Serie A - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Sassuolo - 12. května 2018   20:45

Inter Milán
80' Rafinha (Perišić)
1:2
(0:1)
Sassuolo
25' Politano   • 72' D. Berardi
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Ranocchia (77. Valero), D'Ambrosio – Vecino (71. Éder), Brozović – Candreva (58. Karamoh), Rafinha, Perišić – Icardi (C).
Abisso – Giovane, Prenna
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Sassuolo
Consigli – Lemos (85. Letschert), Acerbi, Dell'Orco – Adjapong, Missiroli, Magnanelli (C), Duncan, Rogério – D. Berardi (79. Ragusa), Politano (71. Babacar).

Inter už nemá postup do Ligy mistrů ve svých rukou a k udržení naděje potřebuje, aby Lazio zítra ztratilo proti Crotone. Dnes byl sice zhruba 70 minut lepší, ale pohořel v koncovce, vylámal si zuby na skvělém Consiglim. Sassuolu v tomhle duelu už o nic nešlo. Přesto bere tři body. Zajistil je ze standardky Politano vinou špatné postavené zdi a ve druhém poločase poté střelou pod víko Berardi po hostujícím brejku.
90+7'
90+6'
Consigli svým výkopem pouze odevzdal míč domácím, D´Ambrosio byl následně (opět) takticky faulovaný.
90+5'
Po nahrávce Brozoviče zleva pod sebe vypálil Brozovič z velkého vápna vedle zadní tyče. Předtím měl na stejném místě tutovku Eder, ale Consigli jeho zakončení vyrazil na roh.
90+5'
Útok tři na tři, Missiroli to vzal na sebe, ale na ose hřiště si nedokázal obhodit bránícího hráče.
90+5'
Ragusa takticky fauloval Valera na hostující polovině.
90+4'
D´Ambrosio rozehrával na levé straně se Škriniarem a Brozovičem, ale domácím nefungovala přechodová fáze.
90+3'
Icardi se neprosadil v levé polovině vápna a je tady další výkop pro Consigliho od hostující branky.
90+3'
Consigli poslal míč výkopem na pravou stranu do zámezí a rozehrávat bude Škriniar s Valerem.
90+2'
Ofsajd domácích ve vápně hostů. Po tomto výroku se zlobí Icardi.
90+2'
Rafinha se probíjel kolem Missiroliho a Ragusy v levé části vápna, třetí roh pro Inter.
90+2'
Po nahrávce Brozoviče vybojoval Perišič proti Ragusovi další roh zleva.
90+1'
Dobrá práce Perišiče zleva proti Letschertovi, takže roh.
90+1'
Ragusa měl proti sobě na pravé straně Škriniara a souboj s ním prohrál. Slovák byl posledním obráncem Interu.
90+1'
Šest minut má Inter alespoň na srovnání.
90'
Perišič si nedokázal křižný pas zpracovat v levé části vápna a vykopávat bude Consigli od vlastní branky.
89'
Po chybě Perišiče na levé straně by měli útočit hosté.
89'
Střela Missiroliho zleva minul zadní tyč a kontruje tak Perišič.
89'
Vynikající Valero získal míč. Načež Perišič vyzval k pokračování akce Rafinhu s Brozovičem. Poslední zmiňovaný chyboval.
88'
Domácí jsou frustrovaní, dva míče byly na hrací ploše a sudí přerušil hru.
87'
Eder si našel odražený míč, ale jeho zakončení z levé části vápna bylo zablokováno.
87'
Perišič absolvoval na levé straně souboj s Adjapongem a domácí mají k dispozici roh.
86'
Rafinha podražený ve středovém kruhu na domácí polovině. Magnanelli je již za balónem.
86'
Babacar zůstal ležet na hrací ploše, ale sudí odmítl přerušit hru. Nyní se hraje na polovině hřiště.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mauricio Lemos, přichází Timo Letschert.
85'
Křižná přihrávka Valera na pravou stranu. Následně centr na přední tyč, kde chytil míč do náruče Consigli.
84'
Žlutou kartu dostává Mauricio Lemos (US Sassuolo Calcio).
84'
Vše začalo tím, že ošetřovaného Lemose zkrátka jeden z domácích hráčů zvedl a už se nevydržel dívat na to, jak zdržuje.
83'
Závěr zápasu je vyhrocený. Po Acerbim se teď sápalo několik hráčů Interu, aktivní byl hlavně Rafinha.
