Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Sampdoria - 24. října 2017   20:45

Inter Milán
18' Škriniar (Candreva) • 32' Icardi (Vecino) • 55' Icardi (Perišić)
3:2
(2:0)
Sampdoria
64' Kownacki  (Murru) • 85' Quagliarella  (Praet)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo (84. Santon) – Vecino (74. Mário), Gagliardini – Candreva, Valero, Perišić – Icardi (C) (87. Éder).
Guida – Tasso, Passeri
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Sampdoria
Puggioni – Bereszyński, Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – Praet, Torreira, É. Barreto (66. Linetty) – G. Ramírez – Quagliarella (C), D. Zapata (58. Kownacki).

Inter bere tři body. Za stavu 3:0 to vypadalo na pohodový zápas pro milánské mužstvo. Hosté nebyli nijak nebezpeční, ačkoliv více drželi balon na svých kopačkách. Nakonec ale snížili na rozdíl jedné trefy a bylo to drama do poslední chvíle. Výborný výkon podala dvojice Icardi – Candreva. K nim se přidal Perišič. Poměrně zajímavé utkání a hlavně pohledné. Nejhezčí gól byl ten, který dal již zmiňovaný domácí kapitán Icardi z voleje z levé strany k pravé tyči v prvním poločase. Druhé dějství bylo posléze do zhruba 60. minuty nudné. Závěr ovšem rozhodně nudu ani náznakem nepřipomínal.
90+4'
90+4'
Viděli jsme ještě jeden brejk domácích.
90+4'
Ještě jeden centr z levé strany, ale ten uklidil Perišič hlavou do náruče Handanoviče.
90+3'
Gagliardini nebyl úspěšný v hlavě na levé straně. Poté se jeden z hostujících hráčů nedostal do vápna po levém křídle díky Škriniarovi.
90+2'
Muru střílel po přizemním centru z levé strany z šestnácti metrů pravačkou vedle pravé brankové konstrukce, Handanovič bude vykopávat.
90+2'
Praet vhazoval. Poté zbývá hostům minuta a půl na srovnání.
90+2'
Handanovič pochopitelně pošetřil čas před výkopem na levou stranu. Po několika hlavičkových soubojích je tady útok Edera po levém křídle.
90+1'
Jeden z hostujících hráčů centroval z levé strany na zadní tyč, ale tam nedosáhl na balon Quagliarella.
90+1'
Hosté mají tři minuty na srovnání!
90'
Eder podrazil Quagliarellu na polovině hostů a sudí mu ukázal kartu.
90'
D´Ambrosio vhazoval přes pravou stranu. Po křižné přihrávce ze středu neodcentroval přesně Perišič.
89'
Santon vše překazil hostům- Poté Candreva začal kontr domácích po pravé straně, Inter bude asi vhazovat.
89'
Hostující hráč vhazoval z pravé strany, ale jeho spoluhráč odehrál míč prvním dotekem do zámezí, soupeř má aut.
88'
Gagliardini filmoval na levé straně na polovině hřiště a dostává kartu.
88'
Jeden z hostujících hráčů vhazoval z levé strany pod sebe. Poté hrál outsider zápasu přes pravé křídlo, dobrou práci ovšem odvedl Santon a Handanovič bude vykopávat od vlastní branky.
87'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Éder.
87'
Žlutou kartu dostává Fabio Quagliarella (UC Sampdoria).
85'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Následoval centr Praeta pravačkou z pravé strany. Na zadní tyči si vyskočil na malém vápně FABIO QUAGLIARELLA a jeho zakončení do levé poloviny domácí branky nemohl Handanovič vůbec chytit!
85'
Caprari točil míč pravačkou k bližší tyči, ale tam byla obrana Interu...
84'
Caprari upadl na polovině Interu. Hrálo se dál. Po dobré práci Ferrariho se kope roh Sampdorie z levé strany.
84'
Domácí celek znemožnil hostům zakončit z malého vápna. Navíc následoval rychlý brejk Interu, ale přečíslení nevyřešil vůbec dobře Icardi se svým spoluhráčem.
