Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Fiorentina - 2. února 2020   12:30

Juventus
40' Ronaldo  • 81' Ronaldo  • 90+1' de Ligt (Dybala)
3:0
(1:0)
Juventus
Szczęsny – J. Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Sandro – Rabiot (88. Matuidi), Pjanić, Costa (83. Bernardeschi), Bentancur – Higuaín (67. Dybala), Ronaldo.
Pasqua – Lo Cicero, Tolfo
Allianz Stadium, Turín
Fiorentina
Drągowski – Igor, Pezzella, Ceccherini – Lirola (89. Venuti), Benassi, Pulgar, Dalbert – R. Ghezzal (61. Vlahović), Cutrone (75. Sottil), Chiesa.
Brancolini, Terracciano – Badelj, Sottil, Montiel, Terzić, Venuti, Vlahović.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 0:2. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11.
Je konec! Juventus zvládl domácí duel s Fiorentinou a vítězí výsledkem 3:0. Stará dáma vlétla do utkání aktivně, ale dlouho se nikdo v černobílém dresu nemohl dostat do zakončení. První šanci si naopak připravila Fiorentina, ale Chiesovu patičku vytáhl domácí brankář na roh! Juventus se dočkal až pět minut před přestávkou. Rozhodčí totiž na základě přezkumu videa nařídil po ruce Pezzelly pokutový kop, který s přehledem proměnil Cristiano Ronaldo! Po změně stran sice Juventus pokračoval v útočení, ale Higuaína vychytal hostující brankář. Až deset minut před koncem dal Juventusu klid druhou proměněnou penaltou Ronaldo. V nastavení pak napsal gólovou tečku Matthijs de Ligt.
90+6'
90+5'
Dybala se prosmýkl do velkého vápna, kde si míč přehodil na levou nohu, ale jeho razantní zakončení srazil hned první obránce na rohový kop.
90+4'
Cuadrado z pravé strany odcentroval před branku Fiorentiny, jenže jeho přízemní pobídku si pohlídal Germán Pezzella, který balón odkopl na tribunu.
90+3'
Juventus se v závěru nastavení usadil na polovině soupeře a užívá si skandování svých věrných fanoušků.
90+1'
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus přidává v závěru nastaveného času třetí branku! Domácí celek zahrával rohový kop. Prudký centr se stočil na malé vápno a MATTHIJS DE LIGT jej hlavou poslal do sítě!
90'
Juventus v závěru základního hracího času zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Dybala, ale trefil jen obránce.
89'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Lorenzo Venuti.
88'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Blaise Matuidi.
87'
Wojciech Szczęsny si bez problémů pohlídal vysoký centr z pravé strany a schoval míč do rukavic. Polský brankář teď s rozehrávkou rozhodně spěchat nebude.
86'
Dybala vyslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde byl Ronaldo. Druhý jmenovaný chtěl Dybalovi vrátit míč, ale jeho pobídka byla moc pomalá.
84'
Nabuzený Ronaldo se po levém křídle prohnal do pokutového území, jenže jeho zpětná pobídka před branku skončila u prvního obránce.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Douglas Costa, přichází Federico Bernardeschi.
81'
Juventus přidává druhou branku! K pokutovému kopu se znovu postavil CRISTIANO RONALDO a střelou do protipohybu brankáře rozvlnil síť!
80'
Žlutou kartu dostává Federico Ceccherini (ACF Fiorentina).
80'
Verdikt je vynesen a Juventus bude skutečně zahrávat druhou penaltu v utkání!
79'
A do akce půjde VAR! Hráči Juventusu tak musejí počkat!
78'
Tak pozor! Rozhodčí ještě debatuje s jedním z obránců Fiorentiny, zda se faul náhodou neodehrál ještě před šestnáctkou!
77'
Další penalta pro Juventus! Rodrigo Bentancur vlétl do pokutového území, upadl na jeho hranici a rozhodčí neváhal!
77'
Cuadrado sprintoval s míčem u nohy po pravém křídle, jenže obránce Igor se s ním stačil vrátit a špičkou kopačky odkopl míč do zámezí. Vhazuje Stará dáma.
76'
Fiorentina zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území Juventusu. Jeho rozehrávky se ujal Chiesa, jehož centr ale zahnal vysoké hlavičkáře z nebezpečného prostoru.
75'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Riccardo Sottil.
74'
Rabiot si našel střeleckou pozici v blízkosti pokutového území, jenže jeho zakončení brankář Dabrowski dobře viděl a bez problémů míč vyrazil.
73'
Igor se vrátil na vlastní polovinu, čehož si všiml Cuadrado a ještě zbrzdil akci Juventusu. Domácí celek však v posledních minutách zcela dominuje.
72'
Hra je přerušena! Patrick Cutrone zůstává ležet na trávníku a stěžuje si na křeče. Tohle může být pro hostující Fiorentinu velice citelná ztráta.
71'
Stará dáma si rozehrávku rohového kopu ještě jednou zopakovala. Další nadýchaný centr si pohlídal Vlahovič, který míč prodloužil pouze na další roh.
70'
Dybala zahrával rohový kop, po kterém někteří fotbalisté Juventusu reklamovali další prohřešek proti pravidlům. Rozhodčí ale ruku v tomto případě nepíská.
69'
Cristiano Ronaldo dostal prostor na polovině soupeře, zbavil se obránce, ale jeho nákop za obranu Fiorentiny si zadáci ve fialovém pohlídali.
68'
Patrick Cutrone si naskočil na nákop hostujícího brankáře, ale hlavou prodloužil míč jen za sebe, kde kralovali obránci domácího Juventusu.
