Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Inter Milán - 26. srpna 2017   20:45

AS Řím
15' Džeko (Nainggolan)
1:3
(1:0)
Inter Milán
67' Icardi  (Candreva) • 77' Icardi  (Perišić) • 87' Vecino  (Perišić)
AS Řím
Alisson – Manolas, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, De Rossi (C) (83. Ünder), Strootman – Defrel (63. El Shaarawy), Džeko, Perotti (90+1. Tumminello).
Irrati – Meli, Liberatore
Stadio Olimpico, Řím
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo (56. Dalbert) – Vecino, Gagliardini (46. Mário) – Candreva (84. Cancelo), Valero, Perišić – Icardi (C).

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
O tom, že fotbal někdy dokáže být krutý, se dnes přesvědčili fotbalisté AS Řím. Téměř celý zápas byli lepším týmem, vedli 1:0 a několikrát trefili brankovou konstrukci. Inter ale dokázal přežít klinickou smrt a třemi góly ve druhém poločase vývoj utkání otočil a může slavit vítězství 3:1. Hrdinou zápasu se stal Mauro Icardi, který se i dnes trefil dvakrát a má v úvodu ročníku parádní formu.
90+4'
90+2'
Inter se následně dostal do rychlého protiútoku, který nedokázal v branku přetavit Mário. Jeho střelu z levé strany pokutového území Alisson vyrazil na rohový kop.
90+2'
Přímého kopu se ujal Kolarov, kterému ale střela nevyšla podle představ, když trefil pouze postavenou zeď.
90+1'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Marco Tumminello.
90+1'
Perotti dokázal vybojovat faul těsně před pokutovým územím, domácí budou zahrávat přímý kop.
90'
Nad rámec zápasu budou nastaveny tři minuty.
89'
Na domácích je vidět velká z frustrace z výsledku, což je pochopitelné. Řím byl téměř celý zápas lepším týmem, nicméně krutě prohraje.
87'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Vyrovnání se v tomto zápase již nedočkáme, protože Inter znovu udeřil. Nainggolan se na středu hřiště nechal obrat o míč, čehož posléze využil Perišić k přesnému centru do vápna, kterým našel MATÍASE VECINU a ten míč pohodlně nasměroval do branky.
86'
Řím se po rohovém kopu neprosadil, nicméně zůstává na útočné polovině u míče.
86'
Čerstvý Ünder si přistrčil míč do vápna a hledal Džeka. Obrana Interu srazila míč do zámezí.
85'
Mário si na středu hřiště počínal v souboji s Manolasem nedovoleně a AS Řím se dostane k míči.
84'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází João Cancelo.
83'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Cengiz Ünder.
82'
Řím nebyl daleko od vyrovnání! Džeko našel na hranici velkého vápna Nainggolana, který pohotově vypálil a trefil Dalbert. Míč se mu však vrátil zpátky, ale následná střela letěla vysoko nad břevno.
81'
Valero po rychlé narážečce hledal ve vápně Perišiće, který na míč těsně nedosáhl. Stačilo málo a v síti Alissona by byl další gól.
80'
A jeden takový okamžitě přišel, když Candreva vyslal do šance Icardiho. Útočník Interu se dostal až do vápna, hattrick ale nezkompletoval, protože Alisson dokázal jeho střelu vyrazit.
79'
Inter se podle očekávání hodně zatáhl a bude chtít své vedení ubránit. Nicméně, Řím bude muset otevřít hru a vznikne prostor pro rychlé protiútoky.
77'
Fotbal je někdy hodně krutý. Milánský celek podnikl útok po levé straně a dostává se do vedení. Perišić našel přízemním centrem na malém vápně MAURA ICARDIHO, který se otočil a prudkou střelou propálil Alissona. Útočník Interu má na svém kontě během krátké chvíle dva góly.
75'
Tempo hry je v posledních minutách na vysoké úrovni, ani jeden z týmů se nechce spokojit s remízou. Dočkáme se ještě rozhodujícího gólu?
74'
Řím následně podnikl rychlý protiútok, při kterém našel Perotti ve vápně El Shaarawyho, jehož střela byla Dalbertem sražena do zámezí.
73'
Po rohovém kopu se míč dostal až k Perišićovi, který ovšem ze slibné pozice netrefil míč.
71'
Slibnou šanci měl však Inter. Po závaru v pokutovém území se ke střele nakonec dostal Icardi, jenž tentokrát zamířil nad branku.
70'
Římský celek se na útočné polovině znovu velmi snaží a pokouší se rychle vrátit do vedení.
68'
