Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Udinese - 28. ledna 2018   15:00

Perin – E. Zukanović, Spolli, Izzo – Migliore, Bertolacci, Veloso (57. L. Rigoni), Omeonga (65. Taarabt), Biraschi (71. Galabinov) – Lapadula, Panděv.
Stadio Luigi Ferraris
Udinese
Bizzarri – Samir, Danilo, Nuytinck – Gi. Pezzella, Jankto, Behrami (64. Hallfredsson), Fofana, Stryger Larsen – de Paul (60. Maxi López) – Lasagna (68. Angella).

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou.
Dnešní zápas nabídl zajímavou podívanou, ve které nakonec zvítězilo nejtěsnějším možným rozdílem hostující Udinese. Ti však měli na mále, protože po vyloučení Samira se museli téměř půl hodin v kuse bránit. Útočné snažení domácích ale nebylo úspěšné v ani jednom případě, proto zůstal jediným střelcem zápasu Behrami, který tak zajišťuje svému týmu tři body.
90+5'
90+4'
Roh končí na kopačkách soupeře a sudí bude každou chvílí pískat konec.
90+4'
Poslední šancí tohoto zápasu nejspíše bude rohový kop, který bude zahrávat Taarabt.
90+2'
Domácí to zkoušejí odevšad, obrana Udinese si ale zvládá poradit s každým centrem.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Pokračující tlak vyústil v další střelu, jejíž autorem je Lapadula, ten se ale nemohl radovat, protože mířil kousek vedle.
89'
Luca Rigoni se teď dostal do šance, když dokázal vystřelit po nahrávce, která k němu přišla z pravé strany, brankář Bizzarri byl ale ve střehu.
88'
Izzo se dostal k dalšímu centru, Bizzarri ale výborně vyběhl a míč si pohlídal.
87'
Ke střele se dostal Galabinov, jeho centr ale končí jen na břevně.
86'
A domácí budou rozehrávat od rohového praporku po osmé, protože předchozí centr byl pouze odvrácen obranou za brankovou čáru.
85'
Další akce už ale byla o poznání nebezpečnější, následovat bude sedmý rohový kop domácích.
84'
Ten byl rozehrán nakrátko, ale domácí se nedostali ani k centru, protože jejich kombinace byla nepřesná.
83'
Po tlaku domácích uvidí diváci další rohový kop.
81'
Rohový kop byl zahrán příliš vysoko a letí za brankovou čáru, takže hosté si mohou opět na chvíli oddechnout.
80'
Izzo posílá už asi páty centr během posledních několika minut, nejvýše ale vyskočil obránce Udinese a odvrátil jej na rohový kop.
79'
Zoufalý pokus teď přišel i ze strany hostů, střela Lopeze ale nemohla bránu nijak ohrozit.
78'
Další centr domácích, Izzo ale našel jen kopačky obránců Udinese.
77'
Hosté jsou teď v obrovském tlaku, může za to převevším vyloučení Samira.
76'
Další dobrá myšlenka se špatným provedením teď byla viděna v podání Izza, míč získává Udinese.
75'
Janov teď zahrával volný přímo kop z asi 25 metrů, centr ale perfektně zachytila obrana a okamžitě míč posílá pryč.
73'
O přihrávku dloubáčkem se teď snažil Bertolacci, jeho záměr ale nepochytil žádný z jeho spoluhráčů a šance z toho nebude.
72'
To se příliš často nevidí – je sice pouze krátce po 70. minutě, všech šest střídání už ale bylo provedeno.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Andrej Galabinov.
70'
Šance pro Janov, který hraje v početní výhodě, centr Izza ale zastavuje obrana hostí.
68'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Gabriele Angella.
66'
Červenou kartu dostává Samir (Udinese Calcio) a zápas pro něj bohužel končí. Tento tvrdý a agresivní zákrok si nic jiného nezasloužil.
65'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stephane Omeonga, přichází Adel Taarabt.
64'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Emil Hallfredsson.
63'
Udinese právě vstřelilo branku!
Autorem branky je VALON BEHRAMI, který napřáhl z první těsně za hranicí pokutového území a jeho střela zapadla do levého dolního rohu brány.
