Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Lazio - 29. října 2017   12:30

Benevento
54' Lazaar (Cataldi)
1:5
(0:3)
Lazio
5' Bastos  (Immobile) • 12' Immobile  (S. Milinković-Savić) • 24' Marušić  (Immobile) • 75' Parolo  (Nani) • 86' Nani  (Immobile)
Benevento
Brignoli – Venuti, Antei, Di Chiara – C. Lombardi (78. Letizia), Viola (C), Chibsah, Lazaar – Cataldi, Memušaj (46. Ciciretti) – Iemmello (67. Coda).
Piero Giacomelli – Alessandro Costanzo, Salvatore Longo – Lorenzo Illuzzi
Stadio Ciro Vigorito
Lazio
Strakoša – Bastos, de Vrij, Radu – Marušić, Parolo, Lucas Leiva (81. F. Caicedo), S. Milinković-Savić (57. J. Lukaku), Lulić (C) (71. Nani) – Alberto, Immobile.

Z mé strany je to pro tenhle zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:10.
Devětatřicetiletý rozhodčí Piero Giacomelli dnes naposledy pískl do své píšťalky, čímž ukončil utkání jedenáctého kola mezi Beneventem a Laziem. Simone Inzaghi může být po dnešním duelu velice spokojen, neboť právě jeho svěřenci podali velice kvalitní výkon a po zásluze zvítězili 5:1 proti poslednímu týmu tabulky. Pro průběh zápasu byl velice důležitý úvod střetnutí. Už ve 24. minutě totiž hosté vedli 3:0 a měli tak komfortní náskok. Úvod druhé poloviny byl ale jednoznačně v režii Beneventa, které bylo za svůj nástup do druhého poločasu odměněno jednou brankou. Utkání se už poté spíše jen dohrávalo, ale i přes to se dokázali hráči Lazia ještě dvakrát prosadit. Hráčem zápasu byl jednoznačně Ciro Immobile, který si připsal gól a hned tři asistence a opět byl klíčovou postavou v sestavě Lazia. Za zmínku také určitě stojí branka Portugalce Naniho, který si připsal první branku v dresu Lazia a celkově v i Serii A.
90+2'
90+2'
Poslední sekundy dnešního zápasu. Domácí v poklidu drží míč na polovině soupeře.
90+1'
Nicolas Viola nedokázal přihrát svému spoluhráči na pět metrů, a proto končí balón pouze v zámezí.
90'
Zápas se nám nakonec protáhne ještě o dvě minutky.
88'
Hosté z Lazia se už moc nikam neženou. V poklidu kontrolují balón a přihrávají si na vlastní polovině.
86'
Lazio právě vstřelilo branku!
Po asistenci si NANI připisuje také gólový zářez. Nádherná přihrávka Cira Immobileho zcela uvolnila Naniho, který si ještě pohrál s gólmanem a poté mu míč vystřelil po zemi kolem nohy. Hodně zkušené a mazácké zakonční v podání portugalského kanonýra. Asistence: Ciro Immobile.
85'
Žlutou kartu dostává Jordan Lukaku (S. S. Lazio).
85'
Centr od rohového praporku směřoval někam do malého vápna, kde si s ním poradila pozorná obrana Beneventa. Domácí se mohou přesunout do rychlého přečíslení.
84'
Zajímavá situace také na druhé straně. Ciro Immobile se ocitl v dobré příležitosti, jenže jeho ránu vyrazil Alberto Brignoli na rohový kop.
83'
Sám faulovaný Amato Ciciretti si vzal rozehrávku na starost a málem mohl radostně zvednout ruce nad hlavu, neboť nechybělo mnoho a vstřelil branku. Nádherně obstřelená zeď a jen pár centimetrů od pravé tyče. Tomas Strakoša si hodně oddychl, když zjistil, že míče směřuje mimo.
82'
Amato Ciciretti byl faulován při svém průniku a domácí tak budou mít k dispozici poměrně zajímavou standardní situaci.
