Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Sassuolo - 16. září 2018   15:00

Juventus
50' Ronaldo  • 65' Ronaldo (Can)
2:1
(0:0)
Sassuolo
90+2' Babacar  (Dell'Orco)
Juventus
Szczęsny – Cancelo, Benatia, Bonucci, Sandro (80. J. Cuadrado) – S. Khedira, Can (71. Bentancur), Matuidi – Dybala, Mandžukić (62. Costa), Ronaldo.
Perin, Pinsoglio – Chiellini, De Sciglio, Rugani, Pjanić, Bentancur, Costa, J. Cuadrado, Kean, Bernardeschi.
Chiffi – Giovane, Longo
Allianz Stadium, Turín
Sassuolo
Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério (72. Dell'Orco) – Duncan, Locatelli (84. Babacar), Bourabia – D. Berardi (C), K-P. Boateng, Djuričić (62. Di Francesco).

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
Tři nastavené minuty jsou pryč a s nimi i celý zajímavý zápas Juventusu se Sassuolem. Turínský tým se nakonec raduje z plného bodového zisku i ve čtvrtém kole a i nadále drží první příčku Serie A.

Juventus začal velmi aktivně, v prvních minutách zápasu jasně hostující celek přehrával. Postupem času se ale fotbalisté Sassuola osmělili a vydávali se čím dál častěji do útoku. Největší pozdvižení ale způsobil třiadvacetiletý stoper Marlon, který ve vlastním vápně zasáhl balon, tak, že si téměř vstřelil vlastní branku. Jen pohotový zákrok Consliglia zachránil Sassuolo od inkasovaného gólu. Ve druhém poločase se už ale mašina jménem Cristiano Ronaldo rozjela naplno. Portugalec nejprve uklidil míč z metru po chybě Ferrariho, tím se poprvé prosadil v dresu Juventusu. O patnáct minut později přidal Ronaldo i druhý gól, když zakončil křížnou střelou rychlý protiútok. V nastaveném čase ještě z pohledu Sassuola snižoval skóre Khouma Babacar. V úplném závěru zápasu si neodpustil plivanec na protihráče Douglas Costa a po nesportovním chování byl zaslouženě vyloučen!
90+4'
90+3'
Douglas Costa plivl před rozehrávkou po třetí brance zápasu na Di Francesca a byl zaslouženě vyloučen!
90+2'
Douglas Costa navíc za faul před obdrženou brankou obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
90+2'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak se gólově prosazují také hosté! Na pravé straně po několika tvrdých soubojích centroval do vápna Duncan. V šestnáctce se ocitl naopak zcela sám KHOUMA BABACAR, který hlavou umístil míč k tyči mimo dosah polského brankáře.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Přece jen si ještě Wojciech Szczęsny sáhl na balon. Kevin-Prince Boateng dostal míč na hranici vápna, poté se dokázal otočit čelem k brance, ale na střelu už neměl potřebný čas. Polský brankář ve službách Juventusu byl navíc u své tyče včas.
90'
Turínský celek měl v samém závěru rohový kop. Ten však rozehráli velmi zle, Bentancur skončil po lehkém kontaktu na trávníku, ale sudí dnešního zápasu nechal pokračovat ve hře.
89'
Také Matuidi měl nyní problémy s Boatengem. Hlavní rozhodčí musel oba hráče uklidňovat, ale obešlo se to bez žlutého napomenutí.
88'
Cuadrado dokázal vybojovat míč ve středu pole, poté ho přihrál Costovi, ale ten spolupráci střídajících hráčů nedotáhl do zdárného konce. Jeho nečistě trefená střela skončila mimo branku.
87'
Paulo Dybala čaroval s balonem v blízkosti postranní lajny, nakonec ale přihrával hodně mizerně na Matuidiho. Sassuolo lehce mohlo přejít do útoku, ale před staženou obranu se nemůže dostat.
85'