Pár chvil od rozehrávky se v dobré šanci ocitl El Shaarawy, který dokázal přehodit vyběhnutého Handanoviće. Míč do branky ale nepustil Miranda, který se včas vrátil.
67'
Studená sprcha pro domácí. Po velké šanci Perotti je totiž v Římě vyrovnáno. Candreva prostrčil míč do vápna na MAURA ICARDIHO, který míč nekompromisně uklidil k levé tyči.
65'
Neuvěřitelná smůla římského celku pokračuje! Perotti si před pokutovým územím udělal prostor a dalekonosnou střelou orazítkoval tyčku.
64'
El Shaarawy se okamžitě po nástupu na trávník tlačil do šance, na centr Perottiho ale těsně nedosáhl.
63'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Stephan El Shaarawy.
62'
Perottiho přihrávka z levé strany byla sražena do zámezí. Po rohových kopech se dnes ani jednomu z týmů nedaří.
61'
Na hřišti se v posledních minutách znovu výrazně přitvrdilo a diváci na tribunách hodně ožili.
60'
Po centru Candrevy se míč dostal až do rukavic Alissona. Italský fotbalista hrající za Inter není dnes ve své kůži a hodně kazí.
59'
Candreva obdržel míč za obranu a z pravé strany se řítil na branku. Nakonec se ale ke střele nedostal, protože ho jeden z obránců šikovně zablokoval. Je z toho alespoň rohový kop pro Inter.
58'
Inter dlouho kombinoval před pokutovým územím, až se hosté po špatné přihrávce Valera připravili o míč.
57'
Po rohovém kopu se míč odrazil na kopačky Nainggolana, který se pohotově opřel do míče. Žádné nebezpečí ale z této rány být nemohlo, protože rozhodčí ještě předtím přerušil hru.
56'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Juto Nagatomo, přichází Dalbert.
56'
Domácí se dožadují pokutového kopu, rozhodčí je však jiného názoru. Perotti upadl v souboji se Škriniarem, rozhodčí ale nechává hru pokračovat.
55'
Mário si z pravé strany navedl míč do středu hřiště a vyslal na branku technickou střelu. Alisson ní dobře viděl a pohotově zasáhl.
53'
Inter ani na začátku druhého poločasu nepůsobí jistým dojmem, pokud se herně nezvedne, bude to mít velmi těžké.
52'
Od rohového praporku nepřišel do vápna dobrý míč, Valero zažehnal nebezpečí dalekým odkopem.
51'
Kolarov dokázal dírou v obraně najít Džeka, který se rychle otočil a vypálil. Jeden z obránců se vrhl do střely a srazil ji na rohový kop.
50'
Řím má v těchto chvílích velký tlak. Ze střední vzdálenosti se pokusil prosadit Perotti, míč ale proletěl vysoko nad břevnem.
49'
Škriniar si během krátké chvíle připsal ve vlastním pokutovém území tři úspěšné obranné zákroky.
48'
Perišić poslal z levé strany před branku nadýchaný centr, obrana AS Řím dokázala míč odkopnout z vápna pryč.
47'
Po rohovém kopu se k míči tlačil Džeko, Miranda ale dokázal být ve vzduchu jako první a odvrátil míč do bezpečí.
46'
Okamžitě po rozehrávce se do šance dostal Strootman, jeho zakončení ale bylo sraženo na rohový kop.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází João Mário.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:53.
Řím byl v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vede po gólu Edina Džeka 1:0. Domácí navíc během prvního poločasu trefili ještě dvakrát tyčku, tudíž by při troše štěstí bylo možná i rozhodnuto. Inter měl dobrý vstup do zápasu, ale po inkasovaném gólu se herně trápí. Dokáže se po přestávce zvednout a vývoj zápasu zdramatizovat?
45+1'
45'
V prvním poločase bude nastavena jedna minuta.
43'
Valero uvolnil na hracici velkého vápna Icardiho, který tvrdou střelou prověřil Alissona. Brankář AS Řím vytáhl pěkný zákrok.
42'
Interu se podařilo usadit na útočné polovině a kombinuje blízko pokutovému území.
40'
Domácí následně zahrávali rohový kop, ale po této situaci se k zakončení nedostali.
39'
Domácí byli velice blízko druhému gólu! Nainggolan si před vápnem řekl o míč a tvrdou přízemní střelou ho nasměroval do tyče!
37'
Gagliardini chtěl vysunout do vápna Icardiho, přihrávka byla ale příliš dlouhá a u míče byl jako první Alisson.
36'
Hosté se snaží o kombinaci na útočné polovině a jsou úspěšní. Jenomže jsou daleko od branky, Řím velmi dobře brání.
35'
