Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Lazio - 2. prosince 2018   18:00

Chievo
Chievo
25' Pellissier (Birsa)
1:1
(1:0)
Lazio
66' Immobile  (Correa)
Chievo
Sorrentino – Bani, Depaoli, Rossettini, Barba – P. Hetemaj, Radovanović, Birsa (72. Djordjević), Obi (74. Kiyine) – Meggiorini (62. Cacciatore), Pellissier.
Maresca – Ranghetti, Pagliardini
Marco Antonio Bentegodi, Verona
Lazio
Strakoša – Wallace, Acerbi, Radu (46. F. Caicedo) – Marušić (57. Patric), Parolo, Badelj (83. Valon Beriša), S. Milinković-Savić, Lulić – Immobile, Correa.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:12.
Je dobojováno. Lazio dnes nepotvrdilo roli velkého favorita a Chievem, které má zatím pouze jeden bod, pouze remizovalo 1:1. V prvním poločase se Lazio k ničemu nedostalo, navíc inkasovalo. Ve druhém poločase bylo Lazio jasně lepší, vyrovnalo, ale to bylo ze strany hostů vše.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Fabrizio Cacciatore (Chievo Verona).
90+4'
Žlutou kartu dostává Joaquín Correa (S. S. Lazio).
90+3'
Lazio se tlačí dopředu a sází vše na jednu kartu, tak uvidíme, zda se dočká vítězné branky.
90+1'
Domácí se málem dostali do vedení, ale hráč Lazia míč směřující do branky vykopl a stav se nemění!
90'
Ani tento roh nic nepřinesl a je před námi závěr utkání.
90'
Domácí zahrávali roh a Tomas Strakoša měl plné ruce práce, ale zvládl to a míč vyrazil na další roh.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Chievo zatím zvládá konec zápasu výborně a vypadá to, že vybojuje hodně cenný bod.
87'
Po dlouhé době zahrozili také domácí, ale ze slibné standardní situace nic nevytěžili a dopředu už zase pospíchají hráči Lazia.
85'
Z rohu ale nic nebylo. Nakonec se do zakončení dostal Joaquín Correa, ale jeho rána přesná nebyla.
84'
Rohový kop pro Lazio.
83'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Valon Beriša.
83'
Další snažení hostů skončilo útočným faulem, takže na tahu je domácí celek, který nikam nepospíchá.
81'
Vzal to na sebe nakonec Milan Badelj, ale po jeho dělovce z hranice velkého vápna skončil míč těsně vedle pravé tyče!
80'
Všichni domácí hráči jsou na své polovině a brání remízu. Lazio tlačí, ale zatím se nemůže dostat do šance.
78'
Ciro Immobile se prodral do vápna a pohotovou střelou orazítkoval tyč! Domácí měli nyní obrovské štěstí.
76'
Hosté přišli o míč a do brejku šli domácí, ale Filip Djordjević to neudělal dobře a nakonec z toho nebylo vůbec nic.
74'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Sofian Kiyine.
72'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Filip Djordjević.
71'
Tentokrát se ale Chievo ubránilo a stav je tedy stále nerozhodný. Lazio má ale pořád velký tlak.
70'
68'
A Lazio je nyní samozřejmě na koni a znovu se tlačí dopředu. No, bude to velmi zajímavých dvacet minut.
66'
Lazio právě vstřelilo branku!
Tak už to neplatí, protože CIRO IMMOBILE vyrovnává na 1:1. Hostující střelec dostal míč na hranici velkého vápna, udělal dva kroky směrem dovnitř pokutového území a zkušeně překonal brankáře.
66'
Ale i tentokrát se Chievo ubránilo. Domácí jsou pod tlakem, ale zatím to zvládají na jedničku a kráčí za prvním vítězstvím v této sezoně.
65'
64'
Sergej Milinković-Savić se dostal do zakončení, ale z dobré pozice poslal míč nad branku domácího celku.
62'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Fabrizio Cacciatore.
61'
Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Chievo Verona).
60'
A hosté na to mají už jen třicet minutek. Je jasné, že konec utkání bude velmi zajímavý.
58'
Lazio je ve druhém poločase o poznání aktivnější, mačká svého soupeře, ale vyrovnávací branky se zatím nedočkalo.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází Patric.
56'
Z rohu ale nic nebylo a Lazio tak i nadále prohrává o jednu branku.
55'
Joaquín Correa pronikl do vápna, přihrál na hranici penalty, kde číhal Ciro Immobile, ale s jeho technickým pokusem si Stefano Sorrentino výborně poradil a míč vyrazil na roh!
53'
Nyní se dobré dvě minutky nehrálo, protože domácí hráč byl ošetřován. To Chievu samozřejmě vyhovuje.
51'
Žlutou kartu dostává Ivan Radovanović (Chievo Verona).
50'
Ale zatím se žádná akce Lazia neujala. Chievo dnes brání na jedničku a vůbec nepůsobí jako poslední celek tabulky.
48'
Lazio vstoupilo do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí dopředu. Nutno ale dodat, že hostům ani nic jiného nezbývá.
46'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Felipe Caicedo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03 hodin.
První poločas je za námi. Lazio zatím nepotvrzuje roli velkého favorita, protože na hřišti Chieva, které má v tabulce zatím pouze jeden bod, prohrává 0:1. A zcela zaslouženě, protože Chievo bojuje, bylo aktivnější a mělo více šancí. Lazio zatím nepředvedlo vůbec nic a musí pořádně zabrat, pokud chce tedy bodovat.
45+2'
45+2'
Ciro Immobile se dostal do obrovské šance, ale nakonec bylo zakončení zbytečné, ofsajd.
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Ciro Immobile dostal na hranici velkého vápna trochu prostoru a okamžitě vystřelil, ale míč skončil vysoko nad brankou Chieva.
43'
Chievo má pouze jeden bod a je suverénně poslední, ale i přesto zatím nepustilo Lazio do žádné šance.
41'
První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že další branky se už nedočkáme. Alespoň tedy v prvním dějství.
39'
Lazio nakonec zahrávalo rohový kop, ale Chievo se znovu lehce ubránilo.
38'
Ve hře Lazia je to zatím pouze jedna nepřesná přihrávka za druhou a pokud hosté nepřidají, tak na hřišti posledního Chieva bodovat nebudou.
36'
Nyní Lazio poslal míč několikrát do vápna soupeře, ale ani z jednoho centru nic nebylo.
34'
Milan Badelj to vzal na sebe, ale nezvládl kličku a poté ještě fauloval. Zmar Lazia pokračuje.
32'
Ale z rohu nic nebylo a dopředu už pospíchají hosté, kterým zatím přechod do útoku vůbec, ale vůbec nevychází.
31'
Rohový kop pro Chievo.
30'
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).
28'
Ale po zisku míče zahrozili znovu domácí. Ze střední vzdálenosti to zkusil Riccardo Meggiorini, ale jeho rána přesná nebyla.
27'
Lazio se samozřejmě snaží okamžitě odpovědět, tak uvidíme, zda favorit tohoto utkání konečně také něco vymyslí.
25'
Chievo právě vstřelilo branku!
A máme tu úvodní branku tohoto utkání! Domácí podnikli rychlou akci, Birsa vymyslel výbornou přihrávku a SERGIO PELLISSIER v tutové šanci nezaváhal a překonal hostujícího brankáře.
23'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Chievo Verona).
21'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože Luca Rossettini si v souboji pomohl faulem, což rozhodčí velice dobře viděl.
20'
20'
A další akci zastavil ofsajd.
19'
Marco Parolo to vyzkoušel z velké dálky, ale s jeho přízemním pokusem neměl Stefano Sorrentino vůbec žádný problém.
17'
Zatím sledujeme duel, který je plný nepřesných přihrávek. Největší šanci měli domácí hned ve druhé minutě, ale od té doby se na trávníku nic nestalo.
15'
Ciro Immobile poslal míč do vápna, ale přihrávka to byla hodně nepřesná a ani z této akce se nic neurodilo.
14'
Domácí vybojovali míč a hned to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a pro míč si došel brankář Tomas Strakoša.
12'
Ale snažení domácích ukončil útočný faul, takže dopředu se už zase tlačí Lazio.
11'
Další akce hostujícího celku skončila ofsajdem, takže po delší době jsou u míče domácí fotbalisté.
9'
Lazio má územní převahu, což se samozřejmě očekávalo, ale zatím se hosté do šance neprokombinovali.
7'
Ani metr prostoru zatím nedostává hostující Ciro Immobile, který je zatím pokaždé zdvojen. Střelec Lazia to nebude mít dnes jednoduché.
5'
Domácí ale získali míč a hned šli dopředu, ale nakonec je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
4'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo. Lazio je však stále u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.
3'
Lazio po další akci vybojovalo rohový kop.
2'
Ale o první šanci se postarali domácí! Joel Obi poslal míč před branku a Sergio Pellissier ho ale špičkou kopačky poslal jen nad břevno hostující branky!
1'
Úvodní výkop obstaralo Lazio, které je favoritem tohoto duelu.
1'
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Chievo Verona: Sorrentino – Bani, Depaoli, Rossettini, Barba – P. Hetemaj, Radovanović, Birsa, Obi – Meggiorini, Pellissier.
Náhradníci: Šemper, Caprile – Tanasijević, Stępiński, N. Rigoni, Cesar, Léris, Giaccherini, Kiyine, Djordjević, Burruchaga, Cacciatore.

