Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Torino - 26. září 2018   21:00

Beriša – Tolói, A. Masiello, Palomino – Hateboer, Freuler (72. Pašalić), Rigoni (63. Iličić), de Roon, Gosens – D. Zapata (84. Tumminello), A. Gómez.
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri (77. Lukić), Baselli (89. Zaza), Rincón, Meïté, Aina – Parigini (70. Berenguer), Belotti.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15.
Je konec. V dnešním zápase jsme se branky nedočkali a utkání tak skončilo 0:0.Úvod utkání byl aktivnější, když se v 9. minutě dostal do šance Emiliano Rigoni, ale to skončilo jen vedle levé tyče. O pět minut později zakončil Andrea Belotti, ale těsně minul pravou tyč. Poté měl až v nastaveném čase druhé půle šanci Alejandro Gómez, ale jeho ránu k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu.
90+5'
90+5'
Ovšem následný centr nic nepřinesl.
90+5'
Poslední šance pro Atalantu, která získala rohový kop.
90+4'
Andrea Masiello se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy.
90+3'
Následný roh už nic nepřinesl, jelikož následné zakončení šlo pouze nad bránu.
90+2'
Alejandro Gómez se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu na rohový kop!
90+2'
Domácí hráč se sice dostal s míčem do vápna, ale následně jenom upadl.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Následná střela hostujícího hráče z přímého kopu nepřinesla nic vážnějšího, jelikož letěla pouze do zdi.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Zaza.
88'
Tumminello nyní získal žlutou kartu, když zezadu poslal protihráče k zemi.
87'
Pokus hostujícího hráče skončil jen vedle brány a Etrit Beriša tak má další odkop od své svatyně.
86'
Posléze se hra přerušila, jelikož leží na hrací ploše hostující hráč Daniele Baselli.
85'
Ani tento míč do vápna z nohy domácích nic nepřinesl.
84'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Marco Tumminello.
83'
Poté sice přišlo zakončení domácího hráče, ale to skončilo jen vedle brány.
82'
Nyní Atalanta získala rohový kop z levé strany a může rozhodnout zápas.
81'
Nyní se domácí snažili nějak vykombinovat soupeře, ale opět z toho nic nebylo.
80'
Nyní se domácí pokusili dostat míč do vápna, což se jim povedlo, ale následné zakončení se nepodařilo.
79'
Pokud v dnešním zápase padne gól tak to bude menší zázrak, jelikož šancí jsme se moc nedočkali a ani nyní nemá žádný tým nějaký tlak.
78'
Domácí hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče bude Turín.
77'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Saša Lukić.
75'
Posléze šel k zemi Lorenzo De Silvestri po souboji s protihráčem a drží se za ruku.
74'
Turín přišel o míč ve středu hrací plochy a následně se tak dopředu mohla vydat Atalanta, ale opět to nebylo nic vážného.
73'
Hostující hráč Nicolas N'Koulou nyní potřeboval ošetření lékařů.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Mario Pašalić.
71'
Hans Hateboer se snažil dostat po pravé straně, ale poté jen ztratil míč.
70'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Vittorio Parigini, přichází Álex Berenguer.
69'
Nakonec doktorů nebylo potřeba a u balónu tak je Turín v podobě autového vhazování.
68'
Duván Zapata se nyní zranil a potřebuje ošetření lékařů, když chtěl projít přes obránce, který ho ale čistě odebral o míč.
67'
Etrit Beriša musel jít ven z brány, aby odkopl míč dřív, než by u něj byl soupeř.
66'
Domácí se tentokrát dostali dostali do zakončení, ale to opět skončilo pouze vedle brány.
64'
Nyní došlo k faulu ve středu hrací plochy ze strany domácího hráče.
63'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Emiliano Rigoni, přichází Josip Iličić.
62'
Tentokrát to byl Robin Gosens, který se dostal do zakončení hlavou, ale zamířil pouze vedle hostující svatyně.
60'
Alejandro Gómez si navedl míč a následně mířil k levé tyči, ale tam byl připraven brankář Salvatore Sirigu, který předvedl jistý zákrok.
59'
Opět je u míče Atalanta, která poslala centr do vápna, na který si naskakoval Duván Zapata, ale balón skončil jen v moci gólmana Salvatore Siriga.
58'
Bergamo sice získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy, ale poté přišla jen další nepřesná přihrávka.
57'
Následný rohový kop ovšem nebyl nijak nebezpečný a hosté dostali balón do bezpečí.
56'
První roh nic nepřinesl, ale po druhém už přišlo zakončení Emiliano Rigoniho, který odvrátil hostující obránce do zámezí a následuje další roh.
55'
Ani druhá půle nám zatím nenabízí nic zajímavého, ale možná se nyní dočkáme nějakého vzrušení, jelikož Atalanta získala rohový kop.
54'
Daniele Baselli si nabíhal za obranu, ale ocitl se pouze v ofsajdu, který byl hodně těsný.
53'
Nyní se hostům nepodařilo projít po levé straně a míč skončil opět jen v zámezí za bránou Atalanty.
52'
Posléze se domácímu hráči Etritu Berišovi nepovedl odkop a míč tak skončil pouze v zámezí.
51'
Hosté se i se štěstím dostali po pravé straně, ale následně ztratili balón.
50'
