Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Juventus - 2. dubna 2019   21:00

0:2
(0:1)
Juventus
22' Bonucci  (Bernardeschi) • 85' Kean  (Bentancur)
Cagliari
Cragno – Lykogiannis, Pisacane, Ceppitelli (C), Srna – Ionita (68. Birsa), Cigarini, Faragò (76. Padoin) – Barella – Pavoletti, Pedro (76. Cerri).
Giacomelli – Caliari, Imperiale
Sardegna Arena
Juventus
Szczęsny – Cáceres (61. Bentancur), Bonucci, Chiellini (C) – De Sciglio, Can, Pjanić, Matuidi, Sandro – Bernardeschi, Kean.
Pinsoglio, Del Favero – Kastanos, Cancelo, Bentancur, Nicolussi Caviglia, Rugani, Mavididi.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:9.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Juventusu, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. Druhý poločas byl z hlediska atraktivity mnohem záživnější, v samotném úvodu jsme sledovali drtivou převahu Juventusu, který si dlouho dobu zahrával s jednobrankovým vedením. Postupem času se začalo projevovat také Cagliari, avšak zůstalo u náznaků šancí. Koncovka utkání nám přinesla druhou branku Juventusu, o ní se postaral talentovaný Kean, jenž byl v tomto utkání hodně vidět.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Federico Bernardeschi (Juventus FC).
90+3'
Avšak ani kombinace Cagliari nepřinesla nic nebezpečného, o vítězi je rozhodnuto. V tuto chvíli je u hracího předmětu Szczesny.
90+2'
Stará dáma ho sice rozehrála nakrátko, avšak hodně rychle přišla ztráta míče. Jednalo se o ofsajd, Cragno okamžitě odkopl na druhou stranu.
90+1'
Pjanić našel v pokutovém území Keana, jehož rána skončila na obětavém protihráči. Ten srazil míč do zámezí, na řadu přijde další rohový kop.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Juventus kráčí za dalším vítězstvím. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Nyní se cosi řešilo s hlavním sudím, nakonec se pokračuje ve hře. Cagliari to nyní bude mít hodně složité, krátce před koncem zápasu prohrává o dvě branky.
85'
Juventus právě vstřelil branku!
O vítězi tohoto zápasu se zdá být rozhodnuto! Pjanić dokázal vyprodukovat naprosto přesnou přihrávku na naběhnuvšího Bentancura, který si ještě počkal na náběh MOISE KEANA, před kterým čekala prázdná branka. Cragno se ještě zkoušel po střele natáhnout, avšak tvrdé zakončení doprostřed branky slavilo úspěch.
85'
Obrannou povinnost si dokázal splnit Bonucci, který za sebe nepustil Padoina. Juventus začíná čím dál častěji chybovat, což přineslo zakončení soupeře.
84'
Aby toho nebylo málo, tak to hodně nebezpečným centrem zkoušel Bentancur, kterému se nepovedlo najít Keana. Domácí tak budou moci vhazovat.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Juventus stále drží nejtěsnější možné vedení, dočkáme se překvapivého vyrovnání stavu?
82'
Žlutou kartu dostává Darijo Srna (Cagliari Calcio).
82'
Sám na branku se hnal Kean, který to zkoušel lobem, avšak Cragno tento úmysl dokázal přečíst. Domácí na nic nečekají, okamžitě základají protiakci.
82'
Domácí si navíc vybojovali rohový kop, který přinesl vysoký centr, na který se vyhoupl Barella. Hlavička o zem neměla šanci na úspěch, rutinní práce pro brankáře.
81'
Pavoletti zkoušel pustit přihrávku za sebe, tam se ale nenacházel nikdo ze spoluhráčů. Až nyní se Cagliari nadechuje k náporu, hosté se zatím brání velice dobře.
80'
Byl to právě Barella, kdo se ještě pokoušel doběhnout zdánlivě ztracený míč. Nakonec se mu to nepodařilo, Szczesny tak bude moci odkopávat od branky.
79'
Na opačné straně si domácí došli pro zisk standardní situace. Padoin dokázal v náběhu najít Barellu, který pohotovou hlavičkou mířil nad branku Juventusu.
78'
De Sciglio se dokázal uvolnit k střílenému centru, který před Keanem dokázal odklidit Pisacane. Tlak Juventusu nekončí, naopak je tu další útočná akce.
77'
Po delší době se do rozehrávky zapojil také polský brankář Szczesny, který ihned přeposílal na pravou stranu. Stará dáma je ve druhém dějství jasně aktivnější.
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Alberto Cerri.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Paolo Faragò, přichází Simone Padoin.
75'
Naopak se jako poslední dotkl míče domácí Pisacane, soupeř tak mohl vhazovat. Po krátké kombinaci se k zakončení dostal Kean, který trefil nohu protihráče.