84'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Juto Nagatomo, přichází Davide Santon.
83'
Caprari ze středu našel na pravé straně ve vápně domácích Quagliarellu, jeho razantní střelu pravačkou zablokoval jeden z protihráčů. Hosté kopou roh.
82'
Tak se také stalo. Handanovič neměl klid na rozehrávku a využil Valera. Následný dobrý presink hostů přinesl centr z levé strany, ale Nagatomo na zadní tyči poslal míč do náruče svého brankáře.
81'
Candreva mohl útočit po pravé straně, poté D´Ambrosio vybojoavl faul Kownackého a Interu se nabízí rozehrávka nakrátko z vlastní poloviny.
81'
Quagliarella podržel balon na pravé straně, avšak hostující kapitán odcentroval. Nýbrž obešel Perišiče. Ale Miranda čekal na centr na bližší tyči.
80'
Pravačka centrovala na přední tyč, ale tam Caprariho centr odvrátil jeden z domácích hráčů hlavou. Poté ještě hraje Sampdorie s balonem u nohou po pravé straně.
80'
Viděli jsme jednoduchý přechod hostujících hráčů do útočné fáze. Po zákroku Mirandy proti Kownackému je z toho roh pro outsidera zápasu z pravé strany.
79'
Nagatomo odehrál míč před presujícím soupeřem z levé strany k Handanovičovi. Poté na levém křídle počkal jeden z domácích hráčů na fotbalisty ve stejném dresu.
78'
Hostující celek rozehrál nakrátko na pravé straně, ale Praet nepřešel přes bránícího soupeře. Poté se balon dostal na kopačku Puggioniho.
77'
Handanovič rozehrál přes levou stranu. Tam zůstala na hrací ploše ležet dvojice Gagliardini – Bereszynski. Hra je přerušena. Icardi debatuje s rozhodčím Guidou.
77'
Nagatomo byl tím, kdo dostal pod tlak Mirandu. Hostující celek snadno získal balon, Škriniar ovšem bez problémů ubránil protihráče ze svého pohledu na pravé straně a Puggioni by měl tím pádem vykopávat od vlastní branky.
76'
Miranda zkusil oblouček z levé strany po levém křídle, ale tam byl pokrytý jeho spoluhráč. Poté ještě Candreva vyvíjel tlak na rozehrávajícího soupeře.
75'
Domácí celek nechal odcentrovat Murrua z levé strany, ale jeho přizemní centr opravdu nemohl znamenat snížení na rozdíl jednoho gólu.
75'
Hostující celek předvedl ťukec na levé straně, ten ovšem nebyl nijak nebezpečný pro Handanoviče. Poté se hra přesunula na pravou stranu.
74'
Miranda rozehrával standardní situaci na levou stranu na Gagliardiniho. Poté by měl vhazovat Nagatomo zhruba z poloviny hřiště.
74'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází João Mário.
73'
Miranda zůstal ležet na hrací ploše, ale Quagliarella i tak střílel z velké dálky mimo tři tyče.
73'
Murru byl součástí hostující kombinace. Valero presoval. Posléze vše skončilo u Mirandy.
72'
Miranda se zapojil do domácí kombinace na polovině hřiště, ale poté nenašel svého spoluhráče na levém křídle. Následně zřejmě Vecino fauloval zezadu.
72'
Domácí celek předvedl dobrý presink. Poté našel Valero špičkou kopačky spoluhráče na pravé straně. Perišič získal alespoň aut.
71'
Candreva rozehrál nakrátko, kde Valero naznačil centr. Poté byl pokus Mirandy z pravé strany z vápna zablokovaný. Načež jeden z domácích fotbalistů zakončoval mimo tři tyče. Jeho střela měla k ideálu daleko.
70'
Inter podržel balon na pravé straně na vlastní polovině v blízkosti středového kruhu i se Škriniarem. Poté byl pohlídaný při centru z pravého křídla na zadní tyči Perišič. Milánský celek má i tak roh z levé strany pro Candrevu.