82'
Icardi zakončoval z jedničky zprava z voleje, ale na poslední chvíli zablokoval jeho střelu Lemos. Jinak by s velkou pravděpodobností bylo srovnáno.
82'
Perišič centroval zleva na bližší tyč, kam si seběhl Icardi, ale neuspěl.
81'
Ragusa napadal zleva Škriniara s Cancelem, a tak si při domácí kombinaci zahrál také Handanovič.
80'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Drama je na světě! RAFINHA využil nahrávky pod sebe a střelou přes Lemose a Missiroliho zleva z šestnácti metrů otřel své zakončení směrem do vzdálenějšího dolního rohu branky o zadní tyč.
80'
Manganelli hlavičkoval na přední tyč a zhruba na polovině hřiště pokračuje na levé straně Valero proti Ragusovi.
79'
Perišič odcentroval zleva na druhou tyč a vyplynul z toho roh z pravé strany.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonino Ragusa.
78'
D´Ambrosio a Perišič hledali cestu k brance na levé straně, ale hostující obrana byla aktivní a zatím je Consigli v klidu.
77'
Babacar v ofsajdu, domácí rozehráli nakrátko.
77'
Další centr, tentokráte zleva od Brozoviče, ale posléze nikdo z domácích hráčů neprověřil Consigliho.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Andrea Ranocchia, přichází Borja Valero.
76'
Po nahrávce Cancela centroval Karamoh zprava na přední tyč, kde zažehnal nebezpečí nohou Acerbi.
76'
Následný roh zprava na druhou tyč skryl do náruče Handanovič.
75'
Babacar nasměroval standardku z osy hřiště vysoko nad horní tyč a jen se chytl za hlavu.
74'
Faul na Babacara na levé straně, to je to, co se hostům určitě hodí. Fauloval Cancelo.
74'
Karamoh neprocpal míč zprava k první tyči, kde byl Eder a reagují hosté Missirolim.
74'
Po chybě Brozoviče na levé straně byla domácí obrana pozorná proti Babacarovi.
72'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
To je kruté pro Inter! Je celý zápas lepší, ale prohrává 0:2! Lemos nejprve vyhrál hlavu proti Icardimu. Načež se hnal do útoku po levé straně DOMENICO BERARDI. Udělal kličku Škriniarovi po levé ruce slovenského beka a zakončil do bližšího horního rohu branky, kam marně skákal Handanovič.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Khouma Babacar.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Éder.
70'
Perišič si seběhl za obranu soupeře při nahrávce zprava. Poté svedl souboj s Adjapongem. Načež měl míč na zlatém podnose na pravé straně Icardi, ale zblízka selhal i podruhé v jasné šanci.
70'
Zase souhra domácích u hostujícího vápna, ale zatím bez zakončení na Consigliho.
69'
Velká chyba Brozoviče při nahrávce na levou stranu, kam si sbíhal Perišič. Vhazuje Lemos.
68'
Politano a Missiroli ulehčil hostům na pravé straně na pár sekund život, posléze navíc pokazil rozehrávku Karamoh.
68'
Pouze sporadicky se ve druhém poločase hraje před Handanovičem a Inter má převahu stejně jako na konci úvodního dějství.
67'
Míč se několikrát na hostující polovině odrazil až hru zklidnil na levé straně Brozovič, tomu ovšem nedovolil zakončit Adjapong.
66'
Karamoh centroval zprava na přední tyč pouze na nohu Acerbiho a zasahovat tak Consigli vůbec nebude.
66'
Od hlavy Karamoha na pravé straně zapadl míč do rukou Consigliho.
65'
Vecino přihrál křížem na pravou stranu k Cancelovi. Následně byl součástí kombinace na polovině hřiště také Ranocchia.
64'
Politana na pravé straně podrazil D´Ambrosio a hosté asi nikam z poloviny hřiště pospíchat nebudou.
64'
Berardi si na pravé straně narazil míč s Adjapogem, ale to bylo vše z hostujícího útoku.
63'
Karamoh je jedním z nejhorších hráčů na hrací ploše a střídání za Candrevu se rozhodně nepovedlo.
63'
Vecino a Cancelo připravili míč na pravou stranu na hranu vápna pro Karamoha, ale ten jen trefil boční síť.
62'
D´Ambrosio a Rafinha na levé straně vrací míč sportovně hostům.
