zápase.
80'
Jeden z fotbalistů Cagliari leží na hrací ploše. Hosté ještě mohou střídat.
78'
Domácí celek držel míč na levé straně, ale neprosadil se. Následuje tvorba hry Caglari, kdy míč putuje ve středu hrací plochy.
78'
Domácí rozehráli křížem na levou stranu,poté se útočným faulem prezentoval Kalinič.
77'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Nikola Kalinić.
77'
Rohový kop hostů z pravé strany skončil na přední tyči, ale jeden z hráčů Cagliari zakončil hlavou mimo domácí branku.
76'
AC kombinuje na vlastní polovině, konkrétně Bonucci se spoluhráčem. Nakonec domácí celek ztratil míč na pravé straně.
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Duje Čop.
75'
Na hřišti jsou již nosítka, takže se není o čem bavit. Pedro v tomto zápase dohrál.
74'
Tohle nevypadá vůbec dobře, Cagliari bude muset zřejmě provést vynucenou změnu v sestavě
73'
Jeden z hostujících fotbalistů zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Bonuccim, vypadá to na Pedra.
72'
Sudí ještě nechal hráče občerstvit a už se opět hraje na San Siru.
70'
AC Milán právě vstřelil branku!
SUSO si postavil míč zhruba dvacet metrů od branky Cragna. Posléze se prosadil krasnou technickou střelou levou nohou přes zeď k pravé tyči! Gól z pravé strany znamená, že AC vede 2:1.
69'
Suso ukázal na pravé straně vynikající práci s balonem a v době, kdy si míč navedl na levou nohu, tak byl faulovaný.
68'
Bonucci krásnou křižnou přihrávkou poslal míč na levou stranu, ale hosté se ubránili centru z levé strany.
68'
Musacchio se také dotkl míče na polovině soupeře. Poté mohl tvořit hru Kessié na pravé straně. Cagliari dobře zhustilo prostor, avšak AC nadále diktuje tempo hry.
67'
Suso byl hodně aktivní v domácí obraně i proto celkem bez problémů získal milánský celek míč. Posléze si s balonem na pravé straně pohrál Conti.
66'
Rohový kop z levé strany měl přistát na zadní tyči, kde byl připravneý Cutrone. Cragna byl ovšem dříve u balonu než hráč AC.
66'
Kessié táhl útok domácích po pravé straně, nakonec došlo k přenesení hry na levé křídlo, kde hostující obrana srazila pokus Cutroneho na roh.
66'
AC dobře napadalo rozehrávku hostů, avšak Cagliari zlstalo u balonu.
65'
Domácí se pokusili o rozehrávku makrátko, ale Suso prodlloužil do míst, kde jeho spoluhráč fauloval Cragnu.
64'
Po přihrávce Rodrigueze byl Montolivo faulovaný a domácí celek bude mít k dispozici standardní situaci z levé strany.
63'
Donnarumma zvolil rozehrávku nakrátko. Domácí celek poté měl míč na svých kopačkách na své polovině. Celkem dlouho trvalo než se AC dostalo na polovinu soupeře, ale povedlo se přes pravou stranu.
63'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Lucas Biglia.
62'
Cutroneho individuální akce nikam nevedla, Pisacane mu ve skluzu odebral balon.
62'
Rodrigezův obranný zákrok hlavou na levé straně znamená, že u míče budou hostující fotbalisté.
61'
Cutrone si kryl míč tělem, ale bly faulovaný. Poté hru tvořil domácí celek, jeden z hostujících hráčů trošku dohrál Boriniho, ale sudí nechává hru pokračovat výkopem Cragna.
60'
Conti zasáhl hlavou na pravé straně, ale posléze už kombinuje obrana hostů.
60'
Kessié si na pravé straně vápna hodně ochotně lehl na zem, ale penalta se nepíská!
59'
AC drželo míč na polovině hrací plochy. Domácí fotbalisté byli hodně trpěliví, ale nakonec přišli o míč.