81'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Felipe Caicedo.
79'
Achraf Lazaar se snažil odcentrovat z pravé strany. Jeho pokus ale skončil pouze na hrudi jednoho z obránců Lazia.
78'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Cristiano Lombardi, přichází Gaetano Letizia.
77'
Amato Ciciretti zkoušel překvapit Tomase Strakošu střelou z poměrně velké dálky. Hostující gólman byl ale pozorný a chytá.
75'
Veledůležitá branka pro hostující Lazio! Nani teď i s trochou štěstí udržel míč u svých kopaček a poté ho předložil MARCO PAROLOVI na hranici šestnáctky. Ten se do míče opřel z první a nedal tak gólmanovi sebemenší šanci na chycení. Hosté se tak dostávají opět do tříbrankového vedení. Asistence: Nani.
74'
Přihrávka Amata Cicirettiho byla příliš prudká i na rychlonohého Cristiana Lombardiho. První jmenovaný se svému spoluhráči omlouvá.
73'
Benevento svého soupeře ve druhém poločase přejíždí na plné čáře. Lazio se nedostává do žádných příležitostí.
72'
Aktuální statistika střel ve druhém poločase:
Benevento Calcio – 8
S. S. Lazio – 1
71'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Nani.
70'
Amato Ciciretti se se pokusil vystřelit z poměrně velkého úhlu. Jeho rána ale skončila mírně nad bránou. I přes to hodně povedená šance.
68'
Domácí fotbalisté se čím dál tím více tlačí do zakončení. Tomas Strakoša má ve druhém poločase jednoznačně více práce než jeho kolega na druhé straně.
67'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Pietro Iemmello, přichází Massimo Coda.
66'
Benevento se dostávalo do velice zajímavé příležitosti, ale Pietro Iemmello se nacházel v ofsajdovém postavení, a tak je celá akce u konce.
65'
Pietro Iemmello sváděl u rohového praporku s Jordanem Lukakem hodně pěkný osobní souboj. Míč se poté odrazil za brankovou čáru a rozhodčí nařídil pouze odkop od svatyně hostů.
64'
Ve druhém poločase se nám hra hodně vyrovnala, což se pochopitelně líbí také domácím fanouškům.
62'
Jordan Lukaku výrazně posílil pravou stranu, kde po svém příchodu na trávník zcela evidentně dominuje. Jeho muskulatura je neuvěřitelná.
61'
Rozehrávka rohového kopu se ale Laziu nepovedla. Centrovaný míč skončila pouze v rukavicích gólmana Beneventa.
60'
Poprvé k míči se teď dostal mladší z bratrů Lukaků, který hájí barvy italského Lazia. Jordan Lukaku si obhodil bránícího hráče vybojoval rohový kop pro hosty.
59'
Gianluca Di Chiara pronikl obranou středem hřiště, jenže jeho rána byla hodně nepřesná. Střela skončila jen na tribuně za bránou.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Jordan Lukaku.
56'
Amato Ciciretti po svém příchodu na trávník výrazně oživil hru domácího celku. Domácí útočník je zatím hodně výraznou postavou ve druhé polovině hry.
55'
Luis Alberto mí zřejmě nějaký zdravotní problém, neboť je momentálně ošetřován za postranní čárou. Snad to nebude nic vážného.
54'
Benevento právě vstřelilo branku!
Domácím se aktivita vyplatila! ACHRAF LAZAAR se dostal k míči na pravé straně šestnáctky, kde zasekl míč, obešel bránícího hráče a poté přízemní střelou poměrně zaskočil Tomase Strakošu. Benevento tak přidává čtvrtou branku v letošním ročníku. Asistence: Danilo Cataldi.
52'
Benevento kombinuje s míčem na polovině Lazia. Dočkáme se nějaké branky?
51'
Benevento je ve druhém poločase o hodně aktivnější než soupeř z Lazia. Takový fotbal se nám ze strany domácích líbí.