62'
Lemos se po souboji s Vecinem drží za obličej a leží na hrací ploše.
61'
Ze složité pozice zprava hlavičkoval Vecino do koše Handanoviče.
61'
Brozovič si seběhl na levou stranu do druhé vlny, následně poslal Perišič míč do ohně, ale hosté jej z jedničky odvrátili mimo svou šestnáctku.
60'
Perišič měl u sebe na levé straně Rafinhu a také Brozoviče. Nakonec zakončoval Karamoh celkem hodně vedle tyče po pravé ruce Consigliho.
59'
Politano si na levé straně dobře kryl míč před D´Ambrosiem. Až se do útoku vydal také Rogério, ale nic nevymyslel.
59'
Karamoh nemohl najít zleva na druhé tyči Icardiho, ale domácí pokračují v tlaku okolo vápna protivníka.
58'
Brozovič oslovil Karamoha s Vecinem. Až centr Perišiče zleva uklidil hlavou do bezpečí jeden z hostů ve velkém vápně.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Yann Karamoh.
57'
Hosté jsou opět pod tlakem, stejně jako na konci prvního poločasu.
57'
Candrevův centr zleva padal k zadní tyči, kde byl Icardi, ale zároveň vyboxoval Consigli míč před domácím kapitánem.
56'
Berardi sice obešel na levé straně protihráče, ale poté mu utekl balón až do zámezí, výkop pro Handanoviče.
56'
Icardi chyboval na pravé straně, ale Berardi neměl prostor pro rozehrávku, protože dobře presoval Brozovič.
55'
Perišičův centr zprava schoval na krátké tyči do náruče Consigli, který rozehrává za pískotu domácích fanoušků.
55'
Ranocchia nepustil Politana absolutně k ničemu, snadno mu vypíchl míč. Z kontur poté Cancelův centr zprava zablokoval na hranici vápna bránící hráč.
54'
Vecino začal kombinaci a Rafinha v jejím závěru přišel o míč v levé polovině vápna.
54'
Škriniar, D´Ambrosio a Brozovič rozehrávali na levé straně, ale Adjapong se vysunul z obrany a zatím Consiglimu nehrozí větší nebezpečí.
53'
Berardi hledal centrem na přední tyči Missiroliho, následovala střela Adjaponga vedle kratšího dolního rohu branky.
52'
Politano faulovaný na pravé straně Škriniarem. Standardní situaci vezme Berardi.
52'
Neskutečné, co předvádí Consigli. Rafinha vystřelil z jedničky z osy vápna doprostřed branky, následně byl Perišič při dorážce zleva v ofsajdu.
51'
Rafinhova střela zleva byla odehrána na roh Acerbim.
51'
Perišič nenašel centrem zleva z úhlu nikoho ze svých spoluhráčů a hosté začínají svůj útok po pravé straně.
50'
Tři hosté kombinovali blízko vápna soupeře, ale Handanovič poté ustál dvě střely protihráčů.
49'
Střílený míč levačkou Berardiho na přední tyč, hosté následně vhazují Adjapongem u domácího vápna.
49'
Kontr tři na dva, ale Berardi vypálil zprava vedle bližšího dolního rohu branky. Míč byl však domácím hráčem tečovaný na roh.
48'
D´Ambrosio, Perišič a Candreva se rozhodli pro útok po levé straně. Candreva měl v závěru akce jasnou šanci ve velkém vápně, ale ve skluzu se stal hostujícím hrdinou Adjapong.
48'
Consigli vykopával na pravou stranu do zámezí, míč zdarma pro Inter.
47'
Cancelův centr zprava byl vedle zadní tyče přetažený.
47'
D´Ambrosio napravil chybu Brozoviče. Následně při útoku po levé straně se hosté ubránili zřejmě Ferrinim.
46'
Jeden z domácích hráčů hrál na zemi, ale není pískáno.
46'
Inter rozehrál druhý poločas.
46'
První poločas byl zhruba dvacet minut nudný. Až San Siro ztichlo, když si Inter postavil při standardní situaci špatně zeď a skóre otevřel Politano. Od té chvíle začal před hostující brankou pořádný kolotoč. Interu teče do bot. Icardi mohl vyrovnat, ale jeho gól nebyl správně uznaný pro ofsajd. Ale s tím, co předváděli domácí po obdrženém gólu musí tohle utkání otočit. V závěru ještě mohl srovnat opět Icardi, ale z pravé části vápna trefil brankáře.
