Serie A -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Janov - 31. října 2018   20:30

AC Milán
4' Suso (Çalhanoğlu) • 90+1' A. Romagnoli
2:1
(1:0)
Janov
56' A. Romagnoli (vl.)
AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Suso, Kessié, Bakayoko, Laxalt (63. Abate) – Higuaín, Çalhanoğlu (83. Castillejo), Cutrone.
Pasqua – Paganessi, Di Iorio
Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Janov
Radu – E. Zukanović, Biraschi, Günter – Lazović, Rômulo (67. Veloso), L. Mazzitelli (78. Omeonga), Criscito – Kouamé, Bessa, K. Piątek (85. Panděv).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Obrovská radost domácích, kteří dnešní zápas nakonec zvládli a velmi silného soupeře poráží 2:1. Tři body jsou pro Milán zasloužené, neboť domácí byli téměř celou druhou půli lepší a to i přes vyrovnávací gól v 56. minutě, který si navíc domácí dali sami... AC mělo hlavně v závěru zápasu velkou převahu a po zásluze dalo gól, byť hodně šťastný, ale na to se historie neptá.
90+4'
90+3'
Probíhá poslední nastavená minuta, ale sudí určitě kvůli gólu AC něco nastaví.
90+1'
AC Milán právě vstřelil branku!
AC to dokázalo! Po dlouhém nákopu do vápna šel do souboje Ionut Radu (Janov), který míč nevyboxoval zrovna ideálně. Ten se odrazil pouze před vápno, kde ho z voleje trefil ALESSIO ROMAGNOLI a světe div se, míč krásným obloučkem přeletěl vracejícího se gólmana a zapadl do branky Janova.
90'
Rohový kop pro AC, další možnost vstřelit vedoucí gól!
89'
Míč míří do autu, na polovině AC, to je pro Janov ideální scénář. Mezitím lavička CFC trochu pozdržela autové vhazování.
88'
Obránci Janova se nyní obětavě vrhali do střel, není to lehké pro ofenzivní esa Milána.
87'
Hosté se osvobozují pouze odkopem míče, pro nějž jde Gianluigi Donnarumma.
86'
V tuto chvíli se již janovští zaměřují pouze na ubránění remízy, AC má velký tlak.
85'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Goran Panděv.
83'
Žlutou kartu dostává Ricardo Rodríguez (AC Milán).
83'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Samuel Castillejo.
83'
Defenziva AC si s rohovým kopem poradila velmi dobře, domácí zkouší rychlý brejk... který ale končí nepřesným centrem na Susa.
82'
A na druhé straně si velmi dobrý zákrok připisuje také domácí Gianluigi Donnarumma, po jehož zákroku mají hosté roh z levé strany.
81'
Znovu povedená střela domácích, tentokrát pálil autor prvního dnešního gólu Suso, ale vše končí jak jinak, než parádním zákrokem Radua.
80'
Žlutou kartu dostává Miguel Veloso (Janov CFC).
78'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Stephane Omeonga.
75'
Útočná akce Janova skončila centrem z pravé strany, který lapil Gianluigi Donnarumma (AC Milán).
74'
Pochopitelně neplatí to pro střelu Susa ze čtvrté minuty... ovšem od té doby mohli domácí skórovat hned několikrát, nebýt parádních zákroků gólmana CFC. Nyní sledujeme útočnou akci hostů.
73'
V počtech střel (celkem i na branku) jsou domácí výrazně aktivnější, ale zatím se jím nedaří najít recept na výborně chytajícího gólmana Janova.
72'
Po střele Hakana Çalhanoğlu (AC Milán) se Ionut Radu pouze ohlédl, ale to v tuto chvíli stačilo, míč letí vedle branky Janova.
71'
Od závěrečného hvizdu nás dělí přibližně dvacet minut a stále je to zápas celkem otevřený, vyhrát může kterýkoliv tým.
70'
Jestli někomu mohou fotbalisté Janova děkovat za současný stav, tak je to jednoznačně vlastnímu gólmanovi, který chytá fantastický zápas.
69'
Další fantastický zákrok Radua! Gonzalo Higuaín mohl ve vápně vystřelit, ale místo střely z první volil zpracování, to mu ale stihl obránce ukopnout míč. Ten se však dostal k Kessiému, který pohotově vystřelil, brankář Janova ale fantasticky vyrazil.
68'
AC je v posledních minutách jasně aktivnější.
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Miguel Veloso.
