Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Torino - 26. listopadu 2018   20:30

0:0
(0:0)
Cagliari
Cragno – Srna, Ceppitelli, Romagna, Lykogiannis – Ionita, Cigarini (85. Bradarić), Barella – Dessena – Pedro (80. Sau), Pavoletti (64. Cerri).
Fabrizio Pasque – Alessandro Lo Cicero, Emanuele Prenna
Sardegna Arena, Cagliari
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Meïté, R. Soriano (69. Zaza), Baselli (77. Lukić), Ansaldi (75. Parigini) – Falqué, Belotti.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Cagliari doma remizovalo s Turínem 0:0. Utkání nám toho příliš nenabídlo, neviděli jsme žádnou velkou šanci a nutno dodat, že to nebyl příliš pohledný zápas. K vidění bylo pouze mnoho nepřesných přihrávek a není divu, že jsme se branky nedočkali.
90+5'
90+4'
Hostující hráč byl ošetřován a vypadá to, že v tomto utkání se už nic nestane.
90+3'
Ani jeden celek už nechce udělat zbytečnou chybu a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Aktivní Andrea Belotti to vyzkoušel z dobrých dvaceti metrů, ale ani tato přízemní střela se neujala. Dobře zasáhl Alessio Cragno!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Iago Falqué to vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale míč skončil vysoko nad brankou.
87'
Nyní ale hosté chybovali v rozehrávce, jenže domácí toho nevyužili, protože u míče byl jako první Salvatore Sirigu.
85'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Filip Bradarić.
84'
Hostující celek je v posledních minutách aktivnější a stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, co z toho Turín vytěží.
82'
Po bleskové akci zakončoval z hranice velkého vápna Zaza, ale s jeho slabým pokusem si Alessio Cragno dokázal poradit!
80'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Marco Sau.
79'
Ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo. Zápas se pomalu blíží ke konci a stále čekáme na první branku.
78'
Žlutou kartu dostává Luca Ceppitelli (Cagliari Calcio).
78'
Rohový kop pro domácí.
77'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Saša Lukić.
76'
Hostující Daniele Baselli opouští hřiště za doprovodu lékaře a vypadá to, že dnes dohrál.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Vittorio Parigini.
73'
Nakonec se k míči dostal Iago Falqué, ale s jeho přízemním pokusem si Alessio Cragno výborně poradil!
72'
A je tu další rohový kop, tentokrát pro hosty.
71'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože pro míč si došel pozorný Salvatore Sirigu.
70'
Rohový kop pro domácí celek.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Simone Zaza.
66'
Žlutou kartu dostává João Pedro (Cagliari Calcio).
64'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Alberto Cerri.
62'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Po dalším centru se do zakončení z těžké pozice dostal Andrea Belotti, ale na domácího brankáře nevyzrál!
61'
Rohový kop pro Turín.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou a jak to celé dopadne.
58'
Stále je to hlavně jedna nepřesnost za druhou. Utkání je velmi opatrné a nejspíše ho rozhodne jedna branka, pokud tedy vůbec padne.
56'
Domácí také zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
54'
Nyní se hostující hráč dostal do zakončení, ale nakonec to bylo zbytečné, protože podle rozhodčího byl v ofsajdu.
52'
Míč lítá ze strany na stranu a stále čekáme na první střelu na branku.
50'
Další nepřesná přihrávka a míč v zámezí. Rozehrávat bude Salvatore Sirigu.
48'
Ani druhý poločas zatím není příliš ofenzivní a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
46'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako v prvním poločase.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:35 hodin.
Je za námi první poločas, který nenabídl téměř nic. Neviděli jsme ani jednu střelu na branku, takže ani jednu šanci a Cagliari hraje s Turínem stále 0:0. K vidění bylo jen mnoho nepřesných přihrávek a žádná fotbalová show to dnes rozhodně není. Uvidíme, co nám přinese druhé dějství.
45+4'
45+3'
První poločas se už pouze dohrává a oba týmy čekají na závěrečný hvizd.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Tak nakonec vše jinak, protože standardní situace z toho nebyla. Hosté se zlobili, ale k ničemu jim to nebylo.
42'
Andrea Belotti byl zastaven pouze za cenu faulu a to už je hodně zajímavá standardní situace pro Turín.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.
38'
Další nepřesná přihrávka zastavil útočnou akci domácích.
37'
Tentokrát už to faul byl, ale ze strany hostů, takže u míče jsou domácí fotbalisté.
35'
Hostující hráč upadl před vápnem Cagliari, ale rozhodčí byl hodně blízko a faul nakonec neodpískal.
33'
Nyní to měli domácí slušně směrem dopředu rozjeté, ale João Pedro nakonec pokazil další přihrávku a nic z toho tedy nebylo.
31'
Už se opět hraje. První poločas se blíží ke svému konci a na úvodní branku to zatím rozhodně nevypadá.
29'
Na trávníku zůstal ležet další domácí hráč a rozhodčí hru znovu po chvíli raději přerušil, znovu se bude ošetřovat.
27'
Z prvního rohového kopu domácího celku nebylo vůbec nic. Domácí zůstávají u míče a snaží se něco vymyslet.
26'
Rohový kop pro Cagliari.
24'
Ale ani tentokrát domácí nic nevymysleli. Oba celky brání na jedničku a vypadá to, že dnes to žádná velká přestřelka nebude.
23'
Už se opět hraje. Hosté o míč po další nepřesné přihrávce přišli, tak uvidíme, co vymyslí domácí.
21'
Daniele Baselli byl nyní velmi ostře atakován a skončil na trávníku. Bude se ošetřovat a chvíli se hrát nebude.
19'
Stále se na trávníku nic zajímavého neděje. Bojuje se hlavně uprostřed hrací plochy a na první šanci stále čekáme.
17'
Nedočkáme. Hosté se v pohodě ubránili a stal 0:0 i nadále platí. Zatím to žádná ofenzivní show rozhodně není.
16'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí celek. Dočkáme se úvodní branky?
14'
Ale domácí rychle získali míč a šli dopředu, ale po centru svým zadákům pomohl Salvatore Sirigu, který si došel pro centr.
13'
A nyní snažení domácích skončilo útočným faulem, takže u míče jsou hosté, kteří nepospíchají.
12'
Obraz hry je zatím stále stejný. Většina akcí končí před pokutovým územím a na první střelu na branku stále čekáme.
10'
Dopředu se vydali i domácí fotbalisté, ale jejich snažení ukončila další nepřesná přihrávka a na tahu je Turín.
8'
Hosté nyní zatlačili svého soupeře, byl z toho nebezpečný centr, ale u míče byl jako první Alessio Cragno, který ho vyboxoval do bezpečí.
6'
Ale je to také zatím plné nepřesných přihrávek. Po další takové sebral míč Alessio Cragno, který okamžitě založil akci Cagliari.
4'
A další faul. Začalo se hodně zostra a rozhodčí hned domlouvá kapitánům, aby své spoluhráče uklidnili.
3'
Dopředu se dral hostující kanonýr Andrea Belotti, ale nakonec si v souboji pomohl faulem a akce Turína tedy skončila.
2'
Také domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ani ten se neujal a pro míč si došel pozorný Salvatore Sirigu.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří míč okamžitě nakopli dopředu, ale po tomto nákopu skončil jen v zámezí.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Cagliari Calcio: Cragno – Srna, Ceppitelli, Romagna, Lykogiannis – Ionita, Cigarini, Barella – Dessena – Pedro, Pavoletti.
Náhradníci: Rafael, Aresti – Pajač, Andreolli, Bradarić, Cerri, Klavan, Farias, Pisacane, Sau.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Meïté, R. Soriano, Baselli, Ansaldi – Falqué, Belotti.
Náhradníci: Ichazo, Rosati – Lyanco, Lukić, Zaza, Damascan, Edera, Berenguer, Moretti, Parigini, Bremer.