Po rohovém kopu podnikl Inter protiútok, který ovšem po špatném centru Perišiće žádné ohrožení branky nepřinesl.
34'
Zmatek v obraně Interu dopadl pro milánský celek ještě dobře. Perotti snadno získal míč a poslal prudký pas na malé vápno, odkud ho dokázal Miranda se štěstím odkopnout na roh.
33'
Řím je od vstřelené branky lepším týmem, hosté výrazně znejistěli a na útočné polovině se jim příliš nedaří.
32'
Juan Jesus se vydal na útočný výlet, který nedopadl podle očekávání. Obránce římského klubu se dopustil faulu a akce byla ukončena.
30'
Perotti na útočné polovině dostal pod tlak D'Ambrosio, kterého posléze obral o míč. Rozhodčí ale v souboji viděl faul a přerušil hru.
29'
Šanci Icardiho na druhé straně přerušil pomezní rozhodčí se zvednutým praporkem.
28'
Z větší vzdálenosti se do míče překvapivě opřel Džeko, který protáhl Handanoviče. Střela to nebyla tvrdá, ale byla velmi přesná a mířila k tyčce.
27'
Na hřiště se mezitím vrátil Nainggolan, kterého přivítal hlasitý potlesk.
27'
Perišić obdržel míč do vápna a pohotově chtěl najít Icardiho. Přihrávka ale proletěla vápnem do zámezí.
26'
Belgický záložník míří za postranní lajnu a je otázkou, zdali bude v zápase pokračovat.
25'
Na trávníku zůstává ležet Nainggolan, jenž je lékaři ošetřován. Hra je tedy přerušena, hráči se občerstvují.
24'
Tempo hry se v posledních minutách neuvěřitelně zvýšilo, navíc se hraje hodně tvrdě. Tento zápas bude ještě hodně zajímavý.
23'
Římský celek se ale dokázal bez problémů ubránit, nicméně u míče nadále zůstává Inter.
22'
Perišić chtěl projít okolo Jesusa Juana, který si však pomohl faulem a dostává žlutou kartu. Inter bude navíc zahrávat volný kop.
21'
Řím se po rohovém kopu pustil do kombinace, ale vznikl z toho pouze ofsajd. Fotbalisté Interu jsou nyní pod velkým tlakem.
20'
Perotti šikovně vybojoval míč a dostal se do vápna. Poté dokázal najít na hranici pokutového území Defrela, jehož střela byla sražena na rohový kop.
19'
Candreva hodně tvrdě dohrál Kolarova a je první hráčem, který uviděl žlutou kartu.
18'
Domácí se snaží hru zklidnit a kombinují na útočné polovině.
17'
Inter se pokouší okamžitě odpovědět. Candreva dokázal z pravé strany najít v pokutovém území Valera, jehož hlavička proletěla kousek nad břevnem.
15'
AS Řím právě vstřelil branku!
Nyní se už Řím dostává do vedení. Nainggolan našel krásným pasem do vápna EDINA DŽEKA, který si míč jednoduše zpracoval a tvrdou střelou poslal míč k tyčce.
14'
Domácí byli blízko vedení! Střela ze střední vzdálenosti z kopačky Kolarova skončila na tyčce!
13'
Hra se rychle dostala před druhou branku, kde se domácím podařilo vybojovat rohový kop.
12'
Po rychlé kombinaci se Inter dostal do zajímavé šance, kterou nedokázal Candreva ideálně zakončit a z velké blízkosti poslal míč vedle levé tyče.
11'
Candreva pustil míč do vápna, kde si ho přebral D'Ambrosio a okamžitě odcentroval. Centr ale nebyl z kategorie vydařených a míč skončil až v autu.
10'
O chvíli později se Džeko ve vápně k míči již dostal, ale při zpracování mu odskočil až k Handanovičovi, jenž může uklidnit hru.
10'
Nainggolan se dokázal na útočné polovině uvolnit a odcentrovat. Džeko ale nenašel cestu k míči.
8'
Inter je v úvodu mírně aktivnější a snaží se kombinovat na útočné polovině. Z obou stran je to ale zatím hodně nepřesné.
7'
Inter rozehrál rohový kop nakrátko a to nebylo nejlepší řešení, protože se Candreva posléze dostal do ofsajdu.
6'
D'Ambrosio poslal do vápna prudký přízemní centr, který proletěl těsně Perišiće. Kdyby si vedl chorvatský fotbalista lépe, pravděpodobně by to byl gól.
4'
Po rohovém kopu se do šance dral Fazio, míč mu ale odskočil při zpracování do zámezí.
3'
Domácí ale pokračovali v tlaku a vybojovali rohový kop.
3'
Perotti se chtěl prosadit po levém křídle, D`Ambrosio ho ale dokázal uhlídat.
2'
Valero byl při zpracování míče faulován De Rossim a rozhodčí byl nucen přerušit hru.
1'
Fotbalisté Interu se ujali úvodního výkopu a zahájili zápas.
1'
Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu. Za chvíli dlouho očekávané utkání vypukne.

