Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Lecce - 26. června 2020   21:45

Juventus
53' Dybala (Ronaldo) • 62' Ronaldo  • 83' Higuaín (Ronaldo) • 85' de Ligt (Costa)
4:0
(0:0)
Juventus
Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Matuidi – Bentancur (68. Ramsey), Pjanić, Rabiot (52. Costa) – Bernardeschi (77. Muratore), Dybala (77. Higuaín), Ronaldo.
Pinsoglio, Buffon – Ramsey, Costa, Rugani, Higuaín, Wesley, Muratore, Olivieri.
Piccinini – Bindoni, Giovane
Venue Allianz Stadium, Turín
Lecce
Gabriel – Donati, Lucioni, Paz, Vera (78. Calderoni), Rispoli – Tachtsidis, Petriccione (46. Rossettini), Šachov – Mancosu (72. Barák), Falco (63. Babacar).
Chironi, Vigorito – Barák, Rimoli, Monterisi, Maselli, Rossettini, Saponara, Meccariello, Calderoni, Colella, Radicchio, Babacar.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:7.
Rozhodčí nenastavil ani vteřinu a ukončil tento zápas po vypršení devadesáti minut. V souboji dvou týmů z opačných konců tabulky sice v první půli gól nepadl, ale v té druhé již domácí Juventus ukázal svou sílu a čtyřmi góly sestřelil Lecce. Hosté byli již ve druhé půli naprosto neškodní, k čemuž přispěl i fakt, že od 31. minuty hráli pouze o deseti.
Domácí si tak v klidu zastříleli a dokráčeli k „povinným“ třem bodům.
90'
88'
Ten zakončili domácí střelou z hranice vápna, jmenovitě Gonzalo Higuaín, který tentokrát nepřekonal gólmana Gabriela.
87'
Útočným faulem končí akce Lecce, které se tak musí bleskově vracet zpět, protože domácí jdou do rychlého brejku.
85'
Juventus právě vstřelil branku!
Ano, po rohovém kopu po rohovém kopu šel centr z pravé strany před malé vápno, kam si seběhl MATTHIJS DE LIGT a ten poslal míč hlavou do branky. Dobrou práci rozhodně neodvedl obránce Luca Rossettini.
85'
Rohový kop pro Juventus, domácí rozehrají z pravé strany, přidají další gól?
83'
Spolupráce dvou útočných hvězd přináší třetí gól Juventusu! Cristiano Ronaldo nasprintoval s míčem na střed, na hranici vápna a v běhu, patičkou, poslal míč za sebe. Tam si již nabíhal GONZALO HIGUAÍN, který si přiklepl pravačkou míč na levačku a poslal míč nechytatelně pod břevno.
82'
Znovu hosté pouze odkopávají míč a tím ho darují soupeři.
80'
Cristiano Ronaldo (Juventus) se zlobí na sudího poté, co neodpískal faul bránícímu Rispolimu, který, dle názoru slavné CR7, fauloval před vlastním malým vápnem. Další penalta se ale nepíská.
79'
Gonzalo Higuaín (Juventus) se uvedl dělovkou ze střední vzdálenosti, která končí necelý metr vedle branky Lecce.
78'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Brayan Vera, přichází Marco Calderoni.
77'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Simone Muratore.
77'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Gonzalo Higuaín.
76'
Gólman Lecce znovu v akci, tentokrát musí rychle odkopnout míč od své branky, což se mu povedlo.
74'
Gabriel (Lecce) vykopává od své branky, míč ale získává hned vzápětí soupeř.
73'
V hledišti osamoceně sedící Pavel Nedvěd může nyní sledovat svého krajana na hřišti, byť v dresu soupeře.
72'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Matteo Mancosu, přichází Antonín Barák.
71'
Matthijs de Ligt (Juventus) nic nevymýšlel, prostě napálil míč z voleje, ze střední vzdálenosti a gólman Gabriel musel jeho přízemní střelu vytěsnit na roh.
70'
Narážečkami chtěli domácí rozebrat defenzivu Lecce, ale chyběla tomu přesnost.