67'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Paulo Dybala.
66'
Za dalším nádherným míčem do pokutového území sprintoval Cristiano Ronaldo, ale portugalské hvězdě tentokrát scházel k zakončení jediný krok.
65'
Juventus mohl přidat svůj druhý zásah v dnešním souboji! Centr z pravé strany nebezpečně tečoval Higuaín, ale hostující brankář vytáhl reflexivní zákrok!
64'
Alex Sandro dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy a poslal průnikovou pobídku na hranici velkého vápna. Fiorentina se znovu ubránila.
63'
Dušan Vlahović dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, přehodil si míč na pravačku, jenže jeho zakončení trefilo jen reklamní baner za brankou.
62'
Bartłomiej Drągowski vyrazil z brankové čáry na malé vápno a bez problémů ukryl do rukavic vysoký centr z levé strany. Fiorentina může zaútočit.
61'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Dušan Vlahović.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Juventus si stále bez větších problémů drží své těsné vedení. Fiorentina se po změně stran prakticky nedostává do útoku.
59'
Další útočnou akci domácího Juventusu zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Cristiano Ronaldo.
57'
Hra je přerušena! Po předchozím rohovém kopu zůstává ve vlastním pokutovém území ležet Adrien Rabiot, který se drží za koleno.
56'
Fiorentina zahrávala další rohový kop. Na centrovaný míč si tentokrát naskočil Pezzolla, ale jeho hlavička prolétla vysoko nad břevnem.
55'
Larola poslal míč z autového vhazování až do pokutového území. Domácí obránci ale byli pozorní a nenechali nikoho ve fialovém dresu zakončit.
54'
Bonucci dostal přihrávku na vlastní polovinu, bez problémů se s míčem otočil a následně rozehrál na pravou stranu. Juventus zatím kontroluje své vedení.
53'
Dybala dostal přihrávku na polovinu hrací plochy a patičkou našel Pjaniče. Domácí fotbalisté za předvedenou akci sklidili potlesk.
52'
Cuadrado potřebuje po předchozím ostrém zákroku poněkud delší ošetření. Uvidíme, zda se rychlonohý fotbalista Juventusu ještě vrátí do hry.
51'
Rachid Ghezzaldojel u pomezní čáry Cuadrada a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.
50'
Pol Lirola měl moře prostoru na pravé strany hrací plochy, jenže jeho pobídka do pokutového území byla moc krátká a skončila u prvního obránce.
49'
Stará dáma zahrávala rohový kop. Dybala zkoušel odcentrovat po krátké kombinaci, ale napálil hned prvního soupeře ve fialovém dresu Fiorentiny.
48'
Patrick Cutrone spěchal za nákopem na polovinu Juventusu, nicméně domácí stoper Bonucci si jej dobře nabral a hlavou zahrával do rukavic domácího brankáře.
47'
Cuadrado vybojoval míč na vlastní polovině, uklidnil hru a vypomohl si rozehrávkou se stopery. Na hráčích Juventusu je vidět klid.
46'
Fiorentina obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hostující celek v něm bude chtít navázat na výkon z první půle a urvat v Turíně nějaké body.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Juventusu! Stará dáma vlétla do utkání aktivně, ale dlouho se nikdo v černobílém dresu nemohl dostat do zakončení. První šanci si naopak připravila Fiorentina, ale Chiesovu patičku vytáhl domácí brankář na roh! Juventus se dočkal až pět minut před přestávkou. Rozhodčí totiž na základě přezkumu videa nařídil po ruce Pezzelly pokutový kop, který s přehledem proměnil Cristiano Ronaldo! Do kabin se jde za stavu 1:0.
45+2'
45+2'
Juventus se ještě v závěru nastaveného času usadil na polovině soupeře, ale nikdo v černobílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Dybala se krásným zpracováním zbavil svého strážce, nicméně vyprodukoval nepřesnou přihrávku a svou chybu hasil pouze nedovoleným zákrokem.
44'
Chiesa napadal rozehrávku Juventusu na jeho polovině, ale zkušení stopeři Staré dámy si rozuměli při kombinaci a dokázali balón odehrát mimo citlivý prostor.
43'
Rychlonohý Ronaldo je po vstřelení úvodní branky pořádně nabuzený. Portugalec vyvinul neskutečnou rychlost, dostal se k přihrávce z pravé strany, jenže vypálit už nezvládl.
42'
Douglas Costa si řekl o přihrávku na pravou stranu a ihned dostal míč k noze. Hbitý fotbalista Juventusu se ale nezbavil napadajícího soupeře.
40'
K exekuci pokutového kopu se postavil CRISTIANO RONALDO, který zvolil rychlý rozběh a tvrdou přízemní střelou překonal brankáře!
39'
Pezzella navíc dostává žlutou kartu.
39'
Pokutový kop pro domácí Juventus! Rozhodčí nakonec skutečně viděl na videu hru rukou a ukázal na puntík!
38'
Domácí hráči reklamovali ruku obránce v pokutovém území. Vše ještě zkoumá VAR!
37'
Hvězdný Cristiano Ronaldo spěchal za další prudkou přihrávku, ale ani on dnes nehraje v naprosté pohodě. Portugalec si nepotykal se zpracováním.
36'
Cuadrado si naběhl na přihrávku na pravou stranu, jenže místo centru do pokutového území se zbytečně pokusil o zasekávačku a přišel o míč.
35'
