Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Crotone - 21. ledna 2018   15:00

0:3
(0:1)
Crotone
3' Barberis   • 54' Stoian  (F. Ricci) • 67' F. Ricci  (Benali)
Verona
Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux (46. Pazzini), Fares – Rômulo (C), B. Zuculini, Marcel Büchel, Valoti (60. Verde) – Matos, Petković (68. Calvano).
Gianluca Rocchi – Elenito di Liberatore, Mauro Tonolini
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Crotone
Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis, Mandragora, Benali (77. Crociata) – F. Ricci (81. Faraoni), Trotta (73. Budimir), Stoian.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký podvečer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:13.
Utkání je u konce a body se stěhují do Crotone. To i po přestávce bylo lepším, aktivnějším a hlavně přesnějším týmem a v 54. minutě i podruhé skórovalo. Na přihrávku z křídla si naběhl Adrian Stoian a zblízka nedal Nicolasovi žádnou šanci. Další úder pro Hellas přišel v 61. minutě, to dostal Bruno Zuculini za svůj faul rovnou červenou kartu a oslabil tak tým. Přesilovku hosté využili v 67. minutě parádní křížnou ranou Federica Ricciho a po tomto úspěchu už bylo definitivně vymalováno. Crotone v poklidu dokráčelo k výhře a třem bodům a posunu na 17. místo. Hellas zůstává i nadále na 19. místě.
90+2'
90+1'
Mandragorova střela po zemi skončila u Nicolase, ten si na závěr utkání připsal úspěšný zákrok.
90'
Budou se nastavovat dvě minuty.
90'
Rázem tu ovšem bylo přenesení na pravou stranu, Faraoni poslal na malé vápno pěknou přihrávku, Budimirovi ke sklepnutí na branku ale scházel malý krůček.
89'
Crotone jde pomaličku vpřed po levé straně.
88'
A skončil u něj i Budimirův pokus o prostrčení mezi dva obránce.
87'
V tomto případě se míč dostal až k brankáři, Nicolasovi však nepříliš prudký pokus nenadělal žádné problémy.
87'
Buchelův faul znamená, že hosté budou rozehrávat přímý kop.
86'
Hraje se teď v poklidné atmosféře, všem je jasné, že o vítězi je dnes rozhodnuto.
85'
Nyní se domácí pokusili o signál, výsledek byl ale stejný, jako před několika okamžiky. I tento pas zvládla obrana Crotone zastavit.
84'
A další přímý kop pro Hellas, nyní se faulem provinil Faraoni.
83'
Z velké dálky se o zakončení z přímého kopu pokusil Verde, jenže proti byla zeď, o kterou se prudký míč zastavil.
82'
Žlutou kartu za faul na unikajícího Rômula dostal hostující Marco Capuano.
81'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Federico Ricci, přichází Marco Davide Faraoni.
80'
Hosté si přihrávají u půlící čáry, posouvají hru zprava doleva a naopak.
78'
Snadný zákrok pro Cordaze, ten si jen došel pro oblouček přes obranu. Z útočících hráčů na něj nedorážel nikdo.
77'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ahmad Benali, přichází Giovanni Crociata.
76'
Pískot diváků hráčům také nepřidává...
75'
Hellas to ještě nebalí, pokouší se alespoň snížit hrozivý výsledek, chce to ale přidat v přechodové fázi.
73'
Ricci si mohl připsat další úspěch, musel by však zakončit přesněji. Nebyl k míči postaven zrovna ideálním způsobem a jeho střela z vápna tak skončila vysoko nad.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Ante Budimir.
72'
Střídat se bude i na straně Crotone, hosté s touto procedurou nepospíchají, střídaný Trotta odchází pozvolným krokem.
71'
Svůj centr ovšem hodně přehnal, vysoký míč přelétl celé pokutové území.
71'
Fares vybojoval pro Veronu rohový kop, sám jej i rozehraje.
70'
No a už to trochu připomíná exhibici hostů, Hellas jakoby rezignoval.
68'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Simone Calvano.
67'
Crotone právě vstřelilo branku!
Náskok hostů se opět zvýšil, a to po rychlé akci. Stoian vybojoval míč, potáhl levou stranou a přes Benaliho pak míč doputoval doprava na FEDERICA RICCIHO, který jej pak zakroutil přesně ke vzdálenější tyči. Nicolas se natahoval marně.
67'
Sám nakonec zasahovat nemusel, neboť centr skončil u jeho obránců. Crotone jde dopředu.
66'
Možná se něco bude dít nyní, po faulu na Rômula. Je tu přímý kop a Cordaz si pečlivě staví zeď.
65'
Autové vhazování Hellasu, opět tomu ale schází rychlost a moment překvapení.
64'
Crotone drží soupeře na uzdě, veškeré akce domácích končí na půlce.
62'
Benali vypadá, že bude v pořádku a může bez problémů pokračovat. Začíná přesilovka Crotone.
61'
Tak tohle pro domácí další potíž. Na půlce šel totiž Bruno Zuculini do skluzu, zvedl nohu a trefil Benaliho. Rozhodčí neváhal a vytáhl rovnou červenou kartu!
61'
Dobrý obranný zákrok domácího Farese, ten zabránil centru tak šikovně, že z toho není ani roh pro Crotone.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Daniele Verde.
59'
Cordaz si připsal zákrok proti trochu nečekané střele zblízka, stál ovšem na tom správném místě a skryl míč v náruči.
57'
Ten sice neklapl podle představ, akce ovšem pokračuje u hranice pokutového území.
57'
Domácí se ale zajisté nevzdají. Nyní centrovali z levé strany, Ceccherini skluzem uklidil míč na roh.
55'
No a publiku se tento stav vůbec, ale vůbec nelíbí. Stadionem se nese bouřlivý pískot.
54'
A hostům se akce povedla na jedničku. Na pravém křídle si situaci prohlédl Ricci, nacentroval a ADRIAN STOIAN si na jeho ideální přihrávku naběhl středem vápna a hravě překonal zkoprnělého Nicolase.
53'
Akce pravou stranou skončila mimo hrací plochu, Cordaz už má nachystáno na rozehrání.
52'
Domácí kombinují, jenže na vlastní polovině. Kloudnější akci nevymyslel ani Caracciolo.
51'
Rômulo se pak postavil k přímému kopu, provedení však bylo velmi špatné. Míč vysoko přelétl Cordazovo břevno.