69'
Cristiano Ronaldo (Juventus) mohl přidat další gól, jak je pro něho typické, přihnal se do vápna a hlavu poslal míč na branku, jenže míč reflexivně vyškrábl gólman Gabriel nad branku.
68'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Aaron Ramsey.
68'
Trochu nedorozumění mezi gólmanem a dvěma bránícími hráči ve zdi, kteří nakonec vůbec netušili, jak se rozestavět ve zdi... toho využil Dybala, který přesně mezi nimi odcentroval do vápna, jenže tam na míč nikdo nedosáhl.
67'
Volný kop pro Juventus, z levé strany, ze střední vzdálenosti, bude to spíše na centr do vápna.
66'
Dlouhý nákop do vápna Lecce, tam si nabíhá Paulo Dybala, jenže ani v pádu míč nedokázal usměrnit.
65'
To již ale opět sledujeme domácí, kteří kombinují na polovině soupeře.
64'
Hosté po dlouhé době zahrozili, Khouma Babacar vypálil zpoza vápna, z levé strany, Wojciech Szczęsny si střelu pohlídal.
63'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Filippo Falco, přichází Khouma Babacar.
62'
CRISTIANO RONALDO naprosto s přehledem navyšuje vedení svého týmu, jeho tvrdá střela doprostřed branky byla nechytatelná.
61'
Začala poslední půl hodina hry, která patří jednoznačně Juventusu. Ten navíc, po faulu na Ronalda, bude moci svůj náskok navýšit, domácí mají, po zákroku Rossettiniho, pokutový kop!
60'
Parádním zákrokem se blýskl obránce Brayan Vera (Lecce), který ve skluzu, směrem k vlastní brance, dokázal odehrát nebezpečný centr soupeře.
58'
Douglas Costa (Juventus) to zkusil ve stoje, zpoza vápna, Gabriel (Lecce) chytá a rozehrává.
57'
Juventus znovu před pokutovým územím Lecce, sledujeme sérii krátkých přihrávek.
56'
Nyní domácí předvádí doslova házenkářský zámek, hosté se urputně brání.
55'
Vzhledem k tomu, jak velkou převahu Juventus má, bylo jen otázkou času, kdy se domácí dočkají gólu.
53'
Po sérii střel mimo branku tu máme první gól zápasu! Hosté chybují v rozehrávce, míč šel místo k obránci přímo na nohu Ronaldovi. Ten stál zády k brance, navíc u něho stál obránce, tak míč poslal na hranici vápna, kde ze středu vyslal parádní střelu k tyči PAULO DYBALA.
53'
Po rohovém kopu končí míč vedle branky Lecce, hosté tak budou moci rozehrát od své branky.
52'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Douglas Costa.
51'
Domácí vstoupili do druhé půle viditelně s chutí a nyní získávají další roh z pravé strany.
50'
Výkop od branky Lecce je pouze odevzdáním míče soupeři, Wojciech Szczęsny rozehrává na levou stranu.
49'
Domácí rozehráli roh z pravé strany a byla z toho zajímavá hlavička na vzdálenější tyči, v podání Leonarda Bonucciho, s níž si ale gólman Gabriel poradil.
48'
Juventus získává rok, který vybojoval na pravé straně Juan Cuadrado.
47'
Hned v úvodu druhé půle faulován Andrea Rispoli (Lecce), který musí být ošetřován, vypadá to na rozseknutý ret.
46'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Jacopo Petriccione, přichází Luca Rossettini.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:48.
První poločas sice končí bezbrankovou remízou, ale mohlo to skončit klidně 2:0 nebo 3:0 pro Juventus, který si dokázal vytvořit hned několik šancí, žádnou z nich však neproměnil. Úlohu měli domácí značně zjednodušenou od 31. minuty, kdy sudí Piccinini bez váhání vyloučil hostujícího Lucioniho a domácí tak od té doby hrají v přesile o jednoho muže v poli.
Pokud budou domácí pokračovat v podobném duchu i ve druhé půli, dá se očekávat, že nějaké ty góly jim tam napadají.
