Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Neapol - 21. ledna 2018   12:30

0:1
(0:0)
Neapol
65' D. Mertens  (Callejón)
Atalanta
Beriša – Tolói (79. Orsolini), Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola (61. Gosens) – Iličić (75. Haas), A. Gómez (C) – Cornelius.
Gollini, F. Rossi – Palomino, Orsolini, Gosens, Castagne, Melegoni, Mancini, Haas, Petagna, Rizzo.
Orsato – Di Fiore, Tegoni
Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo)
Neapol
Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, Jorginho, P. Zieliński (86. Rog) – Callejón (90+1. Ch. Maggio), D. Mertens, L. Insigne (C) (74. Hamšík).
Rafael Cabral, Sepe – Ch. Maggio, Giaccherini, Hamšík, Nikola Maksimović, Chiricheş, Rog, Ounas, Diawara, Tonelli.

Ve kterém Neapol obrala o tři body Atalantu. Byl to vyrovnaný souboj. Ten rozhodl Mertens obstřelem brankáře z brejku a zakončením z pravé části vápna. Právě jemu nyní spoluhráči gratulují. V závěru ještě měl domácí celek určitý tlak, ale Reina působil velice jistě. Navíc obrana soupeře byla koncentrovaná, a tak má Neapol plný bodový zisk ze hřiště Bergama. Byl to pro favorita zápasu hodně těžký mač.
90+6'
90+6'
Reina výkopem na levou stranu končí zápas.
90+5'
Pískáno proti domácím v době, kdy mohl z šestnáct metrů zakončovat Hateboer a Reina se již raduje.
90+5'
Hostující celek vhazoval zprava z vlastní poloviny a ihned poté ztratil míč.
90+5'
Mertens leží na hrací ploše a sudí Orsato přerušuje hru.
90+4'
Beriša nakopl míč na hranici vápna, ale hostující celek se ubránil a navíc může hrát po pravé straně.
90+4'
Hateboer na pravé straně bránil Roga. Následně bude ještě útočit domácí celek od brankáře.
90+3'
Reina bude vykopávat od vlastní branky.
90+3'
Branka Hamšíka není uznaná, protože před zakončením z levé části vápna po zemi na zadní tyč byl hostující hráč v ofsajdu.
Neapol právě vstřelila branku!
90+2'
Koulibaly vyhrál souboj jeden na jednoho, z čehož plynula souhra Hamšíka s Martensem na levé straně, ale domácí celek se ubránil bez zásahu brankáře.
90+1'
Neapol tahá čas, což dráždí domácí fanoušky, pro které ubíhá čas velice rychle.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90+1'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Christian Maggio.
90'
Rog se nyní dostal na levé straně vápna před bránícího protihráče, ale ve velké šanci poslal míč doprostřed k Berišovi.
90'
Reina si poradil se zakončením zprava rukama a určitě nebude nikam spěchat z vlastní šestnáctky.
89'
Orsolini zpracoval v pravé části hřiště míč dlouhou nohou, ale posléze na tom byl jeho protihráč lépe rychlostně.
89'
Neapol se v posledních minutách brání velice dobře a je blízko třem bodům z utkání proti Atalantě.
88'
Koulibaly odvedl vynikající práci na levé straně vlastní poloviny, navíc bude mít Neapol výhodu autového vhazování.
88'
Žlutou kartu dostává José María Callejón (SSC Neapol).
87'
Mertens se rval v pravé části hrací plochy, ale i přes podporu spoluhráče neuspěl. Nicméně při kontur byl posléze faulovaný Rui.
86'
Hamšík na polovině hřiště na středu odstartoval akci, ale jeho spoluhráč byl posléze zbrklý, takže domácí vhazují z vlastní poloviny zleva.
86'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Marko Rog.
86'
Hamšík se v levé části vápna nedostal přes bránícího Caldaru a uvidíme výkop v podání domácího brankáře.