66'
Míč se dostal z levé strany před vápno, odkud Tiemoué Bakayoko (AC Milán) vypálil z voleje, ale střela mu vůbec nesedla.
65'
Tentokrát neměl Higuaín přesnou mušku, jeho střelu ale tečoval obránce, takže domácí mají roh.
64'
Gonzalo Higuaín (AC Milán) a jeho parádní střela zpoza vápna... Ionut Radu (Janov) dnes ale chytá fantasticky a i s touto střelou si poradil.
63'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Diego Laxalt, přichází Ignazio Abate.
63'
Davide Biraschi (Janov) již na nohou, na levou ale kulhá, mezitím domácí rozehráli volný kop, následně je ale odpískán útočný faul.
62'
Davide Biraschi (Janov) se svíjí na trávníku, po souboji na vlastní polovině.
61'
Hodina hry za námi, Janov dokázal před pár minutami vyrovnat a nyní se v Miláně bojuje o zatím rozdílovou branku.
60'
Míč poslal, po rohovém kopu AC z levé strany, vedle branky Janova zakončující Franck Kessié.
59'
AC může odpovědět na vyrovnávací gól hostů, domácí rozehrají roh z levé strany.
58'
Tímto gólem se pochopitelně Janov dostal zpět do hry a nyní to opět bude ta pravá bitva.
56'
Janov právě vstřelil branku!
Nešťastné odrazy míče z pohledu AC, šťastné pro Janov! Míč se ve vápně odrazil k Christianu Kouamému, který neváhal a z pravé strany vypálil, míč trefil nohu obránce Milána ALESSIA ROMAGNOLIHO, od níž se ale odrazil do výšky a přes bezmocného Donnarummu zamířil ke vzdálenější tyči. Je to nešťastný vlastní gól domácích.
55'
Hosté postupují po pravé straně, jsou ale zahnáni až k postranní čáře.
53'
Následuje centr Higuaína z pravé strany, který sice Laxalt dokázal zasáhnout, ale nikoliv již usměrnit.
52'
Znovu jsou to domácí, kteří útočí, centr z levé strany míří do vápna Janova, kde ale odhlavičkoval obránce.
50'
Franck Kessié (AC Milán) musel taktickým faulem zastavil Rômula a dostal za to žlutou kartu.
50'
AC opět v úvodu poločasu lepším týmem, ale pozor, nyní domácí ztratili míč a hosté jdou dopředu.
48'
Ionut Radu (Janov) a opět parádní zákrok, tentokrát reflexivně vyrazil míč po rohovém kopu AC!
47'
Gonzalo Higuaín (AC Milán) si hned v úvodu druhé půle vypracoval gólovou šanci, tomu, že jeho střela neskončila pod břevnem, zabránil jen pohotový zákrok Radua!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:33.
Sudí Pasqua nenastavil ani vteřinu a ukončil první půli po vypršení pětačtyřiceti minut. Do kabin odchází spokojenější domácí, kteří díky krásnému gólu Susa z úvodu vedou 1:0. Nicméně Janov nehrál vůbec špatně, vytvořil si také několik šancí a nebyl daleko od vyrovnání!
45'
45'
Janov se dostal k míči a hosté zaútočili po levé straně, odkud putoval centr do vápna AC, tam zaúřadovali obránci.
44'
AC na polovině soupeře, domácí mají ale na všechno hodně málo času, dobrý pohyb hráčů CFC.
43'
Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (Janov CFC).
43'
Luca Mazzitelli (Janov) vypálil z levé strany, branku AC minul.
42'
A vypadá to, že závěr poločasu by mohl patřit Janovu, který je nyní jasně nebezpečnější.
40'
Hosté nyní reklamovali faul, kdy v souboji s dvojici obránců, na hranici malého vápna, upadl Krzysztof Piątek, ale sudí neodpískal, hrálo se dál. Následoval centr z levé strany do vápna, poté hlavička útočícího hráče Janova, ale míč končí nad brankou.
40'
Čeká nás poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté s míčem u půlící čáry.
39'
Chyba domácích v rozehrávce, kdy Gianluigi Donnarumma špatně rozehrál od vlastní branky, hosté to nakonec ale nedokázali zužitkovat.
38'
Přibývá drobných faulů, hra se nyní nepříjemně kouskuje.
36'
K vidění bylo hned několik centrů domácích, ale ani jeden neměl potřebné parametry, míč vybojovali hosté.