69'
Jeden z hostujících hráčů vyskočil při centru z pravé strany a odehrál míč hlavou pryč z vápna. Icardi tím pádem nezakončoval. Načež Quagliarella přihrával po pravém křídle na Caprariho, ale výborný obranný zákrok předvedl Miranda.
69'
Další přihrávka Icardiho ze středu křížem na pravou stranu na Candrevu. Poté ještě hrál Valero, ale zřejmě Murrův obranný zákrok ruší plány Interu na svůj čtvrtý gól v zápase.
68'
Quagliarella ztratil balon na polovině hřiště, poté se balonu dotkl Nagatomo na levé straně, který se rozhodl pro nahrávku až k Handavičovi.
68'
Perišič zpracoval míč pro nohu spoluhráče, ale Nagatomovo měl poté k balonu na levé straně dále než vybíhající Puggioni.
67'
Praet tvořil hru na pravé straně, poté šel Quagliarella do střely z vápna soupeře, ale balon přistál po razantním zakončení hodně vedle pravé brankové konstrukce.
66'
Icardi přihrál křížem na pravou stranu. Tam Candreva razantní přizemní střelou střílel pouze těsně vedle levé tyče.
66'
Inter měl další vhazování z pravé strany. Poté odvedl výbornou práci Icardi na středu, ale jeho spoluhráč na pravé straně z toho nic nevytěžil.
66'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Karol Linetty.
65'
D´Ambrosio zasáhl do útoku domácích po pravé straně, poté neprošel jeden z hráčů Interu přes soupeře jménem Murru.
64'
První vážnější šance hostů! Murru centroval z pravé strany pravačkou na zadní tyč. Tam trefil míč levou nohou po zemi z obrovského úhlu k bližší brankové konstrukci DAWID KOWNACKI!
63'
Icardi táhl na branku soupeře. Poté postrčil míč na levou stranu křížem na Perišiče, ten vsadil na razanci, ale Puggioni zasáhl rukama proti střele Chorvata. To nic nemění na tom, že poté hostům pomohlo břevno!
62'
Caprari byl připravený na polovině hřiště. Poté Sampdoria pokračovala přes levou stranu, kde bránil D´Ambrosio.
61'
Murru dostává kartu. Zasáhl Škriniara loktem do obličeje v době, kdy slovenský bek byl za svým soupeřem.
61'
Nejprve je tady ztráta domácích na pravé straně, poté zajímavý střet Škriniara s protihráčem.
60'
Hostující celek hodně nejistý v rozehrávce. Nakonec Perišič signalizoval, že jej Bereszynski držel za dres, ale sudí mu na tohle divadlo neskočil.
59'
Murru dobrý v obraně, ale poté pomohl svým spoluhráčům v rozehrávce Icardi. Domácí celek poté postupuje na Puggioniho po levé straně i díky Nagatomovi.
58'
Dobrý obranný zásah Nagatoma na levé straně, ale poté hrozil soupeř. Byla z toho zajímavá střela Quagliarelly, který z nějakých pětadvaceti metrů zakončil pravačkou křížem vedle levé tyče při snaze trefit horní roh domácí branky.
58'
Perišič jako jediný z domácích hráčů presoval rozehrávku Puggioniho. Hostující celek poté vhazuje z levé strany z vlastní poloviny.
58'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Dawid Kownacki.
57'
Perišič fauloval na konci domácí akce na levé straně, kdy postrčil Bereszynského. Domácí hráč se tak ironicky usmál a hraje se dál.
56'
Jeden z hostujících hráčů zakončil z osy hřiště pravačkou vedle levé tyče po zemi, ale Handanovič zůstal ledově klidný. Tohle jej vůbec neohrozilo.
56'
Miranda nebyl pod tlakem, a tak si vyměnil balon s Handanovičem. Poté Nagatomo pokazil rozehrávku z levé strany.
55'
Inter Milán právě vstřelil branku!
San Siro se raduje potřetí. Strašně jednoduše se domácí celek dostal k centru z pravé strany. Perišič poté našel MAURA ICARDIHO na levé straně hostujícího vápna a ten už snadno trefil prázdnou branku Puggioniho svojí nohou do dolních pater svatyně Sampdorie.