85'
Dva hráči hostů tvořili hru na pravé straně, následně vytvořil Mertens pozici pro Hamšíka na levé straně, ale ten svojí nohou z druhé vlny pálil nad branku.
84'
Gómez ukázal dobrou rychlost na levé straně, ale nakonec po několika odrazech chytil do koše Reina zakončení z šestnácti metrů.
84'
Cristante byl agilní na pravé straně, ale následoval nepřesný pas do vápna na Corneliuse.
83'
Hosté chtěli přelobovat Mertensem Berišu, což se jim nepovedlo a domácí brankář bude vykopávat od vlastní branky.
83'
Reina s rozehrávkou od vlastní branky vůbec nikam nepospíchal, což nechápali domácí fanoušci a na svého protihráče pískali.
82'
Po sérii odrazů nakonec měl míč na své kopačce Haas a rychlou nahrávkou na levou stranu zaměstnal Cristanteho či Gómeze.
81'
Domácí faul při přechodové fázi protivníka uklidní Neapol, která rozehrává nakrátko z levé části vlastní poloviny.
81'
Haas se dotkl míče na hostující polovině, domácí celek byl celkem trpělivý při své akci s Hateboerem na pravé straně a podporou Orsoliniho.
80'
Neapol reagovala na pravé straně krátkou kombinací, která skončila ztrátou. Nic s tím už nezmohl ani Mertens po ztrátě balonu.
80'
Caldara chyboval v první fázi útoku. Následně zpracoval kříž na levé straně již v zámezí Gómez.
79'
Po výkopu domácího brankáře na pravou stranu fauloval Koulibaly v hlavičkovém souboji Corneliuse, který zůstal ležet na trávníku.
79'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází Riccardo Orsolini.
78'
V souboji jeden na jednoho byl na pravé straně hrací plochy hostující hráč s míčem již v zámezí.
78'
Protože bránící hráč míč tečoval. Hostující celek posléze kombinoval po rohu na polovině soupeře i s Ruiem na levé straně.
77'
Také ten rozehrál hostující celek nakrátko, ale centr zleva posléze minul zadní tyč.
77'
Který rozehrál Callejón nakrátko. Následně byl aktivní na levé straně Rui až po zásahu Freulera se bude kopat další roh.
76'
Hostující celek má roh zleva.
76'
Dva fauly domácích v krátkém sledu, v pravé části poloviny Atalanty byl faulovaný Allan.
75'
Atalanta nehraje zle poté, co se prosadil Mertens a určitě má šanci minimálně na bod vzhledem k tomu, co v dnešním zápase předvádí.
75'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Nicolas Haas.
74'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Marek Hamšík.
73'
Cristante nemohl zprava odcentrovat a hra se přesunula na druhou stranu, odkud přišel centr na střed vápna na nohu hostujícího fotbalisty.
72'
Na ose hřiště si počkal na letící míč Beriša a bez problémů jej chytil do náruče. Domácí celek poté útočil po levé straně a do hry se zapojil také Iličič.
72'
Nejprve Callejón nechal protihráče odcentrovat, poté Cristante mířil levačkou do levé poloviny branky, kde byly ruce Reiny.
71'
Tolói vhazoval zprava blízko hostujícího vápna. Následně si Iličič sbíhal marně nahrávku vzduchem na hranici šestnáctky.
71'
Albiol uklidil míč proti nákopu na levé straně do zámezí a domácí celek bude vhazovat z hostující poloviny.
70'
Neapol rozehrávala nakrátko a posléze se s míčem potkal na levé straně Rui, který našel Mertense na křídle.
70'
Mertens faulovaný zřejmě Cristantem na polovině hrací plochy a bude se kopat proti domácím.
69'
Dá se očekávat, že emoce se budou stupňovat, což bylo vidět třeba po zákroku Hysaje.
67'
Hysaj byl hodně důrazný v pravé části hřiště proti Gómezovi, což se domácím fanouškům vůbec nelíbilo, je nařízena standardní situace proti hostům.
