Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Lazio - 24. června 2020   21:45

Atalanta
38' Gosens (Hateboer) • 66' Malinovskyj (de Roon) • 80' Palomino (A. Gómez)
3:2
(1:2)
Lazio
5' de Roon (vl.)  • 11' S. Milinković-Savić  (Alberto)
Atalanta
Gollini – Tolói, Djimsiti, Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler, Gosens (69. Castagne) – Malinovskyj (77. Iličić) – A. Gómez, D. Zapata (70. Muriel).
Orsato – Meli, Preti
Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo
Lazio
Strakoša – Patric, Acerbi, S. Radu (76. Bastos) – Cataldi (60. Parolo) – Lazzari, S. Milinković-Savić, Alberto (77. Anderson), Jony (76. J. Lukaku) – Correa (55. F. Caicedo), Immobile.

Máme za sebou utkání 27. kola italské Serie A mezi čtvrtou Atalantou a druhým Laziem, které skončilo vítězstvím domácího celku v poměru 3:2.

Přitom všechno od začátku nasvědčovalo vítězství Římanů. Už v páté minutě si totiž smolný vlastní gól vstřelil Marten de Roon a o dalších šest minut později krásně provedenou technickou střelou navýšil vedení hostů Sergej Milinković-Savić.

Avšak do té doby chybující Atalanta se po druhém inkasovaném gólu zvedla a začala na soupeře vyvíjet místy až drtivý tlak. Do konce první půle se jí podařilo alespoň snížit zásluhou přesné hlavičky Robina Gosense. Kýžené vyrovnání přišlo v 66. minutě, to když se parádní ránou do pravého horního rohu zapsal do statistik Ruslan Malinovskyj. Senzační obrat dokonali svěřenci kouče Gasperiniho na počátku závěrečné desetiminutovky základní hrací doby. Centr Gómeze od rohového praporku si našel stoper José Luis Palomino, jehož hlavička k radosti domácích zapadla do sítě.