45+2'
45+1'
Křižná nahrávka Dell´Orca putovala na pravou stranu, ale proti centru poté bránil dobře Rafinha na hranici svého vápna.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Po dobré práci Perišiče kopou domácí roh zleva.
45'
Missiroli osvobodil zprava hosty, ale domácí vhazují na soupeřově polovině.
44'
Icardi zazdil tutovku v pravé části vápna po nahrávce zleva. Víceméně trefil Consigliho. Tohle jednoznačně mělo skončit brankou!
44'
Sražený centr zleva na přední tyči chytá snadno a bez problémů Consigli.
43'
Cancelo rozehrál s Rafinhou na pravé straně, nakonec bude vhazovat první zmiňovaný zhruba na polovině hřiště.
42'
Cancelo, Rafinha a Brozovič dostali míč na Icardiho. Ten zakončoval z osy hřiště sám před Consiglim do pravého dolního rohu branky. Ale pomezní rozhodčí postřehl ofsajd. Gól neplatí.
41'
Consigli nakopával míč na pravou stranu, kde D´Ambrosio svedl souboj s Missirolim, vhazovat budou hosté.
41'
Hosté hrají nyní o desíti, ale mají míč na noze okolo soupeřova vápna, konkrétně na levé straně Berardi.
40'
Duncan se drží za rameno a je ošetřovaný. To vše za pískotu domácích fanoušků.
40'
Duncan měl na levé straně dobrou rychlost až jej za cenu faulu zastavil Rafinha na polovině Interu.
39'
Candreva centroval zleva přes Acerbiho na přední tyč do rukou Consigliho.
39'
Missiroli a Magnanelli se snažili o odpověď po pravé straně, ale Handanovič nebyl donucený k zákroku.
38'
Cancelo zkusil odcentrovat zprava na zadní tyč, kde byli snad tři hráči Interu, ale také Consigli zasahující rukama.
38'
Nahrávku Perišiče zleva na druhou tyč na Icardiho měl přečtenou Acerbi, ale ten nalil Candrevovi, jenž vypálil vedle předního dolního rohu branky.
36'
Brozovič byl volný na levé straně, domácí se posléze v rozehrávce s Cancelem s Rafinhou chystali na přechod do útoku.
36'
Candreva a Perišič ještě pokračovali, ale dva hosté byli proti ohrožení své branky.
35'
Candreva, D´Ambrosio a Perišič zatlačili hosty na levé straně až centr poslal Consigli rukama mimo vápno.
34'
Icardi se rval v levé polovině vápna proti Acerbimu, ale k nespokojenosti domácích fanoušků nezískal ani roh.
33'
Mohlo být hůř pro domácí. Berardi tlačil míč zprava na dlouhou tyč přes Škriniara, ale Handanovič zasáhl a nikdo z hostů se nedostal k dorážce.
33'
Teď se vrhl pro míč ve velkém vápně a rozehrál na levou stranu.
33'
Poslední dobou je celkem rušno před Consiglim a ten se rozhodně při své práci na San Siru nenudí.
32'
Střelu Brozoviče zleva na zadní tyč odehrál Consigli na roh z pravé strany.
31'
Politano tak dlouho stínoval zprava Perišiče, až mu sebral míč, ale hosté se nedostali s míčem ani na domácí polovinu.
31'
Centr zprava na zadní tyč vyrazil Consigli před Icardim na roh po své pravé ruce.
30'
Inter trošku přidal na aktivitě po obdržené brance, ale je to bez střelby na Consigliho.
29'
Domácí hráči si nepřihrávají vůbec přesně na polovině hřiště, zatím bez pískotu fanoušků.
29'
Missiroliho nahrávka na pravou stranu se stala snadnou kořistí domácí obrany.
28'
Cancelo měl na pravé straně společnost v podobě Berardiho, padl na trávník, ale opravdu se o faul nejednalo.
28'
Rafinha přihrál na levou stranu, kde byl D´Ambrosio a Icardi. Tomu však utekl míč k bránícímu hráči.
27'
Po nahrávce Icardiho centroval Vecino zprava do levé části vápna, ale tam jeho spoluhráč vytěžil se souboje jeden na jednoho pouze zakončení hlavou vedle první tyče.