74'
Sledovali jsme rohový kop v podání Juventusu. K rozehrávce se postavil Bernardeschi, jehož kroucený centr nepřinesl žádný střelecký projektil.
69'
Obrannou povinnost si dokázal splnit Ceppitelli, který raději z první odklidil míč do bezpečí. Jeho celek se nedostal ani k půlící čáře, Juventus je dominantní.
68'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Valter Birsa.
67'
Po delší době jsme sledovali centrovaný balón z kopačky De Sciglia. Kean se k míči sice nedostal, avšak Pisacane odpálil míč pouze na rohový kop pro soupeře.
66'
Do menších problémů se dostal Matuidi, který při řešení kombinace vyprodukoval zpětnou přihrávku. Juventus se snadným způsobem dostal zpět na útočnou zónu.
65'
Alex Sandro se pokoušel na levém křídle vysunout Bernardeschiho, který se k míči vůbec nedostal. Nízkou přihrávku totiž dokázal zachytit Ceppitelli.
64'
Bernardeschi si nakonec navedl míč na pravou nohu, načež zkoušel oslovit spoluhráče za pokutovým územím, avšak jako první se k balónu dostal Cigarini.
63'
Před malým momentem jsme sledovali úvodní střídání tohoto zápasu, jednalo se o vynucenou záležitost. Cáceres si totiž způsobil zdravotní problémy.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Cagliari se stále nemůže dostat k něčemu vážnějšímu. Nyní bude o levé čáry vhazovat Alex Sandro.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Martín Cáceres, přichází Rodrigo Bentancur.
60'
Málem to bylo o dvě branky! Kean se totiž dravostí pokoušel dostat mezi dvojici protihráčů, která nakonec chybovala. Talentovaný forvard se dostal před Cragna, který ho vychytal.
59'
De Sciglio přihrával přesně dvojici spoluhráčů, následný protiútok domácích skončil daleko před pokutovým územím. Stále sledujeme řadu nepřesností.
58'
Hlavní sudí si nakonec všiml, že Chiellini odehrával míč už za autovou čárou. K provedení autu se staví Srna, který hledá vhodného adresáta míče.
57'
Na druhé straně přišla na řadu krátká kombinace, kterou domácí hráči aktivně napadali. Proto se Pjanić rozhodl pro zpětnou přihrávku na Bonucciho.
56'
Na jistotu se rozhodl zahrát hostující Cáceres, který raději poslal míč do moci brankáře Szczesnyho, jenž po chvilce rozehrál výhozem na Chielliniho.
55'
Na pořadu dne byl rohový kop pro Cagliari. Celkem slušný centr nakonec odvrátila pozorná obrana soupeře, dorážka od Barelly skončila na protihráči.
54'
K hodně nadějnému centru se nyní dostal Srna, který v pokutovém území zkoušel najít Pavolettiho, jehož hlavičkový pokus ještě lehce přizvedl Bonucci.
53'
Hodně práce již zmiňovaný Alex Sandro, který to u vlastního pokutového území zvládl na jedničku. Balón se mu totiž podařilo otřít o nohu napadajícího protihráče.
52'
Pjanićovi se dokázalo obelstít protihráče, načež to z druhé volny zkoušel Matuidi. Ten místo centru hledal vedle stojícího Alexe Sandro, jenž váhá.
51'
Tak nakonec se pokutový kop konat nebude, nikdo z domácích totiž nezahrál rukou. Mezitím od pravé autové čáry vhazoval Lykogiannis, který našel pouze soupeře.
50'
Stará dáma zahrávala standardní situaci, po které se dožadovala pokutového kopu. Píšťalka sudího zůstává němá, avšak nyní se rozhodčí radí s kolegou u videa.
49'
Aby toho nebylo málo, tak u postranní čáry skončil na zemi Kean, po ktrém hodně surově sáhl Pisacane. V tomto případě se klidně dala tasit žlutá karta.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali útočný faul v podání domácího Pedra, který si v hlavičkovém souboji proti Bonuccimu pomáhal rukama.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který rozhodně nebyl zrovna atraktivní. Sledovali jsme nezáživnou podívanou, která nakonec přinesla jedinou branku, o kterou se po rohovém kopu postaral hostující Bonucci. Cagliari se věhlasnějšího soupeře absolutně nezaleklo, naopak hraje velice vyrovnanou partii, avšak stále tomu chybí nějaká logičtější myšlenka. Ani Juventus nepodává zrovna přesvědčivý výkon, naopak v kombinované sestavě zatím často chybuje.
45'
44'
Následně se Pedrovi podařilo sklepnout balón pod sebe, kam si sbíhal kolega Ionita. Tomu ale uskočil míč daleko od kopačky, aut pro Juventus.
