Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Sassuolo - 25. listopadu 2018   12:30

Parma
6' Gervinho  • 25' Alves
2:1
(2:1)
Sassuolo
36' Babacar
Parma
Sepe – Iacoponi, Alves, Bastoni (82. Gazzola), Gagliolo – Barillà, Scozzarella (88. Štulac), Grassi – Siligardi (66. Biabiany), Inglese, Gervinho.
Valeri – Bindoni, Baccini
Stadio Ennio Tardini, Parma
Sassuolo
Consigli – Marlon, Magnani, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan (79. Matri), Magnanelli (61. Djuričić), Bourabia – D. Berardi, Babacar, K-P. Boateng (60. Sensi).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Parma zvládla důležité utkání se Sassuolem a vítězí 2:1! Domácí Parma se hodně rychle ujala vedení, když se v 6. minutě prosadil Gervinho! Ve 25. minutě navíc po rohovém kopu prokázal důraz Bruno Alves a bylo to 2:0! Na druhé straně však hostům pomohl nedovolený zákrok v pokutovém území, po kterém deset minut před přestávkou snížil z penalty Khouma Babacar! Po změně stran se Sassuolo dralo do útoku za vyrovnáním. Domácí obrana ale odehrála skvělé utkání a nepustila soupeře do šancí.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Andrea Consigli (US Sassuolo Calcio).
90+2'
Po dalším centru z levé strany se k hlavičce v pokutovém území dostal Khouma Babacar, ale jeho rána z těžké pozice skončila nad břevnem.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Alessandro Matri si v pokutovém území naskočil na krásný centr z levé strany, ale musel hlavičkovat pod velkým úhlem a svůj pokus neusměrnil mezi tři tyče.
89'
Antonio Barillà získal míč, dostal se s ním k rohovému praporku, kde nasbíral cenné vteřinky pro domácí celek.
88'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Leo Štulac.
87'
Gervinho se z pravé strany probil do pokutového území, jenže jeho zakončení mířilo přímo do míst, kde stál připravený brankář.
86'
Parma zahrávala rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, ale dobře postavený Simone Iacoponi se vinou zákroku obránce nedostal k hlavičce.
85'
Gervinho pelášil s míčem od poloviny hrací plochy k brance soupeře. Nakonec ale nedokázal obejít soupeře a nedostal se do zakončení.
84'
Rogério si na levém křídle udělal prostor k odcentrování, jenže jeho centr skončil na noze prvního hráče v bílém dresu.
83'
Inglese si skvěle pokryl míč a Marlon jej poslal k zemi. Hostující hráč dostává žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Marcello Gazzola.
81'
Alessandro Bastoni se po rohovém kopu domácího celku dostal do zakončení, ale jeho hlavička prosvištěla vysoko nad břevnem Sassuola.
80'
Antonio Barillà se prosmýkl do pokutového, ale jeho následná přihrávka na Gervinha byla o kousek delší.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Alessandro Matri.
78'
Berardi se dostal do pokutového území, jenže musel zakončovat z ostrého úhlu a pravou nohou vůbec netrefil branku.
77'
Giangiacomo Magnani se na hranici pokutového území efektně otočil s míčem u nohy a pohotově zakončil. Jeho střela však prolétla nad břevnem.
76'
Domenico Berardi mohl odcentrovat z pravé strany do pokutového území, nicméně místo toho raději zvolil zpětnou přihrávku a celý útok zbrzdil.
75'
Giangiacomo Magnani vymyslel vysoký nákop na hranici pokutového území, nicméně jeho pobídka skončila na hlavě připraveného Alvese.
74'
Antonio Barillà si na levém křídle narazil s Gervinhem a vydal se do útoku. Do cesty se mu postavil důrazný Rogério, který jej připravil o míč.
73'
Stefano Sensi znovu našel Berardiho, který tentokrát zakončil levou nohou, ale svou technickou střelou domácího brankáře nepřekonal.
72'
Stefano Sensi dostal přihrávku na polovinu hrací plochy a poslal krásnou pobídku na levou stranu. Berardi si vylámal zuby na prvním obránci.
71'
Gervinho se vydal do průniku po levém křídle. Domácí fotbalista byl však zastaven nedovoleným zákrokem. Parma se alespoň vymanila z tlaku soupeře.
