Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Fiorentina - 22. prosince 2017   20:45

0:1
(0:0)
Fiorentina
82' Babacar  (Chiesa)
Cagliari
Cragno – Romagna, Andreolli, Pisacane (86. Sau) – van der Wiel, Barella, Cossu (46. Farias), Ionita (63. Faragò), Padoin – dos Santos Galvão – Pavoletti.
M. Di Bello – A. Lo Cicero, O. Muto
Sardegna Arena (Cagliari).
Fiorentina
Sportiello – Hugo, Milenković (84. Ca. Sánchez), Astori, Biraghi – Benassi, Badelj (88. Laurini), Veretout – Chiesa, Simeone, Théréau (70. Babacar).

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc.
Nepříliš atraktivní utkání rozhodl gól Babacara osm minut před koncem základní hrací doby, i když druhá půle byla nastavena ještě o devět minut. Domácí toho směrem dopředu moc nepředvedli, na druhou stranu velmi dobře bránili prostor před svojí bránou, avšak jednou zaváhali a byli potrestáni. Soupeř si pak svůj těsný náskok dokázal pohlídat.
90+9'
90+8'
Zcela evidentní faul Faraga nemohl zůstat bez povšimnutí, rozehrávat bude Sportiello.
90+7'
Padoin po pěkné kombinaci přihrával před bránu nabíhajícímu spoluhráči, v poslední chvíli skluzem odvrátil míč na roh jeden z fotbalistů Fiorentiny.
90+6'
Nyní se však provinili faulem, Cagliari rozehraje na polovině soupeře a je to možná jeho poslední možnost.
90+5'
Hosté rozehrají roh a je jasné, že čas šetří jak jen to jde.
90+4'
Žlutou kartu dostává Federico Chiesa (ACF Fiorentina).
90+3'
Červenou kartu dostává João Pedro dos Santos Galvão (Cagliari Calcio).
90+2'
Rozhodčí jde ještě prohlédnout video, zřejmě aby případně sáhl k vyššímu trestu pro faulujícího.
90+1'
V té první se v křečích na zemi svíjí Chiesa, jeho předváděná gesta jakoby by symbolizovala, že smrtka na něj čeká u střídačky.
90+1'
Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Cagliari Calcio).
90+1'
Nastavovat se bude ještě šest minut.
89'
Padoin málem vyrovnal, po pěkné přihrávce však namířil svoji ránu mimo bližší tyč.
88'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Vincent Laurini.
87'
Farias osamocen před bránou na letící míč nedosáhl, ale kdyby se mu to povedlo, byl by pískán ofsajd.
86'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabio Pisacane, přichází Marco Sau.
85'
Chiesa mohl sám přidal druhý gól, jeho pokus však končí vedle vzdálenější tyče.
84'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Nikola Milenković, přichází Carlos Sánchez.
82'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Chiesa poslal centrovaný míč před bránu, kde obránci Cagliari zapomněli pohlídat protihráče, toho využil KHOUMA BABACAR, který zůstal osamocen před brankářem a tečoval míč do jeho protipohybu.
81'
Nepřesný pas dos Santose Galvãa dopadl jen do Sportiellovy náruče.
78'
Badelj pálil z voleje hodně vysoko nad soupeřovu svatyni.
77'
Chiesa přeci jen odcentroval správně před bránu, Cragno počkal na správný okamžik a pak míč vyboxoval.
75'
Právě João Pedro dos Santos Galvão je nyní ošetřován, nebude to však nic vážného.
74'
Simeone sebral míč, naběhl s ním před pokutové území a pálil, bohužel pro hosty jen do bránícího protihráče.
72'
Žlutou kartu dostává João Pedro dos Santos Galvão (Cagliari Calcio), který upadl v pokutovém území a dožadoval se penalty, místo toho dostává trest za filmování.
71'
Domácí rozehrají rohový kop.
70'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Khouma Babacar.
70'
Sportiello rychle vyběhl z brány a míč schoval do náruče.
69'
Hosté si špatně přihráli a o míč přichází, domácí budou vhazovat aut.
67'
Domácí si dávali mezi sebou přednost při střele, ve finále nezakončil žádný z hráčů a po faulu musí Cagliari vyklidit prostor.
65'
Na trávníku leží hráč Cagliari a na nohy se mu příliš nechce.
63'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Paolo Faragò.
63'
Další nebezpečný centr hostů domácí včas odvrací do bezpečí.
60'
Théréau hlavičkoval zblízka, ovšem chytil se do ofsajdové pasti.
58'
Théréau dobře odcentroval před bránu, kde hlavičkoval Badelj, jenž však trestuhodně bránu netrefil. Tohle byla velká šance Fiorentiny.
55'
Domácím se několikrát nepodařilo odkopnout míč do bezpečí, soupeř se však poté provinil faulem, takže nyní už Cagliari může rozehrát v klidu.
52'
Žlutou kartu dostává Vitor Hugo (ACF Fiorentina).
51'
Hráč nakonec pokračuje dál ve hře, střídání není nutné.
50'
Je to Badelj, ke kterému se rychle seběhli zdravotníci a povolána jsou i nosítka.
49'
Jeden z hráčů Fiorentiny zůstává ležet na trávníku, hra je přerušena.
47'
Jeden z domácích hráčů to zkusil sympaticky z dálky, mířil však pouze nad bránu.
46'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Andrea Cossu, přichází Diego Farias.
46'
První půle gól nenabídla a nebyla to ani žádná velkolepá podívaná. Aktivnější byli sice hosté, ale naráželi na velké nepřesnosti v přihrávkách, když se jim konečně povedlo vystřelit, skončil míč mimo bránu soupeře. Za zmínku stojí hlavička Simeoneho, to je tak vše. Bude druhý poločas lepší?
45+1'
45'
Na druhé straně se podobně dařilo protihráči, dos Santos Galvão také mířil vedle vzdálenější tyče.
44'
Další Chiesův pokus, tentokrát z pravé strany ke vzdálenější tyči, kterou pochopitelně minul.
43'
Veretout se pokoušel propasírovat míč na spoluhráče, to se mu nezdařilo, balón se k němu vrátil, a tak si jej hostující hráč zpracoval a vystřelil na bránu, kterou minul.
41'
Chiesa je zatím asi nejaktivnějším hráčem na hřišti, jeho další střelecký pokus ale končí asi metr vedle bližší tyče domácí svatyně.
38'
Domácí se po dlouhé době dočkali rohu, ale Sportiella z něj neohrozili.
36'
Chiesa obešel několik protihráčů a pálil z levé strany, míč ale nezasáhl tak, jak by si přál a poslal jej vedle bližší tyče.
34'
Badelj to zkusil z velké dálky a mířil hodně mimo.
32'
Opět hosté až zbytečně moc kombinovali, nakonec přeci jen jeden z hráčů střílel z pravé strany a Cragno se musel pořádně natáhnout, aby míč vyrazil.
31'
Cragno vyboxoval míč do bezpečné vzdálenosti.
30'
Už šestý roh rozehraje hostující celek.
29'
Hosté si dlouho přihrávali mezi sebou, nakonec jim míč utekl k brankáři Cagliari, který místo toho, aby jej chytil do rukou, odkopl jak nejdál to jen šlo.
25'
Cragno konečky prstů udržel míč po Semeoneho hlavičce před brankovou čárou. Zatím asi největší šance utkání.
24'
Chiesův pokus nemohl nadělat domácím žádné potíže, míč letí hodně vysoko nad bránu.
24'
Míč proletěl pokutovým územím, ale nikdo jej nedokázal tečovat za brankovou čáru.
23'
Znovu odvrátili domácí míč pouze na rohový kop.
21'
Chiesa si už nabíhal za domácí obranu pro míč, ten byl nakonec odvrácen na roh.
20'
Cragno musel znovu zasáhnout, tentokrát proti střele zblízka, avšak nebyl to žádný prudký pokus, navíc míč šel po zemi.
18'
Daleký nákop končí u Cragna, který rychle bere míč do rukavic.
17'
Domácí museli útočné akce zanechat neboť sami faulovali.
16'
Nyní rozehráli domácí přímý kop, míč zaletěl přímo do Sportiellovy náruče
15'
Van der Wiel střílel z voleje pouze do protihráče, následně reklamoval ruku, ale hra pokračuje.
14'
Prvního rohu se dočkal i domácí tým.
12'
Nůžky jednoho z hráčů Fiorentiny končí mimo domácí svatyni.
11'
Benassi mohl osamocen zakončovat z pravé strany, nepochopitelně však volil přihrávku, která byla zblokována.
10'
Hosté rozehráli druhý roh, ke střele se dostal Chiesa, ale jeho slabý pokus končí v náruči Cragna.
8'
Akce na jeden dotek Fiorentině nevyšla, následně se hosté provinili faulem.
7'
Spíše nudná podívaná pokračuje, míč mají spíš v držení domácí, ale pouze si mezi sebou přihrávají.
4'
Zatím byl k vidění pouze roh, který rozehrál hostující tým, avšak bránu soupeře neohrozil.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Romagna, Andreolli, Pisacane – van der Wiel, Barella, Cossu, Ionita, Padoin – dos Santos Galvão – Pavoletti.
Náhradníci: Rafael, Crosta – Miangue, Ceppitelli, Capuano, Faragò, Deiola, Giannetti, Farias, Sau, Melchiorri.

