Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Chievo - 19. listopadu 2017   15:00

Torino
34' Baselli (Obi)
1:1
(1:1)
Chievo
Chievo
15' P. Hetemaj
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi – Baselli, Rincón (85. Valdifiori), Obi (66. Niang) – Falqué (79. Berenguer), Belotti, Ljajić.
Banti – Di Vuolo, Santoro
Stadio Olimpico Grande Torino (Turín)
Chievo
Sorrentino – Cacciatore, Cesar, Tomović, Gobbi – L. Castro (28. Bastien), Radovanović, P. Hetemaj – Birsa (84. Pucciarelli) – Meggiorini (75. Stępiński), Inglese.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:16.
Je konec! Vypjaté utkání mezi Turínem a Chievem nakonec končí remízou 1:1 což znamená, že oba celky si připisují pouze bod. Sledovali jsme poměrně vyrovnané utkání, nicméně větší gólové šance měli přeci jenom domácí. Na konci zápasu se ještě strhla mela hráčů, po které obdržel Radovanovič červenou kartu.
90+5'
90+3'
Centr směřoval přesně na naběhnuvšího Cesara, který ale balón ve vzduchu nedokázal trefit. Turínští tak budou vhazovat.
90+2'
Žlutou kartu dostává Roberto Inglese (Chievo Verona).
90+2'
Bastien už nezastihl balón na hrací ploše, i přesto se jeho kolegové dostanou k rohovému kopu. Ten provede Cacciatore.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
88'
Žlutou kartu dostává M'Baye Niang (Turín FC).
88'
Červenou kartu dostává Ivan Radovanović (Chievo Verona).
87'
Uprostřed hřiště se strhla velká mela hráčů a následovat bude karetní ocenění ze strany rozhodčího.
85'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Mirko Valdifiori.
85'
Hosující Inglese se po průnikové přihrávce řítil sám na brankáře, kterému udělal kličku a poté zakončil do odkryté branky. Branka ale není uznána kvůli ofsajdu.
84'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Manuel Pucciarelli.
83'
Netrvalo dlouho a z první pálil také zadák Ansaldi. Ten tentokráte otřel míč o nohu protihráče a následovat tak bude rohový kop.
82'
Po delší době se nám připomněl také domácí kanonýr Belotti, který neváhal se střelou a svůj pokus nasměroval doprostřed branky.
81'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. V tuto chvíli se hosté dostali k souvislejšímu držení míče a domácí jsou naopak zataženi u své šestnáctky.
80'
Bastien zřejmě promarnil vhodnou příležitost k zakončení, nicméně poté se ke střele z dálky dostal Birsa. Jeho rána prosvištěla kousek vedle tyče.
79'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Álex Berenguer.
78'
Cesar předskočil Belottiho, posléze ale nerozvinul akci. Balón se tak dostal pouze k Rincónovi, jenž byl okamžitě napadán trojicí protihráčů.
77'
Nadýchaný centr odehrál do bezpečí Burdisso, hosté ale pokračovali v držení míče. Cacciatoreho přihrávka na Stepinskiho ale byla sražena.
76'
Falqué se zmocnil míče a poté chtěl kolmicí oslovit Belottiho. Myšlenka sice dobrá, realizace ale pokulhávala. Hosté se tak řítí na druhou stranu.
75'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Mariusz Stępiński.
74'
Domácí hráči tak promarnili obrovskou příležitost na to jít do vedení. Nezbývá nic jiného, než se soustředit na nadcházející minuty.
73'
K exekuci pokutového kopu se postavil Belotti, jehož pumelenici reflexivně vyráží Sorrentino. Fantastický zákrok, stav je tak stále nerozhodný.
72'
To jsou věci. Domácí se chystali k rozehrávce rohového kopu, hlavní sudí ale na videu přezkoumal zákrok na Belottiho. Bude se tedy kopat penalta.
71'
Je tu pokutový kop pro Turín!