70'
Ani další přihrávka před branku domácí Parmy neslavila úspěch. Brankář domácího celku totiž vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
69'
Domenico Berardi dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, jenže hostující hvězda podcenila zpracování a Berardimu projel míč pod nohou do autu.
68'
Stefano Sensi poslal nádherný oblouček do pokutového území. Jeho pobídka však byla hodně prudká a skončila v zámezí. Sassuolo se stále ne a ne dostat do šancí.
67'
Riccardo Gagliolo předvedl obrovskou bojovnost v souboji na pravé straně hrací plochy. Domácí fotbalista získal míč a sklidil potlesk fanoušků.
66'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Jonathan Biabiany.
65'
Domácí celek nyní vysunul presink hodně vysoko a fotbalisté Sassuola mají rázem velké problémy s rozehrávkou. Parma brání opravdu skvěle.
64'
Fotbalisté Sassuola nyní kombinují na polovině hrací plochy a vyměňují si krátké přihrávky. Nikdo v černobílém dresu jejich kombinaci neatakuje.
63'
Duncan fauloval rozběhnutého Gervinha a je odměněn žlutou kartou.
62'
Stefano Sensi dostal krásnou přihrávku do blízkosti pokutového území, jnže jeho průnik skončil po několika krocích. Domácí brání opravdu skvěle.
61'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Filip Djuričić.
60'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Stefano Sensi.
59'
Bruno Alves si v hlavičkovém souboji po rohovém kopu pomohl rukou a dopustil se nedovoleného zákroku. Sassuolo může rozjet další akci.
58'
Roberto Inglese uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a prodlužil míč za sebe. Nikdo v bílém dresu jeho dobrou přihrávku nedostihl.
56'
Marlon vyslal prudkou průnikovou přihrávku mezi obránce soupeře. Nikdo ve žlutém dresu jeho úmysl nepochopil. Parma může uklidnit hru.
55'
Francesco Magnanelli přenesl hru na pravou stranu hřiště, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se tentokrát nedostal do zakončení.
54'
Matteo Scozzarella prošel s míčem u nohy až na hranici pokutvého území a vypálil levačkou. Jeho dělovka však prosvištěla nad břevnem.
53'
Antonio Barillà vymyslel zajímavou přihrávku do pokutového území. Po jeho pobídce se natahoval Inglese, ale špičkou kopačky si balón nezpracoval.
52'
Andrea Consigli si tentokrát dal dobrý pozor na vysoký centr z pravé strany, vystartoval ven z branky a ukryl míč do svých rukavic.
51'
Roberto Inglese číhal na malém vápně na centr do pokutového území. Gervinho adresoval centr jeho směrem, jenže domácí útočník na míč nedosáhl.
50'
Gervinho se po přímém kopu domácího celku dostal k odraženému míči, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Jeho dělovka prolétla nad břevnem.
49'
Domenico Berardi si řekl o přihrávku na pravou stranu, nicméně ihned se na něj nalepil Antonio Barillà, který jej důrazným přístupem rozhodil.
48'
Berardi dostal krásnou přihrávku do blízkosti pokutového území, rychle si přehodil míč na pravačku, jenže jeho přízemní střela prolétla kolem branky.
47'
Giangiacomo Magnani si skvěle pokryl míč tělem a Matteo Scozzarella jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat budou hráči Sassuola.
46'
Parma obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Dnešní domácí celek se ihned vydal do útoku, ale Inglese na dlouhou přihrávku nedosáhl.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali velkou bitvu! Domácí Parma se hodně rychle ujala vedení, když se v 6. minutě prosadil Gervinho! Ve 25. minutě navíc po rohovém kopu prokázal důraz Bruno Alves a bylo to 2:0! Na druhé straně však hostům pomohl nedovolený zákrok v pokutovém území, po kterém deset minut před přestávkou snížil z penalty Khouma Babacar! Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
45+3'
45+2'
Domácí zahrávali rohový kop. Hlavní rozhodčí ale viděl útočný faul, kterého se dopustil Riccardo Gagliolo. Sassuolo má čas na poslední akci první půle.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Gian Marco Ferrari nedokázal rozehrát na levé straně a daroval domácímu celku vhazování. Parma bude chtít dohrát první půli s míčem na kopačkách.