45+2'
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Dlouhý výkop Gabriela (Lecce), který poslal míč až na polovinu Juventusu, ten se míče zmocnil.
43'
Federico Bernardeschi (Juventus) si nabíhal do vápna, kde z hranice malého vápna dokázal zasáhnout míč, po prudké přihrávce z levé strany, ale nedokázal ho již umístit mezi tři tyče.
42'
Útočným faulem končí akce domácích, Lecce rozehrává v blízkosti půlící čáry, hned vzápětí ale hosté ztrácejí míč.
41'
Obrana Lecce nyní totálně zaspala při bránění rohového kopu, Cristiano Ronaldo se odpoutal od statických obránců a naběhl si na centr, po rohu z levé strany, jenže hlavou branku Lecce přestřeluje.
40'
Cristiano Ronaldo (Juventus) vybojoval další roh pro svůj tým, tentokrát budou domácí rozehrávat z levé strany.
39'
Se zajímavou standardkou hosté naložili stejně, jako se všemi předchozími, tzn., že ani branku Juventusu neohrozili.
38'
Domácí sice ubránili roh soupeře, ale bránící Rodrigo Bentancur fauloval u vlastního vápna a za faul zezadu dostal žlutou kartu.
37'
Také Lecce bude mít k dispozici roh, který hosté budou rozehrávat z levé strany.
36'
Roh rozehráli domácí z pravé strany, míč směřuje před branku, kde Matthijs de Ligt hlavičkuje znovu vedle branky.
35'
Juventus útočí středem, hosté se formují před vlastním vápnem a nakonec z toho je roh pro domácí.
34'
Lecce se dostává do blízkosti šestnáctky Juventusu, následuje prudká střela zpoza vápna, která se stáčí mimo branku domácích.
33'
Tak to bude hodně těžký úkol pro Lecce, které bude muset v dalším průběhu hrát bez vyloučeného hráče.
31'
Pozor, chybující Fabio Lucioni (US Lecce) dostává rovnou červenou kartu poté, co jako poslední přišel v souboji s dotírajícím Rodrigo Bentancurem o míč, tak mu postavil nohu do cesty a fauloval ho.
31'
Po zákroku bránícího Bonucciho měli hosté výhodu rohového kopu z pravé strany, jenže znovu to bylo hodně nepovedené v jejich podání.
30'
A slavný CR7 opět v akci, tentokrát pálí zpoza vápna, znovu však branku míjí.
29'
Cristiano Ronaldo (Juventus) zkusil parádičku, kdy ve vápně střihl nůžkami, ale míč trefil pozdě, takže ho poslal pouze vedle branky, což velice nelibě nesl... podobně, jako Pavel Nedvěd v hledišti.
28'
A nakonec se hosté dostali i do zakončení, slabou přízemní střelu Wojciech Szczęsny (Juventus) s naprostým klidem chytá.
27'
Juventus na polovině soupeře, Leonardo Bonucci odcentroval, ale nepřesně, míč odvrací bránící hráč Lecce.
25'
Centr z pravé strany míří do vápna Lecce, kde se již nabízí Cristiano Ronaldo, jenže ani on na míč nedosáhl.
24'
Brayan Vera (Lecce) fauluje bránícího Cuadrada, míč pro domácí.
23'
Rohový kop se hostům ale vůbec nepovedl, na konci celého snažení byla střela Giulia Donatiho, který poslal míč hodně vysoko nad branku Juventusu.
22'
Rohový kop pro Lecce, z levé strany ho bude rozehrávat Jacopo Petriccione.
21'
První šance domácích, kdy se Adrien Rabiot rozhodl vystřelit ze střední vzdálenosti a jeho tvrdou střelu musel Gabriel vyrážet mimo branku, parádní zákrok gólmana Lecce!
20'
Z pravé strany rozehrávali domácí dva rohové kopy, s prvním si hosté poradili, při tom druhém hlavičkoval Matthijs de Ligt pouze nad branku Lecce.
19'
Domácí nejen, že ubránili roh soupeře, ale zároveň z protiútoku také roh vybojovali.
18'
Juventus se musí znovu bránit, hosté jsou opět na jeho polovině, kde vybojovali roh z pravé strany.
