Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Sassuolo - 1. října 2017   15:00

Lazio
45+1' Alberto  • 56' de Vrij (Alberto) • 58' Alberto  • 64' Parolo  • 69' Parolo  • 81' Immobile
6:1
(1:1)
Sassuolo
27' D. Berardi
Lazio
Strakoša – Patric, de Vrij (67. Luiz Felipe), Radu (86. Maurício) – Marušić, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić – Alberto (72. Nani) – Immobile.
Fabio Maresca – Daniele Bindoni, Emanuele Prenna
Stadio Olimpico, Řím
Sassuolo
Consigli – Letschert (21. Peluso, 43. L. Mazzitelli), Cannavaro, Acerbi – Lirola, Sensi, Missiroli (58. Politano), Duncan, Adjapong – D. Berardi, Matri.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 13:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:12.
Je konec a jestliže to po půli vypadalo, že by Sassuolo mohlo pomýšlet na bodový zisk, tak po pauze přišla domácí smršť, která vyprodukovala pět branek! V 56. minutě se se hlavou trefil Stefan de Vrij a odstartoval velký nápor svého celku. O další dvě minuty později vykombinoval obranu hostů Luis Alberto a prakticky rozhodl o osudu zápasu. Poté se dvakrát prosadil Marco Parolo a skóre uzavřel z pokutového kopu Ciro Immobile. Lazio si tak připisuje jasnou výhru 6:1 a opět ukázalo, že směrem dopředu to týmu opravdu jde.
90+2'
90+1'
Adjapong udržel na uzdě Marušiće, odrazem o něj zajistil hostům autové vhazování.
90'
Budou se nastavovat dvě minuty.
89'
Marušić se dnes snaží, pálí z každé pozice, ale ne a ne se trefit. Nyní pálil z hranice šestnáctky kousek nad.
88'
Jenže Lazio je v laufu a opět se žene volným prostorem do útoku.
87'
Hostům už jde jen o to, neinkasovat další branky, snaží se hru držet daleko od vlastní brány.
86'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Maurício.
85'
Na lavičce Lazia se chystá poslední změna, čeká se na přerušení.
84'
Immobile se hnal do dalšího útoku, svůj brejk ale nyní nezakončil gólem, Consigli jej zvládl vychytat.
83'
Consigli rozehrává od vlastní brány, Sassuolo jde pozvolna dopředu.
82'
Publikum oslavuje střelce, ten jim kyne na pozdrav.
81'
Lazio právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný CIRO IMMOBILE, s ničím se nepáral a poslal bombu do horní části branky – 6:1.
81'
Penalta pro Lazio. Immobile byl ve vápně podražen Mazzitellim a rozhodčí neměl jinou možnost.
80'
Zprava se do vápna hostů dostal prudký přízemní centr, skluzem po něm šel Immobile, chybělo mu možná půl metru...
79'
Přihrávka na levé straně byla pro Adjaponga příliš dlouhá, tohle na hrací ploše nestihl.
77'
Hraje se teď nahoru dolů, obrany se zrovna nepřetrhnou, ke střelám to však nevede.
75'
Další nákop za obranu mířil na Immobileho, ten byl v ofsajdu a stejně nezastihl míč na hrací ploše.
73'
Už je to fotbal na jednu branku. Hosté nemají nárok, Lazio se fotbalem baví.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Nani.
69'
Destrukce Sassuola pokračuje. Consigli dělá, co může, ale na všechno nestačí. Nyní vyrazil hned dva střelecké pokusy, ale dorážka MARCA PAROLA už skončila těsně za brankovou čárou.
68'
Rozehrávka se hostům moc nepovedla, míč byl prakticky ihned odvrácen pryč z vápna a navíc byl faulován Luis Alberto.
68'
Hosté na útočném výletu, vše skončilo rohem.
67'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan de Vrij, přichází Luiz Felipe.
64'
Už to začíná připomínat demolici. Lazio se vydalo do další rychlé akce, Adjapong sice ještě zvládl skluzem zastavit Luliće, ale míč se odrazil na nohu MARCA PAROLA a ten bombou z několika metrů upravil na 4:1.
63'
Roh, tentokrát pro Sassuolo. Zakončení ovšem postrádalo jakoukoli přesnost. Rozehrává se od Strakošovy branky.
61'
Signál moc nevyšel, Luis Alberto poslal pokus z levé strany až na atletickou dráhu.
60'
Faul na Immobileho, tohle bude další možnost pro domácí k ohrožení Consigliho branky.
58'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Matteo Politano.
58'
Tohle je pro hosty docela šok. Sassuolo nechalo za svou obranu naběhnout Immobileho, ten ještě na Consigliho nevyzrál, ale LUIS ALBERTO si s míčem věděl rady, udělal ještě jednu kličku a zakončil do odkryté branky.
56'
Domácí už vedou! Na centr od rohového praporku si naskočil STEFAN DE VRIJ a prudkou hlavičku z poměrné velké vzdálenosti nasměroval přesně k tyči. Consigli neměl nárok.
55'
Nápor Lazia končí rohovým kopem.
53'
Domácí reklamovali teč a tím pádem roh, jenže jediné, čeho dosáhli, byla žlutá karta pro Cira Immobileho za protesty.
53'
Opět Marušić! Po rohu se dostal ke křížné ráně, která skončila těsně vedle.
52'
Adam Marušić mohl své zákroky odčinit vedoucím gólem, na pravé straně měl v pokutovém území dost místa i času na zakončení, jenže jeho bombu zvládl Consigli vyrazit a obrana pak uklidila míč na roh.
51'
Marušićovi byl odpískán další nedovolený zákrok a už začíná být hodně rozezlen vůči verdiktům sudího. Zatím se jeho zákroky i slovní výlevy obešly bez karty.
49'
Nic platné nebylo kličkování Alberta, když se pak po centru dopustil útočného faulu Marušić. Hosté mohou jít do protiútoku.