50'
Cristiano Lombardi si vyšlápl na Senada Luliće a dokonce se mu povedlo i odcentrovat. Na centrovaný míč si naskočil Pietro Iemmello, jenže jeho hlavičkový pokus směřoval jen doprostřed brány.
49'
Amato Ciciretti se obtočil kolem bránícího hráče a poté vystřelil. Tomas Strakoša si tak připisuje první zákrok v utkání.
48'
Tak tohle byla pro domácí vyložená šance! Pietro Iemmello zůstal uprostřed šestnáctky nikým nehlídaný, ale nedokázal zpracovat míč. Jeho rána skončila hodně velkým fiaskem. Domácí nemají tolik šancí, aby si mohli dovolit neproměňovat takové příležitosti.
47'
V úvodu druhého poločasu jsou na míči domácí. Do zakončení se ale nedostávají.
46'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Amato Ciciretti.
46'
Rozhodčí se rozhodl nenastavit ani minut navíc a první poločas nám tak končí za výsledku 0:3. Lazio v zápase zcela evidentně dominuje už od úvodní rozehrávky a bylo pouze otázkou času, kdy tak hostům začnou padat branky. Benevento zaostává snad ve všech možných faktorech a ke konci prvního poločasu se to už hodně nelíbilo také domácím příznivcům, kteří na své hráče dokonce pískali. U všech třech branek Lazia byl kanonýr Ciro Immobile, který si připsal branku a dvě asistence. Ciro Immobile tak zvýšil svůj náskok na čele střelců v Serii A. V jedenácti zápasech už nasbíral čtrnáct branek, a to má ještě jeden poločas před sebou. Druhá polovina začne zhruba v 13:33.
45'
45'
Tak tenhle přímý kop skončil pro domácí hodně špatně. Centrovaný míč skončil jenom na tribuně za bránou.
44'
V závěru první půle budeme sledovat standardní situaci domácího celku. Většina hráčů Beneventa jde do šestnáctky soupeře.
43'
Benevento se dostane na polovinu Lazia, jenže poté okamžitě přihraje dozadu na obránce. Domácí nemají co vymýšlet.
42'
Domácí kapitán v souboji zcela evidentně nestíhal, a tak si hodně okatě potáhl unikajícího hráče za dres. První žlutá karta v zápase a standardní situace pro hosty.
41'
Nicolas Viola opět posílal do šestnáctky hostů centrovaný míč, jenže v pokutovém území byl opět připraven Stefan de Vrij.
40'
Bastos nechtěl ponechat nic náhodě, a tak odhlavičkoval centrovaný míč Beneventa na rohový kop. První příležitost od rohového praporku pro domácí.
39'
Cristiano Lombardi nedokázal zpracovat skákavý míč a balón tak skončil až za postranní čárou. Lazio bude vhazovat na vlastní polovině.
37'
Rohový kop byl rozehrán podobně jako u prvního gólu Lazia. Tentokráte byla však obrana pozornější a u zadní tyče byl Ciro Immobile pohlídán.
36'
Sergej Milinković-Savić nádherně obešel dva bránící hráče a poté vypálil levou nohou z hranice šestnáctky. Gólman domácího týmu se musel hodně natáhnout, aby alespoň konečky prstů vyrazil střelu na další rohový kop.
35'
Ciro Immobile se dostával do další zajímavé příležitosti. Gólman Alberto Brignoli ale vyběhl ven z brány a zlikvidoval tak šanci kanonýra Lazia.
34'
Nicolas Viola se snažil o centrovaný pokus ze středu hřiště, jenže balón skončil pouze na hlavě jednoho z obránců Lazia.
32'
Pietro Iemmello to má jako hrotový útočník Beneventa hodně těžké. Zatím jsme opravdu neviděli Tomase Strakošu zasahovat proti nějakému pokusu ze strany domácích.