AS Řím: Alisson – Manolas, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, De Rossi (C), Strootman – Defrel, Džeko, Perotti.
Náhradníci: Skorupski, Lobont – El Shaarawy, Gonalons, Florenzi, Pellegrini, Gerson, Ünder, H. Moreno, Tumminello, Ciavattini.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo – Vecino, Gagliardini – Candreva, Valero, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli – Ansaldi, Brozović, Gabriel, Mário, Ranocchia, Dalbert, Pinamonti, Vanheusden, Jovetić, Éder, Cancelo.

Rozhodčí: Irrati – Meli, Liberatore.
Inter Milán

Milánský celek o svých kvalitách přesvědčil už v přípravném období, kdy porážel jeden tým za druhým. Výbornou formu potvrdil i v úvodním kole, kdy bez potíží porazil Fiorentinu na svém stadionu lehce 3:0.

Zajímavý duel čeká i trenéra Luciana Spallettiho, který v létě neopustil AS Řím zrovna v přátelském duchu a dnes bude chtít uskutečnit se svými svěřenci pomstu. Čeká nás hodně atraktivní a vyhrocený zápas.
AS Řím

AS Řím vstoupil do nové éry bez Francesca Tottiho vítězstvím 1:0 na hřišti Atalanty a připsal si první tři body v sezóně. Dneska čeká na římský celek tvrdší oříšek, když si bude muset poradit s Interem, který mohutně posiloval a má ty nejvyšší cíle. Na lavičce milánského navíc stojí trenér, který poslední sezóny trénoval právě v Římě.
Přeji krásný večer a vítám Vás u sledování šlágru druhého kola italské ligy, v němž se utkají dva slavné celky. AS Řím bude hostit Inter Milán! Najde jeden z týmů cestu ke třem bodům?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62