Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Sassuolo - 29. října 2017   15:00

Neapol
22' Allan  • 44' Callejón  • 54' D. Mertens (Albiol)
3:1
(2:1)
Sassuolo
41' Falcinelli  (Politano)
Neapol
Reina – Ch. Maggio, Albiol, Chiricheş, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (68. P. Zieliński) – Callejón (76. Rog), D. Mertens, L. Insigne (80. Giaccherini).
L. Pairetto – F. Posado, E. Prenna
Stadio San Paolo, Neapol
Sassuolo
Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli (70. Pierini), Sensi, Cassata – Politano, Falcinelli (85. Scamacca), Ragusa (56. Missiroli).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.
Domácím se ve druhé půli podařilo navýšit vedení a dvoubrankový náskok poté udrželi až do samého závěru, třebaže hosté znovu nastřelili brankovou konstrukci. Neapol byla lepší a zvítězila zaslouženě.
90+4'
90+4'
Ale ještě jednou zahrozili, když jeden z hráčů střílel už v pokutovém území, bohužel pro Neapol do protihráče.
90+3'
Hra se odehrává u středové lajny, domácí čekají na závěrečný hvizd.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují.
90'
Mertens střílel z hranice pokutového území ke vzdálenější tyči, kterou jen těsně minul.
88'
Žlutou kartu dostává Emanuele Giaccherini (SSC Neapol).
86'
Zielinski se málem zapsal mezi střelce, dokázal sice překonat Consigliho, ale po jeho ráně se míč odrazil od levé tyče do pravé a do náruče Consigliho.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Gianluca Scamacca.
83'
Falcinelli si letící míč nedokázal zpracovat, poté upadl k zemi, ale penalta to není.
81'
Hned dva hráči Sassuola se chytili do ofsajdové pasti.
80'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Emanuele Giaccherini.
79'
Žlutou kartu dostává Piotr Zieliński (SSC Neapol), který hodně tvrdě skluzem poslal k zemi jednoho z protihráčů.
76'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Marko Rog.
74'
Domácí už nikam příliš nepospíchají, nyní budou rozehrávat roh, ovšem rozehrávku zdržují.
72'
Sensi zkusil střelu ze střední vzdálenosti, ovšem mířil pouze nad Reinovu bránu.
70'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Nicholas Pierini.
69'
Albiol naběhl do protihráče ve snaze vybojovat míč, ovšem tak nešťastně, že se zranil a žádá zdravotní ošetření.
68'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Piotr Zieliński.
67'
Politano trefil jen dobře postavenou zeď, hosté ale zůstali u míče a po následném centru hlavičkoval Missiroli do pravé tyče soupeřovy brány. Už podruhé dnes pomohla Neapoli branková konstrukce.
65'
Hlavní arbitr nejprve nařídil penaltu pro hostující tým poté, co Falcinelli po kontaktu s protihráčem upadl v pokutovém území na zem. Po protestech domácích fotbalistů si ale záměr rozmyslel a nařizuje pouze přímý kop.
62'
Insigne trefil Falcinelliho do hlavy, od ní se míč odrazil do zámezí.
61'
Hamšík vybojoval pro své barvy zajímavý přímý kop z dobrých zhruba dvaceti metrů.
59'
Sensi byl hodně zbrklý, místo toho, aby si míč zpracoval a dobře zamířil, času i prostoru měl dost, střílel z voleje vysoko nad bránu.
58'
Roh rozehraje i hostující tým.
56'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Simone Missiroli.
54'
Neapol právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli roh na krátko, poté přišel centr na vzdálenější tyč, odkud putoval míč před bránu, kde stál zcela volný DRIES MERTENS, který dorazil balón do zcela prázdné brány. Trochu to zavánělo ofsajdem, ale gól je uznán.
54'
Insigne pálil dobře po zemi do pravého dolního rohu hostující brány, ale Consigli byl na místě a balón vyrazil.
53'
Tak za tohle Callejón pochvalu zřejmě nedostane, domácí hráč se pořádně nepodíval přihrál na levou stranu do míst, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů, míč končí za postranní čárou.
52'
Chiriches se pokoušel rychle opětovat přihrávku před bránu, ovšem míč se k němu odrazil zpět, to už ale hráč Neapole nečekal a balón nezpracoval.
49'
Hamšík je dnes hodně aktivní, ale zatím mu to není nic platné, nyní prudkou ranou z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout jen Consigliho, který stačil míč vyrazit.
48'
Domácí se v úvodu dostali do dobré možnosti, ale celou akci zbytečně překombinovali a míče se zmocnil soupeř.
46'
Hosté hrají s velkým favoritem vyrovnaný zápas, ale přeci jen odchází do kabin s jednobrankovým mankem. Neapol se nemohla dlouho prosadit, měla štěstí, když Reinu zachránilo břevno, nakonec po zhruba dvaceti minutách šla do vedení. Posledních pět minut první půle bylo opravdu zajímavých, nejprve hosté z ojedinělé šance vyrovnali, vzápětí však soupeř znovu strhl vedení na svoji stranu a mohl jej ještě navýšit, ale Mertens sám před brankářem neuspěl.
