Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Spal - 1. prosince 2019   15:00

Inter Milán
16' Lautaro Martínez (Brozović) • 41' Lautaro Martínez (Candreva)
2:1
(2:0)
Spal
50' Valoti  (Cionek)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Candreva (79. Godín), Brozović, Gagliardini (79. Valero), Vecino, Lazaro (76. Biraghi) – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Irrati – Caliari, Vecchi
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán
Spal
Beriša – Tomović, Vicari, Igor (82. M. Janković) – Espeto (42. Cionek), Murgia, Valdifiori (70. Floccari), Kurtić, Reca – Petagna, Valoti.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Inter nakonec zvládl tento zápas, z něhož bere plný počet bodů. Domácí byli jasnými favority a tomu také odpovídala hra v prvním poločase. Ten vyšel domácím nad očekávání dobře, naproti tomu Spal se v podstatě nedostal přes půlící čáru. Ve druhém poločase to ale byla naprosto jiná fotbalová podívaná, v níž hrál Spal důležitou roli a není náhod, že jediný gól dali hosté. Ti nebyli daleko od vyrovnání, ale nakonec Inter těsné vedení uhájil.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Alessandro Murgia (Spal).
90+2'
Inter napadá rozehrávku Spalu, hosté to řeší nákopem míče dopředu, kterým se hosté dostávají na polovinu soupeře.
90'
Nastavují se tři minuty.
88'
Etrit Beriša (Spal) je již na nohou a rozehrává od své branky.
87'
Romelu Lukaku (Inter) fauluje Berišu, ten se skácel na trávník.
86'
Jsme v samém závěru zápasu, hosté stále živí naději na body z hřiště vysokého favorita.
84'
Ani tentokrát se ale domácí z rohového kopu prosadit nedokázali.
83'
Po zákroku gólmana Beriši mají roh domácí.
82'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Igor, přichází Marko Janković.
81'
Etrit Beriša (Spal) chytá míč, před dotírajícím hráčem Interu.
80'
Žlutou kartu dostává Thiago Cionek (Spal).
79'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Diego Godín.
79'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Borja Valero.
79'
A na centr také došlo, ale nepovedl se, míč chytá Etrit Beriša (Spal), celkem snadno.
78'
Volný kop pro Inter, z levé strany, na polovině soupeře, je to na centr do vápna.
77'
Žlutou kartu dostává Igor (Spal).
76'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Valentino Lazaro, přichází Cristiano Biraghi.
76'
Na konci celé akce Interu je střela Brozoviće z levé strany, s přízemním pokusem ale neměl Etrit Beriša (Spal) příliš starostí.
75'
Rohový kop pro Inter, domácí rozehrají z levé strany.
74'
Na druhé straně Samir Handanovič (Inter) chytá centr soupeře a hned rozehrává.
73'
Matías Vecino (Inter) nedokázal před brankou Spalu včas zakončit a branku minul.
72'
Spal zkouší zaútočit po levě straně, vše ale končí špatnou přihrávkou.
70'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Sergio Floccari.
69'
Inter s míčem u půlící čáry, Lukaku se prodral do vápna Spalu, ale nedokázal ideálně zakončit.
68'
Rohový kop pro Inter, z levé strany rozehraje Valentino Lazaro.
67'
Arkadiusz Reca (Spal) netrefuje hlavou branku Interu, Handanovič nespěchá s odkopem míče.
66'
Romelu Lukaku (Inter) zahrál rukou ve vápně soupeře, míč pro Spal.
65'
Inter fauluje na polovině soupeře, hosté celkem rychle rozehrává.
63'
Alessandro Murgia (Spal) faulován na vlastní polovině důrazným Lautarem Marínezem.
62'
Thiago Cionek (Spal) si bere míč a vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině.
61'
Čeká nás poslední půl hodina hry, domácí sice stále vedou, ale je to již pouze o gól.
60'
Etrit Beriša (Spal) opět podržel svůj tým, tentokrát po střele Valentina Lazara (Inter), který to zkusil ze střední vzdálenosti, z pravé strany.
59'
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).
58'
Valentino Lazaro (Inter) se nedostal k míči, na levém křídle, Thiago Cionek (Spal) si všechno šikovně pohlídal.
57'
Žlutou kartu dostává Mirko Valdifiori (Spal).
