Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Udinese - 18. dubna 2018   20:45

Neapol
45+2' L. Insigne (P. Zieliński) • 64' Albiol (Callejón) • 70' Milik  • 75' Tonelli (Callejón)
4:2
(1:1)
Udinese
41' Jankto   • 55' Ingelsson  (F. Zampano)
Neapol
Reina – Hysaj, Albiol, Tonelli, Rui – P. Zieliński, Diawara, Hamšík (C) (57. D. Mertens) – Callejón (82. Rog), Milik (73. Allan), L. Insigne.
G. Calvarese – G. Dobosz, D. Bindoni
Stadio San Paolo, Neapol
Udinese
Bizzarri – Nuytinck, Danilo (C) (76. de Paul), Samir – F. Zampano, Barák, Balić, Ingelsson, Gi. Pezzella (69. Adnan) – Jankto (77. Widmer) – Perica.

Ode mě je to vše, loučím se, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Hosté se sice ve druhé půli znovu prosadili jako první a podruhé se dostali do vedení, to bylo však z jejich strany vše, poté už úřadovali jen favorizovaní domácí. Ti díky třem vstřeleným gólům otočili nepříznivý stav a utkání dovedli k důležitému vítězství. To má ještě sladší příchuť, neboť Juventus pouze remizoval na hřišti Crotone 1:1 a Neapol tak na něj pět kol před koncem ztrácí pouhé čtyři body.
90+4'
90+3'
Hosté kombinují na své polovině, duel za chvíli skončí.
90+2'
Domácí posílají balón k Bizzarrimu, o vítězi je jasno.
90+1'
Žlutou kartu dostává Mário Rui (SSC Neapol) a Ali Adnan (Udinese Calcio). Zmínění hráči se u postranní čáry dostali do menší roztržky a hlavní arbitr jim za to uděluje karetní odměnu.
90+1'
Centrovaný míč letí vysoko nad domácí bránu, nastavují se tři minuty.
90'
Reina to teď neudělal moc šikovně, po malé domů odehrál míč tak, že soupeř rozehraje rohový kop.
88'
Perica znovu v akci a znovu zakončoval hlavou, tentokrát mířil asi dva metry nad bránu.
87'
Domácí si přihrávali tak dlouho, až přihrávku pokazili a míč poslali za postranní čáru.
84'
Málem bylo z utkání ještě drama, Reinovi však pomohlo obrovské štěstí, když Perica hlavičkoval jen do břevna jeho brány.
83'
Hosté se dostali do pokutového území, jeden z hráčů zkoušel střelu, avšak trefil jen obránce.
82'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Marko Rog.
81'
Balón končí u Bizzarriho, ten rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
80'
Callejón střílel z hranice pokutového území pouze do bránícího protihráče.
79'
Domácí se teď nepovedla souhra a o míč přichází, mrzet je to ovšem příliš nemusí.
77'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Silvan Widmer.
76'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Danilo, přichází Rodrigo de Paul.
75'
Neapol právě vstřelila branku!
Hostům se znovu nepovedlo pokrytý protihráče, LORENZO TONELLI si naběhl na centr a hlavou nekompromisně poslal míč do vzdálenější horní části soupeřovy brány, kam Bizzarri nemohl dosáhnout.
75'
Rohový kop pro Neapol.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Allan.
73'
Hostující kapitán Danilo mohl vyrovnat, jeho hlavičkový pokus však letí příliš daleko od brány soupeře.
70'
Domácí otáčí stav a poprvé v zápase jdou do vedení. Bizzarri sice první nebezpečnou ránu z pravé strany dokázal vyrazit, avšak pouze před sebe, k míči poté doběhl nepokrytý ARKADIUSZ MILIK, před kterým zívala zcela prázdná brána a hráč Neapole se nemýlil.
69'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Ali Adnan.
67'
Domácím nalil vyrovnávací gól novou krev do žil, nyní jsou aktivnější a Bizzarri se musí mít hodně na pozoru.
64'
RAÚL ALBIOL přeskočil bránícího Nuytincka a hlavou poslal míč do vzdálenějšího horního rohu brány. Bizzarri si na míč sice sáhl, avšak mimo tři tyče jej ztečovat nedokázal.
63'
Hosté odvrací nebezpečný centr raději na roh.
62'
Hosté zkoušeli vyrazit do brejku, avšak po špatné přihrávce o míč přichází.
60'
Insigne hlavou tečoval míč přímo do rukavic vyběhnutého a připraveného Bizzarriho.
59'
Zampano se po šestém rohovém kopu svého mužstva dostal do zakončení, střílel však příliš vysoko nad bránu Neapole.
57'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Dries Mertens.
55'
Udinese právě vstřelilo branku!
Hosté jdou zpátky do vedení. Nejprve neuspěli se svými pokusy Jankto a Nuytinck, následně se k míči na pravé straně dostal Zampano, poslal jej centrem na střed, kam naběhl SVANTE INGELSSON, který ranou k levé tyči nedal Reinovi šanci.
54'
Hosté vyrazili do otevřené domácí obrany a nakonec zakončoval Jankto, byl však příliš blízko a Reina mu dobře zmenšil střelecký úhel, český hráč tak zakončoval pouze do gólmana.
53'
Hamšík si nedokázal míč zpracovat, ten mu utekl za lajnu a rozehrávat bude Bizzarri.
51'