Rozhodčí musí uklidňovat emoce. Další žlutou kartu dostává Leonardo Bonucci.
34'
Ronaldo se rychlou kličkou zbavil svého strážce na hranici pokutového území, ale ukopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
33'
Chiesa přihrál pád po souboji s domácím obráncem a dostává žlutou kartu.
32'
Chiesa dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže při zpracování odraženého míče si pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
31'
Cuadrado získal odražený míč na vlastní polovině a bez problémů přenesl těžiště hry na levou stranu. Domácí fotbalisté hrají aktivně, ale zatím jim vázne kombinace.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Juventus je sice častěji u míče, ale zatím se nedostává do zakončení.
29'
Obrana Fiorentiny získala odražený míč na pravé straně velkého vápna a hostující celek se znovu dostal až před branku Juventusu. Fiorentina zatím podává sympatický výkon.
27'
Douglas Costa natáhl ke tvrdé střele z úctyhodné vzdálenosti. Jeho dělovku ještě tečoval jeden z obránců, ale brankář Dabrowski vytáhl jistý zákrok.
26'
Dalším zajímavým projektil zpoza hranice pokutového území se opřel Federico Ceccherini, jenže jeho táhlá rána letěla moc vysoko a skončila nad břevnem.
25'
Federico Chiesa se znovu dral za centrem do pokutového území, jenže tentokrát netrefil míč zrovna dobře.
24'
Douglas Costa se krásnou kličkou na hranici pokutového území zbavil soupeře a odcentroval před branku Fiorentiny. Hostující brankář ukryl míč do rukavic.
23'
První zajímavá šance hostujícího celku! Centr z pravé strany tečoval patičkou Cutrone, ale Wojciech Szczęsny vytáhl skvělý zákrok a vyrazil míč na roh!
22'
Chiesa sprintoval za vynikající přihrávkou za obranu Juventusu, ale na poslední chvíli se s ním vrátil Leonardo Bonucci, který špičkou kopačky vypíchl míč do autu.
21'
Douglas Costa opět diriguje kombinaci Juventusu v blízkosti pokutového území soupeře. Šikovný fotbalista zkoušel míč prostrčit do šestnáctky, ale trefil obránce.
20'
Cuadrado si pro změnu splnil také své defenzivní povinnosti. Rychlonohý fotbalista se stačil vrátit s Chiesou, před kterým míč zakopl do autu.
19'
Higuaín si naběhl na průnikovou přihrávku do pokutového území, jenže z ostrého úhlu chtěl vrátit přihrávku před branku, nicméně trefil jen prvního obránce.
18'
Cuadrado si skvěle postavil tělo před míč a dobíhající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude domácí Stará dáma.
17'
Douglas Costa dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, jenže moc dlouho otálel s rozehrávkou a daroval míč prvnímu obránci Fiorentiny.
16'
Hra je přerušena! Domácí stoper Bonucci zůstává ležet otřesený po srážce s hostujícím Chiesou. Podle všeho ale bude nadále pokračovat ve hře.
15'
Ronaldo si naskočil na střílený centr z levé strany, jenže hlavou jej netrefil zrovna ideálně a zakončil pouze vysoko nad břevno hostující svatyně.
14'
Ronaldo kouzlil s míčem u nohy na levé straně, jenže kolem obránce nedokázal odcentrovat do pokutového území. Fiorentina zatím brání pozorně.
13'
Douglas Costa si v pokutovém území naběhl na střílený centr Cuadrara z levé strany. První jmenovaný ale nenatočil placírku ideálně a zakončil mimo branku.
12'
Penalta se nakonec nepískala a Juventus zahrával jen rohový kop. Douglas Costa si přehodil míč na levačku, jenže jeho nadýchaný centr skončil u brankáře.
10'
Cuadrado poslal prudkou přihrávu do pokutového území, kde po souboji upadl Douglas Costa, jenže rozhodčí zatím pokutový kop nenařídil. Uvidíme, zda se bude něco zkoumat na videu.
9'
Domácím fanouškům se vůbec nepozdává chování některých hráčů Fiorentiny. Zejména na pravou stranu hostujícího celku se snáší hlasitý pískot.
8'
Leonardo Bonucci se skvěle vrátil na vlastní polovinu, posunul si míč kolem napadajícího soupeře a odkopl jej daleko z vlastní poloviny.
7'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů Fiorentiny kombinaci svého soupeře neatakuje.
6'
Na další krásnou přihrávku do velkého vápna si naběhl Higuaín, jenže Argentinec musel zakončovat zády k brance a trefil jen prvního obránce před sebou.
5'
Cuadrado dostal prostor na pravé straně, jenže měl velké problémy se zpracováním a musel se pro míč vracet. Juventus ale zůstává na míči.
4'
Rodrigo Bentancur se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a poslal k zemi rozběhnutého soupeře. Hráči Fiorentiny budou rozehrávat.
3'
Dybala spěchal za přihrávkou na pravou stranu, jenže hostující obránce si pohlídal jeho pohyb a nedal argentinskému hráči prostor k odcentrování.
2'
Higuaín se po levém křídle probil do blízkosti pokutového území, jenže ve velké rychlosti nedokázal odcentrovat před branku Fiorentiny.
1'
Juventus obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Stará dáma se ihned vydala do útoku, jenže Ronaldo na vysokou přihrávku nedosáhl.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Juventus bude hrát v černobílém, zatímco Fiorentina oblékne modré dresy.