Atalanta si za svůj výkon tři body bezesporu zasloužila, Lazio se po druhém vstřeleném gólu zatáhlo do defenzivy a nepředvedlo prakticky nic. Gasperiniho družina se díky vítězství dotáhla ke třetímu Interu na rozdíl čtyř bodů. Naopak Lazio si zadělalo na problémy v boji o titul, na Juventus zůstává ztráta čtyřbodová.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.
90+6'
90+5'
Je to jasné, tři body bude brát Atalanta! Poslední vteřiny střetnutí se odehrávají kolem středového kruhu, kde kombinují fotbalisté v modro-černém.
90+4'
Za hranicí šestnáctky dostal po výborné práci Gómeze moře volného prostoru Josip Iličić. Pochopitelně neváhal ani vteřinu, technická střela proletěla těsně nad břevnem.
90+3'
Místo tlaku Lazia sledujeme brejky domácích. Strůjcem dalšího takového byl Marten de Roon, jenž si hodil balón podél Lazzariho, avšak pak ke své smůle ztratil stabilitu a upadl k zemi.
90+2'
Při přečíslení tří proti dvěma se Remo Freuler zachoval nesobecky, pasem pod sebe nahrál Murielovi. Kolumbijec možná zbrkle pálil z první, napálil pouze nohu blokujícího Patrica.
90+1'
Definitivní razítko na vítězství Atalanty mohl dát Alejandro Gómez. Urugayec se řítil vstříc čtvrtému zásahu, ale přízemní křižné zakončení Strakoša konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.
89'
Snaha Římanů o vyrovnání by se dala charakterizovat slovem marnost. Kompletní sestava domácích totiž pracuje fantasticky, soka nepouští vůbec k ničemu.
88'
Hodně vysoko se vydal napadat rozehrávku ještě poměrně čerstvý Luis Muriel. Acerbimu nadělal obrovské starosti, obranný pilíř Lazia musel sáhnout k malé domů.
87'
V akci znovu Lukaku, tentokráte s míčem na kopačkách. Belgičan se nejprve pěkně uvolnil kolem Freulera, jenže střele chyběly k přesnosti dobré dva metry.
86'
Jordan Lukaku přispěchal příliš pozdě do hlavičkového souboje s Tóloiem. Snažil se alespoň odhadnout směr, kam soupeř hlavičku usměrní, ani to se mu nepovedlo.
85'
Viditelně frustrovaný Patric ve skluzu velmi tvrdě dohrál Luise Muriela. Obránce může být rád, že vyvázl jenom se žlutou kartou.
84'
Domácí mužstvo hraje s ledovým klidem. Kombinuje kolem poloviny hřiště, presink Lazia mu zatím žádné problémy nepřidělává.
83'
Ciro Immobile se marně snažil vytvořit si prostor proti trojici bránících fotbalistů. O kulatý nesmysl kanonýra obral Djimsiti, posléze se dokonce dopustil nedovoleného zákroku.
82'
Lazio musí úplně překopat herní styl. Od vstřeleného druhého gólu prakticky jenom bránilo, do žádné šance se nedostalo. Teď musí pořádně přidat.
80'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Famózní obrat je na světě! Atalanta po úvodních deseti minutách prohrávala o dvě branky, nyní ale vede! Centr Gómeze od rohového praporku si našel JOSÉ LUIS PALOMINO, argentinský stoper hlavou propasíroval míč za brankářovy záda!
79'
A málem tomu tak skutečně bylo. Iličič se krásně proháčkoval skrze třemi hráči, až Lukaku mu ve skluzu vypíchl balón. K tomu se posléze dostal Freuler, jeho pokus přizvedl nad Patric.
78'
Na poslední čtvrthodinovku poslal trenér Gasperini do hry nejlepšího střelce Atalanty v sezóně Josipa Iličiće, který se zotavil po zranění. Třeba právě Slovinec bude klíčovým faktorem v boji domácích o vítězství.
77'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Josip Iličić.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází André Anderson.
76'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Jony, přichází Jordan Lukaku.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Bastos.
75'
Uruguayský forward zase bral celou akci na sebe, ikdyž mohl v klidu nahrát volnému Hateboerovi. Probojoval se sice přes Alberta, ale Radu pro něj byl konečnou.
74'
Remo Freuler si šel pro narážečku s Gómezem, který však úmysl spoluhráče nepochopil a sám se chtěl obtáčet kolem Acerbiho. Zkušený stoper se obehrát nenechal.
73'