43'
Koncovka prvního poločasu se pomalu a jistě blíží. Cagliari opět zavítalo na druhou polovinu, kde za sebe prodlužoval míč Pavoletti, avšak Pedro k ní měl daleko.
40'
Žlutou kartu dostává Babis Lykogiannis (Cagliari Calcio).
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Stará dáma se po delší době dostala k souvislejší práci s míčem, přičemž Matuidi zkoušel najít naběhnuvšího Bernardeschiho, před kterým zasáhl soupeř.
38'
Barella se dostal do přehuštěného prostoru, logicky tak musel vypustit zpětnou přihrávku. Aby toho nebylo málo, tak si nedovoleným zákrokem vypomohl Ionita.
37'
Alex Sandro se ještě pokusil zabojovat o zdánlivě ztracený míč, avšak to bylo naprosto zbytečné. Jako první se k němu dostal Srna, jenž rozjel kombinaci.
36'
Série hlavičkových soubojů nakonec přinesla zisk hracího předmětu pro Cagliari, které má velké problémy s vyvezením míče na opačnou stranu.
35'
Pohotovou nabídku vyprodukoval Farago, který na přední tyči našel prvního z protihráčů. Tím byl Chiellini, jenž po chvíli odklízel míč do bezpečí.
34'
Je tu druhá žlutá karta tohoto zápasu, za pozdní zákrok jí vyfasoval domácí Joao Pedro, který na půlící čáře přišlápl protihráče.
33'
Kean se zbytečně s balónem vracel, což mohlo přinést lacinou ztrátu. Cigarini sice po kulatém nesmyslu sahal, avšak nakonec ho píchl k protihráči.
32'
Stále sledujeme celkem nezáživnou podívanou, která toho nenabízí nic moc zajímavého. Před malým momentem se k centru dostal domácí Lykogiannis.
31'
Barella hned několikrát naznačil pohyb ke středovému kruhu, nakonec se ale s míčem vrátil na obrannou polovinu, kde do rozehrávky zapojil také Cragna.
30'
Na opačné straně jsme sledovali dalekonosný pas v podání zkušeného Srny, kterému se nepodařilo najít žádného ze spoluhráčů. Hrát tak může soupeř.
29'
De Sciglio to na pravém křídle zkoušel pohotovým centrem, na který si naskakoval Matuidi. Jeho hlavička pro změnu směřovala nad domácí branku.
24'
V tuto chvíli to bude mít domácí celek nesmírně složité, proti vedoucímu celku italské ligy prohrává o jednu branku. Do konce zbývá dostatek času.
23'
Szczesny raději zvolil konstruktivní přihrávku do strany, kde se nacházel jeden z jeho kolegů. Ten na druhé polovině hledal Keana, před kterým zasahoval Pisacane.
22'
Hned první větší šance končí úvodní brankou! K rozehrávce rohového kopu se totiž postavil záložník Bernardeschi, kterému se podařilo zakroutit centr přesně na hlavu LEONARDA BONUCCIHO, jenž ukázkový výskok navíc přinesl velice přesné zakončení. Cragno se za tímto projektilem pouze ohlédl.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku stále čekáme. Zatím sledujeme celkem vyrovnanou podívanou, diváci se nedočkali žádné šance.
21'
Dobrý obranný zákrok předvedl hostující Bonucci, který si navíc pomohl čistým způsobem. Mezitím Pjanić přenášel hru na pravou stranu, kde číhal Cáceres.
20'
Žlutou kartu dostává Moise Kean (Juventus FC).
19'
Už poměrně dlouhou dobu sledujeme kombinaci domácích na útočné polovině. Zatím to je pouhé posouvání míče, Juventus zvolil vyčkávací taktiku.
18'
Cragno si opět vyzkoušel práci s hracím předmětem, načež na jistotu rozehrál po zemi na Pisacaneho. Cagliari se postupně přesouvá na druhou stranu.
17'
Domácí to raději zkoušeli středem hrací plochy, kde ale číhala početná přesila protihráčů, Proto to Lykogiannis zkoušel centrem, který prolétl vápnem.
16'
Podél autové čáry se pokoušel prodrat vpřed Ionita, který si vymodlil faul od Matuidiho. Hlavní sudí i tentokráte celou situaci viděl, Cagliari ihned rozehrálo.
15'
Juventus i tentokráte rozehrával nakrátko, načež se vzdušná nabídka snášela na De Sciglia, který se nacházel v ofsajdu. Opakovaný záběr tuto skutečnost nepotvrdil.
14'
V úvodu utkání sledujeme celou řadu nedovolených zákroků, tentokráte se na zemi ocitl Matuidi, který pro svůj celek vybojoval volný kop od půlící čáry.