54'
Škriniar nespěchal a přihrál Handanovičovi. Ten vedl útok domácích na pravou stranu přes D´Ambrosia. Pro balon si poté sbíhal Icardi.
53'
D´Ambrosio sice prohrál hlavu ze svého pohledu na pravé straně, ale poté by měl tento bek Interu vhazovat, jelikož hosté nic nevymysleli.
53'
Vecino si chtěl narazit balon se spoluhráčem na pravé straně. Následné zakončení zmiňovaného borce Interu balon trefeno nečistě pravačkou a dopadla hodně vedle pravé tyče.
52'
Hostující hráč přečetl nahrávku Icardiho. Quagliarella hledal centrem z levé strany svého spoluhráče na zadní tyči, ale na balon si počkal Handanovič.
52'
Centr pravačkou zlikvidovala obranu Interu na přední tyči. Poté vyhodil Handanovič míč na levou stranu na Valera.
51'
Miranda poslal míč před protihráčem na roh z pravé strany.
50'
Bereszynski obdržel na pravé straně přihrávku pod sebe. Poté Zapata vyskočil na zadní tyči před dvěma protihráči, ale zakončoval vedle levé tyče při snaze o zakončení hlavou do dolního rohu domácí branky.
50'
D´Ambrosio odehrál balon prsama, následně Valero napadal bez zisku balonu pro Inter. Balon drží Barreto.
49'
Zapata pohlídaný na přední tyči. Poté vyhrál Silvestre souboj jeden na jednoho s Icardim, hostující celek oslovil Puggioniho.
49'
Míč se opět dostal k Nagatomovi, který hrál na jistotu dozadu na Handanoviče. Načež se domácí celek snaží prosadit po pravé straně.
48'
Jednoduchá nahrávka hostů na levou stranu, ale poté přetažený centr na zadní tyči. Vhazuje tím pádem Nagatomo.
48'
Caprari zakroutil svůj oblouček přes vyskakující zeď do boční sítě. Následovala rozehrávka Handanoviče křížem na pravou stranu.
47'
Poté šel Perišič z pozice bránícího hráčem skluzem přes nohy Bereszynského. Tady by měla přijít karta, tak či onak hostující celek kope standardní situaci z pravé strany. Domácí hráči jsou ve čtyřech ve zdi.
47'
Hostující celek vymyslel další útok po levé straně, v obraně zasáhl Nagatomo.
46'
Obrana Interu nebyla pasivní, hostující celek útočil přes levou stranu, na přední tyči ovšem byl Icardi.
46'
Inter vede po prvním poločase 2:0 a vede zcela zaslouženě. Je lepším mužstvem, výborně hraje Candreva, aktivní je také Icardi či D´Ambrosio. Hostující celek se nedostal v úvodním dějství do větší šance až na nastavený čas. Handanovič se ve své brance víceméně nudil. Hrálo se především před Puggionim, kterého zachránila pravá tyč. Brankář Sampdorie inkasoval po dorážce Škriniara a voleji Icardiho z levé strany k pravé tyči.
45+2'
45+2'
Přes Candrevu odcentroval jeden z hostujících hráčů na spoluhráče z levé strany, poté Zapata málem z malého vápna k pravé tyči snížil, ale Handanovič se vrhl pro balon.
45+1'
Murru zpracoval míč na levé straně, poté přežila domácí obrana centr soupeře, ale následovala ztráta Perišiče.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje.
45'
Hostující celek kombinoval na polovině hřiště, poté Valero presoval.
45'
Candreva centroval na zadní tyč, ale Miranda hlavičkoval z malého vápna do levé poloviny hostující branky, kde balon chytil Puggioni.
45'
Candreva vynikající po ztrátě balonu a domácí celek bude mít roh z pravé strany.
44'
Vecino nahrával spoluhráči do obrany z pravé strany. Poté Miranda nerozehrál zrovna dobře, ale je tady balon pro Candrevu.