50'
Až nyní unikal Matos a byl zastaven nedovoleným zákrokem. Žlutou kartou byl poté potrestán Adrian Stoian.
49'
Crotone zahájilo druhý poločas aktivní hrou, soupeře prakticky ještě nepustilo za útočnou polovinu.
47'
Chytrý pokus o přihrávku za obranu Hellasu byl přerušen, myšlenka na akci ale byla povedená.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Thomas Heurtaux, přichází Giampaolo Pazzini.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Máme za sebou první poločas, který přinesl spíše boj o každý míč, než pohlednou technickou hru, ale také jeden gól. Ten padl už ve třetí minutě, když se z přímého kopu parádně trefil hostující Andrea Barberis. Hellas se po celou dobu snažil s výsledkem něco udělat, zatím ale naráží na vlastní nemohoucnost v koncovce, což potvrdila hlavně situace v nastaveném čase, kdy se zblízka netrefil Rômulo. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.
45+3'
45+3'
V závěru poločasu měl velkou šanci na srovnání Rômulo, po centru z pravého křídla byl ve vápně chvíli volný, zblízka ale pálil vedle!
45+2'
Do souboje šli v pokutovém území Hellasu Nicolas a Benali, úspěšnější byl gólman domácího týmu.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43'
Jenže standardní situace zatím zcela zapadají do předváděné hry tohoto týmu. Po centru se okamžitě dostali k míči hráči Crotone.
42'
Cordaz zasahoval proti volnému míči na hranici brankové čáry a jak se ukázalo, bylo to již za ní. Takže následuje roh pro Hellas Verona.
41'
Sampirisi skvěle ubránil akci Hellasu levou stranou, navíc vybojoval faul na svou osobu.
40'
Domácí se nedaří, i další nákopy skončily u hráčů Crotone.
38'
Nicolas si pohlídal vysoký centr z pravé strany a míč si stáhl do rukavic.
37'
Hellasu nelze upřít snaha, jenže je to celé upachtěné a hosté se poté dokáží celkem bez problémů osvobodit.
35'
Nepřesnost za nepřesností, to je teď hra domácích, pokažený Faresův centr byl diváky ohodnocen silným pískotem.
34'
Náběh do vápna skončil odvrácením, stejně jako centr o pár vteřin později.
34'
Hellas je ale stále v útoku a následovat bude přímý kop z pravé strany.
33'
Na pravé straně si prostor na centr našel domácí Matos, jeho pas však byl přizvednutý a se svící si nejlépe poradil gólman Cordaz.
32'
Za faul u pomezní čáry byl žlutou kartou potrestán i domácí Mohamed Fares.
30'
Nyní ale se zdí překopl i branku, Nicolas může založit protiakci.
29'
Pokračuje nárůst faulů, po dalším takovém rozehrávají hosté nebezpečný přímák. U míče je Barberis, který již dnes jeden proměnil.
28'
A další faul hostl, nyní od Bruna Martelly. I on byl potrestán žlutou kartou. Verdiktu nevěří a nesouhlasí s ním, nic s tím už ale neudělá...
27'
Další žlutá karta pro hosty, za opravdu tvrdý zákrok zezadu ji dostal Federico Ceccherini.
26'
Domácí to zvládli, vyvezli míč do bezpečných vod a Crotone se navíc dopustilo faulu. Provinil se Barberis.
25'
Rohový kop se koná i na druhé straně, Nicolas musí být na pozoru.
24'
Konzultace u videa byla krátká, pokutový kop se nekoná, pouze odkop od Cordazovy branky.
23'
Domácí se zlobí na hlavního rozhodčího, neboť Trotta zahrál ve vápně rukou. Sudí sice penaltu neodpískal, ale nechá si situaci překontrolovat na videu.
22'
Trocha vzruchu v pokutovém území Crotone. Nejprve se v něm odehrál těsný souboj, který byl sudím ohodnocen jako čistý, poté zakončoval Valoti. Jeho pokus byl sražen a je z toho roh.
21'
Petković neprošel pravou stranou, pro svůj tým však vybojoval alespoň autové vhazování.
20'
Z hlediště se začíná ozývat první nespokojený pískot, útok Hellasu se trápí.
18'
Nyní si ale sám zkomplikoval situaci váhavou rozehrou a Martella měl co dělat, aby u pomezní čáry zachytil jeho prudkou přihrávku.
18'
Následný centr z přímého kopu letěl na zadní tyč, kde ovšem hlídkovala obrana Crotone a míč odhlavičkovala. Cordaz zasahovat nemusel.
17'
Faul tentokrát na druhé straně, Federici Ricci tvrdě zajel do Petkoviće a prohlédl si za to žlutou kartu.
15'
Ricci poslal do šestnáctky povedený centr, jenže jeho spoluhráči si na přihrávku nabíhali v ofsajdovém postavení.
14'
Hostující Trotta byl podle hlavního sudího na pravé straně při pokusu o kličku faulován, Crotone tak má další standardní situaci. Nyní to ale na střelu není.
12'
Hellas v první vážnější akci, Fares zleva přihrál na vápno a Rômulo zakončoval z první. Jeho střela levačkou nebyla myšlena zle, skončila však vedle Cordazovy brány.
10'
Obranná řada Verony zastavila průnik soupeře, nyní se ale celkem marně snaží rozvinout vlastní pokus o útok.
9'
A už zase hrajeme. Dopředu jde hostující Crotone.
8'
No, začíná se nám trochu přitvrzovat a jsou v tom i nervy. Hostující Stoian byl faulován a nepřijal omluvu faulujícího hráče. Trochu se ohnal rukou a sudí musel vše uklidňovat.
7'
Akce nebyla z těch nejpovedenějších, přesto musel Nicolas při svém odkopu dávat velký pozor.
6'
Crotone je vedoucím gólem povzbuzeno a nyní se hrne do útoku pravou stranou.
5'
Střela domácích minula Cordazovu branku, ten bude v poklidu rozehrávat.
4'
Verona se okamžitě hrne do protiakce, i zde byl k vidění tvrdý zákrok, nyní se ale pokračuje bez přerušení.
3'
Následoval přímý kop, který si vzal na starost ANDREA BARBERIS, pravačkou parádně překonal zeď a zakroutil svou střelu do horního rohu Nicolasovy branky.
2'
Na trávníku se ocitl hostující Trotta a ne vlastní vinou. Zezadu jej tvrdě atakoval Zuculini.
1'
Hosté hned v úvodu zahrozili střelou zpoza pokutového území, gólman Nicolas si tak připsal první úspěšný zákrok.
1'