70'
I na druhé straně jsme se dočkali zakončení, ani tentokráte ale neměl brankář žádnou práci. Ljalićůc pokus totiž vystoupal na tribunu.
69'
Další z řady centrů směrem šestnáctka domácích našel hlavu Bastiena, který z těžké pozice zamířil vysoko nad branku. Sirigu nemusel vůbec zasahovat.
68'
Na opačné straně nevyzrál Inglese proti N´Koulouvi, avšak hosté budou alespoň vhazovat v blízkosti pokutového území.
67'
De Silvestri to udělal parádně, když se kličkou zbavil Cacciatoreho. Po jeho centru zakončoval osamocený Falqué pouze do břevna.
66'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází M'Baye Niang.
65'
Verona to v dnešním utkání zkouší hodně často dlouhými pasy. Právě jeden z nich nenašel Meggioriniho a balón doputoval až k Siriguovi.
64'
Momentálně sledujeme trochu hluchou pasáž utkání, která nenabízí nic zajímavého. Spíše je k vidění nespočet soubojů uprostřed hřiště.
59'
S domácím středopolařem to už vypadá o trochu lépe, avšak stále se nehraje. U postranní čáry si řekli pár slov Ljalić s Bastienem.
58'
Hlavní sudí nyní musel přerušit hru, neboť se na zemi svíjel Obi. Ten v souboji s Cacciatorem byl zasažen loktem do oblasti hlavy.
57'
Celkově je hra ve druhém poločase hodně kouskována. Před malým momentem byl u postranní čáry faulovaný De Silvestri.
56'
Belotti se vydal napadat rozehrávku hostujícího týmu, nicméně to přehnal se svým důrazem. Tomovič skončil po jeho úderu na zeleném pažitu.
55'
Cacciatore hlavou sklepl balón na Bastiena, který na nic nečekal a okamžitě cpal do šestnáctky centr. Ten ale pouze proletěl kolem jeho kolegy.
54'
Fotbalisté Verony pořádně zavařili svému soupeři, a dokonce nebyli k vedoucí brance daleko. Meggioriniho pokus zastavil na brankové čáře tuším, že Ansaldi.
53'
Cacciatore to přehnal s ůdrazem a při snaze o odehrání míče zavadil o Obiho. To hostujícího obránce nemusí trápit, neboť už předtím byla odpískán ofsajd.
52'
Také na druhé straně plachtil do pokutového území načechraný balón. Ljalićova pobídka ale doputovala na hlavu urostlého Cesara.
51'
K hostujícímu záložníkovi Birsovi se odrazil balón od nohy soupeře, následný centr ale poslal přímo do rukavic pozorného Sirigua.
50'
Ansaldi přihrál vedle stojícímu Ljalićovi, který mu po krátké prodlevě vrátil balón. Hosté ale skvěle napadali a tuto dvojici obrali o hrací předmět.
49'
Píská se ale na opačné straně. De Silvestri se zkoušel prohnat kolem autové čáry, jeho úprk mu ale zastavil jeden z protihráčů.
48'
Hned v úvodu se do slibné šance hnali dva hráči Chieva. Velmi dobře se ale vrátil Ansaldi, který jednoho z nich tělem odstrčil od balónu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si vzali na starost tentokráte domácí. Ti budou hrát pro změnu zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nabídl hned dvě branky. Nejdříve si hosté vytvořili sympatický tlak, jenž vyústil v úvodní branku. Netrvalo dlouho a prosadili se také hráči Turína, kteří byli povětšinu úvodního dějství aktivnější.
45+2'
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Belotti si naběhl na dalekonosnou přihrávku, po které pouze přihrával pod sebe. Tam byl ale jako první u míče vracející se Tomovič.
43'
Domácí hráči to zkoušejí spíše po pravé straně. Tam se nachází velmi agilní Falqué, který patří dnes k nejaktivnějším hráčům.
42'
De Silvestri roztáhl hru na pravé křídlo na Falquého, jehož zpětná přihrávka našla přesně kopačku Ljaliće. Rána z první se ale stočila směrem od branky.