43'
Puggioni vyhodil míč křížem na pravou stranu, hostující celek se poté snaží trpělivou kombinací dostat před Handanoviče, s balonem si zahrál již Silvestre.
43'
Candreva se nedostal k balonu na pravé straně. Poté D´Ambrosio přerušil kontr hostů na polovině hrací plochy.
43'
Candreva získal balon v souboji s protihráčem. Poté ale domácí celek moc dlouho nevydržel na balonu.
42'
Silvestre nezakončil, hostující celek poté vhazuje z levé strany, kdy Praet podal balon Murruovi.
42'
Nakonec se hraje a je tady standardní situace hostů z pravé strany.
42'
S hráčem Interu to nevypadá zrovna dvakrát dobře...
41'
A na hrací ploše leží ještě jeden z domácích hráčů, na plac musí také nosítka...
41'
Bereszynski zůstal ležet na trávníku s bolestivou grimasou a hra je tím pádem přerušena.
40'
Candreva centroval na malé vápno, kde Icardi hlavou z výskoku z pravé strany hlavičkoval do bližší brankové konstrukce.
40'
Díky Valerovi může Inter udeřit potřetí, domácí celek kope roh z pravé strany.
39'
D´Ambrosio vhazoval v blízkosti hostujícího vápna. Následně si tu samou situaci domácí hráč zopakuje.
39'
Přes střed hřiště neviděli diváci střelu na Puggioniho. Ten poté musí být na pozoru, protože domácí celek útočí Candrevou a Valerem po pravé straně.
38'
Miranda absolvoval souboj s Quagliarellou ve vlastním vápně, ale hostujícímu kapitánovi je pískaný ofsajd. Rozehrává tím pádem Handanovič na Škriniara.
37'
Po sérii odrazů zřejmě Vecino držel za dres Zapatu. Hosté se poté snaží prosadit po levé straně, kde je připravený Candreva.
37'
Perišič presoval proti Bereszynskému. Právě polský bek poté vhazuje ke svému kolegovi z obrany.
36'
Škriniar na pravé straně otřel balon šikovně o presujícího protihráče a poté mohl tak D´Ambrosio vhodit míč do hry na muže ve stejném dresu.
36'
Inter použil Handanoviče ke své kombinaci. Ten udělal chybu, ale jeho spoluhráči ji za něj napravil. U balonu Valero na levé straně.
35'
Quagliarella to nevydržel a střílel ze střední vzdálenosti pravačkou z pravé strany po zemi vedle levé tyče. Handanovič nešel na zem, ale jen kontroval trajektorii balonu.
35'
Zhruba dvacet metrů od vlastní branky získal Inter balon. Poté pracoval jeden z hostů před Perišičem, milánské mužstvo má k dispozici aut z levé strany.
34'
Praet byl s míčem na levé straně již v zámezí. Zapata poté něco gestikuluje k hostům, ale i tak platí, že D´Ambrosio má aut zadarmo.
34'
Candrevův centr z pravé strany šel výrazně vedle levé tyče a bude to Puggioni, kdo uvede míč do hry výkopem od vlastní branky.
32'
Inter vede 2:0. Candreva nahrával z pravé strany pod sebe Vecinovi. Ten centroval na zadní tyč. MAURO ICARDI trefil krásně z jedničky míč z voleje pravačkou po zemi k delší tyči. Puggioni šel po balonu, ale i tak je z toho domácí vedení o dvě branky.
32'
Candrevův centr z pravé strany, ale jeden z hostujících hráčů zasáhl skluzem. Poté přišel další balon pro zmiňovaného fotbalistu Interu.
31'
Praet obdržel špatnou nahrávku na levé straně a vhazuje tak D´Ambrosio z poloviny hřiště pod sebe na svého spoluhráče.
31'
Candreva centroval na Škriniara a ten hlavou zakončoval k pravé tyči. Puggioni vynikajícím reflexem drží stav 1:0.
30'
Candrevův roh z pravé strany zahraný pravačkou odvrátila obrana hostů. Poté Nagatomo chtěl umístit střelu po zemi do pravé poloviny hostující branky. Je tady další roh Interu.