Čerstvý Timothy Castagne dlouho nevěděl, co s míčem. Nakonec na něj zařval Pierluigi Gollini, jenž si řekl o malou domů. A také ji dostal.
72'
Sergej Milinković-Savić zkazil rozehrávku, ba co víc, následně ještě bolestivě přišlápl pravou nohu de Roonovi. Po neúspěšné výhodě Atalanty se rozhodčí k zákroku vrátil, Srba potrestal žlutou kartou.
71'
José Luis Palomino se ve vzdušném souboji zapřel a nepustil před sebe Cira Immobileho. Dokonce se mu podařilo i nahrát k lajně volnému Freulerovi.
70'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Luis Muriel.
69'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Timothy Castagne.
68'
A začínáme prakticky od nuly, přičemž do konce utkání zbývá něco málo přes dvacet minut! Atalanta si za své aktivní pojetí hry vyrovnání zasloužila a kdo ví, třeba se pokusí i o senzační obrat!
66'
Parádní rána srovnává stav utkání! Po rohovém kopu se k míči dostal de Roon, který přihrál před sebe RUSLANOVI MALINOVSKÉMU. Ukrajinský záložník si balón zpracoval a za hranicí šestnáctky vypálil dělovku do pravého horního rohu, Strakoša neměl nárok.
65'
Nově příchozí Marco Parolo se dopustil prohřešku na Freulerovi, avšak míče se chopil Gómez, a proto rozhodí ponechal výhodu. Centr z pravé strany sebral pro sebe Strakoša.
64'
Gasperiniho svěřenci pokračují v kombinaci na útočné polovině. Na jejich první opravdu gólovou šanci v rámci druhé pětačtyřicetiminutovky ale stále čekáme.
63'
Ruslan Malinvskyj vyslal zajímavou průnikovou nahrávku za obranu, jejímž adresátem měl být Duván Zapata. Útočníka ovšem skvěle zpacifikoval Radu, stoper forwarda udržel na zádech.
62'
Mizerným zpětným pasem zahnal Sergej Milinković-Savić do úzkých levého záložníka Jonyho. Španěl si s vypětím všech sil poradil, když kolem pravé nohy Zapaty přihrál Albertovi.
61'
Hodina z utkání je pryč, do konce základní hrací doby ale stále ještě třicet minut zbývá. Mírně aktivnějším týmem je Atalanta, jež touží vytěžit z utkání minimálně bod.
60'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Marco Parolo.
60'
Pravý záložník zůstává ležet na trávníku, už k němu byli přivoláni i kluboví lékaři. Podle prvních obrázků to naštěstí nevypadá na nic vážnějšího.
59'
Alejandro Gómez upláchl po levé straně Jonymu, v blízkosti rohového praporku se posléze odhodlal k centru. Ten se mu nepovedl, balón trefil jen pravou nohu Lazzariho, který ji nestačil dostatečně zapřít a ošklivě si ji překroutil.
58'
Trma vrma v pokutovém území Lazia, jejímž výsledkem byla velmi nebezpečná rána Gosense. Jediný střelec Atalanty se drží za hlavu, pravou tyčku minul o malý kousek.
57'
Těžko říct, zda Luis Alberto odkopával nebo se pokusil dlouhým pasem oslovit Immobileho. Útočník měl každopádně balónu hodně daleko, daleko dříve u něj byl Palomino.
56'
Do řad domácích míří další žlutá karta. Zapisuje si ji do statistik Marten de Roon, jenž úplně zbytečně dohrál ležícího Patrica.
55'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Felipe Caicedo.
54'
Z níž se však domácí kýženého vyrovnání nedočkali. Ruslan Malinovskyj podkopl balón až příliš, ten proletěl nad hlavami všech aktérů.
53'
Hans Hateboer si účinně nechal podjet balón pod nohama, s čímž Jony vůbec nepočítal. Při obranném zákroku soka fauloval, budeme sledovat standardku.
52'
Na polovině hřiště sekl Rafael Tolói přes nohy Milinkoviče Saviče, arbitr Orsato udělil stoperovi za tento počin žlutou kartu.
51'
Taktika Gasperiniho svěřenců se nemění, Atalanta to nadále zkouší převážně vzduchem. Na zadní tyči se do přetaženého centru opřel Hateboer. Balón se odrazil od země, otřel se o Patrica a skončil o kousek nad horní tyčí.
50'
Poté, co Malinovskyj odcentroval do šestnáctky, se k zemi skácel ve vlastním pokutovém území Stefan Radu. Hlavní rozhodčí situaci dobře viděl, obránce Lazia dostal loktem do obličeje od Freulera.
49'
Kolumbijský útočník Duván Zapata si naběhl na výborný pas za obranu, který mu adresoval Marten de Roon. Zapata sice nepřetlačil Acerbiho, ale vybojoval rohový kop.