35'
Gonzalo Higuaín (AC Milán) sice branku soupeře neohrozil, ale následně vybojoval první roh pro svůj tým.
34'
Je to v podstatě z podobné pozice, z jaké domácí rozehrávali před pár minutami, kdy ale dobře zasáhl Ionut Radu.
33'
Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) faulován na polovině Janova, další volný přímý kop pro domácí.
32'
Další střelecký pokus Janova, který ale znovu míří pouze nad brankou.
30'
Po první půl hodině lze konstatovat, že byť vedou domácí, hosté rozhodně nezaostávají, navíc po inkasování se přece jenom více pouštějí do útočení.
29'
Ionut Radu (Janov) měl nyní dobře postavenou zeď a zároveň stál i velmi dobře u jedné ze svých tyči, kam také směřoval přímý kop domácích, míč má gólman Janova ve svých rukavicích.
28'
Diego Laxalt (AC Milán) musel zastavit akci na levé straně, po předchozím faulu Mazzitelliho, volný kop pro AC.
26'
Rômulo (Janov) si nyní, v souboji s domácím Laxaltem, počínal nedovoleně a hostům je odpískán útočný faul.
25'
Po krátké odmlce opět registrujeme fotbalisty AC před pokutovým územím soupeře.
24'
A celá obrana AC nyní pouze přihlížela tomu, jak Krzysztof Piątek (Janov) napálil ve vápně míč z voleje, ale branku zhruba o metr minul, přesto velmi dobrá šance hostů!
23'
AC přichází o míč u půlící čáry a dopředu jdou bleskově hosté.
22'
Daniel Bessa (Janov) našel Krzysztofa Piąteka, který pohotově z levé strany vypálil, branku Milána ale přestřelil.
20'
Je za námi prvních dvacet minut tohoto utkání, Janov prohrává po krásném gólu Susa 0:1, ale zatím to o osudu zápasu nic moc neříká.
18'
Další rychlá a povedená akce AC, kdy se z pravé strany dostal ke střele Patrick Cutrone, který ale byl z úhlu a nakonec trefil jen boční síť.
17'
Od Ionuta Radua začíná další kombinace hostů, kteří ale po půlící čáře zase míč ztrácí.
16'
Luca Mazzitelli (Janov) se skácel k zemi, na polovině AC, hostům byla ponechána výhoda, míč se dostal k Kouamému, který vypálil, nebyla to vůbec špatná střela, ale Gianluigi Donnarumma si s ní poradil.
15'
Daniel Bessa (Janov) rozehrál, poslal centr do vápna AC, ale tam zaúřadoval Gianluigi Donnarumma.
14'
Je tu vůbec první rohový v zápase, který rozehrají z levé strany hosté.
13'
Nyní domácí pohodlně poslali nákop soupeře do autu a budou vyčkávat na své polovině, co Janov vymyslí.
12'
Janov to často zkouší dlouhými míči, ale zatím to postrádá přesnost.
11'
A útočné manévry domácích končí nepřesným centrem Patricka Cutroneho, odkop od branky Janova.
10'
Malá domů v podání hostů, Ionut Radu si ale musí pospíšit s odkopem, zvládl to, ale míč poslal pouze na domácí Rodrígueze.
9'
Hosté nyní pouze nákopem darovali míč soupeři, AC nespěchá s rozehrávkou.
8'
V podstatě se dá říci, že AC skórovalo vůbec z první útočné akce, parádní efektivita.
7'
V hledišti to jen zahučelo, domácí se totiž na chvíli opět dostali do blízkosti šestnáctky CFC.
5'
Janovští vhazují z pravé strany, na polovině AC.
4'
Neskutečně krásný gól AC! SUSO si navedl míč k vápnu, pravou rukou přidržel obránce Janova tak, aby mu nesáhl do střely a pak fantasticky vypálil. Jeho přesná a neskutečně tvrdá střela zaplula k tyči a byť si Ionut Radu na míč sáhl, nedokázal ho vyrazit mimo.
4'
A po rychlé rozehrávce se dostává až před pokutové území Janova.
3'
Dlouhý nákop v podání hostů, míč míří k vápnu soupeře, AC celou situaci ale zvládlo.
2'
Janovští se dostávají na polovinu AC, které ale zatím dobře zhušťuje prostor.
1'
Mateo Musacchio (AC Milán) zachránil míč na pravé straně, následně ho ale hosté poslali do autu, takže domácí vhazují.