58'
Jeden z hostujících hráčů zůstal za obranou domácích, sudí viděl ofsajd.
57'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Caglari po zásluze vyrovnává. Domácí udělali obrovkskou chybu. Barella dostal z levé strany míč pod sebe. Nakonec JOAO PEDRO střílel po zemi k levé tyči. Jeho střela mu zrovna moc nesedla, trošku tenhle gól jde za Donnarummou.
56'
Takový technický přímý kop letěl po pravé straně, ale míč se nedostal na kopačku Pedra, takže Donnarumma vykopává od vlastní branky!
55'
Navíc Kessié fauloval ihned po ztrátě míče Pedra a dostává tím pádem kartu.
55'
Od Donnarummy začala domácí akce, ale posléze přišel konec snahy AC na levé straně na polovině hřiště.
54'
Kessié musel být ošetřený. Domácí fotbalista poté odchází mimo hrací plochu.
53'
Kessié pracoval na polovině hřiště, krátce poté přišla ztráta AC. Cagliari mohlo reagovat po levé straně, ale Donnarumma neměl problémy s pokusem Cigariniho k levé tyči.
53'
Kessié pokračoval v domácí kombinaci. Hra se posléze dostala na levou stranu, nakonec jeden z hráčů AC střílel křížem z levé strany mimo tři tyče.
52'
AC kontrovalo po pravé straně a dobrou přechodovou fázi, která byla také rychlá. Cagliari ale se ale i ta vrátlo do obrany a momentálně se brání.
51'
Donnarumma si postavil dvoučlennou zeď. Exekutor standardní situace poslal míč na přední tyč, kde se k zakončení hlavou nedostal Andreolli.
50'
Calhanoglu přišel asi pozdě do osobního souboje. Poté jeden z domácích hráčů fauloval protihráče a hosté budou mít po faulu na Padoina standardní situaci z pravé strany.
50'
Capuano z levé strany zklidnil hru. Poté byli u míče hostující fotbalisté, zatím ale Caglari pouze vhazuje z pravé strany.
49'
Suso byl podražený Barellou na pravé straně, na zadní tyči si posléze naskočil Borini, ale jeho zakončení hlavou šlo vedle levé tyče.
49'
Každopádně domácí celek kombinuje na pravé straně také se Susem, Cagliari není pasivní v obraně, ale zatím se hosté nedostali k míči.
48'
Hostující kapitán už je na hrací ploše. Cagliari pouze malou chvíli hrálo o desíti.
48'
Sau měl problém s pravou nohu, ale určitě bude pokračovat.
47'
Sau zůstává ležet na hrací plše s boleisstivou grimasou po souboji s Borinim na polovně hostů.
46'
Cutrone z levé strany nahrál křížem. Jeden z hráčů AC poté centrem nenašel Susa.
46'
Od Cutreho šel míč na polovině hřiště do zámezí, takže Cagliari vhazuje z pravé strany.
46'
První poločas nabídl jedinou branku, když centr Susa z pravé strany proměnil v úvodní trefu večera Patrick Cutrone na zadní tyči. Poté měl Marco Sau zajímavou příležitost, ale z pravé strany trefil pouze pravou tyč. Co se týče hostujícího celku, tak aktivní je především Farias a již zmiňovaný kapitán Cagliari. AC mělo hru asi pod kontrolou, ale nebylo to nic zázračného z pohledu domácích.
45+2'
45+2'
Vypadalo to, že Conti je na pravém obránci hodně nedůrazný, ale vadit mu to nemuselo. Může za to fakt, že dva hráči Cagliari si vůbec nerozuměli a Donnarumma bude vykopávat od vlastní branky.
45+1'
Domácí fanoušci se dožadovali odpískání faulu na jednoho z hráčů AC, ale nyní sledujeme kombinaci hostů na polovině trávníku na San Siru.