Sassuolo potvrzuje vynikající formu v úvodu nového ročníku Serie A. I na trávníku italského mistra hraje více než důstojnou roli. V závěru se hosté pokoušejí projít přes pravou stranu, ale na Cancela a další si zatím nepřišli.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Khouma Babacar.
83'
A další stoprocentní šance Cristiana Ronalda! Dybalovu střelu dokázal Consigli vyrazit jen před sebe, Portugalec byl v ideálním postavením, ale skákavý balon nedokázal umístit mezi tři tyče.
82'
Joao Cancelo tentokrát vhazoval na pravém kraji. Juventus podržel balon ve středu pole, uklidnil hru postupnou kombinací a nakonec se rozhodl velmi pomalý postup směrem dopředu.
81'
Juventus pokračuje v tlaku, chce přidat třetí branku. Joao Cancelo si ale na levé straně nerozuměl s Khedirou, ztratil balon a poté musel hasit nepříjemnosti v obraně faulem Bentancur.
80'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Juan Cuadrado.
79'
Na další centr od rohového praporku už si vyskočil Andrea Consigli a bez potíží stáhl balon do rukavic. Po dlouhé době také standardní situace bez komplikací pro Sassuolo.
78'
Juventus rozehrával další rohový kop. Tentokrát dostal Ronaldo parádní centr přímo na pravou nohu, ale z blízkosti netrefil odkrytou branku. Hattrick Portugalce visel ve vzduchu.
76'
Na druhé straně se prezentoval parádní ránou ze střední vzdálenosti Locatelli, ale Wojciech Szczęsny byl ve své brance připraven. Polský gólman dnes nemá příliš práce, ale když je potřeba, tak podrží svůj tým.
75'
Ronaldo se skácel k zemi v pokutovém území, dostal se před obránce a po kontaktu už jen ležel na trávníku. Hlavní rozhodčí ale nechal hru pokračovat.
74'
Sassuolo ještě zápas rozhodně nevzdává. Duncan tentokrát hledal přihrávkou k ose trávníku Boatenga. Poté se už napřahoval ke střele z dálky Locatelli, ale když viděl, že proti němu startuje Bonucci, tak si to rozmyslel.
73'
Juventus a především Cristiano Ronaldo chce i nadále dávat branky. Tentokrát se Portugalem zmocnil míče na levé straně, ale špičkou kopačky nedokázal Consigliho překonat.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Cristian Dell'Orco.
71'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Emre Can, přichází Rodrigo Bentancur.
70'
Další rychlý protiútok Juventusu a mohlo to být o tři branky. Douglas Costa nepřihrál do vápna, potáhl si balon podél obránce, ale střelou netrefil zadní tyč.
69'
Hostující tým předvádí pohlednou kombinaci. Italský mistr se musel dlouhé sekundu pořádně soustředit na obranu. Právě Alfred Duncan čaroval na levé straně s balonem, ale až do vápna se neprosadil.
68'
Duncan je jedním z nejaktivnějších hráčů na trávníku, ale tentokrát se proti dotírajícímu Matuidimu nedostal do vápna.
67'
Sassuolo sice v posledních minutách drží balon více pod kontrolou, ale branky padají právě do branky hostujícího celku.
65'
Juventus právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO přidává také druhou branku! Po ne zcela ideálně rozehraném rohovém kopu se dostali ofenzivní esa Juventusu do přečíslení. Portugalem si na levé straně počkal na milimetrovou přihrávku Emre Cana, dvěma kroky si připravil míč na levou nohu a křížnou střelou ke vzdálenější tyči podruhé překonal bezmocného Consigliho.
64'
Sassuolo se udrželo u balonu na útočné polovině. Alfred Duncan společně s Berardim přehrávali pravou stranu, ale defenzivní hráči Juventusu se stačili vrátit na své pozice.
