Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Fiorentina - 29. září 2019   20:45

AC Milán
81' Leao (Hernández)
1:3
(0:1)
Fiorentina
14' Pulgar   • 67' Castrovilli   • 79' Ribéry  (Chiesa)
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli, Hernández – Kessié (46. Krunić), Binnásir, Suso (84. Castillejo), Çalhanoğlu – K. Piątek (58. Duarte), Leao.
Giacomelli – Preti, Longo
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Fiorentina
Drągowski – Milenković, Pezzella, M. Cáceres – Lirola, Pulgar, Badelj, Castrovilli (80. Benassi), Dalbert – Chiesa (85. K-P. Boateng), Ribéry (90. R. Ghezzal).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:14.
Je konec! AC Milán nezvládlo duel s Fiorentinou a prohrálo 1:3. Fiorentina totiž vlétla do utkání mnohem aktivněji. První šanci sice Chiesa nevyužil, ale ve 14. minutě kopali hosté pokutový kop, který s přehledem proměnil Erick Pulgar! Za domácí celek mohl srovnat Binnásir, jehož ránu ale vyrazil hostující brankář. Fiorentina poté přidala druhý zásah, ale branka kvůli ofsajdu neplatila. Ve druhé půli si AC zkomplikovalo situaci vyloučením Mussacchia! Hosté přesilovku využili brankou Castrovilliho. Chiesa o čtyři minuty později navíc zahodil penaltu. To však hosty nemuselo mrzet, protože se v 79. minutě prosadil Ribéry! Za domácí celek už jen symbolicky snížil Leao.
90+5'
90+5'
Domácí fotbalisté už kombinují v zadních řadách. Fanoušci AC Milán na hráče svého celku pískají. Rossoneri jsou v hluboké krizi.
90+4'
Hra je přerušena! Rade Krunić upadl po souboji na polovině hrací plochy a podle všeho si zranil rameno. Pro AC by to do následujích týdnů byl další problém.
90+3'
Dalbert dostal přihrávku na levou stranu a spolu s Boatengem předvedli parádní kombinaci. Fotbalisté AC už rezignovali na jakýkoliv odpor.
90+2'
Milan Badelj roztáhl hru na pravou stranu hrací plochy, jenže Fiorentina se už nikam nežene. Fotbalisté hostujícího celku si už hlídají své vedení.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Rachid Ghezzal.
89'
Kevin-Prince Boateng napadal rozehrávku AC Milán na polovině hřiště. Čerstvá síla na hrací ploše dostala stopery AC pod velký tlak.
88'
A další žlutá karta! Za ostrý skluz u pomezní čáry ji dostává Benassi.
87'
Na druhé straně vidí žlutou kartu Lirola.
87'
Na listinu hříšníku se za svůj faul zapisuje také Davide Calabria.
86'
Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky z vlastní poloviny. Jeho nákop na pravé křídlo však získal dobře postavený zadák v dresu AC.
85'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Kevin-Prince Boateng.
84'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Samuel Castillejo.
83'
Fiorentina už opět kombinuje s míčem na kopačkách a nechce pustit fotbalisty AC k balónu. Fotbalisté v zeleném jsou dnes jasně lepší a kráčí za triumfem.
81'
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí celek se dočkal alespoň kontaktní branky! RAFAEL LEAO se kolem dvou obránců prosmýkl do pokutového území, všiml si vyběhnutého brankáře a obstřelil jej přízemní ránou na zadní tyč!
80'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Marco Benassi.
79'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Pohroma pro domácí celek je dokonána! Tohle už je opravdový debakl! Fiorentina totiž přidává třetí branku! FRANCK RIBÉRY dostal přihrávku do běhu, povodil si obránce a přízemní střelou nedal Donnarummovi šanci!
78'
Exekuce následného rohu se ujal Milan Badelj, jehož centr směřoval na Pezzellu, který se k hlavičce neprobil.
77'
Franck Ribéry dostal přihrávku na hranici pokutového území, odkud pohotově zakončil, ale Alessio Romagnoli jeho ránu srazil na rohový kop.
76'
Martín Cáceres uklidnil rozehrávku hostujícího mužstva přihrávkou na hráče z obrany. Fiorentina hraje s míčem a to jí při současném stavu stačí.
75'
Fiorentina zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale nikdo v zeleném dresu se k hlavičce nedostal.
74'
Gaetano Castrovilli dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže jeho následná přihrávka skončila na noze prvního obránce AC.
72'
Davide Calabria se s míčem tlačil mezi tři bránící fotbalisty Fiorentiny. Krajní obránce AC Milán měl štěstí, že jej důrazný Nikola Milenković fauloval.
