Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Torino - 21. ledna 2018   15:00

Sassuolo
54' D. Berardi (Duncan)
1:1
(0:1)
Torino
26' Obi
Sassuolo
Consigli – Peluso, Acerbi, Goldaniga, Lirola – Duncan (86. L. Mazzitelli), Magnanelli, Missiroli – Ragusa (53. Matri), Falcinelli (73. Politano), D. Berardi.
Fabri – Di Lorio, Longo
Stadio Citta Del Tricolore
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro – Baselli, Rincón, Obi (73. Ansaldi) – Falqué, Niang (83. Boyé), Berenguer (62. Moretti).

Je dobojováno! Ve druhém poločase byli jednoznačně lepším celkem domácí, kterým se také podařilo zásluhou Domenica Berardiho vyrovnat. Poté měli další slibné možnosti, blízko branky byli především Matri či Pelusi, který orazítkoval tyč. Navzdory tomu se již skóre nezměnilo. Sassuolo se tak s Turínem rozešlo smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:4
90+3'
90+3'
Kop od rohového praporku žádné vážnější nebezpečí nepřinesl, přesto Turín pokračuje v ofenzivním snažení.
90+3'
Prudký centr se snesl na hlavu domácího obránce, který jej prodloužil na rohový kop.
90+2'
Hosté budou mít k dispozici volný kop, a to po nedovoleném zákroku Goldanigy (SAS). Domácí stoper navíc dostává karetní trest. Z tohoto volného kopu se již dá zakončit.
90+1'
Matri si udělal prostor na levé straně velkého vápna, ale rána mu vůbec nesedla. Sirigu přízemní pokus bez potíží eliminoval..
90'
K základní hrací době zápasu budou nastaveny 3 minuty.
90'
Politano byl středobodem bleskové kombinace na jeden dotek, leč bohužel pro domácí ji také zmařil, když poslal příliš prudký pas nabíhajícímu Matrimu. Ten ale přesto spoluhráči sportovně zatleskal.
89'
Sassuolo je lepším celkem, avšak nyní se mu rychlá kombinace nevydařila, U míče jsou opět hosté, kteří se snaží projít kupředu.
88'
Turínský protiútok zastavili domácí pouze za cenu drobného taktického faulu. Hosté budou rozehrávat na vlastní polovině. Utkání se chýlí do svých závěrečných minut.
87'
Missiroli centroval z levé strany, ovšem jeho pas pozorná obrana Turína odvrátila.
86'
Poslední možnost střídání využívají také domácí fotbalisté. Místo aktivního Duncana zasáhne do zbytku utkání Mazzitelli.
85'
A Falqué měl opět nabito, tentokráte na hranici velkého vápna. Rána mu však nesedla, levou nohou zamířil zhruba metr vedle brankové konstrukce. Consigli bude rozehrávat.
84'
Falqué zkoušel vypálit ze střední vzdálenosti, ovšem rána byla zblokována pozornou defenzivou, konkrétně se o to přičinil Goldaniga.
83'
To vše ale až po střídání, Nianga nahradí v poli Boyé. Pozvedne tato změna turínský celek?
83'
Politano si při svém individuálním průniku počínal odvážně, ovšem nakonec byl zastaven. Posléze míč doskákal do zámezí, Sassuolo bude vhazovat.
82'
Volný kop se domácí družině příliš nepovedl, nakrátko rozehraná akce končí mimo hrací plochy. Turínská družina bude vhazovat. Hosté navíc chystají další výměnu sil.
81'
Sassuolo bude rozehrávat volný kop, neboť se Baselli (TUI) provinil podražením. Za tento přečin proti pravidlům dostává žlutou kartu.
80'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Utkání nabírá takříkajíc grády, následující minuty budou ještě honě zajímavé.
79'
Matri byl při svém průniku u pravé lajny faulován, a tak míč uvedou do hry domácí fotbalisté.
78'
Nyní se po delší době trochu uklidnila hra, Turín kombinuje v okolí středového kruhu.
77'
Molinarův centr byl sražený, a tak měli hosté možnost rohového kopu. Ten sice nepřinesl nebezpečí, to až N'Koulouovo zakončení z bezprostřední blízkosti. Consigli se ale měl na pozoru.