57'
Samir Handanovič (Inter) si sebral ze vzduchu míč, po centru soupeře a hned rychle rozehrává.
56'
Šance Interu, kdy se po centru z pravé strany dostal k hlavičce... ano, opět Lautaro Martínez, kterého ale tentokrát Francesco Vicari (Spal) bravurně vychytal.
55'
Mattia Valoti (Spal) se nedostal ve vápně Interu k míči, Samir Handanovič (Inter) rozehrává od své branky.
54'
Marcelo Brozović (Inter) to zkusil pohotově zpoza vápna, ale branku také minul.
53'
Valentino Lazaro (Inter) se dostal ke střele, zpoza vápna, po rohovém kopu z pravé strany, vypálil, ale branku minul.
52'
Inter vybojoval rohový kop z pravé strany.
50'
Spal právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali zaslouženého gólu, při skvělém vstupu do druhé půle, kdy se MATTIA VALOTI dokázal dostat s míčem do vápna Interu a z pravé strany poslat míč nechytatelně na vzdálenější tyč.
50'
V první pětiminutovce druhé půle se Spal blýskl velmi dobrým výkonem, rozhodně patřily hostům, Inter se v podstatě nedostal k vápnu soupeře.
49'
Hosté branku Handanoviče neohrozili a sami se vyhnali s míčem až u půlící čáře.
48'
Alessandro Murgia (Spal) faulován úderem do obličeje, volný kop pro Spal, z pravé strany. na polovině Interu.
47'
Útočným faulem končí akce Interu, hosté rozehrávají v blízkosti půlící čáry.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas končí vítězstvím Interu, který se dvakrát prosadil zásluhou skvěle hrajícího Lautara Martíneze. Ten dokázal, že má obrovskou formu a rozhodně to nemusí být z jeho strany všechno. Navíc má Inter velkou převahu, takže nějaký ten gól určitě ve druhém poločase ještě domácí přidají.
45+2'
45+2'
Valentino Lazaro (Inter) netrefuje branku a Beriša může v klidu rozehrát.
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Autové vhazování Spalu, z pravé strany, na polovině hostů.
43'
Inter na polovině Spalu, ostatně tak, jako téměř většinou v první půli.
42'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Espeto, přichází Thiago Cionek.
41'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Antonio Candreva (Inter) odcentroval z pravé strany, ve vápně hlavičkuje LAUTARO MARTÍNEZ, který dává svůj druhý gól v zápase.
41'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí stále vstřelili „pouze“ jeden gól, byť mají velkou převahu.
40'
Mezitím se domácí dostávají dopředu, po levé straně.
39'
Vypadalo to na úder do obličeje od bránícího hráče Interu, ale sudí nechává domácí rozehrát.
38'
Ve vápně Interu padá na trávník jeden z hráčů Spalu, který má krvavé zranění pod okem.
37'
Andrea Petagna (Spal) se neprosadil na levém křídle, kde přišel o míč.
36'
Hosté se na polovině soupeře opět neprosazují, míč ztrácejí.
34'
Lautaro Martínez (Inter) si chtěl vymodlit penaltu, ale sudího jeho souboj s bránícím Tomovićem nechal chladným.
33'
Romelu Lukaku (Inter) se dostal k míči, ve vápně soupeře, ale neměl čas na pořádnou střelu, míč poslal pouze nad branku.
32'
Přes půlící čáru se Spal dostává sporadicky, nyní již opět hrají domácí.
31'
Etrit Beriša (Spal) opět rozehrává od své branky, Spal je pod tlakem při rozehrávce.
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácí již vedou gól, když se prosadil Lautaro Martínez, který je ve velké formě.
28'
Etrit Beriša (Spal) rozehrává na pravou stranu, kde je u půlící čáry faulován Andrea Petagna.
27'
Roh pro Inter, domácí rozehrávají z levé strany, ale hosté se ubránili.
26'
Arkadiusz Reca (Spal) zastavil přihrávku Lukaka, na vlastní polovině, ale pomohl si při tom rukou, takže domácí získávají volný kop z pravé strany, u pokutového území soupeře.
25'
Samir Handanovič (Inter) má míč a rozehrává na pravou stranu.
24'
Centr míří z levé strany na vzdálenější tyč, kde jeden z útočících hráčů hlavičkuje, ale pouze vedle branky.