Poté se dopředu dostala Atalanta, která poslala centr z pravé strany do vápna, kde přišlo zakončení hlavou Duvána Zapaty, ale přesně do míst, kde byl připraven Salvatore Sirigu.
49'
Následná standardka ale nic nepřinesla.
48'
Nyní přišel faul Palomina, za který obdržel žlutou kartu a Turín získal přímý kop.
47'
Turín získal autové vhazování na pravé straně a má míč ve své moci.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas je u konce a zatím jsme se branky nedočkali. Úvod utkání byl aktivnější, když se v 9. minutě dostal do šance Emiliano Rigoni, ale to skončilo jen vedle levé tyče. O pět minut později zakončil Andrea Belotti, ale těsně minul pravou tyč. Následně jsme ovšem neviděli nic atraktivního a zápas je velmi vyrovnaný.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.
45'
Poté sice letěl míč do vápna a následně přišlo zakončení domácího hráče, které letělo jen nad hostující svatyní.
44'
Poté přišel nedovolený zákrok z hostující strany a Bergamo získalo volný kop.
43'
Domácí sice získali rohový kop, ale ten skončil pouze na hlavě hostujícího hráče.
41'
Posléze přišla jen nepřesná přihrávka hostujícího hráče a následuje odkop od svatyně Atalanty.
40'
Salvatore Sirigu se postaral o centr, který letěl na jeho bránu a vyboxoval míč.
38'
Posléze hosté získali autové vhazování, po kterém vypálil z voleje Vittorio Parigini, ale trefil jen boční síť.
37'
Andrea Belotti se snažil dostat přes obránce, ovšem domácí hráč mu odkopl míč do zámezí.
36'
Duván Zapata se snažil dostat dopředu, ale následně mu byl odebrán míč soupeřem.
35'
Atalanta získala míč, ale zatím je to bída jak z domácí tak hostující strany.
34'
Soualiho Meïté se provinil faulem, když skluzem poslal k zemi protihráče a jelikož už jednu žlutou kartu má, tak si musí dávat velký pozor.
33'
Nákop hostů nic velkého nepřinesl a míč tak skončil opět v moci brankáře Etrita Beriši.
31'
Soualiho Meïté nyní dostal žlutou kartu za faul ve středu hrací plochy.
31'
Nakonec to vypadá, že hostující brankář bude moct pokračovat.
30'
Salvatore Sirigu má nyní zdravotní problémy a hra je přerušena.
29'
Ale následný pas na levou stranu skončil jen v moci turínské obrany.
28'
Vittorio Parigini se opět dostal dopředu s míčem po levé straně a následně získal autové vhazování.
27'
Poté se hostující hráč provinil faulem a Atalanta tak získala volný kop z levé strany, který rovněž rozehrála nakrátko.
26'
Turín tak získal volný kop na polovině soupeře, který rozehrál nakrátko.
25'
Poté se snažil něco vymyslet Vittorio Parigini, ale následně přišel jen faul Alejandro Gómeze.
24'
Domácí obránce si lehce poradil s útočníkem Turína a Etrit Beriša tak má odkop od své svatyně.
22'
Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku na své polovině hrací plochy a domácí soupeř získal volný kop, ovšem ten nic nepřinesl.
21'
Zatím je hra poměrně vyrovnaná, možná je trochu lepší Atalanta, ale na vážnější šance je to 1:1.
20'
Ovšem poté skončil míč jen v zámezí a Turín získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.
19'
Ovšem standardní situace Turína nenabídla nic velkého a dopředu se dostalo domácí mužstvo.
18'
Tomás Rincón byl při zpracování zfaulován José Luisem Palominoem a Turín získal volný kop z levé strany.
17'
Duván Zapata se sice dostal k balónu na hranici vápna, ale poté o něj přišel.
16'
Daniele Baselli byl v souboji pozdě a následně zezadu poslal protihráče k zemi ve středu hřiště.
15'
Brankář hostů Salvatore Sirigu se ocitl pod tlakem a následně nastřelil jen domácí útočníka, který se ale provinil rukou.
14'
Poté se dopředu dostal Andrea Belotti, který se nakonec měl velkou šanci, ale jeho pokus letěl vedle pravé tyče!
13'
Po boji na polovině soupeře se k míči dostala Atalanta, ale následně přišel jen další nepřesný centr.
12'
Zatím se hraje převážně ve středu hrací plochy. Následně Atalanta zapojila do své kombinace i brankáře, který odkopl míč k šestnáctce soupeře.
10'
Turín se dostal k míči ve středu hrací plochy, ale následně přišel jen faul domácích.
9'
Domácí se dostali do velké šance, ale zakončení Emiliana Rigona letělo těsně vedle levé tyče!
8'
Následný útok Turína po levé straně nic nepřinesl, jelikož centr byl zblokován domácím obráncem.
7'
Bergamo získalo rohový kop z pravé strany, ovšem hosté opět odhlavičkovali míč a vydali se do protiútoku.
6'
Turín se pokoušel projít po pravé straně, ovšem poté skončil míč jen v zámezí za bránou Etrita Beriši.
5'
Domácí následně získali autové vhazování na polovině soupeře, ovšem ani tentokrát jsme se nedočkali ničeho vážnějšího.
4'
Ovšem ani tento roh nepřinesl nic vážnějšího a k balónu se dostalo domácí mužstvo.
3'
Turín poté dokázal získal balón na svou stranu a nakonec i rohový kop z pravé strany, když byl pokus o centr zblokován.
2'
První rohový kop nic velkého nenabídl, ale Atalanta zůstane u míče, jelikož se Tomás Rincón provinil faulem.
1'
Atalanta získala autové vhazování na pravé straně a posléze také rohový kop.
1'