31'
Hosté kombinují s míčem těsně za polovinou hřiště. Lazio to nyní zkouší hodně přes pravou stranu, neboť ta levá je hodně zahuštěná.
30'
Achraf Lazaar poslal z pravé strany hodně špatný centr, který by snad nedoběhl ani Usain Bolt. Pietro Iemmello poté hodně frustrovaně zakopl míč daleko za stadion.
29'
Danilo Cataldi zkusil vystřelit z pořádné vzdálenosti, ale první pokus domácího týmu skončil hodně daleko od brány Tomase Strakoša.
28'
Už to vypadalo na další zajímavou šanci Lazia, jenže kapitán Senad Lulić stál v ofsajdovém postavení.
27'
Dnešní utkání je zatím opravdu jenom o jednom celku. Jde vidět, že hosté nedosahují potřebné úrovně, aby mohli Laziu konkurovat.
25'
Když už se domácí dostanou na útočnou polovinu, tak ve většině případů přijdou v krátkém časovém úseku o balón.
24'
Špatná rozehrávka domácích fotbalistů, brejk, parádní tažení balónu v podání Senada Luliće a třetí branka v síti Beneventa. Kapitán Lazia Senad Lulić prošel v obraně přes tři hráče a poté nádherně uvolnil Cira Immobileho. Ten se však neunáhlil a předložil míč před zcela volného ADAMA MARUŠIĆE, který pohodlně uklidil míč do prázdné brány. Druhá branka v letošním ročníku pro hráče Lazia s číslem 77 na zádech. Asistence: Ciro Immobile.
22'
Pro hráče Beneventa je to dnes opravdu složité, neboť Lazio brání opravdu parádně. Domácí si tak bezmyšlenkovitě přihrávají na polovině hřiště.
21'
Stefan Radu se provinil proti pravidlům v souboji proti Danilo Cataldimu. Domácí budou rozehrávat těsně za polovinou hřiště.
20'
Dva hráči Lazia se srazili na půli hřiště a Pietro Iemmello se tak mohl hnát do rychlého brejku. Jeho tažení ale nikdo ze spoluhráčů nepodpořil, a tak z šance nakonec nic nebylo.
18'
Balón si k rozehrávce postavil Luis Alberto, jenže rána mu absolutně nesedla a míč tak skončil pouze v horních řadách tribuny.
17'
Adam Marušić byl podle hlavního arbitra faulovaný a my tak uvidíme další zajímavou situaci pro Lazio. Volný přímý kop z nějakých dvaceti metrů.
16'
Lazio dnes zatím brání velice zodpovědně. Pro hráče Beneventa to je hodně těžké. Tomas Strakoša se s míčem zatím nepotkal.
15'
Benevento se po delší odmlce dostává k míči. Jejich přechodu na útočnou polovinu ale stále něco chybí.
14'
Alberto Brignoli dobře přečetl úmysl jednoho z hráčů Lazia a počkal si na jeho centrovaný míč, který pohodlně stáhl ze vzduchu.
12'
Tak to byla přihrávka par excellence! Sergej Milinković-Savić nádherným pasem vyslal do šance CIRA IMMOBILEHO, který prokázal vlastnost zabijáka a nádhernou střelou z první nedal gólmanovi šance. Rána směřovala přímo k zadní tyči. Hosté se tak dostávají v první dvacetiminutovce do dvoubrankového vedení. Asistence: Sergej Milinković-Savić.
10'
Lazio kombinuje s míčem na polovině soupeře. Zatím to je jednoznačná záležitost.
9'
Centrovaný balón propadl až k volnému Adamu Marušićovi. Ten ovšem na zpracování míče nebyl připraven a přišel tak o kontrolu nad balónem.
8'
Raman Chibsah nasadil bránícímu hráči Lazia jesličky, jenže poté si počínal nedovoleně. Rozhodčí správně odpískal útočný přestupek.
7'
Dlouhá přihrávka jednoho z hráčů Beneventa skončila pouze v zámezí. Fotbalisté Lazia tak budou vhazovat na své polovině.