48'
Manuel Lazzari si na poslední chvíli rozmyslel pohyb vpřed, když si před sebou všiml dvojice protihráčů. Místo toho zahrál z poloviny hřiště malou domů.
47'
Ani jeden z trenérů neudělal o poločasové přestávce změnu v sestavě. Oba týmy tedy pokračují v původním rozpoložení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:47.
Skončil první poločas zápasu mezi Atalantou a Laziem, v němž jsme viděli hned tři branky. Jako první udeřilo hostující mužstvo, v páté minutě si po přízemním centru Lazzariho vstřelil smolný vlastní gól Marten de Roon. Do dvoubrankového náskoku se Římané dostali po uplynutí deseti minut, krásnou technickou střelu k levé tyči vyprodukoval středopolař Sergej Milinković-Savić. Atalanta se ale po druhé inkasované brance herně zvedla a odměnou jí bylo snížení, ve 38. minutě se hlavičkou k zadní tyči prosadil Robin Gosens.
45'
44'
Z poměrně velké dálky, a navíc z kroku vypálil Sergej Milinković-Savić. Nebyl to tak povedený projektil jako zhruba před půl hodinou, Gollini si připsal snadný zákrok.
43'
Atalanta to často zkouší vzduchem. Při centru Freulera se k zemi skácel zřejmě po zásahu do obličeje Radu, ale rozhodčí nechal ve hře pokračovat, rána Gómeze rozvlnila boční síť.
42'
V defenzivní činnosti si výborně počínal stoper José Luis Palomino. Tomu se podařilo udržet na zádech rychlonohého Correu, balón nechal doputovat až ke Gollinimu.
41'
Robin Gosens zamíchal nohama a ve finále se rozhodl udělat Cataldimu kličku na levou stranu. Zmatený středopolař zatáhl soka za dres. Jasný faul.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou hosté do kabin s jednobrankovým vedením v zádech?
38'
Domácí fotbalisté se dočkali zaslouženého snížení! Z pravé strany vyslal nadýchaný centr do šestnáctky Hateboer, načež se do míče hlavou opřel nikým nehlídaný ROBIN GOSENS. Za střelou na zadní tyč se Strakoša natahoval marně.
37'
Další nebezpečí pro hosty přišlo znovu z rohu. Přetažený centr Malinovského vracel do ohně Djimsiti, Hateboer se i přes veškerou snahu k míči nenatáhl.
36'
Náběhy hostujících fotbalistů za obranu jsou opravdu povedení. V ideální okamžik se rozběhl na nahrávku Cataldiho útočník Correa, avšak rovněž skvěle zareagoval gólman Gollini, který nakonec ve skluzu byl u míče jako první.
35'
Proti centru vystartoval Tomas Strakoša, který ale nezasáhl úplně jistě. Slabá hlavička Palomina nenadělala Římanům žádné starosti, nůžkami odkopl míč daleko od vlastní brány Stefan Radu.
34'
Velmi chytře to teď udělal Remo Freuler. Pod tlakem a proti přesile nastřelil Albertovu levou nohu, od níž se kulatý nesmysl odrazil do autu. Bude se kopat roh.
33'
Na středu dostal více volného prostoru Marten de Roon. Neváhal ani vteřinu a z nějakých dvaceti metrů pálil k pravé tyči, Strakoša byl na zemi včas.
32'
Robin Gosens byl zahnán do kouta, od rohového praporku se zpětnou nahrávkou snažil najít Hateboera. Míč skončil v zámezí po doteku Jonyho, ten ovšem rozhodčí přehlídli.
31'
Avšak nesmí zapomínat na zadní vrátka. Do těch vběhl již poněkolikáté Manuel Lazzari, který přízemním zpětným pasem hledal Immobileho. Italský ostrostřelec byl dobře hlídán Patricem.
30'
Máme za sebou půl hodiny z dnešního střetnutí. Lazio zatím vede dvoubrankovým rozdílem, avšak jejich vítězství ještě není jasné, Atalanta se nevzdává a bojuje ze všech sil.
29'
Mohlo být sníženo! Alejandro Gómez se ve vápně obtočil kolem Acerbiho, jenže následně vyprodukoval slabou střelu, kterou Strakoša vyrazil před sebe. O dorážku se přihlásil Zapata, místo odkryté brány ovšem zamířil vedle.
28'
Nejlepší střelec ligy Ciro Immobile si krásně narazil s Albertem, načež vypálil technickou ránu z osmnácti metrů. Gollini zůstal stát, k jeho štěstí kulatý nesmysl proletěl kousek vedle jeho levé tyčky.
27'
Duván Zapata obdržel nahrávku do vápna, kde se pokusil najít si místo ke střele. To se nepodařilo, tak alespoň nahrával pod sebe, před Malinovským odkopl do bezpečí Patric.
