Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : AS Řím - 29. prosince 2018   15:00

0:2
(0:0)
AS Řím
59' Cristante  (Ünder) • 76' Ünder  (Lorenzo Pellegrini)
Parma
Sepe – Iacoponi, Štulac, Alves, Gagliolo – Barillà (81. Di Gaudio), Deiola, Bastoni, Gervinho – Biabiany (69. Sprocati), Siligardi (62. Ceravolo).
AS Řím
Olsen – Florenzi, Manolas (61. Juan Jesus), Fazio, Kolarov – Cristante, N´Zonzi, Zaniolo (75. Lorenzo Pellegrini) – Ünder, Džeko (84. Schick), Kluivert.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 0:11. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 7:11.
Je konec! Favorizované AS Řím nakonec zvládlo duel na půdě Parmy a vítězí 2:0! Vše podstatné se událo až po změně stran. Hosté totitž zvýšili svou aktivitu a dočkali se zasloužené odměny! Po rohovém kopu otevřel skóre Cristante! Poté Parma otevřela hru, jenže neuhlídala rychlou akci a Under přidal druhou branku římského celku! V závěru utkání si už AS svůj triumf pohlídalo.
90+4'
90+2'
Hosté kombinují na polovině soupeře a nenechávají hráčům Parmy prostor ke kombinaci. AS Řím nyní podává opravdu fantastický výkon.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Lorenzo Pellegrini prošel s míčem až na hranici pokutového území, jenže místo zakončení ještě přenesl hru na pravou stranu. Duel se už pouze dohrává.
89'
Patrik Schick si naběhl na vysoký nákop na polovinu soupeře. Českého útočníka ale předskočil Simone Iacoponi, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
88'
Simone Iacoponi spěchal za přihrávkou na pravou stranu, ale ani s vypětím všech sil už nedokázal míč udržet na trávníku. Vhazovat tak bude AS Řím.
87'
Leo Štulac poslal vysoký nákop na levé křídlo, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Favorizovaný celek tak bude vhazovat.
86'
Juan Jesus uspěl v souboji s Ceravolem u rohového praporku, získal míč pro hostující celek a našel Patrika Schicka. Český hráč o míč ale přišel.
85'
Cengiz Ünder si navedl míč na levačku, jenže jeho technický pokus prosvištěl kolem zadní tyče. AS Řím zcela dominuje dění na trávníku.
84'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Patrik Schick.
83'
Do rozehrávky Parmy se tentokrát musel zapojit také domácí brankář Sepe. Gólman Parmy našel volného spoluhráče na levé straně hřiště.
82'
Střídající Di Gaudio se ihned zapojil do útočné snahy domácího celku, jenže jeho průnik po pravém křídle nabral rychlého konce. Hosté mohou znovu zaútočit.
81'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Antonio Barillà, přichází Antonio Di Gaudio.
80'
Na stadionu panuje parádní atmosféra! Domácí celek sice prohrává, ale jeho fanoušci neúnavným způsobem ženou Parmu do útoku.
79'
Alessandro Florenzi napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti. Jeho přízemní dělovka prosvištěla kolem zadní tyče domácí branky.
78'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhli připravení zadáci hostujícího celku.
76'
AS Řím právě vstřelil branku!
Hostující celek přidává druhou branku a podle všeho rozhoduje o svém triumfu! Prudká přihrávka z levé strany propadla do volného prostoru v pokutovém území a CENGIZ ÜNDER překonal brankáře!
75'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Nicolò Zaniolo, přichází Lorenzo Pellegrini.
74'
Simone Iacoponi se pokusil vyvézt míč na polovinu hostujícího celku, jenže na polovině hřiště o něj přišel a musí se hodně rychle vracet zpátky.
73'
Parma se pokusila překvapit soupeře bleskovou rozehrávkou, jenže nákop za obranu AS Řím směřoval za hranici ofsajdu. Hosté budou rozehrávat.
72'
Aleksandar Kolarov se dopustil nedovoleného zákroku na polovině Parmy. Srbský obránce si na podobné fauly musí dát pozor. Jednu žlutou kartu už totiž má.
71'
Cengiz Ünder si na hranici pokutového území efektně přehodil míč na levačku a vyslal technickou střelu. Jeho rána však prolétla kolem zadní tyče.
70'
Zadáci AS Řím uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině a nepouštějí hráče Parmy do blízkosti pokutového území.
69'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Jonathan Biabiany, přichází Mattia Sprocati.