29'
Miranda odstartoval domácí akci po levé straně, poté Puggioni udělal před Icardim fatální hrubku, kdy nalil Perišičovi před prázdnou branku, ten ovšem ze střední vzdálenosti mířil křížem do pravé tyče.
28'
Candreva využil přihrávky na pravé straně k centru na osu hřiště, ale Icardi se nedostal k ničemu. Poté byla obrana Interu důrazná.
28'
Bereszynski svedl souboj jeden na jednoho na pravé straně. Je z toho autové vhazování pro polského beka.
27'
Jenže ten ztrácí balon na polovině hřiště.
27'
Candreva upadl na pravé straně na zem, poté máchal rukama, na tohle ovšem neslyšela píšťalka hlavního arbitra. Hosté kontrují po levém křídle Zapatou.
26'
D´Ambrosio křížem na pravou stranu na Candrevu, na přední tyči byl pokrytý zřejmě Icardi. Domácí celek poté vybojoval faul na Gagliardiniho.
25'
Škriniar přihrál spoluhráči, ale ten byl oloupen o balon. Následně pracoval výborně D´Ambrosio s Perišičem v obraně a hru může tvořit Valero.
25'
D´Ambrosio našel autovým vhazováním pod sebe Škriniara, ale dlouhý balon sklepl hostující hráč po Puggioniho. Ten ovšem naprosto zbytečně poslal míč do autu ze svého pohledu na levou stranu.
24'
Pravačka Puggioniho poslala míč na levou stranu na polovinu hřiště. Vecino byl poté pod tlakem, ale vhazovat bude D´Ambrosio.
24'
Candreva centroval z pravé strany na zadní tyč, kde Icardi z jedničky zakončil pravačkou vedle delší tyče, a tak uvidíme výkop v podání Puggioniho.
23'
Perišič centroval z levé strany na zadní tyč ke spoluhráči. Ale Puggioni skryl balon před jedním z domácích hráčů. Poté ale je balon na kopačce Vecina.
22'
Škriniar kontroval hru na pozici stopera. Inter poté rozpohyboval obranu Sampdorie, ale zatím se mu ji překonat nepodařilo, ani v době, kdy je míč u Nagatoma.
22'
Valerova pravačka centrovala na přední tyč, hostující celek se osvobodil, ale domácí mužstvo vhazuje z pravé strany z poloviny hostů D´Ambrosiem.
21'
Inter hrozil z levé strany Perišičem a bude z toho roh.
20'
Candreva má zapsaný další dotek s balonem. Poté Perišič zpracoval balon prsama pro spoluhráče a hrát může Inter na polovině hřiště Valerem.
20'
Candreva trošku riskoval na polovině hrací plochy. Poté je pískaný faul na Torrieru na levé straně, ale Inter se bez problémů brání.
18'
A z něho přichází první gól zápasu. Candreva nacentroval pravačkou do ohně. Tam hostující fotbalisté nechali zcela nepochopitelně na levé straně na malém vápně volného MILANA ŠKRINIARA, Puggioni jeho první pokus chytil, ale na Škriniar poté měl ještě dorážku skluzem, kdy po zemi procpal míč pod tělem hostujícího brankáře do levé poloviny branky Sampdorie.
17'
Candreva prohrál hlavu, ale host nezahrozili. Následně ten samý hráč Interu střílel z pravé strany z pohybu na přední tyč po zemi, Puggioni jeho ránu vyrazil, načež bude Inter kopat roh.
16'
Rychlá rozehrávka přes levou stranu, ale dobrá poziční obrana D´Ambrosia proti protihráči znamená, že Handanovič může využít svých obránců po rozehrávce od vlastní branky.
16'
D´Ambrosio poté fauloval Zapatu ze svého pohledu na pravé straně. Domácí hráč se svému protihráči omluvil. Zřejmě Ramirez poté bude rozehrát standardní situaci hostů.