71'
K exekuci pokutového kopu se postavil Federico Chiesa, který penaltu nekopl dobře a Donnarumma jeho ránu vyrazil!
70'
Gaetano Castrovilli si ve vápně zasekl míč kolem Binnásira a vybojoval další pokutový kop!
69'
Domácí se ještě snaží s výsledkem něco udělat. Rundič si pokryl míč v blízkosti pokutového území a byl faulován.
67'
Fiorentina přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu! GAETANO CASTROVILLI se v pokutovém území odpoutal od svého strážce, sledoval odražený míč a pohotovou dorážkou jej poslal do sítě!
66'
Milan Badelj se hnal do pokutového území, ale na jeho hranici proti němu vystoupil Hakan Çalhanoğlu, který chorvatskému záložníkovi zamezil v zakončení.
65'
Franck Ribéry vybídl přihrávkou na levou stranu Pulgara, který se snažil odcentrovat, ale na poslední chvíli mu v tom pěkným skluzem zamezil Theo Hernández.
64'
Theo Hernández nakopl míč na levou stranu, kam sprintoval Suso. Hostující obránce Nikola Milenković si jeho pohyb pohlídal a pomohl si malou domů.
63'
Ribéry to při napadání rozehrávky AC Milán přehnal s důrazem a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat tak budou Rossoneri.
62'
Franck Ribéry poslal zajímavou přihrávku do pokutového území. Nikdo v zeleném dresu si jeho pobídku nedokázal zpracovat a Chiesa navíc fauloval.
61'
Chiesa poslal z pravé strany skákavý centr do pokutového území. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo v zeleném dresu Fiorentiny.
60'
Je za námi hodina hry a Fiorentina stále drží těsné vedení. Hosté navíc po vyloučení Mussacchia hrají proti oslabenému soupeři.
59'
Erick Pulgar znovu napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území. Jeho rána však mířila přímo do míst, kde stál Donnarumma.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Léo Duarte.
57'
Domácí AC i v oslabení pokračuje ve snaze o vyrovnání. Na krásnou přihrávku si naběhl Leao, ale Piatek na jeho pobídku nedosáhl.
55'
Je to tak! Sudí si prohlédl záběry na videu a posílá Musacchia ven z hrací plochy!
54'
Sudí ještě celou situaci zkoumá u videa! Uvidíme, zda se nebude červenat!
53'
Mateo Musacchio fauloval Francka Ribéryho a dostává žlutou kartu.
52'
Mateo Musacchio dostal přihrávku na polovinu hřiště a prudkým nákopem hledal Susa. Druhý jmenovaný si ale neporadil se zpracováním.
51'
Domácí následně zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se ujal Ismaël Binnásir, ale pro jeho centr si bez problémů došel brankář Fiorentiny.
50'
Další žlutá karta na straně Fiorentiny! Za zákrok na Piateka ji dostává Germán Pezzella.
49'
Domácí celek zahrával přímý kop. Nadýchaný centr se snesl do pokutového území, jenže nikdo v černočerveném dresu na míč nedosáhl.
48'
Suso našel přihrávkou na pravou stranu rozběhnutého Calabriu, který pohotově odcentroval do velkého vápna, kde však nebyl nikdo z hráčů AC.
47'
Theo Hernández vybojoval pro domácí celek vhazování na levé straně hrací plochy. Jeho následný aut však skončil na kopačkách obránců Fiorentiny.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází Rade Krunić.
46'
První poločas končí a na domácí fotbalisty se snáší pískot nespokojených fanoušků! Fiorentina totiž vlétla do utkání mnohem aktivněji. První šanci sice Chiesa nevyužil, ale ve 14. minutě kopali hosté pokutový kop, který s přehledem proměnil Erick Pulgar! Za domácí celek mohl srovnat Binnásir, jehož ránu ale vyrazil hostující brankář. Fiorentina poté přidala druhý zásah, ale branka kvůli ofsajdu neplatila. Přesto se do kabin odchází za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Franck Kessié obral o míč Ribéryho. Domácí záložník poté vymyslel riskantní malou domů, kterou jen těsně nezachytil dotírající Chiesa.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Davide Calabria se přihlásil o přihrávku na pravou stranu. Ismaël Binnásir jej chtěl najít, ale míč zakopl na tribunu. Tato akce dokládá dosavadní zmar domácího celku.
44'
Alessio Romagnoli prošel s míčem na polovinu Fiorentiny, jenže jeho rozehrávka na levé křídlo byla nepřesná. AC se při kombinaci na polovině soupeře hodně trápí.