26'
Škriniar odstartoval útok svého týmu, ale následně je tady jen série krátkých nahrávek domácích na polovině hřiště.
25'
San Siro zcela ztichlo! MATTEO POLITANO otevírá skóre zápasu levačkou zprava při standardní situaci do kratšího dolního rohu branky. Hodně špatně postavená zeď Interu a Handanovič mohl jen máchnout rukama na brankové čáře.
23'
Brozovič (INT) vidí žlutou kartu za faul zleva na Adjaponga celkem blízko domácího vápna.
23'
Politano nahrál zleva na střed, kde zakončil z jedničky Berardi do bránícího hráče.
22'
Candreva a Cancelo udělali chybu na pravé straně, ale z kontru jsme byli svědky ofsajdu hostů.
22'
Míč do levé poloviny vápna na Icardiho byl až příliš rychlý a vykopává od vlastní branky Consigli.
21'
Zatím bez větší šance jak před Handanovičem tak před Consiglim.
21'
Zakončení z osy hřiště bylo umístěno vedle pravé tyče hostující branky.
20'
Přihrávka na střed šestnáctky, ale tu nemohl zpracovat Candreva nataženou nohou, Consigli rukama chytil míč.
20'
Rafinha hrál rukou v souboji jeden na jednoho proti Dell´Orcovi.
19'
Ranocchia debatuje s hlavním rozhodčím poté, co fauloval zezadu Politana.
18'
Vecinova přihrávka do levé části vápna nebyla přesná. Následně ještě marně centroval Brozovič na Candrevu.
18'
Po domácí rozehrávce nakrátko stojí začátek útok Interu na Cancelovi a Vecinovi na pravé straně.
17'
Berardi (SAS) vyfasoval žlutou kartu, když zprava z výskoku zasáhl obličej Škriniara na polovině Interu.
16'
Oba týmy snad ještě nevystřelily na branku.
16'
Candreva šel do dvou hráčů na levé straně a to byl začátek konce domácích šancí na překonání Consigliho.
15'
Cancelo zrychlil hru na pravou stranu na Perišiče, jehož centr byl odvrácen hlavou na přední tyči.
15'
Dlouhá kombinace domácích na polovině hřiště s Vecinem a Cancelem, ale zatím se hosté bez problémů brání.
14'
Několik odrazů a nepřesností na obou stranách až zakončoval Duncan z levé poloviny vápna vedle bližšího dolního rohu branky.
13'
Špatná rozehrávka hostů s Consiglim, ale útok trval dál po levé straně, kde byl Berardi.
12'
Rychlá souhra domácích na hostující polovině. Až Rafinha roztáhl hru na levou stranu k Perišičovi a Brozovičovi, posléze byla zaregistrovaná nahrávka do levé části vápna do ofsajdu.
11'
Cancelovi dělal společnost při rozehrávce Politano. Nakonec celý útok skončil centrem zleva na přední tyč v podání Perišiče, Magnaneli hlavou do zámezí rozhodl o tom, že domácí kopou roh.
11'
Ranocchia poslal míč do vápna přes dva hráče, ale tam po tečovaném míči sáhl rukama Consigli.
10'
Inter více drží míč, ale Consigli a Handanovič jsou v úvodu zápasu víceméně bez práce. Pořádnou střelu jsme zatím neviděli.
10'
Rafinha přetáhl centr zprava vedle delší tyče, za což se svým spoluhráčům omluvil.
9'
Ranocchia a Perišič vyskočili na malém vápně, je roh z pravé strany pro Cancela.
9'
Roh zleva pro domácí.
9'
Cancelo sice neprošel na pravé straně přes Berardiho, ale vzápětí byl na hostující polovině podražený Candreva.
8'
Ranocchia si zleva pomohl tělem proti Berardimu. Toho mohl využít na pravé straně Perišič, ale proti jinému hostujícímu hráči jen zpomalil hru.
7'
Candreva hledal na pravé straně Rafinhu, ale ten bráněný Acerbim. Vhazuje vzápětí u své šestnáctky Dell´Orco.
7'
Rafinha faulovaný Dell´Orcem v pravé části vlastní poloviny, Inter rozehrál nakrátko.
7'
Missiroli odehrál míč hlavou pouze k obránci Interu, ale domácí chybovali v první fázi útoku po pravé straně.
6'
Tak nakonec po debatě hlavního rozhodčího s kolegou u pravé lajny je pískáno proti Interu.