68'
Žlutou kartu dostává Riccardo Gagliolo (Parma Calcio 1913).
68'
Cengiz Ünder díky své aktivitě a bojovnosti dostal pod tlak Iacoponiho, který přišel o míč. AS Řím tak získalo vhazování v blízkosti pokutového území.
67'
Domácí obránci si nyní vyměňují krátké přihrávky na vlastní polovině. Fotbalisté Parmy se snaží otupit rostoucí tlak favorizovaného soupeře.
66'
AS Řím zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, jenže nikdo ve vínovém dresu na něj nedosáhl.
65'
Edin Džeko se snažil procedit přihrávku do pokutového území, kam sprintoval aktivní Cengiz Ünder, ale jeden z obránců dokázal na poslední chvíli zasáhnout.
64'
Hodně aktivně se za postranní čárou rozcvičuje Patrik Schick. Uvidíme, zda se český útočník v dnešním souboji dostane do akce.
63'
Florenzi se skvěle vrátil s rozběhnutým Gervinhem a z otočky odkopl míč do bezpečí. Krajní obránce hostujícího celku navíc vybojoval vhazování pro Řím.
62'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Fabio Ceravolo.
62'
Edin Džeko si v dalším souboji s domácím obráncem pomohl loktem a poslal svého strážce k zemi. Bosenský hráč však kartu nedostává.
61'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Juan Jesus.
59'
AS Řím se dostává do vedení! Hostující celek zahrával další rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč a BRYAN CRISTANTE hlavou uklidil míč ke vzdálenější tyči!
58'
Edin Džeko prošel po levém křídle na hranici pokutového území, jenže jeho centr na malé vápno byl hodně pomalý a obrana Parmy si s ním poradila.
57'
Edin Džeko obětavým způsobem vybojoval míč pro AS Řím a ve skluzu zajel až do reklamních banerů. Hosté díky tomu zůstávají u míče.
56'
Aleksandar Kolarov hledal vysokým nákopem rozběhnutého Džeka, jenže urostlý fotbalista si míč nedokázal zpracovat hrudí a připravil se o šanci.
55'
Leo Štulac na polovině hrací plochy pokazil rozehrávku na levou stranu a nechtěně zakopl míč do zámezí. AS Řím bude vhazovat. Hostující tlak nadále roste.
54'
Alessandro Florenzi byl v hlavičkovém souboji doslova zbourán jedním z hráčů Parmy. Hosté tak mohou pokračovat v kombinaci na polovině soupeře.
53'
Bryan Cristante potáhl míč do blízkosti pokutového území, jenže nikdo ve vínovém dresu se mu neuvolnil do prostoru. Obrana Parmy se znovu ubránila.
52'
Edin Džeko dostal prudkou přihrávku do pokutového území, ale vůbec mu nevyšlo zpracování. Hostujícímu útočníkovi balón utekl k obráncům Parmy.
51'
Nicolò Zaniolo vyzval na sprinterský souboj jednoho z domácích obránců. Simone Iacoponi se nenechal předběhnout a odehrál míč do bezpečí.
50'
Leo Štulac na hranici pokutového území předskočil Džeka, natlačil se před bosenského dlouhána a nechal se chytře faulovat. Parma může znovu rozehrát.
49'
Alessandro Florenzi také zkusil své štěstí zpoza hranice pokutového území. Jeho dělovku levačkou ale jeden z hráčů domácí Parmy tečoval mimo tři tyče.
48'
Nicolò Zaniolo vypálil zpoza hranice pokutového území, jenže jeho přízemní střelu bez větších problémů zblokoval dobře postavený Simone Iacoponi.
47'
Parma se v úvodu druhého poločasu nastěhovala na polovinu hostujícího celku. Před branku přiletěl prudký centr z levé strany, ale obrana si s ním hravě poradila.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Parma se ihned vydala do útoku, nicméně dlouhý nákop na Gervinha sebral Manolas.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše průměrné utkání. Hostující AS Řím se v úvodu tlačilo do útoku, jenže domácí obrana nebezpečné centry dokázala odvrátit. Také Parma se později osmělila, ale domácí pro změnu brzdily nepřesné přihrávky. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Kolarov (AS Řím).
45+1'
Leo Štulac se krásnou kličkou dostal na levou stranu pokutového území, jenže z otočky nedokázal vyslat přesnou přihrávku na někoho v bílém.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Gervinho si znovu naběhl na přihrávku za obranu AS Řím, ale tentokrát mu radost pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
44'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
43'
Gervinho vybojoval odražený míč na polovině soupeře, prošel s ním do pokutového území, nicméně důrazný Manolas bývalého hráče Arsenalu vytlačil do zámezí.