45+1'
Donnarumma riskoval, ale ukázal vynikající přehled o hře a včas vyběhl z branky pro míč.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Rodriguez přihrál na levé straně Calhanogluovi. Poté se těžiště hry odehrávalo na polovině hřiště pod taktovkou AC.
45'
Po závaru před brankou AC nemohl zakončovat Ionita na zadní tyč. Hra bude pokračovat rozehrávkou domácího celku z pravé strany.
44'
Ionita se dostal k míč na levé straně, posléze obešel prvního protihráče, přihrál na pravou stranu Fariasovi, jehož křižný pokus z pravé strany pravou nohou byl odvracený na rohový kop z levé strany.
44'
Suso se diví, ale Cagliari mělo k dispozici autové vhazování z levé strany zhruba z poloviny hrací plochy.
43'
První centr Saua byl sražený. Poté ale hosté nadále drželi míč na domácí polovině. Jenže obrana AC vyhnala protihráče až ke Cragnovi.
42'
AC se bránilo kombinaci protivníka Cutronem. Těžiště hry se ovšem dostalo na pravou stranu, tam přerušil snahu hostů obranným zákrokem Boriniho.
42'
Rodriguez si pokryl míč na levé straně a přihrál Borinimu. Jenže ten ztratil míč a bude to zřejmě Cagliari, kdo bude kombinovat.
41'
Bonucci prohrál hlavičkový souboj. Tím pádem mohli hosté hrát na levé straně, ale vše skončilo nepřesnou křižnou přihrávkou Barelly.
41'
AC pokračovalo rohem z pravé strany. Ten rozehrál exekutor pravou nohou. Bonucci se hlásil o míč, ale balon se nedostal k domácímu kapitánovi.
40'
Asi Cutrone odkopl míč na pravou stranu. Borini poté uspěl v souboji jeden na jednoho, ale tvrdou střelou na přední tyč nepřidal druhý gól zápasu.
39'
Opět ustálo AC centr soupeře z levé strany. Následně šel míč zřejmě od Conitho na rohový kop.
39'
Cagliari ovšem zůstalo u míče Fariasem. Poté hosté drželi míč na polovině hrací plochy.
39'
Kessié musel hasit požár v domácí obraně. Farias ale neodcentroval přesně křížem z pravé strany.
38'
Musacchio vystoupil z domácí obrany. Poté nebyl centr z levé strany žádným velkým nebezpečím pro Donnarummu.
37'
Bonucci nikam nespěchal a pomohl domácím v rozehrávce. Poté se hra dostala na pravou stranu. Tam si s míčem potykal Suso.
37'
Cutrone byl hodně nabuzený při presinku hostující rozehrávky. Ale Caglari bez větších problémů rozehrálo.
36'
Padoin to neměl vůbec jednoduché na pozici pravého beka. Ale nikdo z domácích hráčů tohoto faktu nevyužil. Ani Conti nepůsoil jistě v obraně při centru jednoho z hostujících fotbalistů z pravé strany. K zakončení na branku Donnarummy nedošlo.
35'
Také s Rodriguezem kombinovali domácí fotbalisté. Jenže na pravé straně celé snažení domácích hráčů pokazil Conti.
34'
Napodruhé se Farias dostal po souboji jeden na jednoho s Rodriguezem k centru z pravé strany z vápna domácích. Jenže na penaltu si seběhl také Donnarumma.
34'
Farias měl hodně prostoru na kombinaci na pravé straně. Poté kombinoval hostující celek na vlastní polovině. Jeho hra se vyznačovala trpělivostí.
33'
Barella si na pravé straně narazil míč se spoluhráčem, ale tato narážečka k ničemu nevedla. Z kontru neohrozilo branku soupeře ani AC.
33'
Bonucci předskočil na polovině hřiště protihráče. Poté se míče dotkl na pravé straně Ionita.
32'
Další zakončení jednoho z domácích hráčů mířilo doprostřed branky. Tohle byla ovšem pro Cragna jednoduchá práce.