Hellas Verona FC: Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Fares – Rômulo (C), B. Zuculini, Marcel Büchel, Valoti – Matos, Petković.
Náhradníci: Silvestri, Coppola – Verde, Fossati, Kean, Pazzini, F. Zuculini, Alejandro González, Lee Seung-woo, Calvano, Bearzotti, Souprayen.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis, Mandragora, Benali – F. Ricci, Trotta, Stoian.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Rohdén, Nalini, Izco, Suljić, Budimir, Pavlović, Faraoni, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Elenito di Liberatore, Mauro Tonolini.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Marc'Antonio Bentegodi začne v 15 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Gianluca Rocchi, kterému budou na pomezí pomáhat Elenito Di Liberatore a Mauro Tonolini.
FC Crotone

Ani hosté na tom nejsou kdovíjak dobře, na 18. místě tabulky mají dvoubodový náskok na dnešního soupeře. A co se ligové bilance týká, tam má Crotone stejný problém, jako Hellas – poslední tři zápasy skončily porážkou, Crotone v nich navíc nedalo ani gól. Naposledy hrálo mužstvo na AC Milán a odjelo s prázdnou po výsledku 1:0. Jedinou branku vsítil Bonucci.

Hellas Verona FC

Domácí jsou na 19. místě tabulky se 13 body. Situace je pro klub už docela vážná, liga se přehoupla do druhé poloviny a pro tým začal tuhý souboj o záchranu. Forma je ale pryč, poslední tři ligové zápasy skončily neúspěchem a pouhou jednou vstřelenou brankou. Naposledy se Hellas představil v Neapoli a prohrál 2:0. O branky se v tomto utkání postarali Coulibaly a Callejón.

Spal – Hellas 2:2
Hellas – AC Milán 3:0
Udinese – Hellas 4:0
Hellas – Juventus 1:3
Neapol – Hellas 2:0
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně se podíváme na duel mezi 21. kola mezi týmy Hellas Verona FC a FC Crotone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62