Callejón zůstal sám před brankářem, ale nejen, že jej nepřekonal, navíc se chytil do ofsajdové pasti.
50'
Insigne zastihl míč ještě před brankovou čárou, poté jej přihrál Hamšíkovi, který měl před sebou dost odkrytého prostoru, svou ránu bez přípravy směřoval ke vzdálenější tyči, kam by Bizzarri rozhodně nedosáhl, avšak balón skončil v zámezí.
49'
Zampano zkoušel uspěl s kličkou na hranici pokutového území, ale ta se mu nezdařila a o míče přišel, aniž by zakončil.
48'
Krátce na to pálil nebezpečně a tvrdě Diawara a Bizzarri měl dost práce se zkrocením zlého míče, nakonec se mu to podařilo.
48'
Bizzarri Insigneho centr vyboxoval na levou stranu, míč skončil v autu.
47'
Jankto střihl pěkné nůžky, avšak k Ronaldovi měl hodně daleko, Reina bez větších problémů zasáhl.
46'
Domácí začali aktivně, ale recept na výborného Bizzarriho nemohli najít. Vše podstatné se pak odehrálo v posledních deseti minutách první půle, nejprve se hosté překvapivě po zásahu českého hráče Jakuba Jankta dostali do vedení, o které ovšem v nastaveném čase přišli. Do kabin se tak odchází za nerozhodného stavu, kdo se bude nakonec radovat?
45+4'
45+4'
Udinese zastavuje ofsajd.
45+3'
A hosté mohli jít zpátky do vedení a opět v hlavní roli Jankto, který si vyskočil na centr a míč poslal do horní části brány, tentokrát však zasáhl Reina, jenž vyrazil míč nad břevno.
45+2'
LORENZO INSIGNE si parádně zpracoval přihrávku, obešel bránícího Nuytincka a poté zamířil přesně ke vzdálenější tyči, kam se Bizzarri tentokrát natahoval marně.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
44'
Střelec úvodní branky nyní zůstává sedět na trávníku a žádá ošetření, hra je proto přerušena.
42'
Janktův gól ještě musel potvrdit videorozhodčí, na kterého se hlavní arbitr obrátil s žádostí o pomoc.
41'
Hosté jdou možná trochu překvapivě do vedení. Přihrávka z pravé strany prošla pokutovým územím Neapole, míč nedokázali odvrátit Albiol ani Hysaj, a skončil na levé straně, kde stál nepohlídaný JAKUB JANKTO, který jej zblízka poslal do odkryté části soupeřovy svatyně.
40'
Nuytinck hlavičkoval příliš vysoko nad soupeřovu svatyni.
40'
Rozehrávat budou další rohový kop.
39'
Hosté zůstávají usazeni na útočné polovině, podaří se jim ohrozit brankáře?
38'
Hosté rozehráli roh, následně zůstává na trávníku ležet Samir a hra je přerušena.
37'
To samé se děje také na druhé straně.
36'
Hostující celek zastavuje ofsajd.
35'
Insigne je zatím asi nejaktivnějším hráčem Neapole, jeho střela z dálky však letí příliš vysoko nad bránu.
35'
Žlutou kartu dostává Danilo (Udinese Calcio).
33'
Reina musel vyběhnout ven z pokutového území, aby míč odkopl včas do bezpečí.
32'
Domácí se zlobí poté, co rozhodčí kvůli faulu přerušuje jejich útočnou akci.
31'
Další zblokovaná rána Neapole, k vidění bude rohový kop.
30'
Domácím se nepodařilo projít přes obrannou hráz soupeře a tak míč poslali zpět ke svému gólmanovi.
28'
Reina schoval letící míč do rukavic a uklidnil hru, po menším přerušení rozehrává.
26'
Nakonec se jeden z hráčů Udinese přeci jen dostal do zakončení, byl to český hráč Barák, jeho slabý pokus ale Reina bez větších potíží kryl.
26'
První nebezpečný centr hostů před bránu domácí obrana odvrátila na roh.
23'
Příliš prudký pas Zielińskiho nemohl nikdo z jeho spoluhráčů doběhnout, odkopávat bude Bizzarri.
21'
Insigne si zatančil s míčem, poté střílel k bližší tyči, ale tu minul.
20'
Dlouhý nákop hostů končí u Reiny.
19'
Teď o míč přišli a hosté jej poslali k Bizzarrimu, ten pro změnu balón rychle odkopl co nejdál od své brány.
18'
Domácí si dlouho přihrávají mezi sebou, ovšem daleko od brankáře Udinese.
16'
Hosté z ojedinělé akce příliš nezahrozili, míč končí vedle soupeřovy brány a Reina, který je zatím téměř bez práce, bude odkopávat.
14'
Hostující gólman nyní zůstává po srážce se spoluhráčem otřesen ležet na trávníku. Hra je přerušena.
10'
Další velká gólovka Neapole. Insigne obdržel přihrávku na střed a pálil ke vzdálenější tyči, Bizzarri však drží svůj tým, v tomto případě se natáhl a míč opět vyrazil.
8'
Parádní ránu z dálky střihl Hamšík, míč ještě tečoval jeden z hráčů Udinese, avšak Bizzarri výtečně zasáhl a balón vyrazil.
6'
Insigne si nabíhal na letící míč marně, Bizzarri byl rychlejší a sebral jej do rukou.
5'
Další útok Neapole končí zblokovanou přihrávkou, po které budou domácí vhazovat aut.
2'
První centr byl odvrácen, vzápětí přišel druhý, který si pohlídal Bizzarri.
1'
Domácí založili první útok a Danilo musel odhlavičkovat centrovaný míč do zámezí. Následuje roh.
1'