48'
Zákrok si připsal i na druhé straně Strakoša, zasahoval proti střele Berardiho zpoza pokutového území.
47'
Na centr z pravé strany si naskočil Luis Alberto, vyprodukoval i pěknou hlavičku, jenže přesně do náruče brankáře Consigliho.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Je za námi první půle, která sice přinesla velký tlak domácích, ti ale nemohou být až tak zcela spokojeni. Do kabin se totiž jde za stavu 1:1, když Lazio muselo dotahovat náskok hostů. Ti se do něj dostali proměněnou penaltou v podání Domenica Berardiho. A penalta to byla sporná, pád Matriho vypadal hodné teatrálně... Nicméně Lazio se dočkalo vyrovnání v první nastavené minutě, kdy se Luis Alberto parádně trefil z přímého kopu. Druhý poločas bude zajisté opět o tlaku Lazia a snaze Sassuola ubránit příznivý výsledek.
45+3'
45+3'
Ještě jedna akce Lazia, Immobile byl ale zachycen v ofsajdovém postavení.
45+1'
Je vyrovnáno! Míč si nachystal LUIS ALBERTO, parádně obstřelil zeď hostů a trefil přesně horní roh Consigliho branky. Ten dělal co mohl, ale na tuto ránu nedosáhl – 1:1.
45'
Rozhodčí přidá tři minuty.
45'
Nyní byl výpad domácích zastaven faulem před vápnem a Stefano Sensi dostal žlutou kartu.
45'
Laziu nelze upřít snaha, ale je to všechno proti pevnému bloku Sassuola, které neváhá zastavit útoky za každou cenu.
43'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Federico Peluso, přichází Luca Mazzitelli.
42'
Peluso je stále ošetřován, z lavičky vstal jeden z náhradníků a šel se pro jistotu rychle rozcvičit. My už ale pokračujeme ne hře.
40'
Opět máme přerušenou hru, na trávníku polehává hostující Peluso a je potřeba jeho ošetření. Ve vzdušném souboji s Milinkovićem-Savićem schytal úder do obličeje.
39'
Další akce Lazia končí nepřesným zakončením Parola, domácí publikum už začíná nespokojeně pískat.
37'
Zákrok na Adjaponga končí další výpad Lazia, daleký odkop provádí Consigli.
36'
Vyrovnání měl na hlavě Immobile, mířil ale kousek nad Consigliho branku!
34'
Roh hosté nezužitkovali, nyní už do útoku pílí hráči Lazia Řím.
33'
Lazio si v obraně zahrává. Nyní si na přihrávku naběhl Duncan, vyhnul se ofsajdové pasti, ale Strakošu neprostřelil. Ten vyrazil na roh.
32'
Nervozita stoupá, žlutou kartou za stažení Marušiće byl potrestán hostující Claud Adjapong.
30'
Další úprk hostů, Matri přihrál do běhu Berardimu, jeho střelu z úhlu pokryl připravený Strakoša.
29'
Lazio tak má najednou co dohánět, momentálně kombinuje na vlastní polovině.
27'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Míč si na puntík postavil DOMENICO BERARDI, počkal si na gólmanův pohyb a hravě pak uklidil míč do sítě.
26'
Žlutou kartu navíc dostal domácí Stefan de Vrij.
26'
Penalta pro Sassuolo! Do brejku se dostával Matri, při kličce upadl a rozhodčí neváhal ani okamžik. Ovšem tohle byla dokonalá herecká etuda...
24'
Za hrubý faul na půlce byl žlutou kartou potrestán hostující Domenico Berardi.
23'
Lazio rozehrálo rohový kop, centr se stáčel na první tyč, vše ale bylo záhy ukončeno pro faul na brankáře Consigliho.
22'
Domácí reklamovali hru rukou před pokutovým územím sudí Maresca ale zůstal v klidu a nepískal.
21'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Timo Letschert, přichází Federico Peluso.
20'
No a vypadá to, že pro Letscherta zápas končí, na trávníku je i lékařský vozík a nosítka.
19'
Nyní se hosté budou moci na chvíli osvobodit, budou na vlastní půli rozehrávat po faulu na Letscherta.
17'
Domácí pokračují v územní převaze, tu však zatím nedokáží přetavit ve střely. S míčem tak operují poměrně daleko od vápna.
15'
Hosté se málem dostali do vedení. Po rychlém kontru a centru z pravé strany vystřelil z první Sensi a jeho pumelice prolétla těsně nad břevnem Strakošovy branky!
14'
Laziu nevyšel ani rychlý přechod do útoku, střela byla sražena, Consigli nemusel vůbec zasahovat.
12'
Na centr Radua si ve vápně naskočil Immobile a vytvořil zatím nejnebezpečnější šanci utkání. Jeho hlavička ale šla vedle.
10'
Stále čekáme na první střelu, která by zaměstnala jednoho z gólmanů.
9'
Další nedovolený zákrok Lazia, v útočném vápně se provinil Milinković-Savić. Sice se verdiktu diví, nic s ním už ale neudělá.
8'
Po faulu na Sensiho rozehrávali hosté přímý kop, jeho provedení ovšem postrádalo přesnost. Strakoša už rozehrává od vlastní branky.
7'
Nesmí ale zapomínat na obranu. Za tu se snažil naběhnout Duncan, byl ale nakonec pokrytý a k míči se nedostal.
6'
Jak se ale dalo čekat, Lazio už od počátku buduje územní převahu a snaží se o přečíslení hostů.
5'
Lazio postupovalo pravou stranou, Parolova přihrávka ovšem skončila mimo hrací plochu.
4'
Centr z levé strany pokryl připravený Consigli, Sassuolo tak vyráží do postupného útoku.
3'
Centr od rohového praporku byl odvrácen mohutným odkopem Sensiho, míč skončil až na tribuně.
3'
Už se ale do útoku dostali domácí a vybojovali si rohový kop.
2'
Úvod je opatrný, hráči Sassuola rozvážně kombinují na vlastní polovině.
1'