23'
22'
Lautaro Martínez (Inter) padá na trávník, faul hostů, míč pro Inter.
21'
Spal na útočné polovině, připíše se Samir Handanovič (Inter) první zákrok v zápase?
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která patřila jednoznačně domácím. Inter má jasnou převahu a hosté mohou být rádi, že prohrávají pouze o gól.
19'
Útočným faulem končí akce Spalu, který se tak poslušně vrací zase zpět na svou polovinu.
18'
Arkadiusz Reca (Spal) vhazuje míč do hry, z levé strany, na polovině soupeře, míč ale získávají domácí.
16'
LAUTARO MARTÍNEZ se tentokrát již trefuje, kdy s míčem naběhl do vápna a střelou k tyči nedal brankáři Berišovi žádnou šanci.
15'
Lautaro Martínez (Inter) to zkusil, ale branku přestřelil.
Romelu Lukaku (Inter) nedoskočil ve vápně Spalu na centr Candrevy, ale domácí se opět k míči dostávají.
14'
Valentino Lazaro (Inter) nezvládl zpracování míčů na pravé straně, na polovině soupeře, kde se mu míč zamotal pod nohama, hrají hosté.
13'
Inter to zkouší po levé straně, Spal se zatím ale dobře brání.
12'
Oba gólmani si nyní v podstatě vyměnili míče.
10'
Antonio Candreva (Inter) si to namířil z pravé strany do vápna Spalu, ale tam nezvládl souboj s obráncem.
9'
Míč u pokutového území Interu, domácí začínají další kombinaci po levé straně.
8'
Další útočná akce Interu končí ztrátou míč ve středu.
6'
Inter zatím soupeře nepouští k vlastnímu vápnu.
4'
Inter kazí kombinaci na levé straně a míče se chopili hosté.
3'
Inter opět na polovině Spalu, hosté se zatím pouze brání.
2'
Romelu Lukaku (Inter) si naběhl do vápna, z pravé strany očekával přihrávku, ale míč zastavil obránce Spalu.
1'

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar – Candreva, Brozović, Gagliardini, Vecino, Lazaro – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Dimarco, Valero, Godín, Bastoni, Politano, S. Esposito, Agoume, Ranocchia, Biraghi, Asamoah.

Spal: Beriša – Tomović, Vicari, Igor – Espeto, Murgia, Valdifiori, Kurtić, Reca – Petagna, Valoti.
Náhradníci: Thiam, Letica – Salamon, Paloschi, M. Janković, Cionek, Floccari, Felipe, Mastrilli.

Rozhodčí: Irrati – Caliari, Vecchi.
SPAL
SPAL řeší zcela jiné starosti, než Inter a v tabulce Serie A je na zcela opačném pólu. Jestliže je Inter druhým nejlepším ligovým týmem, SPAL je druhým nejhorším a o favoritovi tohoto utkání je tak poměrně jasno. SPAL může na stadionu Interu pouze překvapit, jako se mu to povedlo 27. října, kdy doma dokázal obrat o body silnou Neapol nebo i v předposledním ligovém kole, kdy dokázal vybojovat remízu na hřišti Udiense. Inter je ale jednoznačně silnější kalibr a SPAL, který naposledy vyhrál v lize 5. října, kdy doma porazil Parmu těsně 1:0, moc šancí na body nemá.
INTER MILÁN
Milánský tým v týdnu uspěl ve veledůležitém utkání základní skupiny Ligy mistrů, kdy v Praze vyhrál nad Slavií 3:1 a tím si definitivně zajistil účast v pohárech i pro jarní část. Nicméně Inter chce víc a v posledním kole si to na dálku rozdá s Borussií Dortmund o postup v Lize mistrů.
V domácí soutěži se, jako jediný, zuby nehty drží Juventusu, na který z druhého místa ztrácí pouhý bod. Vedoucí duo se tak již pomalu odpoutává od zbytku ligy a vypadá to, že si to o titul rozdá právě Juventus s Interem. Právě s Juventusem si Inter připsal zatím poslední porážku, bylo to 6. října, kdy mu doma podlehl 1:2. Od té doby ztratil v lize pouze jednou, když doma remízoval s Parmou. Všechna ostatní utkání dokázal Inter vyhrát a vyhrát bude chtít i nad SPALem.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž INTER MILÁN přivítá na svém stadionu SPAL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62