66'
Hateboer měl na pravé straně proti sobě dva soupeře, který jej oloupili o balon, jenže následně si nerozuměl jeden z hostů s Mertensem při přechodu do útoku.
65'
Lídr italské ligy jde do vedení! DRIES MERTENS si seběhl do pravé části vápna před Caldaru a ačkoliv mu rána zrovna dvakrát nesedla, tak obstřelil svojí pravou nohou kolem levé ruky brankáře Berišu . 0:1.
64'
Gosens zasáhl nohou Callejóna do horní části těla, ani nyní neudělil rozhodčí Orsato žlutou kartu, ale jen odpískal faul.
63'
Beriša odstartoval výkopem na pravou stranu útok domácích, který ovšem přerušil zákrokem do zámezí Koulibaly, aut pro Atalantu.
62'
Rui vhazoval zleva z poloviny domácích blízko vápna, proti němu vystoupil Hateboer, nakonec po sérii nahrávek byl v levé části vápna Mertens v ofsajdu.
62'
Hateboer si v pravé části hřiště narazil míč se spoluhráčem, což velice dobře přečetl Koulibaly.
61'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Robin Gosens.
61'
Při křižné nahrávce zleva nedosáhl na ose hřiště na balon Iličič a pomezní rozhodčí poté viděl jeden z domácích hráčů v ofsajdu.
60'
Po následném rohu na přední tyč šel balon výrazně mimo tři tyče a rozehrává Reina s Koulibalym.
60'
Po křižné nahrávce na levou stranu přišel souboj jeden na jednoho a centr na zadní tyč, který lízl hlavu Corneliuse, Reina se i tak míče vůbec nedotkl.
59'
Po centru zleva na přední tyč jsme viděli snadný zákrok rukama pro Reinu, který posléze plnil roli jakéhosi třetího stopera hostů při rozehrávce.
59'
Hysaj měl proti sobě Gómeze. Ten počkal na spoluhráče na levé straně a následně se těžiště hry přesunulo zhruba na polovinu hrací plochy.
28'
Mertens zůstal na pravé straně schovaný v ofsajdu a klidně mohl za zakopnutý míč vyfasovat žlutou odměnu.
58'
Cornelius si udělal výlet do levé části vápna, vyřadil několik hráčů, ale vše skončilo nepřesnou nahrávkou pod sebe na Freulera.
57'
Rui si bez potíží zpracoval míč v levé části vlastní poloviny, ale Mertens svojí chybou poté nabídl domácím aut bez větší námahy.
56'
Rui šel z postu levého beka do souboje s Hateboerem. Nařízen je aut pro domácí z poloviny soupeře.
26'
Rychlý ťukec hostů na pravé straně ukončil svojí nohou Masiello, který měl posléze na starosti rozehrávku domácích.
55'
V pravé části vápna otřela nahrávka hostujícího fotbalisty paty Allana a ten tak nemohl zakončovat. Ovšem pokračuje mimo vápno Rui.
54'
Asi největší šance zápasu. Míč šel zprava na střed malého vápna, kde jeden z bránících fotbalistů na poslední chvíli nohou znemožnil Mertensovi snadné zakončení do prázdné branky.
53'
Rui se na levé straně na polovině hřiště vůbec nikam nehnal, následně vystoupil z obrany Hateboer a právě proto musel Beriša odkopnout míč z první mimo vápna alespoň na aut.
53'
Sudí Orsato foukl do píšťalky po faulu na Allena v levé části hostující poloviny, mírný favorit zápasu sáhl k rozehrávce nakrátko.
52'
Hateboer vedl akci po pravé straně, proti níž zasáhl výskokem a hrudí Koulibaly, následuje míč pro Ruie na hostující polovině.