42'
Robin Olsen dával dobrý pozor na prudký centr z levé strany. Skvěle stačil zasáhnout Bryan Cristante, od nějž se míč odrazil do rukavic domácího brankáře.
41'
Na druhé straně kouzlil s míčem aktivní Cengiz Ünder, nicméně hostující záložník nenašel recept na aktivního Iacoponiho. Domácí se znovu ubránili.
40'
Parma zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Leo Štulac, jehož pokus zastavila čtyřčlenná zeď hostujícího celku.
39'
Gervinho nabral velkou rychlost na vlastní polovině, prosmýkl se na polovinu soupeře a byl faulován. I tento zákrok se nakonec obešel bez žluté karty.
38'
Edin Džeko svedl další hlavičkový souboj na hranici pokutového území. Ani tentokrát urostlý útočník hostujícího celku neuspěl a přišel o míč.
37'
Luigi Sepe dlouho otálel s odkopem od branky. Za své váhání se dočkal pískotu početné skupinky příznivců AS Řím. Následný nákop navíc skončil v autu.
36'
Cengiz Ünder si došel pro přihrávku až na vlastní polovinu. Ostatní fotbalisté v červených dresech jeho aktivitu nenapodobují a spíše stojí.
35'
Riccardo Gagliolo to přehnal s agresivitou v souboji s Justinem Kluivertem. Jeho kopání neuniklo očím hlavního arbitra, který domácímu hráči odpískal faul.
34'
Zadáci AS Řím nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Favorizovaný celek má velké problémy s prolomením domácí defenzivy.
33'
Justin Kluivert se rychlou kličkou prosmýkl kolem svého strážce. Domácí obránce jej zatažením za dres poslal k zemi a dopustil se nedovoleného zákroku.
32'
Luca Siligardi si nepohlídal své postavení a nechal se lapit do ofsajdové pasti. Domácí fotbalista se sice diví, ale verdikt rozhodčího je neměný.
31'
Steven N´Zonzi zůstává po souboji s Alvesem ležet na polovině hrací plochy a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání. Hostující AS Řím vstoupilo do utkání aktivně, ale Parma v posledních minutách srovnala obraz hry.
29'
Antonio Barillà si v pokutovém území naběhl na povedený centr a špičkou kopačky se pokusil přehodit vyběhnutého brankáře. Jeho rána ale skončila nad břevnem.
28'
Cengiz Ünder se v pokutovém území dostal k odraženému míči, přehodil si jej na levačku, ale přízemní střelou úplně minul branku Parmy.
27'
Antonio Barillà dostal přihrávku na levou stranu, ale netroufl si průnik kolem rychlostně skvěle vybaveného Cristanteho. Domácí hráč si tak pomohl malou domů.
26'
Domácí brankář Sepe znovu skvěle přečetl úmysl hostujícího celku a došel si pro prudkou přihrávku. Obrana Parmy zatím předvádí fantastický výkon.
25'
Aleksandar Kolarov tentokrát dostal mnoho času a prostoru. Krajní obránce AS Řím pohotově odcentroval do šestnáctky, ale Alessandro Deiola jeho centr zneškodnil.
24'
Edin Džeko si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu soupeře, roztáhl hru na pravé křídlo, nicméně rozběhnutý Alessandro Florenzi raději vrátil míč zadákům.
23'
Luca Siligardi vymyslel oblouček za obranu hostujícího celku, nicméně obránce Konstantinos Manolas skvěle vystoupil a odehrál míč do bezpečí.
22'
Gervinho si efektní patičkou zpracoval přihrávku na polovinu soupeře a zbavil se jednoho z obránců. Důrazný Bryan Cristante jej však o míč ihned obral.
20'
Zadáci AS nyní pořádně zariskovali při rozehrávce. Jejich pomalou přihrávku málem vystihl jeden z domácích hráčů. Pro hosty to ale dopadlo dobře.
19'
Aleksandar Kolarov vybojoval míč na vlastní polovině, potáhl jej na polovinu soupeře, kde se rychlou zasekávačkou zbavil Barilly a konstruktivně rozehrál.
18'
Parma rozehrávala na vlastní polovině. Štulac nakopl míč na polovinu soupeře, ale neoslovil nikoho v bílém dresu domácího celku.