Rozhodčí: Fabrizio Pasque – Alessandro Lo Cicero, Emanuele Prenna.
Zápas se odehraje na stadionu Sargegna Arena a výkop je naplánován na 20:30. Nic si tedy na tento čas neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fabrizio Pasque, kterému budou na pomezí pomáhat Alessandro Lo Cicero a Emanuele Prenna.
Turín FC

Hosté jsou na tom o něco málo lépe, na 11. místě mají 17 bodů. S formou jsou na tom se soupeřem stejně, v posledních pěti zápasech nasbírali osm bodů, nicméně do dnešního duelu půjdou s porážkou v zádech. Turín hrál před reprezentační pauzou doma s Parmou a odevzdal body po výsledku 1:2. Hosté se dostali do vedení po trefách Gervinha a Ingleseho, turínští sice ještě do pauzy snížili Basellim, víc už ovšem nezvládli.

Cagliari Calcio

Domácí tým je v současné době na 13. místě tabulky se ziskem 14 bodů. Klub by si zajisté představoval lepší postavení, k tomu je ale potřeba se dostat na vítěznou vlnu, klub nyní už dva zápasy čeká na výhru. Po očekávané porážce z půdy Juventusu však přišla venkovní remíza 2:2 se Spalem, kde Cagliari možná očekávalo o výhru. V utkání se trefili Paviletti a Ioniţă, nicméně pouze dorovnávali dvoubrankovou ztrátu.

Cagliari – Bologna 2:0
Fiorentina – Cagliari 1:1
Cagliari – Chievo 2:1
Juventus – Cagliari 3:1
Spal – Cagliari 2:2
Dobrý večer u dohrávky 13. kola italské Serie A. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Cagliari Calcio a Turín FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62