13'
Do kombinace se zapojil také brankář Szczesny, který přihrávkou navázal na svého kolegu Chielliniho. Domácí se aktivně snaží napadat rozehrávku.
12'
Následně se na zemi ocitl hostující Bernardeschi, kterého zezadu povalil na zem jeden z domácích hráčů. Stará dáma se rozhodla rozehrát nakrátko.
11'
De Sciglio si to drzým způsobem namířil na útočnou polovinu, kde se dostal mezi dvojici protihráčů. Ta sice odklidila balón, avšak poté fauloval Joao Pedro.
10'
Za obranu si ještě pokoušel naběhnout Matuidi, na kterého vzdušná přihrávka nedoletěla. Domácí si míče moc dlouho neužili, soupeř bude opět vhazovat.
9'
Na pořadu dne byla standardní situace pro vedoucí celek soutěže. Pjanić nakonec přenechal rozehrávku Bernardeschimu, jehož centr odvracel Ceppitelli.
8'
Hra musela být opět přerušena, neboť hlavní sudí odhalil nedovolený zákrok na Alexe Sandra. Provinil se vracející se Pisacane, hosté ihned rozehráli.
7'
Cagliari si dokonce vybojovalo úvodní rohový kop, který ale nepřinesl nic nebezpečného. Následovalo autové vhazování, Lykogiannis našel pouze Cácerese.
6'
Také Szczesny si poprvé okusil práci s hracím předmět, který rozehrál po zemi. Stará dáma měla velké starosti s přechodem, Bernardeschi si faul nevymodlil.
5'
Za dalekonosným pasem se pokoušel dostat Alex Sandro, který v souboji neuspěl. Následně to s agresivitou přehnal Can, jenž poslal na zem Ceppitelliho.
4'
Následovalo autové vhazování z pravé strany, o které se postaral hostující Srna. Krátce poté si nedovoleným zákrokem pomohl Ionita, jenž fauloval Cana.
3'
Poprvé se k míči dostal domácí brankář Cragno, který to zkoušel dalekonosným odkopem na druhou stranu. Tam zasahoval pouze pozorný Can.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Lykogiannis, Pisacane, Ceppitelli (C), Srna – Ionita, Cigarini, Faragò – Barella – Pavoletti, Pedro.
Náhradníci: Aresti, Rafael – Birsa, Bradarić, Cerri, Deiola, Despodov, Ch. Oliva, Luca Pellegrini, Padoin, Théréau, Romagna.

Juventus FC: Szczęsny – Cáceres, Bonucci, Chiellini (C) – De Sciglio, Can, Pjanić, Matuidi, Sandro – Bernardeschi, Kean.
Náhradníci: Pinsoglio – Kastanos, Cancelo, Bentancur, Nicolussi Caviglia, Rugani, Mavididi.

Rozhodčí: Giacomelli – Caliari, Imperiale.
Juventus FC

Na opačné straně stojí vedoucí celek celé soutěže, kterým je Juventus. Stará dáma i letos pomýšlí nad celkovým prvenstvím, v tuto chvíli má na druhou Neapol náskok patnácti bodů. Juventus dokázal v minulém kole napravit zaváhání ze zápasu s Janovem, který svému soupeři uštědřil letošní první ligovou porážku, na svém stadionu totiž vyhrál poměrem 2:0. Stará dáma si totiž v následujícím zápase poradila s osmnáctým Empoli, který tak trochu překvapivě prohrálo pouze 0:1. Juventus jse v rámci venkovních zápasů vůbec nejlepším celkem celé soutěže, dohromady odehrál čtrnáct zápasů, přičemž přišel o body pouze ve dvou případech. Stará dáma tak půjde do dnešního utkání v roli jasného favorita, avšak její největší hvězda, Cristiano Ronaldo, hrát nebude.
Cagliari Calcio

Fotbalisté Cagliari letos předvádějí hodně kolísavé výkony, které momentálně stačí na průběžnou dvanáctou pozici. Cagliari má na svém kontě třiatřicet bodů, náskok na sestupové pásmo činí osm bodů. Domácí celek tohoto zápasu v posledních dvou zápasech dokázal zvítězit. Nejprve na vlastním stadionu překonal Fiorentinu, která nakonec prohrála výsledkem 1:2. Následně si Cagliari vyšláplo na poslední celek soutěže, Chievo totiž na vlastní půdě prohrálo poměrem 0:3. Cagliari je v rámci tabulky domácích celků devátým nejlepším celkem, dohromady na svém stadionu odehrálo čtrnáct zápasů, přičemž se mu podařilo zvítězit hned v šesti případech. Pouze dva zápasy skončily porážkou.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Cagliari Calcio a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62