63'
Ronaldo měl na levé straně spoustu prostoru, aby rozkmital své rychlé nohy. Po přesunu do vápna se ale překvapivě pokoušel ještě přihrávat na střídajícího Costu.
62'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Douglas Costa.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Federico Di Francesco.
61'
Sandro po nepřesně rozehraném kopu musel hasit jen za cenu žluté karty nebezpečný protiútok.
61'
Ronaldova branka výrazně zvýšila tempo utkání. Po náběhu Cancela musel ve skluzu blokovat prudký centr Rogério. Z následného rohového kopu se Juventus k zakončení nedostal.
60'
Tentokrát Ronaldo čekal na dloubáček Sandra, který se kličkou po lajně uvolnil k centru. Nakonec ale Portugalce o několik decimetrů překopl.
59'
Ronaldo je po vstřelené brance při chuti. Tentokrát se tlačil do zakončení před obránce, ale Gianmarco Ferrafi ho dokázal udržet na zádech.
58'
Také Sassuolu musí lehce zvolnit. Alex Sandro dokázal najít přihrávkou po trávníku Matuidiho. Od čerstvého mistra světa putoval balon k Ronaldovi, který ale zády k brance nedokázal Consigliho ohrozit.
56'
Joao Cancelo byl proti náběhu Marlona. Parádním obranným skluzem získal míč pro sebe, poté už ale neměl komu nahrát a tak se hosté dokázali vrátit do obrany.
55'
Alfred Duncan to zkoušel z pravé strany. Pětadvacetiletý záložník ideálně nahrál do běhu Boatengovi, který ale nedokázal zakončit.
54'
Tlak Juventusu se po vstřelené brance výrazně snížil. Teď domácí nechávají hrát soupeře a soustředí se především na defenzivu.
53'
Hostující tým pokračuje v útočné aktivitě. Bourabia si skvěle narazil s Djuričićem, následný centr do vápna ale už pohltila domácí obrana.
52'
Sassuolo chce rychle odpovědět. Patičkou to ve vápně zkoušel Boateng, ale míč nasměroval jen vedle pravé tyče.
50'
CRISTIANO RONALDO se přece jen dočkal své první branky v dresu Juventusu! Po rozehrávce rohového kopu zaváhal na zadní tyči Ferrari, který chtěl balon hlavou přiťuknout brankáři, ale trefil jen brankovou konstrukci a od ní se odrazil přesně k nohám portugalské superstar. Z metru už se Ronaldo nemýlil a zapsal se poprvé do statistik také v novém působišti.
50'
Khedira upadl v pokutovém území po kontaktu s Rogériem, ale hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat. Po parádním centru mohl hlavičkoval Mandžukić, ale jeho pokus vykopl na rohový kop Marlon.
49'
Juventus je stále v držení míče. Alex Sandro se také v prvním poločase příliš nezapojoval, ale nyní se ocitl u balonu. Jeho myšlenku však na levém kraji nepochopil Matuidi.
48'
Také do druhého poločasu vstupují o poznání s větším nasazením domácí. Emre Can na středu trávníku obešel doba soupeře, poté přihrál na hranici vápna Mandžukićovi, který ale o balon spíše jen zakopl.
47'
Juventus se ihned na tlačil do blízkosti pokutového území Sassuola. Po kombinaci Khediry s Canem se ve vápně dostal do ne zcela ideální pozice Ronaldo, který ale nestačil zakončit.
46'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou domácí fotbalisté. Mario Mandžukić se jako první dotkl balonu a druhá pětačtyřicetiminutovka může začít.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Tři nastavené minuty jsou minulostí, stejně tak i celý první poločas ve kterém jsme se úvodní branky zápasu nedočkali.

