Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Udinese - 28. října 2018   15:00

Janov
32' Rômulo  • 67' Romero (Bessa)
2:2
(1:0)
Udinese
65' Lasagna  (de Paul) • 70' de Paul  (Stryger Larsen)
Janov
Radu – Biraschi, Romero, Criscito – P. Pereira, Rômulo, Sandro (71. L. Mazzitelli), Lazović – Kouamé (75. Günter), Bessa (85. Hiljemark), K. Piątek.
Mazzoleni – Liberatore, De Meo
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Udinese
Musso – Troost-Ekong, Opoku, Samir – Pussetto (86. A. Balić), Fofana, Behrami (63. ter Avest), Barák (80. Mandragora), Stryger Larsen – de Paul, Lasagna.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání je za námi, končí remízou, což je samozřejmě dobrý výsledek pro Udinese, které bere cenný bod. Hrál se velmi dobrý fotbal, po vyrovnání Udinese se domácím podařilo vstřelit druhý gól a Janov opět vedl. Další vyrovnání si ale hosté připravili hned v 70. minutě, kdy parádní ranou vyrovnal Rodrigo de Paul.
90+6'
90+6'
Poslední minuta nastaveného času, diváci pískají, Udinese se totiž dostává na polovinu soupeře.
90+4'
Bojuje se ve středu hřiště, na zem se skácel Davide Biraschi (Janov), míč tak získávají domácí.
90+2'
Rodrigo de Paul (Udinese) netrefuje branku Janova z pravé strany.
90'
Rozhodčí nastaví šest minut.
89'
Volný kop domácích, z pravé strany, na polovině soupeře. Domácí již rozehráli, ale nestálo to za nic, hosté se v pohodě ubránili.
87'
Nepřesným pasem na Hiljemarka končí akce domácích, ale ti nakonec budou moci vhazovat.
86'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Andrija Balić.
85'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Oscar Hiljemark.
84'
Útočná akce hostů končí faulem, Ionut Radu (Janov) jde ven z branky a rozehrává.
82'
Udinese drží míč u půlící čáry, z hlediště se ozývá pískot.
81'
Žlutou kartu dostává Luca Mazzitelli (Janov CFC).
80'
Pro českého reprezentanta Antonína Baráka skončil dnešní zápas v 80. minutě, nutno ale dodat, že jsme ho na hřišti příliš neviděli, tento zápas mu tolik nevyšel.
80'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Rolando Mandragora.
79'
Od branky Udinese začíná další akce hostů, kteří drží zatím slušný výsledek, ale remíza je pro ně zřejmě málo, vzhledem k tomu, jak se fotbalisté Udinese prezentují na hřišti.
78'
Udinese postupuje po levé straně dopředu.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Koray Günter.
74'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
73'
Odtud zamířil centr do vápna Udinese, tam ale Krzysztof Piątek na míč nedosáhl.
72'
Janovští se nyní dostávají na polovinu Udinese, zkouší to po levé straně.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Sandro, přichází Luca Mazzitelli.
70'
Udinese právě vstřelilo branku!
A je opět vyrovnáno! RODRIGO DE PAUL neměl moc na výběr, tak prostě zpoza vápna, z levé strany, vypálil a poslal míč téměř do růžku, krásný gól Udinese.
69'
Rodrigo de Paul (Udinese) neuspěl v souboji na polovině soupeře, míč skončil v autu, vhazují domácí.
67'
Žlutou kartu dostává Juan Musso (Udinese Calcio).
67'
Janov právě vstřelil branku!
Po střele Bessy získali domácí rohový kop z levé strany, který rozehrál právě Bessa. Ten poslal parádní centr do vápna, z levé strany, kde se dokázal hlavou prosadit CRISTIAN GABRIEL ROMERO.
66'
No a najednou se probudili i domácí, Daniel Bessa nyní zahrozil střelou ze střední vzdálenosti.
65'
Hosté se přece jenom vyrovnání dočkali! Bleskově rozehráli rohový kop z pravé strany a na následující centr si skvěle naskočil KEVIN LASAGNA, který poslal míč hlavou do branky.
63'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Hidde ter Avest.
