Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Lazio - 4. února 2019   19:00

0:1
(0:1)
Lazio
36' F. Caicedo  (Alberto)
Frosinone
Sportiello – Salamon, M. Capuano, Krajnc (75. Ciofani) – F. Zampano, Chibsah, Viviani (76. Sammarco), Valzania (81. Trotta), Beghetto – Ciano, Pinamonti.
Michael Fabbri – Gianmattia Tasso, Antonio Santoro
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Lazio
Strakoša – Bastos, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo, Badelj (57. Lucas Leiva), Alberto (65. Lulić), Durmisi – F. Caicedo (58. Valon Beriša), Immobile.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:14.
Utkání je u konce a Lazio dokázalo těsný náskok udržet. Nebylo to ale jednoduché, neboť Frosinone po přestávce přidalo na tempu, dostávalo se do šancí, jenže koncovka, to nebylo dnes pravé ořechové. Největší příležitost zahodil v 85. minutě Pinamonti, z dobré pozice brnaku vysoko překopl. A když Strakoša o chvíli vykopl i prudkou střelu z vápna, skončilo utkání výsledkem 0:1.
90+5'
90+4'
Střílený centr šel přímo do branky, i tentokrát zvládl Strakoša vyboxovat.
90+3'
Žlutou kartu za faul a také za následné protesty dostal hostující Riza Durmisi.
90+2'
Os Sportiella začíná rychlá akce Frosinone, na pravé straně pospíchá vpřed Ciano.
90+1'
Durmisi s Berišou kombinují u pokutového území, s centrem ale nepospíchají.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Chibsah neodcentroval, hosté pouze odkopávají.
89'
Do pootevřené obrany se snažil proniknout po levé straně hostující Lulić, byl však tvrdým, avšak čistým způsobem o míč obrán.
88'
Je to teď na jednu branku, před Strakošu létá jeden míč za druhým, společně s obranou to ale zvládá pokrýt.
87'
Hosté ztratili míč a nyní musí pospíchat dozadu.
86'
Lazio nyní podržel Strakoša, který vykopl prudkou střelu z vápna. Frosinone má teď opravdu slušný tlak.
85'
Obrovská šance na srovnání! Zleva si do skvělé pozice naběhl Pinamonti, byl zcela volný, ale nepochopitelně přestřelil.
84'
Dle sudího si domácí Sammarco pomohl v osobním souboji o míč nedovoleným zákrokem a hra se tak otáčí k Sportiellovi. Strakoša s odkopem nepospíchá.
83'
Strakoša poslal dopředu dlouhý výkop, to je to, co hosté potřebují nejvíce, hrát co nejdál od vlastní branky.
82'
Na zpětnou přihrávku z pravé strany si nabíhal Immobile, měl to ale trochu na dlouhou nohu a do zakončení se přes obranu neprobil.
81'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Luca Valzania, přichází Marcello Trotta.
80'
Na domácí lavičce se chystá poslední střídání, Frosinone docela pospíchá.
80'
Žlutou kartu za zdržování dostal hostující gólman Tomas Strakoša.
79'
Pinamonti sice nebyl daleko od toho, aby na malé vápno poslal přesnou střílenou přihrávku, Ciofani ale stejně stál v těsném ofsajdu.
77'
Nene, tohle dnes prostě Frosinone nejde. Vysoký centr skončil přesně u Strakoši. Ten teď uklidňuje situaci a v poklidu rozehrává.
76'
Ciano schytal nepříjemný úder loktem do hlavy a domácí tak mají k dispozici přímý kop.
76'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Federico Viviani, přichází Paolo Sammarco.
75'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Luka Krajnc, přichází Matteo Ciofani.
74'
Zampanův centr z pravé strany přelétl jeho spoluhráče, Lazio se znovu ubránilo.
72'
Je to teď velký boj. Frosinone dobývá pokutové území soupeře, Lazio úporně brání a odkopává.
70'
Pokus Immobile byl sražen a byl z toho vysoký oblouček přesně do připravené náruče Marca Sportiella.
69'
Zleva pálil Radu, jeho křížná rána po zemi ale prolétla několik metrů vedle branky.
68'
Po delší době se ke slovu dostávají i hosté, s míčem však kombinují daleko od Sportiellovy branky.
66'
Další žlutá karta, nyní na straně domácích. Potrestán byl Camillo Ciano.
65'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Senad Lulić.
65'
Je to tak, na lavičce se chystá bleskové střídání.
64'
Nehrajeme, neboť Luis Alberto sedí na trávníku a drží se za tříslo. Vypadá to, že utkání pro něj končí.
63'
Frosinone v posledních minutách přidává na tempu a do pokutového území Lazia posílá jeden centr za druhým.
61'
Teď už se karta udělovala a za nedovolený zákrok ji dostal hostující Lucas Leiva.
59'
Hostující Luis Alberto byl rukou stažen k zemi, pískal se pouze přímý kop, obešlo se to bez karty.
58'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Valon Beriša.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Lucas Leiva.
57'
Vše bylo zakončeno střelou Parola, tu Sportiello vyrazil a Caicedo poté dorážel mimo.
56'
Roh pro domácí. Míč se stáčel přímo do branky a Strakoša měl co dělat, aby míč vyboxoval. Zvládl to a svým zákrokem založil protiakci.
55'
Domácí Valzania leží na zemi po Parolově zákroku, pískal se přímý kop pro Frosinone.