26'
A hosté znovu spěchali do brejku. Jmenovitě Joaquín Correa utekl osobnímu strážci a před ním zůstal jen Rafael Tolói, brazilský stoper však rychlonohého útočníka zpacifikoval.
25'
Exekuce se chopil Ruslan Malinovskyj a podle očekávání to zkusil přímo na bránu. Střela ofenzivního záložníka nepřeletěla přes čtyřčlennou zeď.
24'
Atalanta bude zahrávat zajímavou standardku z nebezpečné vzdálenosti od branky. Provinil se Jony, jenž ve skluzu místo balónu zasáhl pouze nohy protivníka.
23'
Nešťastník Marten de Roon chtěl odčinit vlastní gól individuální akcí. Ta nebyla vůbec špatná, Holanďan se zbavil Alberta a pokračoval v pohybu vpřed, právě obehraný Španěl pak sáhl za záchrannou brzdu, protivníka fauloval.
22'
Římané nikam nespěchají. Stefan Radu počkal, až se přiblíží Hateboer, aby posléze vyslal malou domů na Strakošu. Gólman navíc dlouhým nákopem našel Immobileho.
21'
Gólman rychle hodil balón ke kopačkám Cataldiho, jenž po pravé lajně vyslal do brejku Lazzariho. Ten už se stahoval více na střed, když jej fauloval Palomino.
20'
Ani rohový kop neznamenal pro Strakošovu svatyni výraznější nebezpečí. Ve vzduchu se snažil prosadit Djimsiti, obránce se ale přes dvojici Radu, Gabarrón nevyhoupl.
19'
Ve středu hřiště jsme měli možnost sledovat pohlednou narážečku mezi Malinovským a Gosensem. první jmenovaný posléze lobem hledal Gómeze, avšak neúspěšně.
18'
Stoper Francesco Acerbi skvěle zareagoval na náběh Correy. Ihned se mu přilepil na paty a Argentince k žádnému nebezpečnému zakončení nepustil.
17'
Pokračuje kombinační hra Atalanty. Hosté hrají s velkou pohodou, jsou si vědomi, že s dvoubrankovým náskokem si mohou vystačit jen bráněním.
16'
Dlouhý nákop Freulera mířil na Zapatu, kolumbijský útočník se snažil sklepávat pod sebe na připraveného Malinovského. Úmysl nevyšel, útočníka totiž v osobním souboji přetlačil Radu.
15'
Gasperiniho družina je na balónu, avšak nedokáže se dostat do blízkosti soupeřova vápna. Lazio má protivníky velmi dobře rozebrané.
14'
O snížení se chtěl zasloužit Robin Gosens, který se zbavil Lazzariho a z pravé strany odcentroval do šestnáctky. Strakoša ale vyběhl a míč zachytil do rukavic.
13'
Atalanta působí nervózním dojmem. Hraje se teprve minut, ale domácí už udělali několik velkých chyb, důsledky jsou jasně znatelné v průběžném skóre.
11'
Lazio právě vstřelilo branku!
Svěřenci kouče Inzaghiho prožívají úvod z říše snů! Po chybě v rozehrávce se hosté vydali kupředu. Balón skončil po nahrávce Alberta až u SERGEJE MILINKOVIČE-SAVIČE, který dostal hodně prostoru, a to se ukázalo jako klíčové. Srbský středopolař si seřídil mířidla a technický pokus zakroutil neomylně k levé tyči.
10'
Teď už se faul píská. Těsně za polovinou hřiště si míč na jedničku pokryl, načež do něj nekontrolovaně naletěl Sergej Milinković-Savić.
9'
Duván Zapata se dožadoval odpískání faulu na svou osobu těsně za hranicí šestnáctky. K faulu skutečně došlo, jenže předcházelo tomu ofsajdové postavení domácího útočníka.
8'
Velmi riskantní malou domů poslal gólmanovi Robin Gosens. Pierluigi Gollini musel vyběhnout hodně daleko ze své brány, aby odkopl před Immobilem.
7'
Velmi rychlý gól by mohl průběhu střetnutí jen napomoci. Souboj nejlepší ofenzivy s druhým nejlepším útokem soutěže slibuje gólovou podívanou.
5'
Římané se už v páté minutě ujímají vedení! Po pravé lajně unikl Manuel Lazzari, jenž posílal přihrávku na střed, kde do míče smolně kopl MARTEN DE ROON, svému gólmanovi balón umístil nechytatelně k levé tyči!
4'
Nejlepšímu asistentovi Luisovi Albertovi se centr ze standardky vůbec nepovedl. Balón příliš podkopl, kulatý nesmysl proletěl nad hlavami všech hostujících hráčů.
3'
Luis Alberto poslal výborný pas na Joaquina Correu. Ten si ale vůbec neporadil se zpracováním, následně byl nedovoleně poslán k zemi Hateboerem.
2'
Domácí vstoupili do utkání v modrých dresech. Hostující Lazio oblékli pro dnešní zápas dresy barvy bílé.
1'