Juventus začal velmi aktivně, v prvních minutách zápasu jasně hostující celek přehrával. Postupem času se ale fotbalisté Sassuola osmělili a vydávali se čím dál častěji do útoku. Největší pozdvižení ale způsobil třiadvacetiletý stoper Marlon, který ve vlastním vápně zasáhl balon, tak, že si téměř vstřelil vlastní branku. Jen pohotový zákrok Consliglia zachránil Sassuolo od inkasovaného gólu.
45+3'
45+3'
Ještě jeden roh vybojoval před poločasovým hvizdem Cristiano Ronaldo. Ve vápně byl Mandžukić na kterého také letěl prudký centr, Chorvat se ale dnes zatím s formou nepotkal.
45+2'
Boateng si na pravé straně obhodil Sandra, ten však míč zasáhl rukou a hosté mohli rozehrávat z klidové pozice. Obrana Juventusu se mezitím stačila vrátit na své pozice.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase tři minuty.
45'
Juventus v posledních sekundách vytáhl napadání a získal míč. Cancelo vhazoval na pravé straně, ale místo aby rychle spěchal do útoku, tak přihrával jen k obráncům.
44'
Minutu před pauzou se zjevil u míče Sami Khedira. Dnešní kapitán Juventusu našel ve středu Cana, ten posunul balon k Cancelovi. Po Ronaldovi už ale přišla jen obranná hráz Sassuola.
43'
Duncan vhazoval na pravé straně zpoza postranní lajny. Ihned poté se ale dostal k míči Rogério. Následný pokus o střelu skončil jen na chráničích Benatii.
42'
Bourabia dojel do rozehrávajícího Bonucciho a dostává žlutý trest od hlavního rozhodčího.
41'
Hosté dostali míč do sítě! Duncan skvěle pálil na přední tyč a zaskočil polského brankáře ve službách Juventusu. Ještě před tím byl ale pískán faulu na Dybalu.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Juventus v posledních minutách znovu přitlačil soupeře, ale k vážnějšímu ohrožení se nedostal.
39'
Po zaváhání v rozehrávce se dostal k míči Emre Can. Po jeho nahrávce měl volný prostor k centru Joao Cancelo. V pokutovém území Sassuola bylo pořádné horko, ale jen díky obráncům hostů. Marlon totiž v krkolomné pozici trefil míč tak, že šel do branky. Naštěstí pro Sassuolo napálil jen Cansigliho.
38'
Také Sassuolo mělo k dispozici rohový kop. Ve vápně se ihned skácel k zemi po tvrdém souboji Ferrari. Hra ale plynula dál, hosté se však k zakončení nedostali a až poté hlavní rozhodčí přerušil hru.
37'
Rogério měl na levé straně spoustu prostoru, toho ale nevyužil a raději přihrával do zhuštěného středu Locatellimu. Nakonec vše zakončil střelou přes obránce Berardi.
35'
Ani z dalšího rohového kopu Juventusu se neurodilo. Po prvotním zásahu odhlavičkoval míč mimo vápno Marlon, následná střela Khediry už byla hodně nepřesná.
34'
Ronaldo vysunul Mandžukiće, ten mu chtěl balon ještě vracet na značku pokutového kopu, ale k portugalské hvězdě už se stačili stáhnout dva obránci.
33'
Pohlednou kombinaci Cana s Khedirou podpořil povedeným centrem také Matuidi. Ve vápně hostujícího celku si došel pro balon Consigli, který ho ale pouze vyboxoval a hra mohla pokračovat. Cancelo šel následně hrubě do souboje kopačkou napřed a je potrestán žlutou kartou.
32'
Sassuolo se udrželo několik sekund na útočné polovině, ale když už se zdálo, že by mohl Duncan centroval do vápna, tak přišla zbytečná ztráta.
31'
Teď sudí musel uklidňovat Boatenga s Bonuccim po hlavičkovém souboji. Oba si ještě dlouho po tom vysvětlovali celou situaci pořádně z blízka.
30'
Ani třicet minut nestačilo týmům ke vstřelení úvodní branky. Tentokrát se svalil na zem Mandžukić, který byl lehce potažen Ferrarim. Hlavní rozhodčí byl ale daleko od celé situace a tak nechal hru pokračovat.
28'
Cristiano Ronaldo chtěl zahrozit i z velké dálky, ale z více jak třiceti metrů nedokázal míč z volného přímého kopu poslat na branku. Andrea Consigli bude moci rozehrávat.
27'
Pořádnou ránu do holeně schytal také Emre Can, který rozhodně nepoděkuje Berardimu. Hra se tak přesune znovu do pokutového území Sassuola.
26'
Ani další rozehrávka rohového kopu se domácím nevydařila podle představ. Mandžukić se dožadoval odpískání penalty, ale k balonu se prodral pouze brankář Consigli.
26'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
25'
Juvantus se znovu dostává do tempa. Matuidi skvěle vystihl rozehrávku Marlona, nacpal se s míčem do vápna, ale než se rozhodl komu bude přihrávat, tak se stačili hostující obránci vrátit.