32'
Rodriguez podcenil situaci na postu levého beka při rozehrávce. Jenže Donnarumma podržel svůj tým, když Barella střílel z levé strany na přední tyč.
31'
Padoin krásně ze středu nahrál křížem na levou stranu. Akce skončila poté, co Pedro ze střední vzdálenosti mířil pravou nohou do pravého horního rohu domácí branky, ale míč šel mimo tři tyče.
31'
Borini byl soustředěný na levé straně, ale nebylo mu to nic platné. S míčem na vlastní polovině poté tvoří hru hostující celek.
30'
Jednatřicet metrů od branky domácích měli hosté rozehrávku standardní situaci, ale jeden z hostujících hráčů poté střílel křížem z levé strany vedle pravé tyče.
28'
Conti si na pravém bekovi zpracoval míč prsama, ale posléze se domácí celek nedostal k centru, ani ke střele. Na pravém křídle kontruje Farias.
28'
Conti vynikající na pozici pravého beka, poté navíc Suso byl podkopnutý, a tak Cagliari se bude muset bránit kombinaci AC.
28'
Jenže Cagliari vzápětí přišlo o balon.
27'
Opět Cragno vykopával od vlastní branky. Poté by to měl být Padoin, kdo z pravé strany vhodí míč do hry.
27'
Cragno byl tím, kdo rozehrál hostující akci. Jenže ta skončila po pár sekundách ztrátou. Následně domácím nevyšla souhra přes levou stranu, konkrétně přes Calhanoglua.
25'
Hlavní rozhodčí nechává hráčům čas na občerstvení. Hraje se zřejmě ve velkém vedru.
25'
Vypadalo to, že Sau srazil pokus soupeře ze střední vzdálenosti.
24'
Borini kontroloval hru ana levé straně. Posléze došlo k přenesení hry na pravé křídlo, ale hostující obrana bez potíží odvrátila centr Susa.
23'
Zřejmě Calhanoglu byl autorem domácí ztráty na hostující polovině. AC již poněkolikáté bylo aktivní, co se týče presinku, avšak zatím se domácím nepodařilo získat míč.
23'
Farias podržel míč na pravé straně, poté byl Donnarumma u balonu dříve než Sau, takže s míčem na polovině AC hraje domácí celek.
22'
Suso řešil domácí situaci na polovině hostů hrozně sobecky a to byl důvod toho, proč mohli hosté udeřit. Z pravé strany napálil Sau pravou tyč branky AC!
22'
Bonucci nahrál křížem na levou stranu, kde byl připravený Rodriguez. Poté ale domácí celek ztratil míč.
21'
Cigarini si zahrál s míčem u nohou na vlastní polovině. Poté ovšem Kessié celkem dobře presoval. Jenže i tak zůstává u míče hostující celek.
21'
Padoin zůstal po souboji s Cutronem ležet na hrací ploše. Domácí fotbalista jej dohrál. Cagliari by mělo mít rozehrávku z vlastní poloviny.
20'
Montolivo napadal rozehrávku hostů, ale míč se mu nepodařilo získat. Navíc poté jeden z domácích hráčů byl v ofsajdu, vypadalo to na Cutroneho.
20'
Jenže i Suso na pravé straně měl k míči hodně daleko, takže u míče jsou momentálně hostující fotbalisté.
19'
Sau měl na pravém křídle k míči hodně daleko. Posléze Donnarumma vůbec nikam nepospíchal a nakonec si pomohl při rozehrávce se stoperem Bonuccim.
19'
Bonucci odhlavičkoval výkop brankáře hostů. Cagliari by mělo alespoň vhazovat z pravé strany.
18'
Centr Susa z pravé strany se nedostal na přední tyč, kde číhal Cutrone. Navíc bude hostující celek vykopávat Cragnem.
17'
Donnarumma vykopl míč pravou nohou, ale nic zásadního se při útoku AC nestalo. Naopak poté Padoin centroval z pravé strany, Pedro nafilmoval pád v pokutovém území a po zásluze vidí kartu.
