Torino - Crotone | ONLINE | 4.4.2018 18:30 | Serie A 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Crotone - 4. dubna 2018   18:30

Ukončeno
Torino
17' Belotti (Ljajić) • 20' Falqué (Baselli) • 36' Belotti (Ljajić) • 68' Belotti (Falqué)
4:1
(3:0)
Crotone
Crotone
90' Faraoni  (Tumminello)
Torino
Sestavy:
Sirigu – Bonifazi, Burdisso, Moretti (82. Buongiorno) – De Silvestri (59. A. Barreca), Rincón, Baselli (73. Obi), Ansaldi – Falqué, Ljajić – Belotti.
Náhradníci:
Ichazo, V. Milinković-Savić – Berenguer, Acquah, A. Barreca, Buongiorno, Butić, Edera, Molinaro, N'Koulou, Obi, Valdifiori.
Crotone
Sestavy:
Cordaz – Pavlović, Ar. Ajeti, Sampirisi – Faraoni, Rohdén (80. Crociata), Ceccherini, Barberis, Benali (16. Zanellato) – Trotta (71. Tumminello), Tochukwu Nwankwo.
Náhradníci:
Festa, Viscovo – Crociata, Diaby, Giannotti, Martella, Marković, F. Ricci, Tumminello, Zanellato.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.
Je konec! Turín si nakonec pohlídal tříbrankové vedení z prvního poločasu a v tom druhém jsme viděli ještě dvě branky. Nejprve se opět prosadili domácí, načež krátce před koncem zápasu se čestné trefy dočkalo také Crotone. Tato branka nic nemění na pohodlném vítězství Turína v poměru 4-1.
Konec zápasu.
90'
Crotone právě vstřelilo branku!
Tak alespoň jedná čestná trefa! Skákavý balón se s pořádnou dávkou štěstí dostal až na zadní tyč, kde číhal osamocený DAVIDE FARAONI. Sirigu neměl šanci reagovat.
87'
Hostující Simy šel do hlavičkového souboje s Buongiornem hodně neohroženě a domácí hráč se v tuto chvíli povaluje po zeleném pažitu.
86'
Střídající Barreca si počkal na přihrávku od Ljajiče, avšak při zachycení míče se ocitl v ofsajdovém postavení.
85'
Na druhé straně se do nezvyklé pozice dostal Falqué, který s míčem operoval na obranné polovině. Následně se ale přesunul zpět k opačné šestnáctce.
84'
Hostující Tumminello zkoušel překvapit brankáře zhruba z pětadvaceti metrů, jenomže zakončení mu absolutně nesedlo.
83'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky a stále to nevypadá, že by se měl dít fotbalový zázrak. Crotone touží alespoň po jedné brance.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Emiliano Moretti, přichází Alessandro Buongiorno.
81'
Pavlovič si v poklidu počíhal na centr z pravé strany, jeho kolegové si kulatého míče příliš neužili. Momentálně ho má na kopačce Obi.
80'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Giovanni Crociata.
79'
Poslední minuty nám nepřinášejí nic nového, naopak sledujeme stále stejný obrázek hry. Turín se nikam nežene a stále je s míčem na své polovině.
78'
I tentokráte se ofenzivní záložník Ljajič postavil k volnému kopu, jenomže krátce po odehrání míče je pískán útočný faul.
77'
Crotone mohlo alespoň zkorigovat nepříznivý výsledek, nicméně zakončující Zanelllato selhal ve velké příležitosti.
76'
Dnes velmi dobře hrající Burdisso si opět nechtěl komplikovat život a padající balón poslal z první na druhou stranu hřiště.
75'
Sirigu se ujal odkopu od své svatyně, na jeho odkop si ihned naskakoval střídající Obi, který pro svůj celek vybojoval autové vhazování.
73'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Joel Obi.
71'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Marco Tumminello.
69'
V tuto chvíli to s hostujícím celkem vypadá ještě hůře. Soupeř totiž opět skóroval a Crotone musí vstřelit minimálně čtyři branky.
68'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí podnikli smrtící protiútok, který končí další brankou! Celou akci táhl Falqué, který si na pravé straně vybral rychlonohého ANDREU BELOTTIHO. Italský forvard ve službách FC Turín se tváří v tvář Cordazovi zachoval jako rozený kanonýr.