15'
Valero centroval neúspěšně pravačkou na přední tyč. Poté Perišič připravil nahrávkou z pravé strany pod sebe pozici pro D´Ambrosia, ale ten ve vápně soupeře pálil těsně vedle pravé tyče pokusem po zemi.
14'
Domácí celek kombinoval na levé straně, poté Nagatomo šel na levém křídle celkem ochotně k zemi. Ale po faulu Bereszynského budou hráči Interu kopat standardní situaci.
13'
Sudí neodpískal k nelibě hostů faul na Ramireze. Valero poté přihrál Candrevovi, ale jeho centr z pravé strany byl zablokovaný.
13'
Perišič byl hodně aktivní a důrazný na levé straně, poté si před Silvestrem navedl míč na pravačku, ale Puggioni skryl jeho přizemní střelu střelu z vápna na přední tyč do náruče.
10'
Domácí hráči zapojili do své kombinace Handanoviče, ten rozehrál riskantně přes stopera Škriniara proti presujícímu protihráči. Následný kontr táhl po pravé straně Valero, ale Perišič hrál ve vápně hostů rukou.
11'
Murru nahrál z levé strany dozadu. Poté jen Icardi presoval, hosté roztáhli hru na pravé křídlo, ale jeden z domácích borců odhlavičkoval balon pryč z nebezpečné zóny před Inter, poté favoritovi zápasu pomohl Nagatomo.
10'
10'
Candreva začal kontr domácích po pravé straně, ale právě on byl tím, kdo dostal k balonu soupeře Praeta. Ten nic neuspěchal, poté jeden z hostů poslal krátký centr před Handanoviče.
9'
Stoper hostů si zpracoval balon prsama. Poté cesta k brance domácích měla vést přes pravou stranu, což věděl také Murru, ale domácí mužstvo se bránilo velice aktivně a zatím outsider zápasu neohrozil Handanoviče.
8'
Icardi si sbíhal za obranu soupeře, ale spoluhráče mu nepřihrál přesně. Poté D´Ambrosio zastavil nedovoleně Zapatu a Murru rozehrál z levé strany nakrátko pod sebe.
7'
Jeden z hostujících hráčů byl důrazný proti D´Ambrosiovi, ale překvapivě se nepískal faul a standardní situace proti outsiderovi zápasu. S balonem si poté mohl pohrát Puggioni.
7'
Praet si zahrál na levé straně, ale počkal na spoluhráče. Poté přišel centr z pravé strany před Handanoviče, ten křikl na spoluhráče a hraje Inter D´Ambrosiem.
6'
Domácí byli strašně zbrklí při přechodové fázi. Poté balon podržel Gaston na levé straně, načež Murru odcentroval do ohně, ale Handanovič mohl zůstat v naprostém klidu, centr nebyl nijak nebezpečný.
6'
Puggioni rozehrál na polovinu hrací plochy, následně byl jeden z hostujících hráčů přistižen v ofsajdu a na balonu tím pádem Škriniar.
5'
Zřejmě Miranda se dotkl míče na vlastní polovině, hosté poté vysunuli svůj presink bez úspěchu, byl odpískaný faul zezadu na Valera po přihrávce Candrevy.
4'
Silvestre zasáhl na pravé straně, Inter poté vhazoval a střela Candrevy z pravé strany letěla od pravačky po zemi těsně vedle levé tyče, i tak by ovšem Puggioni na balon dosáhl.
4'
Chyba domácích na vlastní polovině při rozehrávce středem hřiště. A tak dva hráči hostů připravili pozici pro spoluhráče, který pálil z dvaceti metrů vedle levé tyče.
3'
Ramirez šel důrazně do souboje na polovině Interu, domácí celek poté rozehrál standardní situaci nakrátko přes Handanoviče.
3'
Aut na levou stranu, ale centr jednoho z hostujících hráčů byl přetažený. Sampdoria ovšem má alespoň další autové vhazování blízko branky Handanoviče.
2'
Míč se dostal až ke Candrevovi na pravé straně, ale hosté dobře zhustili prostor na polovině hřiště. Vhazovat bude mužstvo v bílém, kdy si míč vzal Murru.
