Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Torino - 17. února 2020   20:45

AC Milán
25' Rebić (Castillejo)
1:0
(1:0)
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Kjaer (44. Gabbia), A. Romagnoli (C), Hernández – Kessié, Binnásir – Castillejo, Paquetá (68. Bonaventura), Rebić (88. Leao) – Ibrahimović.
Michael Fabbri – Giorgio Schenone, Giovanni Baccini
Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Torino
Sirigu – Lyanco (85. Millico), N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Rincón, Lukić, Ansaldi – Edera (64. Zaza), Berenguer (85. Aina) – Belotti (C).
Rosati, Ujkani – Singo, Aina, Djidji, Meïté, Baselli, Adopo, Zaza, Millico.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:11.
Utkání je u konce a domácí AC uhájilo těsný náskok z první půle. Turínští po přestávce přidali na tempu, častěji se dostávali k brance, jenže koncovka dnes nebyla silnou stránkou hostů. Milánští vyráželi do protiútoků a i měli z nich několik šancí. Jenže Ibrahimović zakončil křížnou ranou těsně vedle a Castillejo trefil boční síť. Zápas tak skončil 1:0, Milán se posunul na osmé místo s 35 body, Turín je s 27 body na 14. místě.
90+4'
90+4'
Samozřejmě přišla rozehrávka nakrátko, domácí drží míč u praporku.
90+3'
Nakonec je z toho rohový kop, který vybojoval Theo Hernández.
90+2'
AC se dostávalo do rychlého protiútoku, na soupeřově polovině se ale Bonaventura rozhodl míč podržet.
90+1'
Domácí tým rozehrává standardku ze své vlastní poloviny, samozřejmě s tím vůbec nikam nepospíchá.
90'
Budou se přidávat tři minuty.
90'
Kessiého pád v pokutovém území nebyl vyhodnocen jako nedovolený, hosté už míří do protiútoku.
89'
Milánští drží míč na útočné polovině, tohle jim v tuto chvíli bohatě stačí.
88'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Rafael Leao.
87'
Rychlý brejk AC byl zakončen slaboučkou střelou z levého křídla, s ranou z úhlu neměl Sirigu žádný problém.
85'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Ola Aina.
85'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Vincenzo Millico.
84'
A další faul, tentokrát od Gabbii na Belottiho. Na trávníku nám zase stoupá nervozita.
83'
Tvrdý souboj ve vzduchu odnesl hostující Zaza úderem do hlavy. Pískalo se a je tu přímý kop.
82'
Samuel Castillejo se k centru z pravé strany nedostal, nevybojoval ani rohový kop.
81'
A další nepřesná střela Zlatana Ibrahimoviće. Tentokrát přešel přes několik hráčů, aby poté vystřelil mimo.
80'
Saša Lukić byl ve výskoku faulován a tvrdě dopadl na trávník. Turín rozehrává od půlky.
79'
Hernández pouze trefil clonící hráče v pokutovém území, jeho reklamace hry rukou u rozhodčího nevyšla.
77'
Zlatanovi se nedá upřít snaha, ve finální fázi jej ale zrazuje přesnost. Švédský útočník už jen kroutí hlavou.
76'
Ibrahimovićovi nesedl centr z levé strany, míč pouze prolétl několik metrů nad brankou...
75'
Hned dva rohy rozehrál domácí AC, ani v jednom případě se však hráči nedostali ke střele.
74'
Po delší době jsme tu měli střelu, když si míč našteloval domácí Bonaventura a jeho tečovaný pokus skončil jen o kousek vedle pravé Siriguovy tyče.
73'
Je to teď hodně rozhárané, hře schází řád a hlavně šance.
73'
Cristian Ansaldi přibrousil domácího Castilleja a stal se dalším hráčem, který dostal žlutou kartu.
70'
Po vyboxovaném centru vystřelil z dálky hostující Ansaldi, šlo to několik metrů vedle Donnarummovy branky.
68'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Giacomo Bonaventura.
68'
Ansaldi neměl komu přihrát, hru tak pouze přenesl z levé strany na pravou.
66'
Ne, hosté se sice snaží, ale koncovka vázne. Ani teď z toho nebyla střela, obrana AC si poradila.
64'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Edera, přichází Simone Zaza.
64'
Franck Kessié se snažil probít přes Bremera, ten jej ale udržel na zádech a poslal malou domů na Sirigua.
63'
Menší zmatky před domácí brankou, Rebić jen tak tak zvládl odkopnout poskakující míč.
62'
Docela se nám přitvrdilo, nekompromisně hrají zejména hosté.
60'
Žlutá karta pro hosty, za nedovolené zastavení Samuela Castilleja byl potrestán Tomás Rincón.
58'
Turín zase v útoku, je z toho autové vhazování poblíž vápna.
57'
Už je po akci, po hlavičce u levé tyče zakročil pozorný Donnarumma.
56'
Belotti vybojoval pro Turín rohový kop, rozhodčí ale nejprve musí uklidnit strkající se hráče ve vápně.
55'
Sledujeme teď fotbal nahoru a dolů, Turín se oproti první půli pouští častěji do útoku a snaží se vybojovat si šance.
53'
Velkou šanci na navýšení náskoku zahodil Castillejo, když k němu prošla přihrávka z levé strany. Střela z volného prostoru skončila na boční síti!
52'
Z levé centry přilétl centr na zadní tyč Donnarummovy branky, Berenguer ovšem vystřelil nad.
50'
Domácí Samuel Castillejo zastavil faulem unikajícího Berenguera a byl za to potrestán žlutou kartou.
48'