S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo, Badelj, S. Milinković-Savić, Lulić – Immobile, Correa.
Náhradníci: Proto – Luiz Felipe, J. Lukaku, Valon Beriša, Patric, A. Rossi, Bastos, Durmisi, F. Caicedo, Cáceres, Cataldi, Murgia.

Rozhodčí: Maresca – Ranghetti, Pagliardini.
Poslední vzájemné zápasy

Lazio – Chievo 5:1
Chievo – Lazio 1:2
Lazio – Chievo 0:1
Chievo – Lazio 1:1
Lazio – Chievo 4:1
Chievo Verona se zatím v této sezoně hodně trápí. Domácí celek má zatím pouze jeden bod a je zcela poslední. Chievo tedy zatím ještě ani jednou nevyhrálo, pouze čtyřikrát remizovalo. A jeden bod má proto, že mu svaz 3 body odebral. Chievo to tedy bude mít hodně složité, protože ztráta je každým kolem větší a větší.

S. S. Lazio je na tom mnohem lépe. Hosté mají 23 bodů a jsou na čtvrté pozici, když na první Juventus ztrácí propastných 17 bodů, takže Lazio bude bojovat alespoň o druhé místo, na které ztrácí hratelných 6 bodů. Z poslední dvou kol získalo Lazio jen dva body, takže dnes nebere nic jiného, než výhru.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. V italské lize je na programu zápas Chievo – Lazio a my budeme samozřejmě u toho. Mírným favoritem je hostující celek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62