53'
Beghetto hýří aktivitou. Nyní poslal centr z levé strany na Pinamontiho, jeho hlavička však šla nad.
51'
Beghetto teď dělal co mohl, aby zachytil poněkud nepřesnou přihrávku na levou stranu, míč už ale byl těsně v zámezí. Lazio vhazuje.
50'
Luis Alberto chtěl vysunout Immobileho, jenže mu poslal příliš prudkou přihrávku a míč skončil u Sportiella.
49'
Před dotírajícím Beghettem odkopával hostující Bastos, nápor Frosinone však odvrátil jen na několik vteřin.
48'
Faul na Radua, Lazio rozehrává z hloubi vlastní poloviny.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
Je za námi první půle, která přinesla mírnou územní převahu hostujícího týmu, jeden gól a také moment, který se vůbec nelíbil domácím. Ve 25. minutě odpískal po Bastosově zákroku pokutový kop, ale po poměrně dlouhé době a kontrole u videa jej zase odvolal. A co se gólu týká, tak ve 36. minutě se Lazio dostalo do rychlého přechodu a ten přesnou střelou zakončil Felipe Caicedo. Lazio tak do kabin odešlo s vedením 1:0.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Teď už ale rozhodčí pískal a za faul u středu dostal žlutou kartu hostující Felipe Caicedo.
42'
Domácí se zlobí, že se nepískal faul na Chibsaha na pravém křídle, dopředu už jde Lazio.
40'
Centr z pravé strany se nepovedl, i tento pas skončil u pozorné obrany Frosinone.
39'
Přímý kop pro Lazio, to vše po faulu Pinamontiho na Badelje.
38'
Frosinonen se pokouší o rychlé vyrovnání, mezi hned tři obránce se pustil Viviani a těsně před zakončením mu odskočil míč od kopaček.
36'
Lazio právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Po rychlém úprku na útočnou polovinu posunul Luis Alberto míč na FELIPEHO CAICEDA a ten umístěnou ranou k tyči otevřel skóre tohoto zápasu!
35'
Sportiello se natáhl po vysokém centru z levé strany a nadvakrát se mu jej povedlo zkrotit.
34'
Ani tato standardka nepřinesla úspěch a hra se rychle přesunula na druhou stranu.
33'
Roh pro Lazio.
32'
Immobileho střela z asi dvaceti metrů se stočila zcela mimo branku, gólman Frosinone přesto na své obránce zvedl hlas, že Immobileho ke střele pustili.
31'
Nepodařený centr hostů z levého křídla, Frosinone hravě odhlavičkovalo mimo vápno.
29'
Teď se pískalo ve středu hřiště a za tvrdý zákrok dostal žlutou kartu hostující Marco Parolo.
28'
No a penalta se nakonec nekoná! Jak se ale dalo očekávat, tak hned nehrajeme, neboť se domácí pustili do okamžitých protestů. Nic jim to však nebylo platné, už se rozehrává směrem k brance Frosinone.
27'
Tak nakonec se ještě nekope, rozhodčí se jde podívat k videu. Docela zvláštní sled událostí...
25'
Penalta pro Frosinone! Bastos v pokutovém území zatáhl Ciana a rozhodčí po chvilce váhání ukázal na penaltový puntík.
24'
Domácí Valzania ukličkoval na levé straně svého obránce, jenže poté vyslal pouze slaboučkou střelu, se kterou neměl Strakoša žádné problémy.
22'
Sledujeme obléhání pokutového území Frosinone, přes žlutou zeď se ale hosté nejsou schopni dostat.
20'
Hostující Caicedo je zatím hodně aktivní, ale s přesností je to horší. Nyní pálil z dobré pozice nad.
19'
Na centr z levé strany si naskakoval Zampano, byl ale ve vápně odblokován a k míči se pořádně nedostal.
18'
Frosinone v protiútoku, zatím ale bez momentu překvapení.
16'
U malého vápna se najednou objevil hostující Caicedo, jeho střela byla na poslední chvíli zablokována.
14'
Na druhé straně se do trochu akrobatické střely položil Pinamonti, jeho rána pravou nohou šla vedle Strakošovy branky.
13'
Badeljova střela zpoza pokutového území šla přesně doprostřed branky, kde stál připravený Sportiello.
11'
Po rozehrání této standardky se domácí sami bleskově vystavili do ofsajdu a už se rozehrává od Strakošovy branky.
10'
Hra se nám přesunula na druhou stranu a domácí mají k dispozici rohový kop.
9'
Pokus o ohrožení Sportiellovy branky zastavila dobře postavená zeď a po následném centru se k odraženému míči dostal právě brankář Frosinone.
8'
Faul na Badelje, je tu nebezpečný přímý kop pro Lazio. Tohle na přímou střelu rozhodně bude!
8'
Na levé straně dostal přihrávku do běhu Immobile, kličku na střed mu však obrana domácích vystihla a míč vypíchla.
7'
Lazio se začíná probouzet a rychle kombinuje.
6'
Přetažený centr pouze prolétl vápnem Frosinone, Parolo se pak marně snažil vrátit míč do centra dění.
5'
Najednou tu ale byla nenápadná akce a po narážečce vystřelil z hranice pokutového území Felipe Caicedo. Sportiello jeho ránu po zemi zvládl pokrýt.
Lazio se zatím nemůže dostat do hloubi útočné poloviny, obrana ve žlutém si dává obrovský pozor.
3'
Frosinone nevyšla ani akce po pravém křídle, Zampano odcentrovat nezvládl.
2'
Domácí Beghetto se snažil potáhnout akci po levé straně, dal si však míč daleko od nohy a ten mu utekl do zámezí.
1'