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Tonelli, Rui – P. Zieliński, Diawara, Hamšík (C) – Callejón, Milik, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Milić, Chiricheş, Allan, Jorginho, Ch. Maggio, Machach, Rog, Ounas, D. Mertens.

Udinese Calcio: Bizzarri – Nuytinck, Danilo (C), Samir – F. Zampano, Barák, Balić, Ingelsson, Gi. Pezzella – Jankto – Perica.
Náhradníci: Scuffet, Borsellini – Widmer, Adnan, Caiazza, Fofana, de Paul, Pontisso, Djoulou, Ndreu, Maxi López.

Rozhodčí: G. Calvarese – G. Dobosz, D. Bindoni.

Udinese

Hosté se nachází na třináctém místě s třiatřiceti body a stále jsou reálně ohroženi sestupem, osmnácté Crotone je pozadu o pouhých šest bodů. Mimo svůj stadion odehráli šestnáct mačů s bilancí pěti výher, jedné remízy a deseti proher při skóre 18:26. V tuto chvíli drží nelichotivou sérii pěti venkovních porážek za sebou, v minulé zápase byli blízko jejímu ukončení, na hřišti Cagliari však prohráli 1:2 gólem v 84. minutě. Tabulku střelců týmu vede s devíti góly Ital Kevin Lasagna.
Neapol

Domácím patří druhé místo s osmasedmdesáti body se ztrátou šesti bodů na první Juventus. Na své půdě se jim velice daří, z šestnácti utkání získali osmatřicet bodů za dvanáct vítězství a dvě remízy, pouze dvakrát prohráli, vstřelili pětatřicet gólů a jen třináct inkasovali. V posledním utkání před svými fanoušky však měli štěstí, když s Chievem dlouho prohrávali 0:1 a duel otočili díky gólům v 89., resp. 93. minutě. Belgičan Dries Mertens je se sedmnácti přesnými zásahy nejlepším střelcem týmu.
Dobrý den, netradičně ve středu bude dohráno 33. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy, jeden duel byl odehrán již včera, dne přijdou na řadu zbylé zápasy. Zde budeme sledovat boj Neapole, která se šest kol před koncem ještě nevzdala nadějí na zisk titulu, s Udinese.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62