44'
Simone Iacoponi dostal prostor na pravé straně hrací plochy a vyvezl míč na polovinu soupeře. Následnou přihrávkou jej ale pouze odevzdal hráčům Sassuola.
43'
Inglese neustál souboj u rohového praporku. Rozhodčí má nyní hodně práce, aby dokázal emoce na trávníku zkrotit.
42'
Tentokrát to penalta nebude! Alessandro Bastoni je nyní zřejmě nejšťastnějším mužem na trávníku!
41'
Znovu je v akci video! Sudí tentokrát zkoumá údajnou ruku domácího hráče v pokutovém území!
40'
Marlon dostal prostor na pravé straně hrací plochy, prosmýkl se s míčem do pokutového území, ale jeho centr zablokoval hned první soupeř.
39'
Alessandro Bastoni nedovoleným zákrokem zastavil rodící se akci soupeře a vidí žlutou kartu.
38'
Domácím příznivcům se předchozí verdikt rozhodčího vůbec nelíbí. Stadionem nyní duní pískot. Sledujeme opravdu skvělé utkání.
36'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se postavil KHOUMA BABACAR, který s klidem uklidil míč do protipohybu brankáře!
36'
Nakonec to skutečně bude pokutový kop!
36'
Žlutou kartu dostává Bruno Alves (Parma Calcio 1913).
35'
Tak pozor! Hlavní rozhodčí si jde celou situaci prohlédnout na video!
34'
Penalta pro hosty! Po rohovém kopu jeden z domácích hráčů přistrčil soupeře a sudí ukázal na značku pokutového kopu!
33'
Na trávníku v posledních minutách přibývá nedovolených zákroků. Obětí dalšího faulu se nyní stal Berardi. Hosté budou zahrávat přímý kop.
32'
Simone Iacoponi si v souboji u postranní čáry pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se nedovoleného zákroku.
31'
Parma zahrávala další rohový kop. Po nacvičeném signálu se do zakončení z úctyhodné vzdálenosti dostal Alberto Grassi, jehož ránu zastavila zeď.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a domácí Parma zatím zcela dominuje dění na hrací ploše. Sassuolo se jen těžce dostává ke střelám.
29'
Berardi se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči, ale jeho následná přihrávka na levou stranu skončila na noze prvního obránce.
28'
Roberto Inglese si v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního arbitra.
27'
Francesco Magnanelli roztáhl hru na pravou stranu, kde byl úplně volný Berardi, jež si troufl na střelu, jenže jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem.
25'
Parma právě vstřelila branku!
Domácí celek přidává svou druhou branku v dnešním střetnutí! Parma tentokrát zahrávala rohový kop. Gervinhovu hlavičku sice brankář vyrazil, ale hosté nedokázali míč vytěsnit do bezpečí a důrazný BRUNO ALVES jej doklepl do sítě!
24'
Parmy nyní zahrávala přímý kop. Luca Siligardi zkusil své štěstí přímou střelou na branku, ale jeho projektil levačkou prosvištěl nad horní tyčí.
23'
Na stadionu zatím panuje parádní atmosféra. Domácí celek se rychle dostal do vedení a navíc svého soupeře prakticky nepouští do šancí.
22'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Berardi, který vyslal zajímavý centr na vzdálenější tyč, jenže brankář Sepe si bez problémů došel pro balón.
21'
Inglese na polovině hrací plochy fauloval svého protihráče a zaslouženě vidí žlutou kartu.
20'
Matteo Scozzarella si ve středu hřiště řekl o přihrávku od Grassiho a pohotově vyslal průnikovou přihrávku na Gervinha. Poslední jmenovaný na míč nedosáhl.
19'
Kevin-Prince Boateng vymyslel zajímavou přihrávku do pokutového území, nicméně obránce Bruno Alves jeho úmysl přečetl a odkopl míč do bezpečí.
18'
Na druhé straně si na přihrávku z pravé strany hrací plochy naběhl Inglese, ale ani ten ve velké rychlosti nestačil seřídit svá mířidla a minul branku.
17'
Domenico Berardi se z pravé strany prosmýkl do pokutového území a vyslal střílenou přihrávku na malé vápno. Domácí brankář schoval míč do rukavic.