Frosinone Calcio: Sportiello – Salamon, M. Capuano, Krajnc – F. Zampano, Chibsah, Viviani, Valzania, Beghetto – Ciano, Pinamonti.
Náhradníci: Iacobucci, Marciano – Ciofani, Goldaniga, Gori, Molinaro, Paganini, Sammarco, Trotta, Verde.

S. S. Lazio: Strakoša – Bastos, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo, Badelj, Alberto, Durmisi – F. Caicedo, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Valon Beriša, Cataldi, Correa, Patric, Lulić, Neto, Lucas Leiva, Rômulo.

Rozhodčí: Michael Fabbri – Gianmattia Tasso, Antonio Santoro.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Benito Stirpe začne v 19 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Gianmattia Tasso a Antonio Santoro.
S. S. Lazio

Hosté jsou na tom o hodně lépe, na osmém místě mají 32 bodů, nicméně ligová forma není teď nejlepší. Lazio naposledy vyhrálo 26. prosince, od té doby pouze jednou remizovalo a dvakrát prohrálo. Poslední zápas odehráli římští fotbalisté doma proti Juventusu a i když vedli po Canově proměněné penaltě, tak Cancelo a Ronaldo výsledek otočili a hosté vyhráli 2:1. Dnes tak bude chtít Lazio nepříjemnou sérii ukončit a přivézt si důležité body.

Frosinone Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na předposledním místě s 13 body na kontě a na nesestupové příčky ztrácí pět bodů. Minulé kolo ale Frosinone vyšlo na jedničku, Bologna neubránila svůj stadion a po dvou gólech Ciana a jedné trefě Ghiglioneho a Pinamontiho skončil zápas výsledkem 4:0 pro hosty. Takže dnes se Frosinone pokusí na tento výsledek navázat a favorita překvapit.

Udinese – Frosinone 1:1
Frosinone – AC Milán 0:0
Chievo – Frosinone 1:0
Frosinone – Atalanta 0:5
Bologna – Frosinone 0:4
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 22. kola mezi týmy Frosinone Calcio a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62