63'
Domenico Criscito (Janov) zůstává na trávníku, po hlavičkovém souboji před vlastní brankou.
62'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy, při tom druhém poslal Ignacio Pussetto (Udinese) míč vysoko nad branku Janova.
61'
Hosté získávají rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
60'
Je za námi hodina hry, domácí sice stále vedou o gól, ale aktivita je od konce první půle na kopačkách hráčů Udinese.
58'
Žlutou kartu dostává Christian Kouamé (Janov CFC).
58'
Ale hosté jsou stále aktivnější a znovu se dostávají na polovinu soupeře.
57'
Udinese nenaložilo dobře se standardní situací na polovině soupeře, Janov se v pohodě ubránil.
56'
Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
55'
Akce Udinese končí hodně nepřesným centrem z levé strany.
54'
Diváci pískají, Janovu se nyní totiž tolik kombinace nedaří.
53'
Rômulo (Janov) sražen Samirem k zemi, volný kop Janova na polovině soupeře... Samir napravil svou chybu, když ubránil svou levou stranu, domácí se nedokázali prosadit.
52'
Nicméně míč, místo dopředu, zamířil dozadu... tak to domácí zkusí z vlastní poloviny.
51'
Další autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
50'
Ignacio Pussetto (Udinese) nezachytil pas na pravém křídle, míč skončil v autu.
49'
Udinese tak, jak zakončilo první půli, zahájilo tu druhou, tedy velmi aktivním fotbalem.
47'
Juan Musso (Udinese) si nyní zahraje, míří k němu nepřesný nákop soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas za námi, do kabin odchází spokojenější domácí, kteří díky proměněnému pokutovému kopu vedou 1:0. Janov šel do utkání jako jasný favorit, ale nakonec to na hřišti tak nevypadalo. Udinese hrálo velice sympatický fotbal a hlavně v závěru poločasu se hosté několikrát dostali i do zakončení.
45+1'
45'
I tento roh se domácím podařilo ubránit a již to vypadá, že do kabin půjdou s jednobrankovým náskokem.
44'
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, střela Seko Fofany míří nad branku Janova, ale byla tečována, takže je z toho další roh.
43'
Sandro (Janov) byl nyní bolestivě zasažen do hlavy, při bránění rohového kopu soupeře.
42'
Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, míč se ale domácím podařilo odehrát do bezpečí.
41'
Jako nyní parádní střela Rodrigo de Paula (Udinese), kterou musel Ionut Radu (Janov) vytěsnit nad branku.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, která má velice svižné tempo, byť je to fotbal na šance velmi chudý, stále se na hřišti něco děje.
39'
Míč zamířil znovu do autu, další vhazování domácích, pak se opět míč dostává do autu, ale tentokrát již sudí nechává vhazovat hosty.
38'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
37'
Žlutou kartu dostává Davide Biraschi (Janov CFC).
37'
Centr domácích z levé strany míří před branku, William Troost-Ekong (Udinese) ale míč odkopává na roh.
36'
Míč míří do autu, na polovině Udinese budou vhazovat domácí.
34'
Vysoko nad branku Udinese míří nyní míč, Juan Musso si jde pro míč a bude rozehrávat.
33'
Špatný nákop v podání Udinese, míč míří k Raduovi.
32'
RÔMULO s přehledem proměnil pokutový kop a domácí jdou do vedení.
31'
Pokutový kop pro Janov, po zákroku brankáře Mussa, který se vrhl pod nohy nabíhajícího Bessy!
30'
Christian Kouamé (Janov) upadl v souboji s dvojici protihráčů, to se ale nepísklo, následné dohrání Rômula (Janov) již ano, takže míč pro Udinese.
29'
Domácí rozehráli z pravé strany, míč míří na bližší tyč, kde ale obránce Udinese odhlavičkovává.
28'
Nyní se Janov dostává na polovinu Udinese, centr z pravé strany míří před branku, je z toho roh pro domácí.
27'
Míč nyní ale létá hodně vzduchem, Udinese to zkouší nákopem, nepovedlo se.
26'
Udinese s míčem u půlící čáry, ale domácím se podařilo míč zachytit.
25'
Žlutou kartu dostává Nicholas Opoku (Udinese Calcio).