68'
K velice sympatické ráně se dostal hostující Trotta, který ani v tomto případě nenašel prostor mezi třema tyčema.
67'
Barreca se s ničím neotálel a razantním odkopem zkoušel křížem hrací plochy najít Ansaldiho, včas ale zafungovala defenzíva hostů.
66'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
65'
Turínští opět zpomalili hru a v tuto chvíli se čeká na jejich pokračování zdlouhavé kombinace. Moretti se ujme autového vhazování.
64'
Další z řady centrovaných nabídek směřovala na Baselliho, který se v tísni přeci jenom dostal k zakončení. Hlavička mířila vedle brány.
63'
Belotti sice prohrál hlavičkový souboj, netrvalo dlouho a dvougólový střelec dnešního večera se dostal zpět k míči, přihrávka ale neprošla na Ljajiče.
62'
Simy se s trochou štěstí dostal k centrovanému míči, následně mu ale nevyšel první kontakt s kulatým nesmyslem. Hrát tak budou domácí.
61'
Máme za sebou hodinu hry a stále to vypadá, že si Turín pohlídá tříbrankové vedení. Crotone je ve druhém poločase zatím neškodné.
60'
Padající balón dopadl na hlavu Falquého, který se neunáhlil a místo toho ještě kombinoval s naběhnuvším Belottim.
59'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Antonio Barreca.
58'
Přízemní nabídka směřovala na celkem nenápadného Simyho, kterého dokázal předskočit Burdisso. Sirigu je tak stále bez zákroku.
57'
O pár vteřinek to byl opět hostující forvard, kdo nepřesně vypálil. Sirigu jeho projektil zkontroloval pohledem a následně bude vykopávat.
56'
Jeden z nejaktivnějších hostujících hráčů Trotta se pokoušel vydat za zdánlivě ztraceným míčem, který neudržel před autovou čárou.
55'
V úvodu druhého poločasu sledujeme o poznání poklidnější průběh utkání. Ani jeden z celků se nedokáže dostat k souvislejší práci s balónem.
54'
Hra musela být přerušena, neboť se po souboji se Zanellatem skácel k zemi Rincón. Venezuelský záložník se drží za temeno.
53'
Do rychlého protiútoku se vydal Trotta, který ignoroval své kolegy a místo toho tvrdě vypálil. Střela doskákala zhruba metr vedle brány.
52'
Ansaldi měl k dispozici autové vhazování, po kterém se útočná vazba domácích neprosmýkla přes dvojici bránících hráčů.
51'
Moretti se snažil zrychlit rozehrávku, nicméně naběhnuvší Belotti mu pouze vrátil balón. Crotone se snaží napadat kombinace soupeře.
50'
Rincón vyslal hezkou přihrávku mezi obránce, kde číhal připravený Falqué. Druhý jmenovaný se nevydal vpřed, nýbrž vrátil hru zpět.
49'
Na druhé straně si Belotti ukázkovým způsobem zpracoval balón na hruď, to bylo ale z akce domácího celku naprosto vše.
48'
Hned v úvodu se hostující Faraoni pokoušel prodrat po levém křídle, kde ale narazil na početnější val protihráčů.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám přineslo hned tři přesné trefy. O všechny branky se postaral domácí celek, jenž si do druhého poločasu přináší klidné vedení. Crotone sice nehraje špatný fotbal, avšak doplácí na nedůslednost při bránění standardních situací.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Velká šance Crotone! Na centrovaný balón si totiž vyskočil Simy, jehož hlavička z blízkosti skončila pouze na břevně.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
42'
K sympatické střele se uchýlil velmi aktivní Falqué, který zkoušel zakončit z první. Cordaz se za balónem pouze ohlédl, nakonec nemusel zasahovat.
41'
Ansaldi si musel dávat pozor před napadajícím Trottou, který alespoň dostal míč ven z hrací plochy. Turín je stále u míče.
40'
Ljajič se jako štírek prodíral do vyložené šance, avšak v poslední fázi mu míč uskočil až ke Cordazovi. Následovat bude rohový kop.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Na zeleném pažitu nesledujeme žádnou výraznou převahu domácích, avšak Turínu stačí využívat šance. Zatím se mu to povedlo hned třikrát.
37'
Domácí rozjeli velice rychlou a přesnou kombinaci ve středu hrací plochy. Soupeř se k napadání zatím nemá, což hraje Turínu do karet.