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, de Vrij, Radu – Marušić, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić – Alberto – Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Vargić – J. Lukaku, Nani, F. Caicedo, Luiz Felipe, Palombi, Maurício, Jordao, Di Gennaro, Murgia.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Letschert, Cannavaro, Acerbi – Lirola, Sensi, Missiroli, Duncan, Adjapong – D. Berardi, Matri.
Náhradníci: Marson, Pegolo – L. Mazzitelli, Biondini, Falcinelli, Peluso, Scamacca, Politano, Gazzola, Oliveira da Silva, Cassata, Ragusa.

Rozhodčí: Fabio Maresca – Daniele Bindoni, Emanuele Prenna.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Olimpico začne v 15 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fabio Maresca, kterému budou na pomezí asistovat Daniele Bindoni a Emanuele Prenna.
US Sassuolo Calcio

Hosté jsou usazeni na 16. místě tabulky se čtyřmi body. Začátek tedy nic moc, tým navíc trpí na slabou obranu, v šesti zápasech inkasoval hned čtrnáct branek! Jedna z nich padla minulý týden, kdy se v 89. minutě trefil Okwonkwo a zajistil venkovní výhru Boloni 1:0. Sassuolo dnes bude velkým outsiderem a může jen překvapit. A o to se určitě pokusí.

S. S. Lazio

Domácím po šesti odehraných utkáních patří čtvrté místo se ziskem 13 bodů. Minulý týden římský tým napravil zaváhání z domácího utkání proti Neapoli a přivezl všechny body z půdy Hellasu Verona. Duel skončil jasnou výhrou Lazia v poměru 3:0 a o góly se dvěma góly postaral Immobile, poslední gól zařídil Marušić. I dnes bude Lazio velkým favoritem a cokoliv jiného, než výhra by bylo velkým překvapením.

Chievo – Lazio 1:2
Lazio – AC Milán 4:1
Janov – Lazio 2:3
Lazio – Neapol 1:4
Verona – Lazio 0:3
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně budeme sledovat zápas mezi týmy S. S. Lazio a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62