17'
Nicolò Zaniolo se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže rána mu zrovna nesedla a balón prolétl vysoko nad břevnem.
16'
Biabiany prošel s míčem na polovinu soupeře, hledal Barillu, jenže ten nechal míč za sebou. Celek z italské metropole tak může znovu zaútočit.
15'
Aleksandar Kolarov nabral rychlost na levé straně, prošel s míčem na polovinu domácího celku, jenže důrazný Leo Štulac jej včasným skluzem obral o míč.
14'
Simone Iacoponi nyní uklidňuje kombinaci Parmy na vlastní polovině. Do rozehrávky domácího celku se tentokrát zapojil i brankář Sepe.
13'
Justin Kluivert si na polovině soupeře krásně pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Rozhodčí měl souboj přímo před očima a přerušil hru.
12'
Kolarov si na levém křídle netroufl na odcentrování a raději obrátil hru na své spoluhráče z obrany. AS Řím nadále hraje s míčem na kopačkách.
11'
Iván Ma Cengiz Ünder dostal přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže ihned k němu přistoupil obránce v bílém dresu, který jeho centr srazil do autu.
10'
Fotbalisté Parmy nyní hodně přitvrdili v soubojích na vlastní polovině a vybojovali pro sebe balón. AS Řím však pokračuje ve vysokém presinku.
9'
Nicolò Zaniolo vnějším nártem odcentroval do pokutového území soupeře, ale před rozběhnutým Džekem dokázal ve skluzu zasáhnout Iacoponi.
8'
Simone Iacoponi vystartoval proti Kolarovovi a obral hostujícího obránce o míč. Domácí celek se po dlouhé době může vydat na polovinu AS Řím.
7'
Hosté už se znovu usadili na polovině Parmy a postupnou kombinací hledají cestičku za obranu domácího celku. Aktivitou hýří hlavně útočník Džeko.
6'
Edin Džeko schytal v hlavičkovém souboji na polovině Parmy úder loktem a zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
5'
Domácí brankář Sepe musel vyrazit ven z branky, aby schoval do rukavic vysoký centr z levé strany hřiště. Domácí gólman se snaží uklidnit hru.
4'
Florenzi nakopl míč na pravou stranu, kam sprintoval Cengiz Ünder, jenže rychlonohý turecký fotbalista skákavý balón neudržel na trávníku.
3'
Před branku Parmy přiletěl prudký centr z levé strany. Do zakončení se poté tlačil Džeko, jenže ten neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi.
2'
Edin Džeko si řekl o vysokou přihrávku za domácí obranu. Bosenský dlouhán se za balónem hnal, ale důrazný stoper mu nedal prostor.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. AS Řím se ihned vydalo do útoku, jenže nákop na levé křídlo byl moc dlouhý.
1'

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Štulac, Alves, Gagliolo – Barillà, Deiola, Bastoni, Gervinho – Biabiany, Siligardi.
Náhradníci: Frattali, Bagheria – Ceravolo, Ciciretti, Gobbi, Gazzola, Di Gaudio, L. Rigoni, Dezi, Sprocati.

AS Řím: Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante, N´Zonzi, Zaniolo – Ünder, Džeko, Kluivert.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Luca Pellegrini, Karsdorp, Juan Jesus, Lorenzo Pellegrini, Schick, Perotti, Marcano, Pastore, El Shaarawy..
Parma Calcio 1913

Parma Calcio je na tom o něco hůře. Dnešní domácí celek totiž v dosavadních zápasech vybojoval jen dvacet pět bodů a patří mu dvanáctá pozice ligové tabulky Serie A. Parma naví ztrácí body hlavně na půdě svých soupeřů. Na svém hřišti patří mezi nejlepší celky v celé Serii A. V posledním utkání navíc dokázala vyhrát na půdě Fiorentiny. Tahounem Parmy je navíc rychlonohý Gervinho.
AS Řím

AS Řím letos zaostává za očekáváním. Dnešnímu hostujícímu celku zatím patří až sedmá pozice ligové tabulky Serie A. AS Řím má totiž na svém kontě dvacet sedm bodů a patří mu až sedmá pozice ligové tabulky. Zejmána na hostujícím hřišti trápí AS špatné výsledky. Až v minulém utkání se totiž střelecky probudil český útočník Patrik Schick. Právě v tomto souboji dokázalo AS doma porazit AS Řím 3:1.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům při sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou Calcio a AS Řím. Duel startuje v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62