76'
Hra má nyní obrovské tempo, hraje se nahoru dolů, akce střídá akci. Uvidíme, který z celků nakloní pomyslné misky vah ve svůj prospěch.
75'
Duncan se nyní dostal k dobrému střeleckému pokusu, ovšem na hranici velkého vápna zamířil vysoko nad. Následovat bude odkop od branky Turína.
73'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Matteo Politano.
73'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Cristian Ansaldi.
73'
Obrovská možnost Matriho, který si zaběhl za defenzivu Turína. Poté si seběhl až do pokutového území a vypálil. Přízemní rána poté těsně minula levou tyč turínské svatyně!
72'
Druhá standardní situace ale žádné nebezpečí nepřinesla, hosté se v poklidu ubránili.
71'
Rohový kop v podání domácího celku hosté sice odvrátili, ovšem poté došlo k nebezpečí! Balon se vrátil až do velkého vápna, kde číhal připravený Peluso. Ten ale hlavou nasměroval balon pouze do pravé tyče. Po následné teči bude následovat další rohová kop.
70'
Matri (SAS) se domníval, že odražený balon mají mít k dispozici domácí, ovšem sudí byl jiného názoru. Domácí útočník zřejmě použil nevybíravé výrazy, za což dostává žlutou kartu.
69'
Duncan si narazil s Berardim a pokusil se projít až do vápna. Tam mu ale balon utekl, a tak budou hrát opět hostující fotbalisté.
68'
Turín tato akce nakopla, Niang vedl další možnost po levé straně. Poté však nepřesně přihrál, čímž doslova daroval balon domácí družině.
67'
De Silvestri si naskočila na centr z levé strany, načež ale hlavičkoval zhruba metr vedle pravé tyče. Consigli tak musel být po delší době na pozoru.
66'
Sassuolo zcela kontroluje hru, Turín se prakticky nedokáže udržet na balonu.
65'
Acerbi (SAS) nyní zastavil Falquého pouze za cenu nedovoleného zákroku, za což dostává žlutou kartu. Turín bude rozehrávat.
64'
Dlouhá domácí rána nyní nebyla nebezpečná, Sirigu zasahovat nemusel. Hostující brankář se nyní postará o odkop od branky.
63'
Hosté to přehnali s aktivitou a na polovině soupeře faulovali. Hrát tak může Sassuolo, které je momentálně na koni.
62'
Niang byl ve svém protiútoku faulován, a tak budou rozehrávat hosté. Současně se chystá střídání. Místí Berenguera naskočí do hry Moretti.
61'
Rohový kop měli k dispozici rovněž hosté, ovšem ti nedokázali být tak nebezpeční. Turín momentálně tahá za kratší konec pomyslného provazu.
60'
Tak to byla obrovská škoda pro domácí! Přízemní centr doputoval až Matrimu, před kterým zela zcela odkrytá brána. Míč však měl velkou razanci, a tak forvard Sassuola nedokázal zakončit podle svých představ. Nepřesný balon se poté snesl do rukavic hostujícího brankáře.
59'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba celky jsou momentálně velmi aktivní. Falcinelli se nyní rozhodl vypálit z hranice velkého vápna, ovšem Sirigu jeho ránu vytěsnil na rohový kop.
58'
Niang byl tentokráte čistě odzbrojen, načež se domácí pokusili o rychlý protiútok. Matri ale dopadl podobně – o míč záhy přišel.
57'
Niang dlouhý centr nedokázal zastihnout, rozehrávat tak bude Consgili. Ten s dlouhým odkopem příliš nepospíchá.
56'
Další rychlá kombinace se Sassuolu tentokráte nepovedla, Sirigu si bez potíží sebral odražený balon. Dlouhým výkopem jej následně poslal do hry.
55'
Turín si chce své vedení vzít ihned zpět, z hranice velkého vápna pálil Niang. Consigli ale jeho pokus bez problémů lapil.