22'
Dlouhý nákop z levé strany v podání domácích neúspěšný.
20'
Tentokrát rozehrál přímý kop Janova Domenico Criscito, který to zkusil přízemní střelou a byl úspěšný, Juan Musso musel předvést výborný zákrok, aby střelu vyrazil.
19'
Žlutou kartu dostává Valon Behrami (Udinese Calcio).
19'
Ani z strany Janova to ale není zatím žádná hitparáda, domácí se také často lacině zbavují míče.
18'
Udinese se opět brání, hosté to řeší odkopem míče.
16'
Krzysztof Piątek (Janov) to vzal na sebe, rozehrál, bránící zeď přestřelil a vzápětí i branku Udinese.
15'
Krzysztof Piątek (Janov) faulován před pokutovým územím Udinese, domácím se nabízí zajímavý přímý kop!
14'
Žlutou kartu dostává Samir (Udinese Calcio).
14'
Rohový kop Udinese dokázali domácí ubránit.
13'
Domácím se nyní nedaří dostat z vlastní poloviny, hosté navíc vybojovali roh.
12'
Hraje se stále na polovině Janova, diváci již pískají.
11'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
9'
Registrujeme první povedený útok, domácí posílají centr z pravé strany před branku Udinese, tam hlavičkuje Daniel Bessa, který ale branku netrefuje.
8'
Udinese s míčem u půlící čáry, dopředu to ale zatím hostům moc nejde.
7'
Diváci pískají, po odpískaném útočném faulu Janova.
6'
Krzysztof Piątek (Janov) nyní děkuje za pokus spoluhráče, který ho zkoušel dlouhým pasem najít u vápna Udinese, což se ale nepovedlo. Dopředu tak mohou jít hosté.
5'
Ale ani Janovu se nyní rozehrávka nedaří, malá domů zapojuje do hry i gólmana Radua.
4'
Nepřesným nákopem na levou stranu končí akce Udinese, domácí zkouší rozehrát.
3'
Domácí napadají rozehrávku soupeře, ten má nyní hodně málo času a prostoru.
1'

Janov CFC: Radu – Biraschi, Romero, Criscito – P. Pereira, Rômulo, Sandro, Lazović – Kouamé, Bessa, K. Piątek.
Náhradníci: Russo, Vodišek – Günter, Lisandro López, Lapadula, Panděv, Omeonga, I. Medeiros, E. Zukanović, Hiljemark, Veloso, L. Mazzitelli.

Udinese Calcio: Musso – Troost-Ekong, Opoku, Samir – Pussetto, Fofana, Behrami, Barák, Stryger Larsen – de Paul, Lasagna.
Náhradníci: Scuffet, Nícolas – Wagué, Vizeu, Micin, ter Avest, Pontisso, Mandragora, D'Alessandro, A. Balić.

Rozhodčí: Mazzoleni – Liberatore, De Meo.
UDINESE CALCIO
Také Udinese jde do duelu v Janově s jasným cílem – konečně zastavit sérii porážek, která v tuto chvíli čítá čtyři prohry. Po nadějném vstupu do ligy, kdy Udinese v pěti prvních kolech nasbíralo osm bodů, přišel pád zpět z výšin na tvrdou zem a nyní se Udinese potácí těsně nad hranicí sestupu.
JANOV CFC
Janovští jdou do duelu s Udinese s jasným cílem – znovu si udobřit fanoušky po posledním domácím zápase, který Janov prohrál 1:3 s Parmou, což se vůbec nečekalo. Své fans si Janov na svou stranu opět přiklonil v posledním ligovém kole, kdy uhrál fantastický výsledek – 1:1 na hřišti Juventusu! Na úvodní trefu hvězdného Ronalda odpověděl v 67. minutě Bessa a cenný bod již Janov ubránil.
Utkáním, které se odehraje na Stadio Comunale Luigi Ferraris v Janově, provede jako hlavní sudí Paolo Mazzoleni, kterému budou na čarách asistovat Elenito Liberatore a Pasquale De Meo.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 10. kola italské Serie A, v němž JANOV CFC přivítá na svém stadionu UDINESE CALCIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62