5'
Brozovič s Rafinhou se v krátkém sledu dotkli míče až Icardi získal roh zprava.
4'
Politano vhazoval zleva pod sebe a následně jsme viděli centr Rogéria na do pravé poloviny vápna, po souboji jeden na jednoho však hlavičkoval Missiroli vedle první tyče.
4'
Candreva netrefil míč při centru zprava čistě, do vápna si přitom sbíhal Icardi a na zadní tyč Perišič. Balón zaplul vedle vzdálenější brankové konstrukce do zámezí.
3'
Ranocchia podržel míč se spoluhráči na polovině hrací plochy. Následně se nikam nehnal Škriniar s Rafinhou ve středovém kruhu.
3'
Rychlý útok hostů po pravé straně je zakončen ofsajdem.
2'
Škriniar vyhrál hlavu na vlastní polovině a reaguje tak Inter po levém křídle.
2'
Domácí si přihrávali na vlastní polovině a byli celkem trpěliví při rozehrávce. Hosté presovali Berardim.
1'
Missiroli posunul míč po pravé straně, ale útok skončil na polovině hřiště vinou obranného zákroku protihráče.
1'
V pravé části vápna si domácí obrana dala pozor na Politana a následovat bude útok Interu po levé straně.
1'
Hosté měli výhodu rozehrávky.
1'

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Ranocchia, D'Ambrosio – Vecino, Brozović – Candreva, Rafinha, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Gagliardini, Karamoh, Santon, Valero, Miranda, Éder, Dalbert, Pinamonti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lemos, Acerbi, Dell'Orco – Adjapong, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Rogério – D. Berardi, Politano.
Náhradníci: Marson, Pegolo – L. Mazzitelli, Biondini, Matri, Pierini, Frattesi, Cassata, Ferrini, Babacar, Letschert, Ragusa.

Rozhodčí: Abisso – Giovane, Prenna.
Nominace domácích na zápas:
Handanovič, Berni, Padelli, L. López, Cancelo, Ranocchia, Santon, Miranda, Dalbert, D´Ambrosio, Škriniar, Rafinha, Vecino, Valero, Brozovič, Icardi, Karamoh, Eder, Pinamonti, Perišič, Candreva.
Nominace hostů na zápas:
Consigli, Marson, Pegolo, Lemos, Acerbi, Rogerio, Ferrini, Dell´orco, Letschert, Adjapong, Magnanelli, Mazzitelli, Missiroli, Biondini, Sensi, Frattesi, Cassata, Duncan, Matri, Politano, Pierini, Berardi, Babacar, Ragusa.
Pro Inter je matematika jasná. Dnes je pro něj výhra víceméně nutností. Příští týden hraje v Římě proti Laziu a je celkem pravděpodobné, že dojde na přímý souboj o účast v Lize mistrů. Římané hrají v neděli na hřišti Crotone. V Itálii se tak trošku začínat schylovat k velkému zápasu.

Sassuolu už zcela o nic nejde na San Siru. Je dvanácté, má na svém kontě čtyřicet bodů a jistou záchranu. Sezonu už pouze dohrává, takže těžko soudit, kde budou dnes hosté hledat motivaci k utkání na stadionu Giuseppeho Meazzy.

Když se Inter naposledy představil před svými fanoušky, tak z toho bylo parádní klání s Juventusem. Ten přijel na San Siro poté, co prohrál šlágr s Neapolí 0:1. Milánští vedli 2:1 a o desíti bez vyloučeného Vecina sahali po senzaci, jenže vlastní branka Škriniara a vítězná trefa Higuaína v závěru znamenala asi klíčové tři body pro Juventus v souboji o italský titul.

Inter je blízko k tomu, aby si zahrál Ligy mistrů. Do té postupují přímo z italské ligy čtyři nejlepší mužstva. Je jisté, že skončí pátý neboť AC má o devět bodů méně. Takže útěchou pro Inter může být účast v základní skupině Evropské ligy.

Jenže to by (asi) bylo málo. Sázkové kanceláře pochopitelně favorizují domácí celek. Tomu bude chybět Ital Gagliardini pro potíže se svalem. Hosté zcela jistě nastoupí bez Pelusa, jenž si odpyká karetní trest. Celé utkání bude řídit a rozhodovat jakožto hlavní arbitr italský sudí Abisso.