54'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté se dočkali zaslouženého vyrovnání. Dlouhý Duncanův centr za obranu si zpracoval DOMENICO BERARDI, který posléze neotálel a přesně mířenou ranou do pravého horního rohu hostující branky rozjásal fanoušky Sassuola.
53'
Je tomu skutečně tak. Trávník opouští Ragusa, kterého nahradí Matri. Jak se to projeví na hře domácího celku?
52'
Berardi centroval z pravé strany, ovšem jeh pas zmařil Burdisso. Následný rohový kop žádné vážnější nebezpečí nepřinesl. zdá se, že domácí chystají střídání.
51'
Po delší době jsou vepředu také hosté, kteří ale skulinu v obraně Sassuola nenalezli. Peluso Nianga včas zastavil.
50'
Berardi se chtěl prosadit individuálně, leč na hranici pokutového území mu míč utekl. Rozehrávat bude brankář Sirigu.
49'
Rychlý protiútok, který vedl Berneguer, zastavili domácí za cenu faulu. Po rychlé rozehrávce se k centru prodral Niang, ovšem míč pouze prolétl velkým vápnem.
48'
Volný kop Sassuola se snesl do velkého vápna, kde jej ale odvrátil Di Silvestri. Přesto domácí pokračují ve své snaze.
47'
Sassuolo má míč na svých kopačkách, přičemž kombinuje na polovině soupeře. Akci zmařil až nedovolený zákrok Rincónu, za který dostává hostující středopolař žlutou kartu.
46'
Sudí Fabbri hned v úvodu druhého poločasu píská drobný nedovolený zákrok. Rozehrávat bude domácí družina, která bude zcela jistě lačnit po vyrovnání.
46'
Je za námi úvodní dějství, které se rozbíhalo pozvolna. Nakonec se však vedení ujali hosté, za které se prosadil Joel Obi. Závěr poločasu patřil Sassuolu, které vyvinulo solidní aktivitu. Navzdory několika slibným možnostem ale vyrovnat nedokázalo. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 4:2
45+2'
45+1'
Molinaro nyní zastavil protihráče pouze za cenu nedovoleného zákroku. Sassuolo bude rozehrávat volný kop.
45'
K základní hrací době budou nastaveny dvě minuty.
44'
Po nepřesné kombinaci bude mít autové vhazování k dispozici turínský celek.
43'
Sassuolo je v závěru poločasu velice aktivní. Zatím mu to ale kýžené ovoce v podobě vyrovnání nepřineslo.
42'
De Silvestri se po ostrém zákroku jen velice obtížně zvedal z trávníku. Zdá se však, že bude v pořádku a připraven ke hře.
41'
Tak to byla obrovská příležitost! Po rychle rozehraném volnému kopu se díky kombinaci dostal míč k Ragusovi, který se ocitl v dobré pozici ve velkém vápně. Z levé strany však nedokázal optimálně zamířit a nechal vyniknout Sirigua.
40'
Ragusa se dostal k odraženému balonu a natáhl ke střele. Zamířil však vysoko nad, a tak bude rozehrávat hostující brankář Sirigu.
39'
Duncan (SAS) zastavil ofenzivní akci Turína nechtěně rukou, což sudímu neuniklo. Domácí záložník tak ihned obdržel žlutou kartu.
38'
Berardi se z poměrně velké vzdálenosti opřel do balonu, avšak svou pumelici nasměroval těsně vedle levé tyče. Následný rohový kop vážnější nebezpečí nepřinesl.
37'
Autové vhazování pro Sassuolo. Domácí však nakonec byli ve velkém vápně odzbrojeni. Závěr poločasu ale zastihl Calcio v solidní formě.
36'
A domácí se osmělují, tentokráte centroval Acerbi. Pas se sice nepovedl, leč i přesto zůstávají domácí na polovině soupeře.
35'
Ragusa si v pokutovém území udělal poměrně dost prostoru, ovšem poté mu rána vůbec nesedla. V ideální pozici totiž upadl, vinou čehož zamířil vysoko mezi diváky.
34'
První poločas nadále pokračuje za mírné převahy turínského celku. Tentokráte ale Basellimu utekl balon do zámezí, což znamená vhazování pro Sassuolo.