Ze středu na levou stranu a poté zase na pravou, tudy vedl rychlý útok AC. Na konci byl Ibrahimović, který zakončoval přes nohu. Technická střela byla dobře myšlená, ale prolétla těsně vedle!
46'
Za obranu Turína se snažil naběhnout Ibrahimović, opět ale dostal přihrávku na paty a k míči se nedostal.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
První půle je za námi a po poměrně výrazném tlaku si domácí odnáší do kabiny jednobrankový náskok. O ten se ve 25. minutě postaral po rychlém přechodu do útoku Ante Rebić přesnou střelou k tyči. Další šance skončily bez úspěchu a tak bude po pauze stále o co hrát.
45+3'
45+2'
Ještě jeden rohový kop pro AC, po rozehrání se ale prakticky ihned pískal útočný faul.
45+1'
Hosté teď odvrací jeden centr za druhým, zakončení ale nepřichází. Sirigu je tak celkem v klidu.
45'
Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.
44'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Simon Kjaer, přichází Matteo Gabbia.
43'
Máme tu přerušení hry, neboť na trávníku sedí domácí Kjaer a vypadá to, že zápas pro něj skončil, neboť lékař mu obvazuje zraněné stehno.
42'
Rozhera nebyla vůbec dobrá a vznikl z toho brejk domácích. Přihrávku do běhu dostával Rebić, běžecký souboj ovšem prohrál a k míči se neprobil.
41'
Byl z toho signál na Ansaldiho a ten se také dostal ke střele. Ta byla sražena a je z toho roh.
40'
Turín má k dispozici přímý kop z pravé strany, Donnarumma si musí dobře postavit obranu.
39'
Domácí Ante Rebić dobře zahrál tělem a u pomezní čáry zastavil Ederu. Hosté vhazují.
38'
Hraje se teď převážně na polovině hostujícího celku, jenže koncovka AC moc nejde...
37'
Už to vypadalo, že se domácí dostanou do rychlého přechodu středem, stačilo však lehké ukopnutí míče a bylo po nadějích.
35'
Následný přímý kop skončil na hlavě jednoho z obránců Turína a navíc se pískal i ofsajd.
34'
Žlutá karta na straně hostů. Hernándeze zastavil Simone Edera a rozhodčí neváhal ani vteřinu.
32'
Dva centry před Donnarummu, oba zvládla obrana AC hlavičkově odvrátit. A poté vybojovat aut.
31'
Teď se domácí špatně domluvili a přihrávka na Romagnoliho skončila v zámezí. Publikum jen zklamaně povzdechlo.
30'
Gianluigi Donnarumma si opravdu po dlouhé době mohl osahat míč a být u začátku rozehrávky útoku svého týmu.
29'
AC rozehrálo další rohový kop, ten ovšem nebyl příliš povedený, Navíc o několik okamžiků později se faulu dopustil Lucas Paquetá.
27'
Gól domácí viditelně nabudil a jsou ještě více aktivnější. Sirigu a jeho obrana mají plné ruce a nohy práce.
25'
AC Milán právě vstřelil branku!
A je tu gól! Hosté ztratili na vlastní půlce míč, Paquetá rozehrál kontr a po Castillejově přihrávce do vápna zamířil ANTE REBIĆ z první přesně k tyči branky turínského FC – 1:0!
24'
Sirigu včas vyběhl proti nabíhajícímu Castillejovi, stejně se ale mával ofsajd, takže vzrušení bylo zbytečné.
22'
Je tu první žlutá karta utkání, za faul ve středovém kruhu ji dostal domácí Ismaël Binnasir.
20'
Po rychlém průniku levým křídlem a přihrávce po zemi přišla technická střela k tyči, tu ale Sirigu zvládl rukou vytěsnit. Dorážející Ibrahimović pak byl už v ofsajdové pozici.
19'
Tohle si už obrana AC pohlídala a rázně dostala míč od vápna až k polovině.
19'
Po přímém kopu následuje kop rohový, to vše po tečované Bremerově hlavičce.
18'
Faul. A přímý kop pro Turín. Na pravé straně se provinil Kessié, když nedovoleně atakoval Rincóna.
17'
No vida a málem udeřilo na druhé straně. Po kombinaci do vápna se do zakončení dostal Berenguer, jenže jeho rána z první se vznesla vysoko nad břevno.
16'
Nevyšlo to ani Ibrahimovićovi na pravé straně, ten se alespoň snaží o aktivitu u šestnáctky.
14'
AC v postupném útoku u pokutového území, stále ale platí, že čekáme, až někdo vystřelí.
12'
Trocha nepřesností na obou stranách hrací plochy, stále čekáme na první střelu na branku.
10'
Hosté po delší době na útočné polovině, záhy však o míč přišli. Od Donnarummovy šestnáctky zahajuje AC další postupný útok.
9'
Ostrý centr do pokutového území hostů, turínští jen tak tak dostali míč do autu. Milán začíná stupňovat tempo a tlak.
8'
Ibrahimović dostal přihrávku na paty, krátký okamžik předtím sám zahájil narážečku efektní patičkou.
7'
Trochu nervóznější okamžiky u laviček, hosté vhazují. Belotti navíc ukazuje sudímu, že v souboji utrpěl ránu do obličeje.
6'
Po dalším rohu skončil míč vedle hostující branky, Ibrahimović nebyl s rozehrávkou a zakončením vůbec spokojený.
5'
Turín to zvládl ubránit, Sirigu si postavil dobrou zeď. AC však i nadále pokračuje v náporu.
4'
Faul na Castilleja, z tohoto je už opravdu nebezpečný přímý kop u pravého rohu šestnáctky!
3'
Nyní už Rebić zahrál o něco lépe a vybojoval pro svůj tým rohový kop. Rozehra však k ohrožení Siriguovy brány nevedla.
2'
Lyanco vystihl Rebićovu rozehrávku a poté si všiml, že Donnarumma je kousek ze své branky. Zkusil střelu z půlky, minul ovšem o velký kus.
1'
První akce domácích skončila v zámezí, bylo to však po teči hráčů Turína, AC tak vhazuje.
1'