43'
Hakan Çalhanoğlu si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Jeho rána byla sice prudká, ale mířila přímo do rukavic hostujícího brankáře.
42'
Ismaël Binnásir si došel pro přihrávku do středu hrací plochy, našel Rafaela Leaa, jehož zpětná pobídka skončila na kopačkách obránců v zeleném.
41'
Chiesa rozkmital své rychlé nohy po pravé straně hrací plochy a dotírající Rafael Leao jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
40'
Franck Kessié diriguje rozehrávku AC Milán na polovině Fiorentiny. Hráči v černočervených dresech jsou velmi aktivní, ale nemohou se dostat do zakončení.
39'
Právě aktivní Chiesa nyní zkusil své štěstí zpoza pokutového území. Jeho skákavá střela však prosvištěla daleko od zadní tyče domácí branky.
38'
Chiesa je hodně aktivní a zabíhá si na pravé straně. Tentokrát se dostal ke střele z ostrého úhlu, ale míč nabral opačnou rotaci a točil se od branky.
37'
Žlutou kartu dostává Nikola Milenković (ACF Fiorentina).
37'
Krzysztof Piątek si chtěl udělat prostor v pokutovém území, jenže Pezzella mu nedal ani metr navíc a nedovolil polskému útočníkovi zakončit.
36'
Franck Kessié vyslal prudký centr do pokutového území, kde byli hned čtyři fotbalisté v dresu AC, ale ani jeden z nich se nedostal ke střele.
35'
Ani další roh domácího celku nepřinesl nebezpečí pro branku Fiorentiny. Prudký centr doletěl jen na přední tyč, kde číhali připravení obránci v zeleném.
34'
Franck Kessié dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, přenesl těžiště hry na pravou stranu, ale následný centr srazila obrana pouze na roh.
33'
Krzysztof Piątek upadl po souboji s obráncem na malém vápně. Domácí fanoušci sborově požadovali penaltu, ale ani hráči AC se nehádali.
32'
Domácí celek zahrával rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, kde číhal Hakan Çalhanoğlu, ale obránci jej nepustili do zakončení.
31'
Milan Badelj i v souboji na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a dotírající Krzysztof Piątek jej fauloval. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a hostující Fiorentina je stále nebezpečnějším týmem. Hosté jsou aktivnější a dostávají domácí obranu pod tlak.
29'
Fiorentina sice přidala druhou branku, ale ta neplatí kvůli ofsajdu! Ribery našel Chiesu, který zpětou přihrávkou vybídl Pulgara, jež dopravil míč do sítě. Právě přihrávka na Chiesu však směřovala do ofsajdu.
28'
Suso se snažil překonat obranu Fiorentiny přihrávkou vnějším nártem. Jeho pobídku však zadáci hostujícího mužstva bez problémů přečetli.
27'
Chiesa číhal na přihrávku do pokutového území, jenže při otočce si míč nedokázal míč ideálně zpracovat a balón mu utekl do zámezí.
26'
Nikola Milenković uklidnil hru Fiorentiny přihrávkou na spoluhráče z obrany. Hostující celek už opět hraje s míčem a kontroluje dění na trávníku.
25'
Po dalším nadýchaném centru do pokutového území se do zakončení dostal Mateo Musacchio, jehož hlavička prosvištěla dva metry vedle zadní tyče.
24'
Mohlo být vyrovnáno! Ke střele zpoza pokutového území napřáhl Ismaël Binnásir, jehož pokus vyrazil Dragowski efektním zákrokem nad břevno!
23'
Krzysztof Piątek v pokutovém území naskakoval na slibný centr z levé strany, ale k zakončení mu scházelo několik centimetrů.
22'
Fiorentina vybojovala míč na vlastní polovině a snažila se přejít do útoku po levém křídle. Akce Dalberta však neměla dlouhého pokračování.
21'
Krzysztof Piątek se musel pro míč stáhnout takřka na polovinu hrací plochy. Polský útočník navíc dostal nepřesnou přihrávku a musel o míč zabojovat skluzem.
20'
AC se snad poprvé v utkání na delší dobu usadilo na polovině soupeře. Domácí celek však kombinuje v uctivé vzdálenosti od pokutového území.
19'
Dalbert měl moře času a prostoru na levé straně. Krajní záložník Fiorentiny pohotově odcentroval do šestnáctky, ale nenašel nikoho v zeleném dresu.
18'
Hakan Çalhanoğlu prošel s míčem na polovinu Fiorentiny, ale důrazný Badelj s ním svedl souboj a získal míč pro hostující celek.