33'
Po faulu na Falquého rozehrávali hosté volný kop, ovšem posléze ve velkém vápně faulovali. Míč tak uvede do hry domácí muž s rukavicemi.
32'
To nebylo vůbec špatné! Duncan si seběhl na hranici velkého vápna, odkud z levé strany vypálil. Nesprávně si však seřídil mířidla, a tak bude vykopávat brankář Sirigu.
31'
Turín je aktivnějším celkem, ovšem zatím se mu nedaří dostat do žádné vážnější střelecké příležitosti.
30'
Sirigu si nyní stáhl jednoduchou ránu Ragusy. Takovéto pokusy nemohou připraveného gólmana zaskočit.
29'
Momentálně se na hrací ploše objevuje celá řada nepřesností a drobných nedovolených zákroků. Po jednom z nich je nyní přerušena hra. Rozehrávat budou domácí.
28'
Sassuolo se na malou chvíli dostalo za půlku, ovšem tam o balon opět přišlo. Berenguerova akce posléze končí v zámezí, a tak bude Sassuolo vhazovat.
27'
Turín je při chuti, nyní již opět operuje na polovině svého soupeře a připravuje další ofenzivní akci. Uvidíme, zda bude utkání v tomto nastalém trendu pokračovat.
26'
FC Turín právě vstřelil branku!
Hosté se přece jenom dočkali! Volný kop doputoval do velkého vápna, kde jej domácí stoper poměrně nešťastně odvrátil pouze na kopačku připraveného JOELA OBIHO. Turínský záložník poté neměl se zakončením z bezprostřední blízkosti sebemenší problém.
25'
Duncan zastavil podražením Baselliho, a tak budou hosté zahrávat volný kop. Přinese nebezpečí?
24'
De Silvestri se vydal až do velkého vápna, kde ale nakonec fauloval. Sudímu tato aktivita neunikla, a tak bude rozehrávat domácí brankář.
23'
Turín kombinoval na polovině soupeře, ovšem Sassuolo zatím nemá žádné větší potíže.
22'
Po autovém vhazování se balon dostal k Ragusovi, jehož rána ale mezi tři tyče nezamířila. O rozehrávku se postará hostující brankář Sirigu. Aktuálně sledujeme vyrovnaný souboj.
21'
Berenguer rozehrával volný kop, ovšem ani ten žádné nebezpečí nepřinesl. Nepřesný centr se dokutálel k brankáři Sassuola. Ten opět neměl příliš mnoho práce.
20'
Nepovedená kombinace Turína končí u Consigliho. Ten míč poslal do hry dlouhým odkopem.
19'
Turín se pokoušel o rychlou protiakci, ovšem na polovině jej zastavil hvizd sudího, který spatřil nedovolený zákrok. Balon pro Sassuolo.
18'
Po rychlé akci vybojovalo Sassuolo alespoň rohový kop, který nebyl vůbec špatný. Balon doplachtil přes velké vápno až k Falcinellimu, který z bezprostřední blízkosti zakončil hlavou těsně vedle pravé tyče!
17'
Domácí atak podél pravé lajny zastavil dobrým obranným zákrokem Burdisso. Sassuolo přesto pokračuje v ofenzivním snažení.
16'
Drobný nedovolený zákrok Baselliho sudímu neunikl. Rozehrávat budou domácí fotbalisté.
15'
Domácí útočník již ale putuje za postranní lajnu. Zcela jistě bude v pořádku a připraven vrátit se do zápasu.
14'
Ani tentokráte ale hostům nevyšel roh dle představ, Sassuolo se ihned osvobodilo. Poté je ale přerušena hra, neboť Berardi musí být ošetřen. Opakovaný záznam ukázal, že schytal úder balonem do obličeje.
14'
Turín opět na malou chvíli sevřel svého soupeře, přičemž vybojoval alespoň rohový kop. A to když byl sražen centr dnes poměrně aktivního De Silvestriho.
13'
Na druhé straně se nepovedla kombinace domácímu celku, po němž se bude rozehrávat od branky. Sirigu si tak prakticky poprvé sáhne na balon.