36'
FC Turín právě vstřelil branku!
Další standardka, další branka domácích! Ljajič se chopil volného kopu, který kopl natolik dobře, že naběhnuvší ANDREA BELOTTI nastavil pouze kopačku. Hosté brání standardní situace velmi špatně.
36'
Žlutou kartu dostává Marco Davide Faraoni (FC Crotone).
35'
Ceccherini centroval od pravé autové čáry na své spoluhráče, do dráhy letu míče se ale postavil hned první hráč. Opět nepovedená standardka.
34'
Turínští to zkoušeli centrem přímo do malého vápna, kde nakonec Belotti nedosáhl na balón. Crotone to zkouší rychlým kontrem.
33'
Nejdříve Crotone odvrátilo nebezpečný centr, posléze ihned následoval další, který se rozhodl na jistotu zahrát na rohový kop Ajeti.
32'
Kousek od středového kruhu si faulem pomohl Ceccherini, naopak v roli faulovaného se zjevil Rincón. Domácí okamžitě rozehráli.
31'
Obrázek hry se příliš nemění, stále sledujeme celkem vyrovnanou podívanou. Crotone výrazně zpřesnilo hru a touží po kontaktní brance.
26'
O pár vteřinek později se s volným kopem tentokráte přihlásil Falqué. Rozehrávka cvičeným signálem ale nebyla tím pravým ořechovým.
25'
K rozehrávce volného kopu se postavil Ljajič, jehož kroucený centr dokázal jeden z hostů odvrátit. Turín ale zůstává u balónu.
24'
Zanellato se dožadoval odpískání faulu, hlavní sudí ale nechal pokračovat ve hře. Následně byl pískán až zákrok na Belottiho.
23'
Další standardní situaci v podání hostujících hráčů skončila přesně na kopačce Belottiho, který razantním způsobem odklidil míč.
22'
Zároveň máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí zřejmě očekávaný průběh. Turín se dostal do klidného vedení.
21'
Pakliže to měli hosté před malým momentem složité, nyní to bude ještě složitější. Nyní musí dotahovat už dvoubrankovou ztrátu.
20'
FC Turín právě vstřelil branku!
Netrvalo dlouho a je to o dvě branky! IAGO FALQUÉ si náramným driblinkem přichystal palebnou pozici, načež balón poslal do levého kouta brány. Cordaz si sice na míč sáhl, i tak ho pouze vyrazil za sebe.
20'
Těžiště hry se nám přesunulo ke středovému kruhu, kde v tuto chvíli kombinují hráči Turína. Jedná se o poklidnou kombinaci.
19'
Crotone mělo k dispozici volný kop zhruba z pětatřiceti metrů, na centrovaný balón číhal Zanellato, který se k ráně nedostal.
18'
Rázem se utkání dostává do úplně jiné situace. Crotone má před sebou těžký úkol, v tuto chvíli totiž bude muset dotahovat nepříznivý výsledek.
17'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Ljalič zahrával rohový kop, na který si v hloučku hráčů seběhl ANDREA BELOTTI. Jeho kostrbatá rána skončila v síti.
17'
De Silvestri vhazoval od pravé autové čáry, po jeho hodu se ale Turín nedokázal usadit s hracím předmětem na útočné polovině.
16'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ahmad Benali, přichází Niccolò Zanellato.
15'
Ansaldi se opět chystal na svůj klasický průnik podél autové čáry, nicméně Moretti mu adresoval příliš dlouhý pas. Cordaz bude vykopávat.
14'
Hostující Benali si v předchozím souboji způsobil nějaké poranění, díky kterému zatím není schopný pokračovat ve hře.
13'
Vytáhlý forvard Simy si seběhl na polovysoký centr, načež proti bránícímu Bonifazimu vybojoval alespoň autové vhazování.
12'
Hostující Ajeti se neprezentoval zrovna jistým odklizením míče, naopak se soupeř zmocnil kulatého nesmyslu a momentálně s ním kombinuje.
11'
Další útočnou akci táhl právě Belotti, který oslovil vedle stojícího Falquého. Španělský kanonýr si narazil s Basellim, následně byl včas zastaven.
10'
Ansaldi posadil na zadek bránícího Pavloviče a ihned poté hledal ve vápně své kolegy. Na zadní tyči se k míči dostal Falqué, avšak nestačil vůbec zakončit.