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Sandro – Rabiot, Pjanić, Costa, Bentancur – Higuaín, Ronaldo.
Náhradníci: Buffon, Pinsoglio – Bernardeschi, Coccolo, De Sciglio, Dybala, Matuidi, Ramsey, Rugani.

ACF Fiorentina: Drągowski – Igor, Pezzella, Ceccherini – Lirola, Benassi, Pulgar, Dalbert – R. Ghezzal, Cutrone, Chiesa.

Rozhodčí: Pasqua – Lo Cicero, Tolfo.

Náhradníci: Brancolini, Terracciano – Badelj, Sottil, Montiel, Terzić, Venuti, Vlahović..
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se utkali v polovině září. Na hřišti Fiorentiny se urodila bezbranková remíza.
Juventus FC

Domácí Juventus také v letošním ročníku kraluje tabulce Serie A. Celek z Turína vybojoval v jednadvaceti zápasech padesát jedna bodů a patří mu první příčka tři body před druhým Interem Milán. V posledním ligovém kole ale prohrál 1:2 na hřišti trápící se Neapole. V lednu se ale daří hvězdnému Ronaldovi, který v novém roce nasázel soupeřům už sedm branek.
ACF Fiorentina

Hostující Fiorentina v letošním ročníku Serie A neprožívá zrovna dobré časy. V jednadvaceti kolech vybojovala jen dvacet pět bodů a zatím drží třináctou pozici. Na poháry aktuálně ztrácí sedm bodů a dnes ji čeká nesmírně kvalitní soupeř. Venku navíc vyhrála jediné z posledních pěti zápasů. V posledním kole remizovala 0:0 s FC Janov. V týdnu pak ve čtvrtfinále poháru padla 1:2 s Interem Milán.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Juventusem a Fiorentinou. Výkop je stanoven na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62