12'
Berenguer připravil míč pro Nianga, který se na hranici velkého vápna otočil a vypálil. Rána mu však příliš nesedla, chyběla jí potřebná razance i přesnost. Consigli ji tak v poklidu lapil.
11'
Zdá se, že iniciativu přebírají hosté. Zatím se tak ale děje pouze v optické rovině, do žádných šancí se turínští fotbalisté nedostávají.
10'
Po rychle rozehraném rohu se míč dostal k Falquému, leč ten následně centroval pouze do rukavic připraveného Consigliho. V uplynulých deseti minutách jsme zatím nebyli svědky vážnější příležitosti.
9'
Berenguer centroval poměrně pěkně, ovšem domácí obrana míč odvrátila. Přesto turínští pokračovali v ofenzivní akci. Další De Silvestriho centr pak Sassuolo odvrátilo pouze za cenu rohového kopu.
8'
Centr od levé postranní lajny se hostům nepovedl, pozorný Acerbi míč odhlavičkoval do klidných vod. Nedlouho poté fauloval ve středu pole Peluso. Volný kop pro Turín.
7'
Sassuolo poměrně aktivně napadá, avšak arbitr Fabbri si nechce nechat zápas přerůst přes hlavu. Nasadil tak poměrně přísný metr a píská každý zákrok na hraně.
6'
Oba celky si nyní vyměnily ofenzivní akce. Nejprve vedl atak neúspěšně Berenguer, na druhé straně kolbiště se centr nepovedl dle představ Ragusovi. Hra se nyní mírně zrychlila.
5'
Další ostrý šlapák, který tentokráte utržil Molnaro. Hlavní rozhodčí tak znovu přerušuje hru.
5'
De Silvestri doslova hokejovým bodyčekem zastavil Falcinelliho, což sudímu Fabbrimu neuniklo. Sassuolo rozehraje na úrovni půlící čáry.
4'
De Silvestri velice dobře bránil u rohového praporku, čímž zamezil nebezpečnému centru hostí. Sassuolo bude alespoň vhazovat.
3'
Berenguer se poměrně obratně vyhnul dvěma protihráčům, ovšem nakonec o míč přišel. Hrát tak může opět Sassuolo.
2'
Missiroli se chtěl vydat do rychlého protiútoku, ovšem míč si příliš předkopl. Balon nakonec doputoval až do zámezí, a tak si aut zkusí také hostující celek.
1'
Hosté se hned dvakrát pokusili vydat kupředu podél pravé lajny. V obou případech je ale zastavila pozorná obrana Sassuola. Turínští budou vhazovat.
1'
Oba celky již pomalu nastupují na hrací plochu. Počasí dnes fotbalu přeje, hráče a fanoušky čeká jasná obloha.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Peluso, Acerbi, Goldaniga, Lirola – Duncan, Magnanelli, Missiroli – Ragusa, Falcinelli, D. Berardi.
Náhradníci: Pegolo – Adjapong, Cassata, Biondini, Dell'Orco, Matri, L. Mazzitelli, Rogério, Pierini, Politano, Scamacca, Sensi.

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro – Baselli, Rincón, Obi – Falqué, Niang, Berenguer.
Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Acquah, Ansaldi, A. Barreca, Bonifazi, Boyé, Samuel Gustafsson, Ljajić, Sadiq, Valdifiori, Moretti.

Rozhodčí: Fabri – Di Lorio, Longo.
Pohled do statistik:

Sassuolo se momentálně nachází na patnácté pozici, na svém kontě má 21 bodů. V posledním ligovém duelu Calcio neuspělo na půdě Janova, kterému polehlo těsně 1:0. V domácím prostředí si tak bude chtít spravit chuť.

Turín okupuje střed tabulky, tedy desátou příčku. Na tu mu zatím stačí 28 bodů. Turínský celek půjde do zápasu v lepším rozpoložení, neboť si v předchozím kole zastřílel. Na domácím trávníku zdolal Bolognu přesvědčivě 3:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Italská Serie A má na programu své další pokračování. V jeho rámci změří síly celky US Sassuolo Calcio a Turín FC. Úvodní výkop je na Stadio Citta Del Tricolore, tedy domovském stánku Calcia, naplánován na 15:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62