51'
Nejprve si dva hostující hráči nerozuměli v pravé části hřiště na hranici vápna, poté byl navíc Gómez faulovaný zezadu Ruiem. Rozehrává Beriša.
51'
Po přízemním centru zleva nebyl na střed vápna nikdo z hostů, pouze Cornelius. Míč se ovšem od něj odrazil k soupeři až po zásahu Freulera je tady roh.
50'
Hysaj podrazil Gómeze a celkem překvapivě neviděl žlutou kartu za zákrok zhruba na polovině hřiště.
49'
Mertens začal akci na středu, jenže po nepřesné křížné nahrávce na levou stranu pro Insigneho bude na tahu domácí celek.
49'
Odražený míč napálil ze středu levačkou po přistrčení Callejóna výrazně nad branku Zielinski.
48'
Insigne byl součástí akce na levé straně a hostující celek poté držel míč na vlastní polovině i s Ruiem.
47'
Dlouhý míč na osu hřiště se nedostal kořistí domácího hráče, proti němuž vystoupili tři soupeři, následně šel do souboje na polovině hřiště Cristante.
47'
Po zásahu Koulibalyho se kopal roh zprava, který domácí rozehráli nakrátko, ale Neapol měla tři hráče na ose vápna a jeden z nich odklidil míč mimo vápno hlavou.
46'
Gómez chtěl hrát po levé straně, ale následně se dotkl míče po křižné nahrávce na druhou stranu Hateboer.
46'
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy ve stejných sestavách jako do toho prvního.
46'
Branku jsme v první poločase neviděli. Domácí si větší šanci nevypracovali. Hosté mohli udeřit střelou zleva na zadní tyč, ale Beriša zasáhl rukama a vyrazil balon na roh. Prvních pětačtyřicet minut nebylo příliš pohledných. Oba týmy se hledaly. K vidění bylo hodně ztrát a nepřesností. Jinak to bylo ovšem vyrovnané úvodní dějství.
45+1'
45+1'
Insigne ještě podržel míč na polovině domácích.
45+1'
Rychlý útok hostů po levé straně, jenže po pádu zřejmě Zielinskiho ve vápně se penalta nepískala.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje.
45'
Hysaj chtěl najít centrem zprava na zadní tyči spoluhráče, což se mu nepovedlo pro obranný zákrok hlavou.
45'
Gómez se na levé straně vlastní poloviny dostal do problémů a z toho plynula ztráta na polovině hřiště.
44'
Hysaj dostal kříž na pravé straně a přihrával Callejónovi. Načež Neapol útočila až ztratila míč šestnáct metrů od domácí branky.
43'
Cornelius prohrál na hostující polovině hlavičkový souboj a výhodu útoku po levé straně proti Gosensovi tak měl na pár sekund Insigne.
43'
Hostující celek kombinoval dál na polovině hřiště s Abiolem, načež dlouhý míč k levé tyči směřující na Mertense zlikvidoval Beriša.
42'
Domácí vsadili na vytáhlý presink. Následně se ovšem Neapol uklidnila na polovině hřiště svojí kombinací s Ruiem.
41'
Koulibaly nahrával křížem zleva na střed, ale tam hosté udělali chybu, takže kontruje po pravé straně na hranici vápna Cornelius.
41'
Spinazzola nahrával nepřesně šajtlí na levou stranu, kde měl na polovině protivníka jeho spoluhráč Gómez k balonu hodně daleko, aut pro hosty.
40'
Iličič a Zielinski svedli souboj na domácí polovině, kdy hráč Atalanty si nakonec pomohl hlavou zprava k Berišovi.
39'
Hysaj nehrál v pravé části hřiště a posléze po zbrkle odevzdaném balonu si sáhl na hrací předmět ve vlastním velkém vápně Beriša.
39'
Ačkoliv se to některým domácím hráčům nelíbí, takže Atalantě byl odpískaný faul na polovině soupeře.
39'
Allan se nechal snadno obehrát protihráčem. Ale Spinazzola přetáhl centr zleva na zadní tyč.