62'
Žlutou kartu dostává Nicolás Spolli (Janov CFC).
61'
Přistrčení zezadu nenechalo chladnou píšťalku Luci Pairetta, který uděluje další žlutou kartu.
60'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Maxi López.
59'
Trenér hostí se nejspíše nyní chystá provést stejný krok, jako před chvílí jeho janovský kolega.
58'
O faul se teď hlásil jeden z hostujících útočníků, podle Farrarise ale bylo vše v pořádku a hra pokračuje dále.
57'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Luca Rigoni.
56'
Domácí trenér avizuje první střídání.
55'
Biraschi teď centroval do vápna, jeho centr byl ale přetažený a nenašel žádného ze spoluhráčů.
54'
Domácí se snažili hosty zaskočit, jejich akci je ale vystavena stopka kvůli postavení mimo hru.
53'
Dlouhý centr, jehož autorem byl Lasagna, letěl příliš vysoko a našel pouze rukavice brankáře Perina.
52'
Jankto stál na zrodu další akce hostů, která ale končí napřesnou přihrávkou.
50'
Začátek druhého poločasu se nese ve znamení hry Udinese, domácí se ještě nedostali k míči.
49'
Hosté se teď opět hnali do útoku, vše ale končí útočným faulem.
48'
Teď už ale jejich akce končí definitivně, protože Samir si nepohlídal ofsajdové postavení.
47'
Jejich akce končí zblokovanou střelou, po které ale získávají míč znovu.
46'
Výkopu se zhostilo Udinese, které se hned žene kupředu.
46'
První poločas končí bezbrankovou remízou, protože ani jeden z týmu si nedokázal vypracovat žádnou vyloženou šanci. Aktivnějším celkem jsou jednoznačně domácí, ale hosté se snaží hrozit z rychlých protiútoků.
45+2'
45+2'
Po kontaktu šel ihned k zemi Veluso, rozhodčí píská faul a rozehrání standartky bude asi to poslední, co se v prvním poločase stane.
45'
Rozhodčí nastaví nad rámec první půle dvě minuty.
45'
Ruku teď reklamují domácí hráči, ale rozhodnutí hlavního arbitra je nezvratné. Penalta nebude.
44'
A ještě jedna šance pro domácí! Přízemní centr byl ale zablokován a Janov bude zahrávat další roh.
43'
Rohový kop a následné da cetry měli teď k dispozici domácí, nic z toho však k zakončení nevedlo.
41'
Po akci na levém křídle a následném centru se chystalo k zakončení několik hráčů, ale nejdříve u míče byl brankář Perin.
39'
Jasně teď byl zatežen za dres útočník Janova, díky čemuž jeho tým získává výhodu přímého kopu.
38'
Jeho rozehrávku nakrátko ale vystihli domácí obránci, kteří hned míč odkopávají do bezpečí.
38'
Ten zahrává český záložník, Jakub Jankto.
37'
Z rychlého protiútoku vybojovalo Udinese alespoň rohový kop.
36'
Z otočky to teď zkusil Pandev, v dobré šanci ale míč kope vysoko nad.
35'
Lapadula teď zkusil střelu ze střední vzdálenosti, která nebyla vůbec špatná! Brankáře Udinese ale nenachytal a ten míč bezpešně chytá.
33'
Ten byl o poznání lepší, ale s celou situací si hravě poradil brankář Perin.
32'
Po centru Udinese hasil nebezpečí jeden z obránců, takže hosté budou kopat druhý roh.
31'
K rohovému kopu se nyní dostali i hosté, zahrán však byl špatně a u míče jsou domácí.
29'
Lapadula se hrnul na bránu soupeře příliš horlivě, Luca Pairetto neváhal ani moment a akci Janova zastavuje.
27'
Myšlenka nebyla vůbec špatná, ale obrana hostů byla ve střehu a Janov k ničemu nepustila.
26'
Spolliho přímý kop se dostal až na hlavu jednoho z útočníku, než ale stihl vystřelit, byl míče zbaven a Janov bude zahrávat první rohový kop dnešního utkání.