16'
Cigarini a Farias stáli u míče. Cgarini centroval pravou nohou na penaltu, ale jeden z hostujících hráčů zakončoval vysoko nad branku AC.
15'
Rodriguez přišel do hlavičkového souboje na vlastní polovině asi pozdě. Poté Pedro vybojoval faul na svojí osobu, a tak má Cagliari k dispozici dobrou standardní situaci z pravé strany.
15'
Bonucci s naprostým klidem posunul míč kopačkou na Cutroneho. Ten z velké dálky chtěl překvapit Cragna, ale pálil nad branku hostujícího celku.
15'
Rodriguez je zatím hodně vytížený na postu levého beka. Většina akcí AC jde právě přes něj.
14'
Další faul domácích přišel na polovině hřiště. Ale poté balon po pravé straně propadl přes Saua k Donnarummovi.
14'
Rodriguez fauloval. Tohle je již několikátý útočný faul domácího mužstva.
13'
Caglari zatím méně drží míč. AC je daleko aktivnější a má na San Siru jakousi územní převahu.
12'
Rodriguez stál na začátku akce domácího celku a působil celkem jistě. Domácí bek nahrl křížem na pravou stranu, ale tam se jeho spoluhráči neprosadili, protože Kessié udělal útočný faul na polovině Cagliari.
10'
Suso zvítězil v souboji jeden na jednoho na pravé straně, Capuano byl hodně nedůrazný. Následovalo přehození míče levačku a křižný centr na zadní tyči, kde PATRICK CUTRONE jen nastavil nohu a poslal míč k levé tyči po zemi! Asistence: Suso.
10'
AC vhazovalo z pravé strany z poloviny hostů. Poté se dostal míč na levou stranu, kde hrál s balonem u nohou Rodriguez.
9'
Calhanoglu si na levé straně zhruba pětadvacet metrů od branky protivníka navedl míč na pravou nohu, ale jeho pokus byl zablokovaný. I tak AC nadále svírá Cagliari.
9'
I Suso byl součástí presinku AC, který znamenal, že Caglari bylo víceméně donuceno k chybě. Následně je u balonu na pozici stopera Bonucci.
8'
Bonucci chtěl zrychlit hru přihrávkou na levou stranu, ale Calhanoglu na tohle neslyšel. Poté přišla křižná přihrávka domácího kapitiána na pravou stranu. Nakonec nebyl Kessié podražen podle hlavní rozhodčího.
8'
Zřejmě Conti byl faulovaný na polovině AC. Domácí celek poté nikam nepospíchá a trpělivě kombinuje na vlastní polovině i s Rodriguezem na levé straně.
7'
Kessié na pravé straně ztratil míč. Ale AC poté dobře napadalo rozehrávku Cagliari. To nemělo prostor na nějaký lepší úvod akce až nakonec vše přerušil obranným zákrokem již zmiňovaný Kessié.
6'
Suso si nerozuměl se spoluhráčem na pravé straně, ale i tak AC udrželo míč na svých kopačkách. Posléze byl domácí celek hodně trpělivý, ale k centru z pravé strany nedošlo.
6'
Navíc Sau byl na vlastní polovině podražený, takže míč na chvilku lítal na kopačkách hostů Nicméně, je to už AC, kdo drží mčí na levé straně, kde kooperuje Rodriguez.
5'
Suso se na pravé straně obtočil kolem Capuana a poté jej protihráč držel. AC ovšem nevyužilo potenciálu, který se skrýval ve standardní situaci.
4'
Viděli jsme první dotek s míčem v podání Cragna. Tomu celkem dlouho trvalo než rozehrál. V útočné fázi jeho spoluhráči neexistovali, a tak AC tvoří hru na pravé straně Susem.
4'
Cutrone byl aktivní na pravé straně. AC poté vhazovalo a právě zmiňovaný útočník domácích zapsal nepřesné zakončení bez razance na přední tyči.