38'
Hostující rozehrávku vzal Albiol a Koulibaly, ten druhý chyboval na postu levého beka, takže vhazuje soupeř z poloviny Neapole.
37'
Neapol neuspěla rychlou souhrou na levé straně, takže snadná práce pro nohy brankáře domácích.
37'
Odpískaný ofsajd domácím po křižném balonu na levou část hřiště, kam si sbíhal Gómez.
36'
Domácí celek dobře zhustil prostor v levé části hřiště a hosté měli velké problémy s rozehrávkou proti Gómezovi, posléze má míč Reina.
35'
Freuler a Tolói kombinovali na hostující polovině, kam se stáhl i Mertens a čelil Gómezovi.
35'
Nechybělo mnoho, aby Cornelius využil ztráty rozehrávajícího hráče na šestnácti metrech. Ale pro Neapol to nemělo fatální důsledky. I tak hraje na levé straně Spinazzola.
34'
Po rozehrávce nakrátko nevypadal centr zleva na zadní tyč vůbec zle, ale Mertens minul balon hlavou ve výskoku, takže Beriša nebyl donucen k zákroku.
33'
Po rychlém přechodu do útoku po levé straně vybojoval Mertens roh.
33'
Cornelius naservíroval míč zleva na střed vápna, ale Iličič měl proti sobě dva protihráče, takže sražený balon skončil u Reiny.
32'
Domácí rozehrávka nebyla zrovna jistá, takže následoval míč na nohu brankáře. Beriša zklidnil hru, nikdo proti němu nepresoval.
32'
Po faulu na Spinazzolu na polovině hřiště budou mít domácí rozehrávku zleva, což si vezme na starost Masiello.
31'
Spinazzola si na levé straně kryl balon a protihráč mu jej nesebral, domácí celek byl posléze pod tlakem, konkrétně se jednalo o Masiella.
30'
Iličič si vyměnil několikrát balon se spoluhráčem na vlastní polovině ve stylu á la Barcelona, ale domácím poté nefungoval přechod do útoku.
30'
Hostující celek prokázal na levé straně tah na branku, ale nic z toho nebylo. Takže na polovině domácích pokračuje Hysaj.
29'
Allan svedl souboj jeden na jednoho na dlouhou nohu v levé části hřiště, následně sudí Orsato odmítl odpískat pro hosty standardní situaci tak z dvaadvaceti metrů.
28'
Tolói napálil míč z první před bránícím soupeřem z postu stopera do bezpečí, následně Koulibaly byl aktivní v defenzivní činnosti v levé části hřiště, nakonec má Neapol aut z vlastní poloviny.
28'
Callejón si na polovině hřiště zastavil míč před Freulerem a hosté poté se chtěli prosadit po levé straně, což nepovolil obranným zákrokem zřejmě Cornelius.
27'
Domácí celek byl důrazný na vlastní polovině, ale nakonec byl odpískaný faul na Freulera, který byl podražený.
26'
V úvodních šestadvaceti minutách jsme neviděli žádnou větší před Berišou či Reinou.
25'
Hateboer si v pravé části vlastní poloviny zpracoval balon hrudí. Následně se domácí celek nikam nehnal a sázel na trpělivost v první fázi svého útoku.
25'
Rui je potrestán žlutou kartou za faul na polovině soupeře.
24'
Insigne hledal obloučkem na ose hřiště Mertense, ten po souboji s bránícím fotbalistou zůstává ležet na hrací ploše.
23'
Neapol sevřela Bergamo. Nakonec útok trvá v levé části hrací plochy na polovině domácích.
23'
Neapol si stejnou situaci ze stejného místa hrací plochy zopakuje ještě jednou.
22'
Caldara nalil hlavou přímo protihráči, který si na levé straně navedl míč na pravou nohu a zakončoval na další tyč, kdy Beriša vytáhl míč rukama na roh.