6'
Domácí fotbalisté zatím v zápase hrají druhé housle. Na trávníku zcela jednoznačně dominují hráči Lazia, kteří si dělají co chtějí.
5'
Parádně secvičený rohový kop končí první brankou v síti Beneventa. Centrovaný míč směřoval na zadní tyč, kde se nacházel zcela osamocený Ciro Immobile. Ten se ale neunáhlil a zkušeně hlavou poslal míč do předbrankového prostoru, kde jej do prázdné klece uklidil obránce BASTOS. Lazio se tak dostává poměrně brzo do vedení. Asistence: Ciro Immobile.
4'
Luis Alberto se snažil odcentrovat míč z pravé strany. Balón byl ale zablokován a my tak budeme svědky prvního rohového kopu.
3'
Útočníci hostujícího celku jsou poměrně hodně vytažení, čímž velice znepříjemňují rozehrávku hráčům Beneventa.
2'
Hosté se dostávali do první příležitosti. Rána zpoza šestnáctky v podání Cira Immobileho ale byla zablokována.
1'
Nepřesný pas Marca Parola zastavil jeden z domácích obránců. Ani jeho rozehrávka však nebyla přesná a míč tak končí opět u hráčů Lazia.
1'
Oba týmy mají za sebou již úvodní zdravici. Utkání zanedlouho začne a první výkop budou mít hráči Lazia.

Benevento Calcio: Brignoli – Venuti, Antei, Di Chiara – C. Lombardi, Viola, Chibsah, Lazaar – Cataldi, Memušaj – Iemmello.
Náhradníci: Belec – Letizia, Del Pinto, Djimsiti, Ciciretti, Coda, Gyamfi, Kanoute, Parigini, Puşcaş, Armenteros, Gravillon.

S. S. Lazio: Strakoša – Bastos, de Vrij, Radu – Marušić, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić – Alberto, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Vargić – Patric, J. Lukaku, Nani, F. Caicedo, Luiz Felipe, Maurício, Jordao, Murgia, Neto.

Rozhodčí: Piero Giacomelli – Alessandro Costanzo, Salvatore Longo – Lorenzo Illuzzi.
Na pořádek na trávníku dnes bude dohlížet zkušená čtveřice italských rozhodčích. Hlavním arbitrem bude pán Piero Giacomelli, který v letošní sezóně odpískal už pět utkání. Celkem udělil osmnáct žlutých a dvě červené karty. Na čarách mu budou asistovat pánové Alessandro Costanzo a Salvatore Longo. Čtvrtým sudím v střídaček pak bude pán Lorenzo Illuzzi.
Krátce po poledni odstartuje utkání 11. kola italské Serie A mezi Beneventem a Laziem. Domácí fotbalisté se zatím v sezóně hodně trápí a po desátém kole jim patří poslední příčka tabulky. Na svém kontě zatím nemají ani jeden bod. Hodně hrůzostrašně také vypadá jejich skóre. V deseti utkáních dokázali skórovat pouze třikrát, ale inkasovali rovnou čtyřiadvacetkrát. Proti silným týmům si Benevento vždy odneslo pěknou nálož – Fiorentina 0:3, AS Řím 0:4, Neapol 0:6. Bylo by hodně velkým překvapením, kdyby se k takovým výsledkům nepřidalo i Lazio. To totiž hraje v parádní formě. Po deseti zápasech pětadvacet bodů a aktuálně čtvrté místo v tabulce. Na první Neapol však Lazio ztrácí pouze tři body. V deseti utkáních se prosadili rovnou šestadvacetkrát, z toho hned v pěti případech dali soupeři tři a více gólů. Tři branky nedokázali vstřelit například Neapoli nebo Juventusu. Bylo by hodně velkým překvapením, kdyby si domácí dnes připsali nějaké body. Utkání startuje půlhodiny po poledni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62