17'
Matteo Mancosu (Lecce) se dostal ke střele uvnitř vápna, z levé strany, ale střelu tečuje jeden z obránců Juventusu, takže Wojciech Szczęsny nakonec neměl s touto střelou takové potíže.
16'
Ve třech domácí napadají rozehrávku soupeře, ale ten se dokázal dostat z vlastní poloviny na tu soupeřovu.
15'
Blaise Matuidi (Juventus) odcentroval z pravé strany, ale hodně nepřesně, míč míří mimo hrací plochu, odkop od branky Lecce.
14'
Paulo Dybala (Juventus) rozehrál volný kop, poslal centr do vápna, kde ale dobře zasáhl bránící hráč Lecce, který míč odhlavičkoval pryč.
13'
Cristiano Ronaldo (Juventus) faulován na polovině Lecce, že by domácí konečně ohrozili branku soupeře?
12'
Nicméně ani Lecce se zatím nezmohlo na víc, než na jednu střelu nad branku... úvod zápasu hodně opatrný.
11'
Ne, Juventus zatím předvádí výkon, jako by hrál se zataženou brzdou, je to hodně slabé.
9'
Možná nyní se Juventus dostane do blízkosti branky Lecce, zkouší to po pravé straně, tudy ale cesta zatím nevede.
8'
Juventus zatím přílišnou aktivitou neoplývá, více ze hry tak mají hosté.
6'
Další útočná akce Lecce končí odpískaným ofsajdem, takže hrát mohou domácí.
5'
Andrea Rispoli (Lecce) zakončil rychlou útočnou akci svého týmu, jeho střela z voleje ale míří nad branku Juventusu.
4'
Obrana Lecce od tlakem, při vlastní rozehrávce.
3'
Lecce nakopává míč dopředu, tam ale hraje Blaise Matuidi (Juventus).
2'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, míč si tak bere gólman Lecce, který vykopává.
1'

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Matuidi – Bentancur, Pjanić, Rabiot – Bernardeschi, Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Ramsey, Costa, Rugani, Higuaín, Wesley, Muratore, Olivieri.

US Lecce: Gabriel – Donati, Lucioni, Paz, Vera, Rispoli – Tachtsidis, Petriccione, Šachov – Mancosu, Falco.
Náhradníci: Chironi, Vigorito – Barák, Rimoli, Monterisi, Maselli, Rossettini, Saponara, Meccariello, Calderoni, Colella, Radicchio.

Rozhodčí: Piccinini – Bindoni, Giovane.
US LECCE
Lecce bojuje o přežití, aktuálně je totiž na prvním sestupovém místě, nicméně s minimálním odstupem na záchranu – od sedmnáctého Janova ho dělí pouze skóre, šestnáctá Sampdoria má jen o bod více. Ztráta předposledního SPALu a poslední Brescie je již poměrně velká (sedm resp. osm bodů). Lecce dostalo před koronavirovým přerušením sezóny krutý debakl 2:7 doma s Atalantou a neslavně vstoupilo i do obnovené části, když doma prohrálo s AC Milán 1:4. Na hřišti lídra tak může Lecce jen překvapit, podobně, jako v předchozích dvou vzájemných duelech, které skončily pokaždé 1:1.
JUVENTUS FC
Lídr italské Serie A nastoupí proti Lecce oslaben, pro zranění nebude Higuaín, Demiral, Chiellini, Sandro a Demiral. Juventus začal obnovenou část této sezóny bezbrankovou domácí remízou s italským AC v odvetném utkání italského poháru. Hned o pět dní později, tj. 17. června, nastoupil v pohárovém finále proti Neapoli, které nedokázal vstřelit gól a nakonec jí i podlehl v penaltovém rozstřelu. První výhru si tak Juventus připsal až ve třetím soutěžním utkání, prvním ligovém, když vyhrál v utkání 27. kola v Boloni 2:0. Na čele má tak čtyřbodový náskok před druhým Laziem.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 28. kola italské Serie A, v němž JUVENTUS FC přivítá na svém stadionu US LECCE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62