16'
Gervinho tentokrát zkusil své štěstí střelou zpoza hranice pokutového území. Jeho zakončení placírkou zablokoval hned první obránce ve žlutém.
15'
Riccardo Gagliolo dohnal dlouhou přihrávku na levé křídlo, připravil si míč k odcentrování, ale jeho prudkou pobídku odvrátila defenziva Sassuola.
14'
Sassuolo zahrávalo rohový kop. Jeho rozehrávky se chopil Domenico Berardi, jehož centr přiletěl na malé vápno. Duncan v pádu nezamířil mezi tři tyče.
13'
Luca Siligardi si na hranici pokutového území připravil míč ke střele a zakončil. Jeho dělovka však prolétla kolem pravé tyče branky Sassuola.
12'
Gian Marco Ferrari skvěle vystoupil na levé straně hrací plochy a natlačil se před hráče domácího celku. Následně však zpackal rozehrávku a daroval Parmě vhazování.
11'
Alberto Grassi poslal prudkou průnikovou přihrávku do pokutového území. Za jeho pobídkou sprintoval Inglese, ale obránce měl k balónu mnohem blíže.
10'
Rogério odcentroval z levé strany do míst, kam si nabíhal hostující Berardi, jenže urostlý obránce Parmy před ním vyhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
9'
Simone Iacoponi dostal prostor na pravé straně hrací plochy, přehodil si míč na levačku, jenže jeho nadýchaný centr skončil na hlavě pozorného obránce.
8'
Gervinho se znovu prodíral do pokutového území. Na jeho hranici se mu do cesty postavil Francesco Magnanelli, který mu na poslední chvíli vypíchl míč.
6'
Domácí celek se hned v úvodu utkání dostává do vedení! GERVINHO si naběhl na krásnou přihrávku z levé strany, překonal brankáře, ale ten se stačil vrátit a z brankové čáry míč vyškrábl. Domácí hráč ale situaci dohrál a odražený míč uklidil do sítě!
5'
Khouma Babacar zůstává po jednom ze soubojů ležet v blízkosti pokutového území soupeře. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
4'
Antonio Barillà prošel s míčem u nohy až na hranici pokutového území, kde se krásně zbavil dotírajícího soupeře, jenže následně zapomněl míč za sebou.
3'
Rogério si tentokrát skvěle pokryl míč tělem a dotírající Simone Iacoponi jej nedovoleným chvatem složil k zemi. Rozehrávat budou hráči Sassuola.
2'
Rogério prošel s míčem po levé straně na polovinu domácího celku, jenže nedokázal najít recept na dobře postaveného Bruna Alvese.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Sassuolo se ihned vydalo do útoku, nicméně nákop na levou stranu byl nepřesný.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Parma bude hrát v černobílém, zatímco Sassuolo přijelo ve žlutých dresech.

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Alves, Bastoni, Gagliolo – Barillà, Scozzarella, Grassi – Siligardi, Inglese, Gervinho.
Náhradníci: Frattali, Bagheria – Štulac, Ceravolo, Ciciretti, Deiola, L. Rigoni, Gazzola, Biabiany, Sprocati.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Marlon, Magnani, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Magnanelli, Bourabia – D. Berardi, Babacar, K-P. Boateng.
Náhradníci: Pegolo – Lemos, Djuričić, Matri, Sensi, Lirola, Peluso, Trotta, Di Francesco, Dell'Orco, Locatelli, Brignola.

Rozhodčí: Valeri – Bindoni, Baccini.
Parma

Také Parma dosud sehrála dvanáct zápasů. Dnešní domácí celek v nich nasbíral sedmnáct bodů a patří mu jedenáctá pozice ligové tabulky. Doma Parma zrovna nezáří. V posledním utkání ale dokázala zvítězit na hřišti FC Turín. Domácí trenér ale nemůže spoléhat na zraněné Gobbiho a di Gaudia.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo v letošním ročníku Seria A odehrálo dvanáct zápasů, ve kterých nasbíralo jen devatenáct bodů. V posledních zápasech se dnešnímu hostujícímu celku daří. Tři remízy a jedna výhry, to je bilance Sassuola z poslední čtyř duelů. V minulém utkání navíc doma remizovalo 1:1 se silným Laziem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou a Sassuolem. Výkop je stanoven na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62