1'
Quagliarella střílel ze střední vzdálenosti pravačkou z osy hřiště výrazně vedle pravé tyče, poté Handanovič vykopával, Inter následně získal aut z levé strany.
1'
Ztráta domácích na polovině hřiště v podání Gagliardiniho na levé straně prakticky nic neřešila, u míče ovšem Murru.
1'
Inter v modročerných dresech měl výkop a v prvním poločase hraje zleva doprava.
1'

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo – Vecino, Gagliardini – Candreva, Valero, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Cancelo, Mário, Ranocchia, Karamoh, Santon, Éder, Dalbert, Pinamonti.

UC Sampdoria: Puggioni – Bereszyński, Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – Praet, Torreira, É. Barreto – G. Ramírez – Quagliarella (C), D. Zapata.
Náhradníci: Krapikas, Tozzo – Sala, Caprari, R. Álvarez, Linetty, Strinić, Regini, Verre, Capezzi, Kownacki.

Rozhodčí: Guida – Tasso, Passeri.
UC Sampdoria
Také hostující mužstvo by se v letošní sezoně, již bez českého útočníka Patrika Schicka, který odešel do AS Řím, porvalo o evropské poháry. Zatím je šesté po osmi odehraných duelech, kdy má na svém kontě sedmnáct bodů.

O víkendu si outsider tohoto mače pohrál s aktuálně sedmnáctým Crotonem doma 5:0, když po poločase vedl 3:0. Předtím před vlastními fanoušky přehrál Atalantu 3:1, když po prvním dějství prohrával 0:1, ale i díky Kolumbijci Zapatovi nakonec zapsal tři body.

Vůbec poslední prohru pamatuje celek z Janova z 30. září, kdy schytal debakl 0:4 venku proti Udinese. Proti Sampdorii byly nařízené tři penalty a všechny byly proměněné. Celý zápas v dresu domácích odehrál český záložník Jakub Jankto.
Inter Milán
Jméno italského giganta asi nebudí takový respekt jako za kouče Mourinha, kdy portugalský stratég dovedl svůj tým až k výhře v Champions League. Každopádně, start do italské ligy neměl Inter špatný. Aktuálně ztrácí dva body na druhém místě na vedoucí Neapol. S tou o víkendu remizoval 0:0 v zápase víceméně o šest bodů.

Otázkou je, jak velkou ztrátou bude pro domácí hráče Brozovič. I tak by ovšem Perišič a především v letošní Serii A devítigólový Icardi, nejlepší střelec domácích, měli dovést Inter k výhře. Předzápasové predikce mohou dávat určité šance hostům vzhledem k vzájemné bilanci obou mužstev.

Nic to nemění na tom, že Inter potřebuje doma vyhrát. Neapol hraje na půdě čtrnáctého Janova v tomto kole. Milánský tým bude v letošním ligovém ročníku určitě útočit na poháry. Ostatně, právě v Evropské lize se nedávné minulosti střetl se Spartou a byl vyřazen ve skupině, kdy dokonce obsadil až poslední místo. Zápas s aktuálním týmem italského kouče Stramaccioniho se pouze odehrál a už v něm o nic nešlo.

Poslední domácí zápas skončil výhrou. Ve vyhecovaném milánském derby odešlo letos v italské lize trápící se AC poraženo poměrem 2:3. Handanovič si v 81. minutě vstřelil vlastní branku. Icardi ovšem v parádním závěru rozhodl v 90. minutě z pokutového kopu.
Vzájemné zápasy
*Inter – Sampdoria 1:2
Sampdoria - Inter 1:0
Inter - Sampdoria 3:1
Sampdoria – Inter 1:1

*Patrik Schick srovnával na začátku druhého poločasu na 1:1, hosté pak dokonali obrat gólem z 85. minuty.
Hezký večer, na stadionu San Siro se dnes porvou domácí Inter Milán a hostující US Sampodoria o body do italské ligy. Výrazným favoritem dle sázkových kanceláří je Inter. Nezbývá než si počkat na 20:45, kdy tato bitva vypukne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62