4'
Rodriguez na levé straně přihrál pod sebe na Calhanoglua. Poté AC kombinovalo na polovině hřiště a roztáhlo hru na pravou stranu. Tam ovšem zaznamenali domácí hráči ztrátu.
3'
Jeden z domácích hráčů rozehrál přes pravou stranu, Cutrone byl posléze faulovaný na polovině hřiště, a tak s míčem u nohou hraje domácí celek.
2'
Zřejmě Padoin rozehrál z pozice levého beka, ale přechodová fáze hostů byla celkem pomalá. AC se zatím bez větších problémů brání.
2'
Rodriguez centroval levou nohou z pozice levého beka, ale nikdo z jeho spoluhráčů se na zadní tyči nedostal k zakončení. Hra bude pokračovat autovým vhazováním hostů po zásahu Susa.
1'
Zhruba pětatřicet metrů od branky soupeře ztratilo AC balon. Poté se k míče poprvé dotkl Donnarumma.
1'
Rodriguez z pozice levého beka vrátil míč stoperům. Poté se hra dostaloa na levou stranu, kde pracoval Montolivo.
1'
AC mělo výkop zápasu.
1'

AC Milán: G. Donnarumma – Conti, Musacchio, Bonucci, Ricardo Rodríguez – Kessié, Montolivo, Çalhanoğlu – Suso, Cutrone, Borini.
Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Calabria, A. Romagnoli, C. Zapata, Biglia, Gabbia, Locatelli, André Silva, N. Kalinić.

Cagliari Calcio: Cragno – Padoin, Andreolli, Pisacane, Capuano – Ionita, Cigarini, Barella – Pedro, Farias, Sau.
Náhradníci: Crosta, Daga – Dessena, Cossu, Giannetti, Miangue, Romagna, Faragò, Ceppitelli, Čop.

Absence
Co se týče absencím, tak domácím by měl chybět Bonaventura pro potíže stehnem, Biglia a Monitolivo. pro problémy se svalem. Otazník visí nad startem zraněného Pallety.

Cagliari by mělo nastoupit na stadionu, na kterém se v posledních šesti letech představila Plzeň v Lize mistrů a Sparta v Evropské lize, zřejmě bez Itala Deioly, který má poraněnou nohu.
Cagliari Calcio
Hostující fotbalisté se v přípravě střetli až na jeden případ pouze s italskými celky. Tím případem se stalo střetnutí s tureckým Ferenbahce Istanbul. Soupeř zvítězil poměrem 1:0. Jinak ale Calcio v přípravných soubojích nikoho ze známějších týmů neporazilo.

V prvním kole italské ligy hrálo Caglari na půdě Juventusu. A moc šancí proti dominantnímu mužstvu z posledních let, co se týče italské kopané, nemělo. Po brankách Mandžukiče, Dybaly a Higuaína vyhrál favorit zápasu 3:0.

I dnes je Cagliari outsiderem. Na San Siru nemá, co ztratit. Na stánku Interu Milán a AC Milán nevyhrálo více než sedm let.
AC Milán
Není sporu o tom, že domácí celek je favoritem. V týdnu si zajistil účast v evropských pohárech alespoň pro podzim. Makedonská Škendija nebyla těžkým soustem pro fotbalisty z Milána. Ti vyhráli již první utkání na San Siru jednoznačně 6:0 a odveta se víceméně pouze odehrála.

V prvním kole nejvyšší italské soutěže hrálo AC na hřišti Crotone. Duel byl ovlivněn (asi) správně nařízenou penaltou v páté minutě, kdy zezadu zkosil Ceccherini protihráče. Následný pokutový kop proměnil k levé tyči Kessié. Zápas byl poté pod taktovkou milánských fotbalistů. Protivník se nedostal k ničemu. Rozhodly již tři góly v úvodním dějství, v tom druhém se utkání pouze dohrávalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62