17'
Fiorentina pokračuje ve skvělém výkonu. Na pravé straně se krásně uvolnil Pol Lirola, jež vymyslel přízemní centr na malé vápno, kde na poslední chvíli zasáhl Romagnoli.
16'
Až nyní se domácí mužstvo dostalo do útoku. Na centr z levé strany si dal dobrý pozor stoper Pezzella, který zahrál hrudí do rukavic brankáře.
14'
Fiorentina se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ERICK PULGAR a přízemní střelou bezpečně poslal Donnarumu na opačnou stranu!
13'
Po faulu v pokutovém území je tady penalta pro Fiorentinu! Ismaël Binnásir navíc vidí žlutou kartu!
12'
A mohlo být ještě hůře! Chiesa si naběhl na skákavou přihrávku do velkého vápna, pohotově vypálil a Gianluigi Donnarumma musel vytasit dobrý zákrok!
12'
Po následném rohovém kopu se do odraženého míče opřel Dalbert, jemuž rána vůbec nesedla a míč skončil snad pět metrů vedle branky. Fanouškům AC se ale vstup domácího celku do utkání vůbec nelíbí.
11'
Exekuce přímého kopu nakonec skončila secvičeným signálem, po kterém střílel Chiesa, ale jeho přízemní střelu srazila obrana AC Milán na rohový kop.
10'
Chiesa se probil na hranici velkého vápna, pokryl si míč tělem a nechal se faulovat. Fiorentina bude rozehrávat přímý kop ze skvělé pozice.
9'
Hakan Çalhanoğlu si zaběhl na krásnou přihrávku za obranu Fiorentiny a odcentroval z levé strany do pokutového území. Jeho pobídku odvrátil hlavou Pezzella.
8'
Nikola Milenković prošel po pravé straně na polovinu domácího AC, jenže tam se otočil a vrátil míč stoperům. Nikdo z hráčů AC rozehrávku Fiorentiny neatakuje.
7'
Davide Calabria vybojoval pro domácí klub vhazování na pravé straně. Následně poslal míč na spoluhráče z obrany. Domácí začínají od zadních řad.
6'
Brankář Fiorentiny Dragowski nakopl míč na polovinu domácího AC, jenže nikdo v zeleném dresu se k míči nedostal. Začátek utkání připomíná spíše nakopávanou.
5'
Germán Pezzella střílel zpoza hranice pokutového území, ale jeho ránu zablokoval obětavý Romagnoli. Hosté však zůstávají u míče.
4'
Gianluigi Donnarumma se musel zapojit do rozehrávky domácího mužstva. Jeho nákop na levou stranu bez problémů zneškodnil Lirola.
3'
Zadáci Fiorentiny kombinují v zadních řadách. Hostující celek je v úvodu utkání častěji u míče a kombinuje s ním na polovině hřiště.
2'
Federico Chiesa spěchal za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, ale nepotykal si se zpracováním a zapomněl míč za sebou.
1'
Fiorentina obstarala výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na pravé křídlo byl nepřesný.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. AC Milán bude hrát v černočervených dresech, zatímco Fiorentina oblékne zelenou sadu.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli, Hernández – Kessié, Binnásir, Suso, Çalhanoğlu – K. Piątek, Leao.
Náhradníci: An. Donnarumma – Castillejo, Bonaventura, Conti, Ricardo Rodríguez, Duarte, Borini, Paquetá, Krunić, Biglia, Gabbia, Rebić.

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Pezzella, M. Cáceres – Lirola, Pulgar, Badelj, Castrovilli, Dalbert – Chiesa, Ribéry.
Náhradníci: Terracciano – Ceccherini, Sottil, K-P. Boateng, Ranieri, Cristóforo, Benassi, Terzić, Żurkowski, R. Ghezzal, Venuti.

Rozhodčí: Giacomelli – Preti, Longo.
AC Milán

AC Milán je na tom o něco málo lépe. Dnešní domácí celek má po pěti kolech šest bodů a patří mu dvanáctá pozice, což je pro celek z Milána obrovským zklamáním, obzvlášť když jeho městský konkurent vévodí Serii A. AC trápí slabá produktivita. Dosud vstřelilo jen tři branky. V minulém utkání prohrálo 1:2 na půdě Turína.
ACF Fiorentina

Fiorentina zatím neprožívá povedený vstup do nového ročníku Serie A. Dnešní hostující celek zatím sehrál pět zápasů a získal v něm pět bodů. Venku hosté uhráli pouze jediný bod za remízu na půdě Atalanty. V posledním duelu však Fiorentina porazila 2:1 Sampdorii Janov.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi AC Milán a ACF Fiorentina. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62