Atalanta Bergamasca Calcio: Gollini – Tolói, Djimsiti, Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler, Gosens – Malinovskyj – A. Gómez, D. Zapata.
Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – Bellanova, Caldara, Castagne, Colley, Czyborra, Iličić, Muriel, Šutalo, Tameze.

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Acerbi, S. Radu – Cataldi – Lazzari, S. Milinković-Savić, Alberto, Jony – Correa, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Anderson, Anderson, Bastos, F. Caicedo, J. Lukaku, Parolo, Silva, Vavro, Armini, Falbo.

Rozhodčí: Orsato – Meli, Preti.
Vzájemné zápasy

Proti sobě se postaví nejlepší ofenziva proti druhé nejlepší ofenzivě, avšak Lazio kromě druhého nejvyššího počtu nastřílených gólů disponuje i nejlepší statistikou ze všech v počtu inkasovaných branek. Vzájemné zápasy byly vždy velmi vyrovnané. V předešlých dvou letech se proti sobě oba celky postavily hned pětkrát, přičemž dvakrát vyhrála Atalanta, dvarát utkání skončilo remízou a jednou vyhrálo Lazio. Favorita tohoto střetnutí je opravdu velmi těžké určit.
S. S. Lazio

Kdo by to byl čekal, že zrovna Lazio bude v blížícím se závěru sezóny nejbližším pronásledovatelem Juventusu. Celek z hlavního města Itálie zaostává za lídrem o čtyři body, avšak má zápas dobru, v případě vítězství na půdě Atalanty se tedy ztráta může smrsknout na jeden jediný bod. Inzaghiho družině se letos daří ve všech ohledech. V ofenzivě je lepší pouze Atalanta, co se týče defenzivy, tak nikdo nedostal méně gólů, než právě Lazio. To se může opřít o svou stálici Cira Immobileho, bez jehož 27 ligových tref by Římané určitě tak vysoko nebyli.
Atalanta Bergamasca Calcio

Atalantě se zatím daří navazovat na skvělou loňskou sezónu, v níž obsadila konečné třetí místo hned za Juventusem a Neapolí. Letos je po 26 odehraných kolech na čtvrté příčce, přičemž na třetí Inter ztrácí šest bodů, stejným rozdílem bodů se pak drží před pátým AS. Svěřenci kouče Gasperiniho nepoznali hořkost porážky už v osmi zápasech v řadě, v prvním utkání po znovuobnovení ligy s přehledem porazili 4:1 Sassuolo. Navíc se stále drží v Lize mistrů, zde postoupili už do čtvrtfinále. Ofenzivu táhne především Slovinec Josip Iličić, zkušený borec vstřelil už 15 ligových branek.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný úterní večer! Vítám vás při sledování 27. kola italské Serie A, u zápasu mezi Atalantou a Laziem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62