21'
Hysaj se pomazlil s míčem na pravé straně, ale pak zkusil kříž na stře,d takže reagovat mohl krátce rychlým brejkem soupeř po levém křídle.
21'
Hosté se vysunuli na polovině hřiště proti Masiellovi a i díky tomu může kontrovat s rozehrávajícím Albiolem.
20'
Gómez zase zvolil pro útok po křižné nahrávce pravou stranu a je z toho další roh.
19'
Zřejmě Iličič usnadnil život spoluhráči na pravé straně vápna, následovat bude po sraženém balonu roh.
19'
Domácí celek deptal svého protivníka kombinací na vlastní polovině až roztáhl hru na pravou stranu, Koulibaly ovšem sebral míč Corneliusovi
18'
Atalanta a Neapol zatím svádí vyrovnanou bitvu, kdy oba brankáři se s míčem potkali zejména při hře nohama.
17'
Masiello přihrával ve směru nohy na levou část hrací plochy, kde byla k vidění ztráta jeho spoluhráče, vhazovat by měl z vlastní poloviny Hysaj.
17'
Callejón si nerozuměl na pravé straně se spoluhráči, čímž daroval aut pro Spinazzolu z druhé strany trávníku.
16'
Hateboer nevytěžil po souboji na pravé straně na hranici vápna ani roh a Reina tak bude vykopávat od vlastní branky.
15'
Domácí vsadili na sérii krátkých nahrávek okolo vápna soupeře. Následně Spinazzola se potkal s balonem v levé části hrací plochy, ale nevystřelil.
14'
Neapol zapojila do hry na pravé straně Hysaje, ale ten neriskoval, takže si po nahrávce pod sebe zahrál na polovině hrací plochy Albiol.
14'
Hysaj nemohl zpracovat v pravé části hřiště křižnou vzdušnou nahrávku svého spoluhráče a domácí tak měli autové vhazování zhruba z poloviny hrací plochy zdarma.
13'
Beriša a Reina zatím nemuseli předvést těžší zákrok, ale tenhle zápas má celkem tempo.
13'
Allan převzal v pravé části hřiště nahrávku spoluhráče, ale posléze proti němu vystoupil Masiello a odklidil míč na autové vhazování.
12'
Caldara na pravé straně musel hrát dozadu opět k Berišovi, po jeho nákopu se k míči nedostal Gómez a útočit bude Neapol od Hysaje.
12'
Hateboer vhodil zprava z hostující poloviny míč do hry, domácí celek hrál posléze na jistotu až Beriša vykopával balon na osu hřiště, kde svedl hlavičkový souboj Cornelius.
11'
Na šestnácti metrech v levé části hřiště vrátil míč do ohně Freuler, ale Reinu nikterak svojí hlavou neohrozil. Následuje ovšem útok jeho spoluhráčů.
10'
Freuler čekal na hranici vápna, Cornelius sbíhal na přední tyč, nakonec Neapol zablokovala střelu z dvaceti metrů na roh pro Gómeze.
10'
Po souboji v pravé části hřiště se bude kopat domácí roh.
9'
Zase aktivní napadání domácí rozehrávky vedlo k tomu, že Cornelius ve spolupráci se Spinazzolou chyboval a hosté se dostali na chvíli k míči.
9'
Insigne se stáhl do levé části vlastní poloviny. Neapol se posléze dobře pohybovala a znemožnila soupeři odcentrovat zprava do ohně.
8'
Hosté posléze sportovně vrací míč soupeři a nyní budou plnit roli bránícího mužstva.
8'
Nakonec byla hra přerušena. Rui je ošetřovaný, ale určitě by měl pokračovat v tomto souboji. Nicméně, Neapol bude pár sekund hrát o desíti.
7'
Ačkoliv Rui ležel na zemi po souboji s Corneliusem, tak sudí Orsato nechal hru plynout, zatímco domácí fanoušci pískali.