9'
Samy to možná trochu zbytečně zkoušel individuálně a jeho průnik středem hřiště neměl dlouhého trvání. Čistým zákrokem ho odzbrojil Rincon.
8'
Ansaldi nastartoval své rychlé končetiny, nicméně při přechodu k šestnáctce si nedokázal přesně narazit s Belottim.
7'
Turínští uklidnili hru u svého velkého vápna, kde se do kombinace zapojila kompletní trojčlenná obrana. Míč má v tuto chvíli De Silvestri.
6'
Sampirisi se vydal po levém křídle až k blízkosti šestnáctky, odkud se rozhodl kombinovat s Benalim. Jeho centr ale nebyl zrovna přesný.
5'
Na druhé straně se do velké šance mohl dostat Simy, na poslední chvíli tomu zamezil Burdisso. Následná rána Trotty byla hodně nepovedená.
4'
Před Ansaldim musel zasáhnout Faraoni, po jehož odkopu se domácí Moretti prezentoval nedovoleným zákrokem.
3'
Crotone na nic nečekalo a okamžitým nákopem se pokusilo vystrašit obranu soupeře. Na pravém křídle velmi dobře zakročil Bonifazi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Turín FC: Sirigu – Bonifazi, Burdisso, Moretti – De Silvestri, Rincón, Baselli, Ansaldi – Falqué, Ljajić – Belotti.
Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Berenguer, Acquah, A. Barreca, Buongiorno, Butić, Edera, Molinaro, N'Koulou, Obi, Valdifiori.

FC Crotone: Cordaz – Pavlović, Ar. Ajeti, Sampirisi – Faraoni, Rohdén, Ceccherini, Barberis, Benali – Trotta, Tochukwu Nwankwo.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Crociata, Diaby, Giannotti, Martella, Marković, F. Ricci, Tumminello, Zanellato..
FC Crotone

Na druhé straně stojí sestupem ohrožené Crotone, který se v tuto chvíli pohybuje v sestupovém pásmu. Crotone má zatím na kontě čtyřiadvacet bodů a na poslední nesestupovou příčku ztrácí pouze dva body. Hostující tým dnešního klání se rovněž nenachází v optimální formě, neboť z posledních pěti ligových zápasů zvítězil pouze v jediném. Zároveň se Crotone řadí mezi nejhorší ofenzivní celky, naopak defenzíva je třetí nejvíce propustná v celé soutěži. Nejlepším střelcem pak je Chorvat Budimir, který vstřelil šest branek.
Turín FC

Fotbalisté Turína se v letošním ročníku prezentují celkem sympatickýma výkona, která je zatím vynesly na dosavadní desátou pozici. Turín dal v minulém zápase zapomenout na doslova katastrofální formu a čtyřzápasové šňůře bez zisku jediného bodu konečně zvítězil. Domácí celek dnešního utkání má na kontě jednačtyřicet vstřelených branek, což je nejvíce z poslední desítky umístěných celků. Naopak nejproduktivnějším hráčem je španělský forvard Falque, který má na kontě deset branek.
Hezký den všem fanouškům fotbalu, zvláště toho italského. Již dnes odpoledne nás čeká utkání mezi domácím Turínem FC a sestupem ohroženým FC Crotone.
16. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 15 12 2 1 31:13 38
2. Juventus 15 11 3 1 26:15 36
3. Lazio 15 10 3 2 36:15 33
4. Cagliari 15 8 5 2 31:19 29
5. AS Řím 15 8 5 2 26:15 29
6. Atalanta 15 8 4 3 37:23 28
7. Parma 16 7 3 6 23:19 24
8. Neapol 16 5 6 5 25:21 21
9. Milán 15 6 2 7 16:19 20
10. Torino 15 6 2 7 18:21 20
11. Verona 15 5 3 7 14:17 18
12. Fiorentina 15 4 4 7 19:23 16
13. Bologna 15 4 4 7 22:26 16
14. Sassuolo 14 4 3 7 26:27 15
15. Sampdoria 16 4 3 9 13:25 15
16. Lecce 16 3 6 7 20:32 15
17. Udinese 15 4 3 8 10:24 15
18. Brescia 15 4 1 10 14:26 13
19. Janov 16 2 5 9 17:31 11
20. Spal 8 2 0 6 6:15 6
Články odjinud