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Kessié, Binnásir – Castillejo, Paquetá, Rebić – Ibrahimović.
Náhradníci: Begović, An. Donnarumma – Leao, Laxalt, Maldini, Bonaventura, Gabbia, Musacchio, Saelemaekers, Brescianini.

Turín FC: Sirigu – Lyanco, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Rincón, Lukić, Ansaldi – Edera, Berenguer – Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Singo, Aina, Djidji, Meïté, Baselli, Adopo, Zaza, Millico.

Rozhodčí: Michael Fabbri – Giorgio Schenone, Giovanni Baccini.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Giuseppe Meazza začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Giorgio Schenone a Giovanni Baccini.
Turín FC

Hosté jsou na tom hůře, na 14. místě mají 27 bodů a neoplývají teď vůbec dobrou formou. Obrana je hodně propustná, v posledních třech ligových duelech dovolila soupeřům hned 14 branek! Minulé kolo se Turín představil doma proti Sampdorii Janov a zápas skončil výsledkem 1:3. Turínští sice vedli po gólu Verdiho, jenže poté se dvakrát prosadil Ramírez a pojistku na výsledek dal Sampdorii z pokutového kopu Quagliarella. Turín tak má co napravovat, dnes to ale jednoduché vůbec nebude.

AC Milán

Domácí tým je v tuto chvíli na 10. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Ve vyrovnaném středu tabulky to znamená, že po případné dnešní výhře se AC může dotáhnout až na šestou Veronu, která má pouze o tři body více. Bude to ale chtít podat lepší výkon, než v minulém kole, kdy sice v derby s Interem AC vedlo po gólech Rebiće a Ibrahimoviče, po pauze ale Inter výsledek otočil hned čtyřmi trefami.

Cagliari – AC Milán 0:2
AC Milán – Udinese 3:2
Brescia – AC Milan 0:1
AC Milán – Verona 1:1
Inter Milán – AC Milán 4:2
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 24. kola mezi týmy AC Milán a Turín FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62