41'
Pravý křidelník Falqué se vzorně vrátil do obrany, kde se blýskl čistým skluzem. I tak byl hostující Gobbi přistižen v ofsajdovém postavení.
40'
Po vyrovnávací brance se konečně i hosté dostali blíže k pokutovému území. Gobbi se zmocnil autu, který Radovanovič poslal pouze k soupeři.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
34'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají stav utkání! Obi poslal z levé strany náramný centr, na který si nejvýše vyskočil DANIELE BASELLI. Dobře umístěná hlavička zapadla přesně za bezmocného Sorrentina.
34'
Nedůslední obránci Verony nyní úplně zapomněli na Baselliho, který vnikl do šestnáctky jako nůž máslem. Střela špičkou kopačky ale mířila metr vedle.
33'
Italský brankář si posléze zahrál i nohama, neboť jeho spoluhráči raději zvolili zpětnou přihrávku. Těžiště hry se posouvá směrem k hostující brance.
32'
Ojedinělý protiútok založil právě Hetemaj, který se od levé autové čáry pokusil o centr. Tomu však chyběla přesnost a Sirigu ho pohodlně sebral do náruče.
31'
Ljalić fantasticky zakroutil balón na malé vápno, kde bylo hned několik hráčů v tmavě červených dresech. Burdissova kopačka jen těsně minula bližší tyč.
30'
Na hřišti to začíná vřít. Doposud jediný střelec dnešního utkání Hetemaj si nadvakrát pomohl proti Belottimu faulem. Turín se dostane ke standardce.
29'
Falqué poslal přízemní přuhrávku na Belottiho, který efektivně propustil balón až na Obiho. Jeho centr ale našel pouze prostor za bránou.
28'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Samuel Bastien.
28'
Inglese vyšel z hlavičkového souboje s Burdissem jako vítěz, propadnuvší balón ale sebrali domácí obránci. Inglesovi nyní chyběla větší podpora.
27'
Belotti si dělal prostor, nicméně vracející se Castro ho dle výroku sudího obral čistým způsobem o balón. Hostující záložník má po tomto střetu menší zdravotní komplikace.
26'
Tlak domácího celku vydatně sílí. Hráči Turína zvýšili stupeň aktivity a momentálně to jsou oni, kdo udává tempo utkání.
25'
Rincón neuspěl se zasekávačkou do střelecké pozice, posléze se tentýž hráč dostal k odraženému míči, který napálil pouze do protihráče.
24'
Obrovskou hrubici vyvedl N´Koulou, jehož zpětnou přihrávku div nezachytil Inglese. Hostujícímu forvardovi chybělo jen několik čísel.
23'
Před malýám momentem si Falqué hezky narazil s Basellim, poté byl v souboji s Tomovičem až moc agresivní. Chievo tak bude rozehrávat.
22'
Domácí se dostali k rohovému kopu, který byl rozehrán signálem na Ansaldiho. Centr levého zadáka mířil do prostoru, kde se nepohyboval žádný ze spoluhráčů.
21'
Belotti nastartoval své rychlé nohy, avšak stejně na tom byl i zkušený zadák Tomovič. Ten se nakonec prezentoval velmi čistým skluzem.
20'
O vyrovnání se pokoušel agilní Ljalić, který to zkusil drzým průnikem až do šestnáctky. Tam se jeho zakončení zastavilo pouze o boční síť.
16'
Branku nakonec musel potvrdit hlavní rozhodčí, nicméně platí, že hosté se dostali do vedení. Na tahu jsou tak fotbalisté Turína.
15'
Chievo právě vstřelilo branku!
No vida, hosté se zničehonic dostávají do vedení! Na zadní tyči předvedl bojovnost PËRPARIM HETEMAJ, který uspěl v hlavičkovém souboji a jeho hlavička skončila za bezmocným Siriguem.
15'
Odpovědnost na sebe vzal křidelník Ljalić, jehož technickou ránu ještě přizvedl jeden z hráčů ve zdi. Turín bude zahrávat ještě rohový kop.