45+1'
45'
Domácí mohli těsně před koncem první půle odskočit na rozdíl dvou branek, Mertens byl úplně sám před brankářem, po parádní přihrávce střílel bez přípravy, ovšem Consigli dobře vyběhl a výborným zákrokem míč vyrazil.
44'
JOSÉ MARÍA CALLEJÓN rozehrál rohový kop a míč skončil za hostujícím brankářem, který nepříliš dobře vyběhl a celou situaci docela podcenil, míč mu proklouzl pod rukama.
44'
Rohový kop pro Neapol.
43'
Žlutou kartu dostává Francesco Cassata (US Sassuolo Calcio).
41'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté byli dlouho pod tlakem, ale jsou to oni, kdo skóruje. Politano načasoval přesný centr do pokutového zemí, kde nejvýš vyskočil DIEGO FALCINELLI a hlavou zamířil do protipohybu brankáře k levé tyči domácí brány. Ani dva protihráči jej nedokázali od míče odstavit a Reina tak kapituluje z první střely na bránu.
40'
Chiriches to zkusil z velké dálky, ale mezi tři tyče nezamířil.
38'
Snad první ofsajd zápasu, do kterého se chytili hostující hráči.
37'
Po hodně dlouhé době si na míč sáhl i Reina, který nakopnutý balón sebral do rukavic a rozehrál.
36'
Po sérii přihrávek se domácí dostali na dostřel brány, ovšem střela jednoho z hráčů byla zblokována.
34'
Consigli vyběhl rychle z brány a letící míč vyboxoval do bezpečí.
32'
Mertens už byl připraven Insigneho přihrávku tečovat do brány, v poslední chvíli byl od míče čistě odstaven.
30'
Hosté raději odhlavičkovali míč do zámezí a následuje další roh.
29'
Ghoulam napřáhl z dálky a jeho tvrdou ránu zastavila až pravá tyč hostující svatyně, od ní se balón následně odrazil do autu.
29'
Střela domácího hráče z dálky byla zblokována a následovat bude roh.
27'
Po několika neúspěšných pokusech se rozhodl střílet Allan, jeho pokus po zemi však Consigli bez větších potíží zneškodnil.
25'
Insigne zkoušel přihrát před bránu, ale tam stál připravený Consigli, který schoval míč do rukou.
24'
Nepřesná přihrávka domácích končí za postranní lajnou, aut pro Sassuolo.
22'
Sensi nebude mít čisté svědomí, hostující hráč s míčem dělal zbytečně psí kusy, namísto toho, aby jej odkopl do bezpečí, balónu se tak zmocnil dobíhající ALLAN, který se dostal sám před brankáře a zamířil do volné části brány. Consigli si na míč sáhl, ale vyrazit jej nedokázal.
21'
Nyní se k odraženému míči dostal Mertens, ovšem příliš zbrklá rán končí také jen vysoko nad bránou.
20'
Insigne střílel z dálky pouze nad břevno soupeřovy brány.
19'
Hamšík se ocitl sám před brankářem, zkoušel poslat míč k bližší tyči, ale Consigli jeho pokus stačil vyrazit nohou a stav zůstává nadále bezbrankový.
18'
Žlutou kartu dostává Antonino Ragusa (US Sassuolo Calcio).
17'
Znovu Hamšík střílel, opět mu rána nesedla a balón končí vysoko nad soupeřovou svatyní.
16'
Teď už se ale jeho spoluhráčům podařilo míč poslat až na polovinu soupeře.
15'
A do třetice rohový kop, míč se stáčel pod břevno a Reina jej musel vyrazit nad bránu.
15'
Hosté si dají repete.
14'
Falcinelli se snažil přihrát spoluhráči, míč byl odvrácen na roh.
14'
Domácí se sice rozčilují, ale Mertens zcela jasně fauloval.
13'
Callejón byl připraven u levé tyče brány Sassuola, ovšem míč k němu nakonec nedoputoval.
11'
Nechybělo mnoho a hosté šli do vedení, Sensi však tvrdou ranou orazítkoval pouze břevno hostující brány, míč se poté odrazil zpátky na hrací plochu, ovšem hosté faulovali a nemohli tak pokračovat v útočné snaze.
10'
Rasuga byl faulován přesně na hranici pokutového území a pro hostující tým je to zajímavá možnost, ačkoliv bude rozehrávat z ostrého úhlu.
10'
Nejprve to zavánělo ofsajdem Neapole, pak pro změnu rukou v pokutovém území Sassuola, ani v jednom případě se nepíská a hra pokračuje.
9'
Hamšík nejprve střílel jen do protihráče, krátce na to obdržel míč znovu, chtěl přihrát na střed pokutového území, ale jeho přihrávka byla zblokována.
8'
Falcinelli se provinil faulem, což pozornosti Pairetta neuniklo, rozehrávat bude Reina.
7'
Insigne špatně centroval, míč končí u Consigliho.
7'
Znovu se hosté osvobozují pouze odkopnutím míče k Reinovi, který dnes asi nebude mít mnoho práce.
6'
Mertens nedokázal prudký míč zpracovat, dotkl se jej, ale nakonec mu balón utekl za brankovou čáru.
6'
Hosté míč jen odkopli k brankáři, aby se aspoň na chvíli vymanili z tlaku soupeře.
5'
Callejón zůstal na pravé straně osamocen, ale na míč o kousek nedosáhl.
4'
Nyní nepustila domácí tým hostující obrana.
2'
Stejný hráč o chvíli později mohl otevřít gólový účet zápasu, ale míč trestuhodně zasáhl velice špatně a poslal jej daleko vedle vzdálenější tyče.
2'
Hamšík dobře zapracoval u rohového praporku a získal pro svůj tým odkop od brány.
1'
Politano se k centrovanému míči nedostal a rychle se vrací na svoji polovinu.
1'