24'
Opět to byl Veloso, který se dostat do zakončení, jeho střela ale letí mimo.
22'
Další šance domácích! Tentokrát to byl Veloso, který napřáhl ke střele, jeho dělovku ale zablokoval jeden z hostujících obránců.
20'
Lapadulovo postavení bylo příliš okaté, hlavní rozhodčí fouká do píšťalky a je z toho první ofsajd dnešního zápasu.
18'
Další centr ze strany domácích nenašel svůj cíl, což znamená, že kopat se bude pouze od brány soupeře.
16'
Z následného přímého kopu byla střela přímo na bránu, která nebyla vůbec špatná a končí jen kousek od levé tyče.
15'
Bertolacci po tvrdém zákroku nezasloužil nic víc, než žluté napomenutí.
14'
Žlutou kartu dostává Andrea Bertolacci (Janov CFC).
13'
V souboji před vápnem hostí se nejlépe zorientoval Lapadula, ten neváhal a hned pálil, ale jeho střela končí vysoko nad.
11'
Udinese opět zbytečně ztrácí míč, protože dlouhá přihrávka Daniloi končí pouze na nohou domácích obránců.
10'
Domácí jsou aktivnější a hledají skulinku v obraně Udinese.
8'
Obránce hostí už je zpátky na nohou a vypadá to, že se nic nestalo.
7'
Po souboji padá na zem Samir a ihned gesty ukazuje, že si žádá ošetření.
6'
Zbytečného faulu se teď dopustil Behrami, díky tomu jeho tým ztrácí míč a útočit budou domácí.
5'
V první větší šanci se teď ocitli i hosté, střílený centr Fofany ale končí pouze za brankovou čárou.
4'
První centr Janova, Lapadula ale nedokázal najít žádného ze svých spoluhráčů.
3'
Domácí si stále přihrávají a nepouští soupeře k míči.
2'
Ten míč nakopává asi na polovinu hřiště, hra je ale okamžitě zastavena z důvodu faulu na jednoho z domácích hráčů.
1'
První kombinace Janova končí nepřesným pasem, který se dostal až k hostujícímu brankáři.
1'

Janov CFC: Perin – E. Zukanović, Spolli, Izzo – Migliore, Bertolacci, Veloso, Omeonga, Biraschi – Lapadula, Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Brlek, Cofie, Galabinov, Landre, Laxalt, L. Rigoni, Rosi, Lazović, Taarabt, Rossettini.

Udinese Calcio: Bizzarri – Samir, Danilo, Nuytinck – Gi. Pezzella, Jankto, Behrami, Fofana, Stryger Larsen – de Paul – Lasagna.
Náhradníci: Scuffet – Angella, Balić, Barák, Hallfredsson, Ingelsson, Maxi López, Perica, Pontisso..
Tento zápas má favorita dle tabulkového postavení, ale může být o to vyrovnanější, jelikož favorit se poslední dobou trápí. Domácí Janov se nachází jen tři body od sestupových pozic, tudíž vědí, že je potřeba vyhrát. Zápas nabídne rozhodně zajímavou podívanou, výsledek ale určitě není předem jasný.
Udinese Calcio
Za to hostující Udinese je na tom o poznání lépe – dokázali vyhrát 9x a prohráli 10x, v tabulce jim díky tomu patří devátá pozice, ze které ztrácejí pět bodů a pohárová umístění. Co už je ale horší, je jejich aktuální forma – nedokázali vyhrát ani jedno z posledních tří utkání. Nutno ale podotknout, že jejich posledním soupeřem bylo velmi silné Lazio.
Janov CFC
Domácímu Janovu momentálně patří patnáctá příčka nejvyšší italské soutěže. Dokázali vyhrát 5 utkání, v 6 odcházeli s jedním bodem a prohráli 10x. V poslední době nemají žádnou stabilní sérii, která by naznačovala, jaká je jejich momentální forma – z posledních pěti utkání prohráli jednou, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli.
Vítám vás u on-line přenosu. Dnes vás provedu utkáním italské Serie A, konkrétně zápasem mezi Janovem a Udinese.
Začátek utkání je naplánován na 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62