ACF Fiorentina: Sportiello – Hugo, Milenković, Astori, Biraghi – Benassi, Badelj, Veretout – Chiesa, Simeone, Théréau.
Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Laurini, Olivera, Gaspar, Ca. Sánchez, Saponara, Eysseric, Cristóforo, Bastiao Dias, Zekhnini, Babacar.

Rozhodčí: M. Di Bello – A. Lo Cicero, O. Muto.

Fiorentina

Hostům náleží devátá příčka s třiadvacetibodovým ziskem. Mimo svůj stadion odehráli devět zápasů a odnesli si devět bodů za dvě výhry a tři remízy, skórovali dvanáctkrát a desetkrát inkasovali. V tuto chvíli drží sérii tří remíz za sebou na hřištích soupeřů. Francouz Cyril Théreau vede se šesti brankami tabulku střelců mužstva.
Cagliari

Domácím patří čtrnáctá pozice se sedmnácti body, každý získaný bod je pro ně důležitý, neboť předposlední Verona je pozadu pouze o čtyři body. Na svém trávníku sehráli hráči Cagliari dosud osm klání, z nichž si odnesli tři výhry a jednu remízu, vstřelili deset branek a o tři víc inkasovali. Avšak nyní, budeme-li počítat i italský pohár, čekají na vítězství před svými fanoušky už tři utkání. Nejlepším střelcem je s pěti zásahy Brazilec Joao Pedro.
Dobrý den, dvěma zápasy dnes bude bude zahájeno 18. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy, jako druhý v pořadí přijde na řadu souboj dvou celku zhruba ze středu tabulky, Cagliari a Fiorentiny. Druhý jmenovaný tým je favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62