SSC Neapol: Reina – Ch. Maggio, Albiol, Chiricheş, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Rui, Nikola Maksimović, Hysaj, Koulibaly, Giaccherini, Rog, Ounas, P. Zieliński, Diawara.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli, Sensi, Cassata – Politano, Falcinelli, Ragusa.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Lirola, Oliveira da Silva, Biondini, Magnanelli, Missiroli, Matri, Pierini, Scamacca.

Rozhodčí: L. Pairetto – F. Posado, E. Prenna.

Sassuolo

Hostujícímu celku patří patnáctá pozice s osmi body. Mimo svůj stadion odehráli jeho hráči pět střetnutí a odnesli si z nich šest bodů za dvě vítězství, vstřelili jen čtyři góly, zatímco jedenáct jich inkasovali, naposledy zvítězili 1:0 na hřišti Spalu. Se dvěma góly vede tabulku střelců hostujícího mužstva Ital Matteo Politano.
Neapol

Domácím, jak už bylo řečeno, patří vedoucí pozice s 28 body, stejný bodový zisk má i Juventus, který má ale na kontě jedno odehrané utkání navíc. Neapol před svými příznivci odehráli dosud čtyři duely s bilancí jedné výhry a bezbrankové remízy s Interem, vstřelili dvanáct branek a pouze jednu inkasovali. Nejlepším střelcem je devítigólový Belgičan Dries Mertens.
Dobrý den, jak už bývá v neděli zvykem, pořádnou nálož zápasů nabídne svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová soutěž, do hry zasáhne i vedoucí mančaft Neapol, která na svém trávníku vyzve Sassuolo, jenž se nachází spíš ve spodních patrech tabulky. O favoritovi tak nemůže být pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62