6'
Hostující celek vytáhl v levé části hřiště svůj presink proti rozehrávce protivníka a ze všeho vyplynula pod dohledem Hysaje nevynucená chyba obrany Atalanty.
6'
Allan utíkal po pravé straně, ale ze všeho vyplynula ztráta. Stejně tak jeho protihráč chyboval v první fázi domácího útoku.
5'
Zatím to není vůbec špatný fotbal. Hraje se celkem v tempu, ačkoliv nikdo z týmů neprověřil brankáře.
5'
V době, kdy se hraje na polovině domácích, tak Hateboer získal autové vhazování zprava.
5'
Allan dirigoval hru na pravé straně až hosté na hranici vápna dopřáli domácím klid díky ztrátě, Beriša nezasahoval.
4'
Pravačka domácího fotbalisty přistála na přední tyč, což přesně čekal Reina a zapsal snadný zákrok do koše.
4'
Spinazzola dovezl míč rychlým brejkem až do levé části vápna, kde jeho protihráč odklidil míč z první na roh.
3'
Callejón je na nohou a Neapol pokračuje bez ošetření klasicky v jedenácti lidech na hrací ploše.
2'
Callejón zůstal ležet na hrací ploše a hra je přerušena v době, kdy souboj sváděl Hysaj se Spinazzolou.
2'
Po sérii rozpaků na vlastní polovině byli domácí nuceni odevzdat míč do vápna k Reinovi.
2'
Neapol kombinovala na polovině hrací plochy s Hysajem. Nakonec přišlo zrychlení hry na levou stranu z kategorie nepřesných.
1'
Po aktivitě Hysaje na pravé straně se hosté unáhlili, takže Beriša rozehrával na Spinazzolu.
1'
Jdeme do zápasu, ve kterém výhodu prvního útoku má hostující celek.
1'
Neapol vede Serii A o bod před Juventusem. V posledních čtyřech duelech v rámci této soutěže brala pokaždé tři body. Ale pravda je to, že se nejednalo o konfrontaci s týmy z popředí italské ligy.

Otázka pro dnešní zápas je pro fanouška českého a slovenského fotbalu jasná. Bude hrát Marek Hamšík? Nad jeho startem visí otazník pro nemoc slovenské legendy v dresu Neapole. Hamšík je jednoznačně nejznámějším Slovákem v Neapoli a podmanil si město proslavené Argentincem Maradonou.

V rámci Serie A se Slovák zapsal mezi střelce v letošní sezoně čtyřikrát. Nejlepším hostujícím střelcem je však Belgičan Mertens s deseti přesnými zásahy. Ten má potenciál na to, aby táhl svojí zem na MS v Rusku v tomto roce.
Atalanta je outsiderem dnešního střetnutí. Chybět ji bude Nizozemec De Roon, jenž bude stát kvůli trestu za červenou kartu. I s ním se drží na sedmé pozici v tabulce italské ligy, když vytěžila z dvaceti odehraných zápasů celkem třicet bodů.

Naposledy z toho byla venku výhra vypsaná poměrem 2:1 proti AS Řím. Džeko ve druhém poločase pouze snižoval a reagoval tak na trefy Corneliuse a De Roona z prvního dějství. V dresu soupeře odehrál čtyřicet minut Patrik Schick.

Nejlepším domácím střelcem v tomto ligovém ročníku je Slovinec Iličič, jenž se prosadil sedmkrát a přidal k tomu pět gólových asistencí.
Vzájemné zápasy
NEA – ATA 1:2
NEA - ATA 3:1
NEA – ATA 0:2
ATA - NEA 1:0
NEA - ATA 2:1
Hezké odpoledne všem fotbalovým fanouškům! V rámci 21. kola italské fotbalové Serie A se střetnou Atalanta Bergamasca Calcio a SSC Neapol. My se na tento souboj zaměříme textovou podobou. Začínáme ve 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62