24'
Matuidi je na rozdíl od Mandžukiće hodně vidět. Po Francouzově přihrávka směrem na Dybalu se provinil faulem Djuričić. Srbský útočník je prvním potrestaným hráčem zápasu.
23'
Po bloku Joaa Cancela rozehráli hráči Sassuola rohový kop. V pokutovém území byli nebezpeční hlavičkáři v čele s Marlonem, který ale svůj pokus namířil jen do míst, kde byl připravený Wojciech Szczęsny.
22'
Emre Can zapracoval ve střední části hřiště, od kopaček uzmul míč Locatellimu. Poté ale sám vymyslel mizernou přihrávku na Mandžukiće, který je zatím naprosto neviditelný.
21'
Na trávníku se ocitl také Paulo Dybala, který byl faulován u levé postranní lajny Duncanem. Juventus mohl rozehrávat z klidové pozice, ale přihrávka šla znovu jen k obráncům.
20'
Po dvaceti minutách hry si chtěl Ronaldo hlavou přiťuknout míč ke střele, ale než se mu balon dostal na pravačku, tak už kolem něj byla hned trojice protihráčů.
19'
Bonucci ale ošetření nepotřeboval a může se tak pokračovat. Domácí sice kombinují ve středu pole, ale nikam zatím jejich snažení nevede.
18'
Také Leonardo Bonucci má zdravotní problémy. Jednatřicetiletý stoper Juventusu se skácel k zemi bez zjevného kontaktu a drží se za kotník.
17'
Domenico Beradi musí být ošetřován na hrací ploše. Vypadá to, že bude v pořádku a bude moci pokračovat v utkání.
16'
Berardi schytal nepříjemnou ránu kolenem od Emreho Cana, který byl ale v souboji s Locatellim. Kapitán Sassuola se přimotal do hlavičkového souboje a odnesl to ze všech nejvíce.
15'
Tlak Juventusu postupem času klesá. Hosté se také udrželi u balonu na levé straně, ale po zásahu Cancela přišel o nadějnou pozici u rohového praporku Bourabia.
13'
Matuidi spolupracoval s Ronaldem na levé straně. Právě francouzský záložník následně centrem našel v pokutovém území Ronalda, který ale svou hlavičku umístil jen dva metry vedle levé tyče.
12'
Kevin-Prince Boateng si tělem udělal prostor u středové čáry, dokázal obejít bránícího Khediru, ale následně byl faulován vracejícím se Cancelem. Po odpískaném faulu ale hosté jen zcela zbytečně odevzdali míč.
11'
Ofenzivní esa Juventusu vytáhli napadání až téměř k vápnu soupeře a byli úspěšní. Po zisku balonu se zjevil v ideální pozici v šestnáctce Dybala, ale svou šanci prováhal.
10'
Úvodní desetiminutovka nenabídla nebezpečnou situaci ani u jedné z branek. Nyní už to vypadalo nadějněji, ale po náběhu Matuidiho na levém kraji skončil míč jen daleko od tyče hostující branky.
9'
Rozehrávka rohového kopu se ale domácím vůbec nepovedla. Po ztrátě Juventusu se naopak do útoku mohli hnát Boateng a další. Nakonec ale zbrzdili svou akci ještě před půlící lajnou.
8'
Matuidi našel na hranici vápna Ronalda, ten si posunul míč na pravačku, ale mezitím mu pod nohy přijel ve skluzu Ferrari. Ronaldo pálil jen do obránce před sebou, ale Juventus bude pokračovat rohovým kopem.
7'
Kapitán hosté Domenico Berardi nepříjemně zajel skluzem do Ronalda. Pro útočníka Sassuaola vše dopadlo jen napomenutím od hlavního rozhodčího.
6'
Sassuolo se v úvodu zápasu rozhodně nezaleklo zvučnějších jmen. Locatelli na ose trávníku měl dostatek prostoru pro prostrkávačku do vápna, ale Benatia vše vyřešil odkopem.
5'
Už už to vypadalo, že by se Ronaldo mohl vydat za prudkou přihrávkou Matuidiho, ale nakonec si to rozmyslel. Balon totiž velmi rychle skončil až u brankáře Consigliho.
4'
Německá spolupráce ve středu pole mezi Khedirou a Canem nepřinesla potřebnou přesnost. Emre Can přihrával zpět zkušenějšímu spoluhráči jen daleko od jeho kopaček.
3'
Také Sassuolo mělo nakročeno do útoku. Právě Rogério spolupracoval s Djuričićem, poté přišla mizerná nahrávka do vápna, kde byli jen obránce Juventusu.
2'
K prvnímu útoku se dostali hráči Juventusu. Sami Khedira získal míč u středové čáry, následně si narazil na pravé straně s De Scigliem, ale poté už si předkopl balon až příliš před sebe a toho využil k obraně Rogério.
1'
Hostující fotbalisté rozehráli první poločas ze středového kopu. Balon se velmi rychle dostal až k brankáři Sassuola, který pod tlakem sice našel Lirola, ale ten zaváhal u postranní lajny.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí na hrací plochu obě úvodní jedenáctky. Zápas čtvrtého kola nejvyšší italské soutěže Serie A tak může za několik málo okamžiků začít.