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, A. Masiello, Palomino – Hateboer, Freuler, Rigoni, de Roon, Gosens – D. Zapata, A. Gómez.
Náhradníci: Gollini, F. Rossi – Adnan, Barrow, Castagne, Djimsiti, Iličić, Mancini, Pašalić, Pessina, Tumminello, Valzania.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Baselli, Rincón, Meïté, Aina – Parigini, Belotti.
Náhradníci: Ichazo, Rosati – Berenguer, Bremer, Damascan, Edera, Lukić, Moretti, R. Soriano, Zaza.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Giorgio Peretti, Dario Cecconi.

Turín FC:

Turín je momentálně na patnáctém místě s pěti body a skóre 5:7. V posledním zápase přivítal Turín na své půdě Neapol. Už ve 4. minutě poslal hosty do vedení Insigne. Ve 20. minutě zvýšil vedení Verdi a první poločas tak Neapol vyhrála 2:0. V 51. minutě sice proměnil pokutový kop Belotti, ale o osm minut později se podruhé trefil Insigne a Neapol tak vyhrála 3:1. Nejlepšími střelci jsou se dvěma góly Belotti a Meite.

Atalanta Bergamasca Calcio:

Atalanta se momentálně nachází na dvanáctém místě s pěti body a skóre 9:8. V posledním zápase zavítala na půdu AC Milánu. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Higuaín. V 54. minutě sice srovnal Gomez, ale o sedm minut později poslal zpátky Milán do vedení Bonaventura. Už se zdálo, že tři body zůstanou na San Siru, ale v 90+1. minutě srovnal Rigoni a Atalanta tak remizovala 2:2. Nejlepšími střelci jsou se třemi góly Gomez a Rigoni.
V 6. kole Serie A se proti sobě utkají týmy Atalanta Bergamasca Calcio a Turín FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v loňském ročníku ligy v rámci 34. kola na půdě Atalanty. V prvním poločase branka nepadla, ale druhý poločas už zvládla Atalanta a vyhrála 2:1. Nyní se opět bude hrát na Stadio Atleti Azzurri d'Italia, který nabídne kapacitu pro 24 642 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Daniele Orsato a jeho asistenti Giorgio Peretti a Dario Cecconi. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62