14'
Tak pozor, Belotti si totiž velmi dobře navedl míč na pravou nohu a poté ho těsně před vápnem fauloval Castro. Následovat bude přímý kop z výborné pozice.
13'
Cesar zkoušel z vlastní poloviny vyslat nádýchaný pas na Ingleseho, nicméně u balónu byl jako první N´Koulou. Nyní hrají s míčem domácí.
12'
Záložník Obi měl ve středu hrací plochy poněkud větší prostor k zakončení, ke kterému se také odhodlal. Táhlá rána ale skončila v rukavicích Sorrentina.
11'
De Silvestri zkoušel propasírovat balón na Baselliho, kterému ale chyběl zhruba krok. Domácí zadák bude i přesto vhazovat na útočné polovině.
10'
Úvodní minuty tohoto klání nám přinášejí nespočet nepřesností. Ani jeden z celků se nemůže dostat ke souvislejší práci s kulatým nesmyslem.
9'
Hetemaj byl lehce zatahán za dres, nicméně hlavní sudí nechává pokračovat ve hře. Po pravé straně to zkouší dvojice De Silvestri – Baselli.
8'
První gólovka zápasu! Inglese se na zadní tyči zjevil zcela osamocen a jeho hlavička jen lízla vzdálenější konstrukci.
7'
Cacciatore dokázal propasírovat balón mezi nohama Obiho, nicméně domácí hráči skvěle zabojovali a nyní kombinují na útočné polovině.
6'
Aktivní forvard Inglese si sebíhal na další centr, při kterém si ale počínal útočným faulem. Navíc se při snaze o zakončení pohyboval v ofsajdu.
5'
Nejdříve byl De Silvestri poslán na zelený pažit, posléze o balón bojoval Falqué. Vítězněji vyšel ze souboje Gobbi, jenž vybojoval aut.
4'
První střelecký pokus utkání vyprodukoval hostující Inglese. Jeho střela ale byla velmi slabá, Sirigu tak neměl se zakončením žádný problém.
3'
Nakopávaný balón za obranu Turína vyřešil zadák Burdisso, jenž odpravil balón daleko ze šestnáctky. Verona ale zůstává u míče.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi – Baselli, Rincón, Obi – Falqué, Belotti, Ljajić.
Náhradníci: V. Milinković-Savić – Acquah, Berenguer, Bonifazi, Boyé, Samuel Gustafsson, Edera, Molinaro, Moretti, Niang, Lyanco, Valdifiori.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Tomović, Cesar, Gobbi – L. Castro, Radovanović, P. Hetemaj – Inglese, Birsa, Meggiorini.
Náhradníci: Confente, Seculin – Bastien, Bani, Depaoli, Gaudino, Garritano, Jaroszyński, Pellissier, Pucciarelli, N. Rigoni, Stępiński.

Rozhodčí: Banti – Di Vuolo, Santoro.
Chievo Verona

Fotbalisté Chieva předvádějí v letošní sezóně velmi kolísavé výkony, které zatím stačí na sympatickou jedenáctou pozici. Verona má taktéž v posledních týdnech velmi špatnou formu, neboť z posledních tří utkání zvítězila pouze v jednom. Chievo je v letošní sezóně celkem neefektivní, neboť jeho útočná vazba doposud nastřílela pouze čtrnáct branek. O dost horší je na tom defenzíva, jenž kapitulovala devatenáctkrát.
Turín FC

Fotbalisté Turína okupují už poměrně delší dobu horní polovinu své soutěže, nicméně zatím to stále nestačí na dosažení pohárových pozic. Letošní ročník byl započat podobným způsobem, neboť jsou turínští zatím na osmé pozici. Celek ze severozápadní Itálie se ale v posledních zápasech nenachází v ideální formě, neboť z posledních pěti ligových utkání zvítězil pouze v jediném. Turín se v letošní sezóně opírá o střelcké služby Španěla Falquého, který zatím nastřílel pět branek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Turín FC a Chievo Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62