Juventus FC: Szczęsny – De Sciglio, Benatia, Bonucci, Sandro – S. Khedira, Can, Matuidi – Dybala, Mandžukić, Ronaldo.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Chiellini, Cancelo, Rugani, Pjanić, Bentancur, Costa, J. Cuadrado, Kean, Bernardeschi.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Locatelli, Bourabia – D. Berardi, K-P. Boateng, Djuričić.
Náhradníci: Pegolo – Adjapong, Babacar, Boga, Brignola, Dell'Orco, Di Francesco, Lemos, Magnanelli, Magnani, Matri, Sensi.

Juventus FC

Juventus dokázal přidat sedmý titul v nejvyšší italské soutěži v řadě. V Serii A se musel jen třikrát sklonit před soupeřem. Před druhou Neapolí si "stará dáma" udržela náskok pouhých čtyř bodů, ale za odskočeným duem už byla bodová propast. Také Italský pohár mířil na Allianz Stadium! Ve finálovém střetnutí Juventus sestřelil čtyřmi góly milánské AC, když hned o dva góly se postaral produktivní Benatia. Jako mistr Itálie si Juventus zajistil postup do Ligy mistrů ve které si zahraje v základní skupině proti Manchesteru United, Valencii a Young Boys.

Před novou sezonou se Juventus činil na přestupovém trhu. Portugalská superstar Cristiano Ronaldo odešel po devíti letech z Realu Madrid a zamířil na Apeninský poloostrov. Mezi další velmi drahé akvizice se řadí Joao Cancelo, který přišel z Valencie a také vracející se z AC Milán Leonardo Bonucci. Opačným směrem poté zamířila dvojice Caldara, Higuaín. Po sedmnácti letech opustila Juventus také legenda mezi tyčemi Gianluigi Buffon.

V přípravných zápasech hrál Juventus ve velmi rozdílných sestavách, ale i tak dokázal porazit v International Champions Cupu Bayern Mnichov i portugalskou Benficu.

V prvním kole Serie A už ale "stará dáma" nastoupila v základní sestavě i s Cristianem Ronaldem na hrotu. Turínský celek se ale dlouho na půdě Chieva trápil a vítězství 3:2 vystřelil až ve třetí minutě nastavení druhého poločasu Federico Bernadeschi. Druhé kolo už bylo od Allegriho výběru o něco povedenější. Na domácí půdě proti Laziu poslal Juventus po půlhodině hry do vedení Pjanić. Pojišťovací branku přidal ve druhém poločase Mario Mandžukić. Před reprezentační pauzou se Juventus představil na trávníku nováčka z Parmy, ale očekávaný debakl se nekonal. Tři body zařídil turínskému týmu brankou na 2:1 po půlhodině hry Blaise Matuidi.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo zakončilo minulou sezonu na konečném jedenáctém místě, na soupeře před sebou ale tým ztrácel mnoho bodů, naopak od sestupových příček Sassuolo bylo jen osm bodů.

Před novým ročníkem Serie A se Sassuolo představilo ve dvou přípravných duelech. Nejprve rozstřílelo 11:0 Real Vicenza, když se dvěma góly blýskli Duncan, Berardi, Boateng i Babacar.

Povedenou přípravu si přeneslo Sassuolo i do nové sezony italské ligy. Ve třech zápasech ztratilo pouhé dva body a v tabulce se nachází na druhé pozici právě za Juventusem! V prvním zápase Sassuolo překvapilo Inter Milán, když o jedinou branku se postaral z penalty Berardi. Pokutový kop zajistil Sassuolu bod i ve druhém střetnutí, na trávníku Cagliari srovnával na konečných 2:2 až v deváté minutě nastavení druhé půle Boateng. Před reprezentační přestávkou si Sassuolo smlslo pěti góly na Janovu.
Krásné nedělní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Italská nejvyšší fotbalová soutěž Serie A pokračuje po reprezentační přestávce čtvrtým kolem a my se společně zaměříme na utkání Juventusu, který před domácím publikem přivítá Sassuolo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62